MTB-клуб С.К.А.

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот Vikingonbike » Чет Юли 15, 2010 3:21 pm

Ако някой може да услужи с багажник, за да мога да кача поне две колела, ще мога да кача и трима души.
Просто автомобила не може да събере вътре повече от едно колело... :dontknow: (Краси ако знаеш някакви фокуси - сподели мола :bowdown: )
Айде капитане, изнамери багажник за седан и проблема с транспорта ти го решавам начаса :agree:
Ако трябва и с жена ти ще преговарям да те пусне за 2 дни :D
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот kapitanblood » Чет Юли 15, 2010 3:29 pm

Vikingonbike написа:Ако някой може да услужи с багажник, за да мога да кача поне две колела, ще мога да кача и трима души.
Просто автомобила не може да събере вътре повече от едно колело... :dontknow: (Краси ако знаеш някакви фокуси - сподели мола :bowdown: )
Айде капитане, изнамери багажник за седан и проблема с транспорта ти го решавам начаса :agree:
Ако трябва и с жена ти ще преговарям да те пусне за 2 дни :D

Хммм--тая седмица с жената ще преговаряш,а другата,какво ще правиш....:eek3: :erm: ..хмммм==> :rofl:
Проблема е,че имам работа,която не зависи от мен,жената е голем ПИЧ,така,че......имам една идея за багажник. :idea: ,но ще видя,пон-вторник........ :D :agree:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот taurus13 » Чет Юли 15, 2010 5:11 pm

Милко е неяснодневка, която клони към двудневка, но окончателното ми решение, ще бъде ден преди да тръгнем. Много съм се овъртял в работата, ама пък от миналата година си мисля за този район и ето, че съдбата( и К.Великов в ролята на нейната ръка) ми поднесе решението на тепсия. Ако съм разбрал нещо за тези години, то е, че нищо не е случайно и да не си подритвам късмета, така че идвам.... :P
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот TheAnimal » Чет Юли 15, 2010 5:30 pm

kvelikov написа: Утре ще разбера къде ще настаним девойката (Animal).

Ако се приеме плана ти с колите до Трите буки, проблема е решен...имам си палатка в която ще спя :beer:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот codename47 » Чет Юли 15, 2010 8:04 pm

ъъъ, някой с три места за човечета+колела?? :boggled:
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот sos » Чет Юли 15, 2010 8:19 pm

Значи, аз съм твърдо за два дни :look: При мен ще е колелото на Жоро, от там на сетне не знам, мога да кача колела но хората трябва да търсят превоз и то трябва да са с някои които е за два дни :D А бе мисля че ще има проблем с превоза този път :D Е верно че има доста време до тогава :dontknow:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот Vikingonbike » Чет Юли 15, 2010 8:57 pm

codename47 написа:ъъъ, някой с три места за човечета+колела?? :boggled:


Ако капитана даде рамо с багажник, а sos ти вземе колелото, си добре дошъл на борда :agree:
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот taurus13 » Чет Юли 15, 2010 9:02 pm

Аз пък...ей така, както си седях и се присетих да прочета пак ей това. И тъй като гледам клуба е фен на покоряването на разни знайни и незнайни върхове и планини, та дали да не включим някъде в есенния календар и това. Идеалното време би било циганското лято(дано има дъъълго такова), щото там си е горещичко. Аз лично съм пребивавал 10 дена там в края на социализма в рамките на една клубна експедиция за търсене и картиране на пещери в резултат на което се сдобих с едни от най-хубавите си спомени. Въпреки, че човек понякога трябва да избягва повторенията, за да не изчезне магията, в случая съм убеден, че това просто няма как да стане(все пак планината не е жена) - достатъчно е да се хвърли едно око на пътечката надолу и ...вече си там. Ха така...дадох ли ви тема за размисъл....?! :P
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот TheAnimal » Чет Юли 15, 2010 9:22 pm

Добре де не ви ли писна!!! Първо с Даниел Панев бяхме запланували връх Руен за този месец, вие също...второ тази х. Извора ми е втората в ХС маршрутите за тази година, да кача най-високият връх на Славянка. Мога само да кажа че хижаря е невероятен човек и че това каране опрадалено трябва да се напрови. Няма да намеквам за това каква ракия има и какво вино, и колко гостоприемен човек е. С влизането слага на масата ракията :love:
Засрамете се!!!
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот taurus13 » Чет Юли 15, 2010 9:29 pm

Засрамен съм.... :blush: та какво казваш за виното :nuts:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот mastermisho » Чет Юли 15, 2010 9:52 pm

codename47 написа:ъъъ, някой с три места за човечета+колела?? :boggled:

Бройте ме като едното от тези 3 места, така че ако ни намерите място аз също съм за :agree:
Без значение е за мен дали ще е за един или два дни.
" http://www.openstreetmap.org gives us the ability to really create mtb focussed maps – like no other map provider has ever done. Therefore I call on you – to get engaged and start participating like over 100.000 people worldwide already do!"
Аватар
mastermisho
 
Мнения: 219
Рейтинг: 1567
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 1:54 pm
Местоположение: София, Люлин skype: mastermisho

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот kvelikov » Чет Юли 15, 2010 9:58 pm

Защо пък да не забодем и там - аз съм ОК!
А ето и големи файлове (JPG и PSD), в случай, че някой иска да си прави експерименти (стикери, текстил, плакат, тату около ануса и т.н. :D ) с логото на С.К.А.

http://dox.bg/files/dw?a=56c174b57d
http://dox.bg/files/dw?a=633541bef6

:beer:
Последна промяна kvelikov на Чет Юли 15, 2010 10:03 pm, променена общо 1 път
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот codename47 » Чет Юли 15, 2010 10:01 pm

Vikingonbike написа:
codename47 написа:ъъъ, някой с три места за човечета+колела?? :boggled:


Ако капитана даде рамо с багажник, а sos ти вземе колелото, си добре дошъл на борда :agree:

:agree: , имам в нас и багажник за хечбег ако не се намери, ей тоя: http://www.cambriabike.com/Images/produ ... _962XT.jpg
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот kapitanblood » Чет Юли 15, 2010 10:03 pm

kvelikov написа:Защо пък да не забодем и там - аз съм ОК!
А ето и големи файлове (JPG и PSD), в случай, че някой иска да си прави експерименти (стикери, текстил, плакат, тату около ануса и т.н. :D ) с логото на С.К.А.

http://dox.bg/files/dw?a=56c174b57d
http://dox.bg/files/dw?a=633541bef6

:beer:

ХАХАХАХ,представяш ли си,ако си направим,джърсита с това лога.... :rofl: :rofl: :rofl: ,хората акак ще ни гледат.... :bigeyes: :crazy:
Незнам,колко пари,би отнело тази налудничава идея,но ще проверя.... :deal:
Има едни,джърсита от ТСМ,по 10лв. са... :idea:
Малееее,Краси фитилджия такъв.... :D :agree:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот kvelikov » Чет Юли 15, 2010 10:10 pm

kapitanblood написа:Има едни,джърсита от ТСМ,по 10лв. са... :idea:


Ако говориш за белите с тънък червен кант - идеални са!
На гърба - 20/20 см, а отпред - под надписа "MOVEMENT", 8/8 см...
Остава някой да намери качествен печат на плат (100% полиестер).
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот taurus13 » Чет Юли 15, 2010 10:17 pm

TheAnimal написа:Добре де не ви ли писна!!! Първо с Даниел Панев бяхме запланували връх Руен за този месец, вие също...второ тази х. Извора ми е втората в ХС маршрутите за тази година, да кача най-високият връх на Славянка. Мога само да кажа че хижаря е невероятен човек и че това каране опрадалено трябва да се напрови. Няма да намеквам за това каква ракия има и какво вино, и колко гостоприемен човек е. С влизането слага на масата ракията :love:
Засрамете се!!!

А между другото тази хижа "Извора" е заставата където едно време прибираха зелените ни паспорти всяка сутрин, след което отпрашвахме към граничните пирамидки по билата. Лагерът ни беше на едно култово водохващане, което може и да е въпросния извор - представляваше извор на река със сериозен дебит, оформен като голяма бетонна кутия с размери около 15х4м и височина около 1,3м. Реката извира вътре в тази кутия и изтича през една решетка отпред. Отгоре цялата повърхност е чимирана и представлява(ше) зелена късо подстригана ливадка, на сред която са разположени 2-3 капака с размер 1,5х1,5м. Над това нещо започваше гора. На тази изкуствена поляна бяхме си опънали палатките, като капандурите с височина около 40 см станаха идеални маси. Вдигайки капакът на масата, се разкрива една метална стълбичка, която с две стъпала достига изключително студената подземна река, където бяха напускани за трайно охлаждане дини, мастики, ракии, салати и мезета за тънко рязане.....Като прибавим към това лагерния огън и страхотната компания...През деня се разделяхме на екипи и обикаляхме различни места из планината, та вечер имаше толкова много за разказване, обсъждане и надлъгване, че ракията ни бързо взе да намалява. :eyebrow:
Между другото тогава мраморната кариера още работеше и по пътя пълзаха огроми белаз-и с по един единствен мраморен къс с размери 4х4м. Добиваха някакъв червеникав мрамор и така ловко залагаха взрива, че тези блокове изскачаха от скалата и се търкулваха право на площадката за товарене. :)
Ех...спомени!
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот kapitanblood » Чет Юли 15, 2010 10:17 pm

kvelikov написа:
kapitanblood написа:Има едни,джърсита от ТСМ,по 10лв. са... :idea:


Ако говориш за белите с тънък червен кант - идеални са!
На гърба - 20/20 см, а отпред - под надписа "MOVEMENT", 8/8 см...
Остава някой да намери качествен печат на плат (100% полиестер).

От понеделник,се заемам,с проучването.... :smash: :nuts: :agree:
Тоя,път ще избием рибата.. :lol2:
Имам,нещо в предвид.....трябва,обаче да се поработи,в/у стайлинга на джърсито.... :nuts: :deal:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот THEZOGGO » Чет Юли 15, 2010 10:26 pm

Така, колеги, много ми се ходи до връх Руен, но ще мога само за 1 ден, трябва да се върна вечерта в събота 24-ти юли, поел съм важен ангажимент и ми е невъзможно да отсъствам два дни.
Така че за отиването, Добри е така добър да ме качи. За което много, много съм му благодарен.
А за връшането как може да стане?
Гледам влаковете от Кюстендил посока София, последните два са съответно в 17:30 и 19:22 тргват от Кюстендил. Последния е по-добре като час, но той е с едно прекачване на Радомир.
За колко ли време може да се спусне от връх Руен до Кюстендил, това е другия ми въпрос. Да кажем средно статистическо, или и аз незнам как да го кажа.
В колко мислите групата да бъде на изходна позиция вече до там до където може да се стигне с кола нагоре?
Колко човека ще ходят само за 1 ден и евентуално може ли да се намери превоз за връщане към София?
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот taurus13 » Чет Юли 15, 2010 10:28 pm

Един познат си печата всякакви щури работи по фланелки - измисля нещо на компютъра, векторизира графиката и я дава на една фирма, където я отпечатват.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот taurus13 » Чет Юли 15, 2010 10:30 pm

Жоре, ама то качването на върха май ще е неделя...ти искаш да го качиш събота ли?
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот THEZOGGO » Чет Юли 15, 2010 10:33 pm

Ами аз разбрах че има хора които искат да качат върха в съботата, или съм сгрешил, или как ще е качването на върха ще бъде в неделята ли? Мога да отсъствам един ден от уикенда без значение кой е той но тъпото е че може да е само 1 ден.
Уф, сложна работа поне за мен... :(
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот nicky bike » Чет Юли 15, 2010 11:14 pm

taurus13 написа:... та дали да не включим някъде в есенния календар ...

11-12 септември - Пловдив - 24-часов маратон
25-26 септември - Габрово - Велорали "Узана" 2010
25-26 септември - Стара Загора - Велорали "Средна гора" 2010 Което ще бъде променено на 02-03.10.2010 (така обещаха организаторите)
Няма много време за свободни карания. :bawling: Много мероприярия и дори не можахме да направим една обиколка на Мазалатите, а както се очертава и на Ботев няма да идем :crap: направо нямам думи.

Не знам как я мислите???
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот sos » Чет Юли 15, 2010 11:56 pm

Другари, като почетен съпредседател :rofl: Съм длъжен да въдворя ред :nono: В този "клуб" ще се спазват правила и те са:"Вършете това което е пред очите ви" демек дайте едно по-едно.Какво скочихте, ще прегорите бързо :D Дайте да оправим вр. Руен, после останалото :clap:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот nicky bike » Пет Юли 16, 2010 12:01 am

sos написа:Другари, като почетен съпредседател :rofl: Съм длъжен да въдворя ред :nono: В този "клуб" ще се спазват правила и те са:"Вършете това което е пред очите ви" демек дайте едно по-едно.Какво скочихте, ще прегорите бързо :D Дайте да оправим вр. Руен, после останалото :clap:

:agree: :beer:
Или Ботев, а??? :D
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот taurus13 » Пет Юли 16, 2010 8:23 am

sos написа:Другари, като почетен съпредседател :rofl: Съм длъжен да въдворя ред :nono: В този "клуб" ще се спазват правила и те са:"Вършете това което е пред очите ви" демек дайте едно по-едно.Какво скочихте, ще прегорите бързо :D Дайте да оправим вр. Руен, после останалото :clap:

Ами какво да правим...нали сме видни спамър-подстрекатели - трябва да се поддържа огъня.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот kvelikov » Пет Юли 16, 2010 8:32 am

Времето е наше!

Като има желание и задоволена половинка (разбирай подарък, МОЛ, СПА-процедури и прочее еротизми), време винаги може да се намери!
Ето как горе-долу виждам собствения си есенен календар:

4-5.09. - Чипровци или Сапарева баня
11-12.09 - Маратонът в Пловдив не ми е приоритет, така че тук може да се вкара едно Трънско каране.
18-19.09. - Байкария ще ни изкушават в Триград, но ако нещо се разсъхне, С.К.А.-активност бързо ще запуши дупката
25-26.09. - Габрово, велорали УЗАНА - 100% съм там
2-3.10. - Велорали "Средна гора", Ст. Загора
9-10.10. - Байкария ще ни изкушава в Ивайловград
16-17.10. - В списъка има много чакащи - Славянка, Беласица, в. Ботев, районите около Своге, Вършец...

Всеки weekend за по ден или два може да се кара къде ли не - само да сме здрави и да има пари за дивотии!
Последна промяна kvelikov на Пет Юли 16, 2010 9:16 am, променена общо 1 път
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот bokicha » Пет Юли 16, 2010 8:46 am

...ммм, купонът на Маратона в Пловдив си струва .. :agree:
:beer:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот RedHawk » Пет Юли 16, 2010 9:05 am

Леле тая тема ако продължа да я чета ще изперкам! :D
То не е Мусала, Руен, Ботев - Славянка се споменава - все места които изкушават.
И това накуп направо не мога да си намеря място като чета.
Тоя Краси ни запали главите и няма измъкване. :eek3: :crazy: :evil:
Пък и за храсталясване споменава :liplick: :eyebrow:

Иначе :

codename47 написа:ъъъ, някой с три места за човечета+колела?? :boggled:


Ако реша да дойда за два дена като нищо ще могат да се измислят три места. :wavey:

TheAnimal написа:Добре де не ви ли писна!!! .....
Засрамете се!!!


И аз това викам. :)

sos написа:Другари, като почетен съпредседател :rofl: Съм длъжен да въдворя ред :nono: В този "клуб" ще се спазват правила и те са:"Вършете това което е пред очите ви" демек дайте едно по-едно.Какво скочихте, ще прегорите бързо :D Дайте да оправим вр. Руен, после останалото :clap:


Ти съпредседателю също се съсредоточавай в Мусала, че ти е най-близко във времето. Успех и приятно изкарване,
а после на линия за Руен.
:beer:
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот kapitanblood » Пет Юли 16, 2010 9:32 am

И не само,есенния календар е натоварен,забравяш,август"Перпендикулярната,която ще е 4 дни. :D
Наистина е много,запълнен и ми се иска да не пропусна събитие,но това ще е утопия за мен.Както са казали хората,няма пълно щастите.
Най-приоритетни,ще са за мен:
18-19.09. - Байкария ще ни изкушават в Триград, но ако нещо се разсъхне, С.К.А.-активност бързо ще запуши дупката
9-10.10. - Байкария ще ни изкушава в Ивайловград
И разбирасе,Перпендикулярната Вселена....
Ако успея,да сколасам и за другите,ще е супер. :D
И с такива,подстрекатели,като Краси,как да работиш спокойно... :crazy:
Само,мислят къде да се заврем,уикендите и то за 2-дни... :xx(: :clap:
Ех,та С.К.А.-запълва дупки всякакви.... :rofl: ;)
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: MTB-клуб С.К.А.

Мнениеот Vikingonbike » Пет Юли 16, 2010 9:43 am

codename47 написа:
Vikingonbike написа:
codename47 написа:ъъъ, някой с три места за човечета+колела?? :boggled:


Ако капитана даде рамо с багажник, а sos ти вземе колелото, си добре дошъл на борда :agree:

:agree: , имам в нас и багажник за хечбег ако не се намери, ей тоя: http://www.cambriabike.com/Images/produ ... _962XT.jpg


Другата седмица на срещата в сряда, може да направим проби ;) :beer:
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 103 госта