Желаещи за каране утре, 26 октомври?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Желаещи за каране утре, 26 октомври?

Мнениеот Admin » Вто Окт 25, 2011 5:08 pm

Тип на карането: проучвателно, но без сериозен риск от храсталясване.
Място: според зависи от желанията на компанията. Вариант 1 - Огоя. Вариант 2 - между Владая, Мърчаево и Кладница. Вариант 3 - гара Бов.
Дължина: вероятно около 20 км, не повече от 25. Денивелация: не е много ясно, вероятно до 800 м.
Техническа трудност: неясна, но минимум средно ниво. Не е за съвсем начинаещи, със сигурност. Каската е задължителен аксесоар.
Среща: 9:30 в центъра на София. Конкретното място ще уточним като видя дали има желаещи. Та ако има такива, пишете тук или звънете на телефон 0887 321695, Любо.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Желаещи за каране утре, 26 октомври?

Мнениеот Yavkata » Вто Окт 25, 2011 6:28 pm

За съжаление съм на работа утре, и няма как да се включа. По план събота следобяд тръгвам от Огоя, с преспиване из балкана. Ако те интересува конкретно пътче (пътека) там, питай, горе -долу ги знам почти всичките. Дет се вика да спестиш от проучване :D .
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Желаещи за каране утре, 26 октомври?

Мнениеот EH4EB » Вто Окт 25, 2011 7:06 pm

Здравей Любо, с Жоро - edinmilion планувахме за утре да направим маршрута от Кремиковския манастир до с.Ябланица, ако ти се кара повече може да го направим, вече не знам кой как е с времето предполагам ще отнеме не малко. Ама може и да не успеем толкова от рано...
Аватар
EH4EB
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2010 9:52 pm

Re: Желаещи за каране утре, 26 октомври?

Мнениеот Admin » Вто Окт 25, 2011 8:59 pm

Хмм, кара ви се нещо по-дълго, така ли? Аз съм навит за този маршрут, особено ако направим някоя лека модификация, така че хем да го скъсим малко, хем евентуално да открием някоя нова пътека, но може и на място да го обсъдим.
Тръгване по-късно не ми е проблем, тъкмо ще се стопли, стига да е преди обяд все пак, че дните вече са къси. ;)
Ако искате, разберете се и ми звъннете или напишете тук час за среща при стадион "Васил Левски", за да се натоварим на колата. Щом сте двама, мога да взема още един човек, ако се появи желаещ.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Желаещи за каране утре, 26 октомври?

Мнениеот xcII » Вто Окт 25, 2011 9:06 pm

Искърското дефиле е идеалната дестинация за карания в малка група, особено в края на сезона (поне за мен края де). Ако направиш предложение за някой почивен ден, струва ми се, че разбираемо ще има по-голям интерес, понеже повечето хора са на стандартен режим на работа :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Желаещи за каране утре, 26 октомври?

Мнениеот EH4EB » Вто Окт 25, 2011 9:25 pm

Разбрахме се в 10 часа на стадиона.
:beer:
Аватар
EH4EB
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2010 9:52 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта