За 3 декември някой с кола и идеи?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

За 3 декември някой с кола и идеи?

Мнениеот Admin » Пет Дек 02, 2011 8:53 am

Както знаете, в момента съм в тежък период без кола, направо не си е работа... :D А пък утре ще е чудесен ден, направо не е за изпускане!
Така че се чудех има ли някой с кола, на когото му се ходи някъде на ново място, да намерим някоя и друга пътека - може някъде из Искърското дефиле, може и на друго място... Храсталясването е напълно възможно! :lol:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: За 3 декември някой с кола и идеи?

Мнениеот pascoff » Пет Дек 02, 2011 3:39 pm

Хммм, за 3-ти нямам възможност, но за 4-ти неделя мооооже би ще имам ... та ако има чалъм за неделя, ще се обадя за подробности.
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: За 3 декември някой с кола и идеи?

Мнениеот Admin » Пет Дек 02, 2011 3:42 pm

Ехх, аз пък точно в неделя мисля да почивам, защото ще е по-облачно, пък утре го дават якото слънце. Другата причина да почивам в неделя е, че в понеделник пак ще е много арно и мисля с Уоутър да човъркаме някой баир...
Ама като гледам, за утре нещо няма активност...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: За 3 декември някой с кола и идеи?

Мнениеот taurus13 » Пет Дек 02, 2011 3:50 pm

Любо, ние май ще човъркаме утре около Земеснкия пролом и водопада Полска Скакквица - виж във СКА форума
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: За 3 декември някой с кола и идеи?

Мнениеот Admin » Пет Дек 02, 2011 4:02 pm

Хаха, докато ти си писал това, аз съм писал във вашата тема ;) Сега чакам да кажете дали имате свободно място. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта