JULY Morning 2011 - София

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

JULY Morning 2011 - София

Мнениеот THEZOGGO » Пон Юни 27, 2011 8:45 pm

Здравейте,

Пускам тази тема с цел, хората от София да се организираме за посрещане на 30 юни срещу 1 юли изгрева на слънцето.

Ако имате идея за място което ще бъде подходящо за посрещане на изгрева моля споделете го. На мен ми се върти в ума мястото да бъде връх Половрак, намиращ се в Лозенската планина, но както по горе казах, който има друга идея да я сподели. След като обмислим място за посрещане на изгрева, ще решим къде и в колко часа ще е най-удобно да направим една обща среща.

Принципно има тема за JULY Morning но тя е в Архива на раздел Мероприятия, затова си позволих да пусна нова тема в подраздел "Клубове, групи и организирани карания".

Благодаря за вниманието.

Поздрави!

Жоро.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: JULY Morning 2011 - София

Мнениеот DonDanito » Пон Юни 27, 2011 9:48 pm

Жоре, евала! Аз съм съгласен да присъствам, но не мога да предложа място, беден ми е архива... :D Съгласен съм, където и да е, стига да е около София. ;) Краси пускаше оферта за Витоша, под Копитото...
Дани, тел. 0878 808 991 :)
Аватар
DonDanito
 
Мнения: 470
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 6:09 pm
Местоположение: София, ж.к. Левски Г

Re: JULY Morning 2011 - София

Мнениеот wowxp » Сря Юни 29, 2011 4:54 pm

Та, в крайна сметка разбрахте ли се за място, ако въобще ще се събирате.

//да има и спускане, ей! :)
wowxp
 
Мнения: 46
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Фев 11, 2011 3:29 pm

Re: JULY Morning 2011 - София

Мнениеот kakagana » Сря Юни 29, 2011 8:10 pm

С Жоро решихме, че най-добре ще е да се качим до Копитото. Среща утре 30 юни на Боянското ханче в 18:30. Носете си топли дрехи, одеала, сгряващи напитки :beer: . Моля, който ще идва да потвърди в темата. Телефон за връзка - 0897977319 (Жоро).
Аватар
kakagana
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 3:52 pm

Re: JULY Morning 2011 - София

Мнениеот DonDanito » Сря Юни 29, 2011 9:49 pm

Аз съм на кантар. Спира ме единствено прогнозата за времето. За съжаление го дават да вали :xx(: Иначе и катеренето и спускането ще бъдат по светло, което е добре, защото нямам фар. Утре най-късно следобяда ще пиша дали ще идвам или не, всичко зависи от климата.
Дани, тел. 0878 808 991 :)
Аватар
DonDanito
 
Мнения: 470
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 6:09 pm
Местоположение: София, ж.к. Левски Г

Re: JULY Morning 2011 - София

Мнениеот THEZOGGO » Чет Юни 30, 2011 11:42 am

Поради лоша прогноза за времето аз и kakagana отпадаме за посрещане на изгрева на 1 юли.

Прогнозата която гледам е тази --> http://www.gismeteo.ru/city/hourly/11116/#tab_wdaily1

Облачното време няма да ни позволи да посрещнем слънчевия изгрев, затова мислим че няма смисъл да се качваме до Копитото.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies


Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 93 госта