Нашата група :)

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Мнениеот Reactor » Пет Апр 04, 2008 4:39 pm

winger написа:
bokichaa написа:...Ние най-вероятно ще ходим на самоход, но по шосето и може би ще тръгнем към 8h от Лозенец /ма утре ще потвърдим окончателно/.
:beer:....до скоро...


Защо толкова рано !? От Кокаляне до Пасарел е не повече от час.

Ами те тръгват от Лозенец.Докато се съберат,докато стигнат Кокаляне,като позакъснее някой и ето ти времето си литнало :) ;)
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот bokicha » Пет Апр 04, 2008 5:04 pm

Reactor написа:
winger написа:
bokichaa написа:...Ние най-вероятно ще ходим на самоход, но по шосето и може би ще тръгнем към 8h от Лозенец /ма утре ще потвърдим окончателно/.
:beer:....до скоро...


Защо толкова рано !? От Кокаляне до Пасарел е не повече от час.

Ами те тръгват от Лозенец.Докато се съберат,докато стигнат Кокаляне,като позакъснее някой и ето ти времето си литнало :) ;)

... :agree: ...по-добре да пием по едно кифе на Пасарел от колкото Bokicha да гони вятъра... :D, като миналата седмица /дето всъщност сам си бе виновен :D /...
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Мнениеот Reactor » Пет Апр 04, 2008 5:11 pm

bokichaa написа:
Reactor написа:
winger написа:
bokichaa написа:...Ние най-вероятно ще ходим на самоход, но по шосето и може би ще тръгнем към 8h от Лозенец /ма утре ще потвърдим окончателно/.
:beer:....до скоро...


Защо толкова рано !? От Кокаляне до Пасарел е не повече от час.

Ами те тръгват от Лозенец.Докато се съберат,докато стигнат Кокаляне,като позакъснее някой и ето ти времето си литнало :) ;)

... :agree: ...по-добре да пием по едно кифе на Пасарел от колкото Bokicha да гони вятъра... :D, като миналата седмица /дето всъщност сам си бе виновен :D /...

:rofl: :rofl: Верно ми взе акъла тогава,не си стъпвал на асфалта сигурно.
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот THEZOGGO » Пет Апр 04, 2008 10:29 pm

Най вероятно и един френд ще се включи към групата, а иначе за тези които тръгват от Младост, ае да се чакаме пак пред Билата какво ще кажете, само кажете час. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот winger » Пет Апр 04, 2008 10:42 pm

Аз и още един приятел идваме също ! Но ако по някое време запалиме напред няма да се сърдите, защото към 4 и нещо или 5 часа трябва да съм си в нас :) и може да бързаме, но би трябвало да няма проблеми.
11:00 да тръгнем от пасарел по палещото, то е 20 км и ше го земеме за 3 часа предполагам, но ако стане нещо се замотаме и ние 2мата зацепиме напред няма да се сърдите, нали :). Иска ми се да си стане карането и да не се цепим, но трябва да се прибирам :)
Аватар
winger
 
Мнения: 178
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 8:58 am

Мнениеот THEZOGGO » Пет Апр 04, 2008 10:45 pm

Да бе ясно няма пр, и аз съм на работа от 19:00 ;П ама само да се разберем с колегите от Младост. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот bokicha » Съб Апр 05, 2008 12:40 am

....ми 8.30/9.00 ...нещо на билла как е.....
.....ние пътьом да минем....иии....
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Мнениеот THEZOGGO » Съб Апр 05, 2008 4:54 pm

В момента вали, какво ще правим? :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот winger » Съб Апр 05, 2008 6:36 pm

Незнам за вас, но аз и моя фр. няма да караме. Не ни чакайте
Аватар
winger
 
Мнения: 178
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 8:58 am

Мнениеот Reactor » Съб Апр 05, 2008 6:41 pm

Забавих малко включването,защото се надявах,че дъждът ще спре.Но заваля отново и не се знае,кога и дали ще спре..Тъй като ще накисне здраво трасето,удоволствие от каране едва ли ще има.За това предлагам,всичко да си остане същото,като място и час на среща,но да го преместим за следващата Неделя,с надежда,че времето ще е по благоприятно.
Мисля,че е разумно решение,в името на сплотена и по голяма група иначе рискуваме,не всички да се съберем :crap:
Последна промяна Reactor на Съб Апр 05, 2008 6:59 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот Yavkata » Съб Апр 05, 2008 6:42 pm

Мен ме хванаха :V: Утре най- много да покарам над Войняговци...
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот Reactor » Съб Апр 05, 2008 6:52 pm

Yavkata написа:Мен ме хванаха :V: Утре най- много да покарам над Войняговци...

Крий се ако трябва,ама за другата Неделя да не те хванат :)

но нищо другата седмица живот и здраве тъкмо ще сме се навили повече та удоволствието ще е двойно.

Нямаш си на идея,колко си прав :) :agree:

Мдааа.. :beer: само с бирата ще си останем...

Да ни е сладка и студена,та поне с нея да утешим душите наранени :bawling: :beer:
Последна промяна Reactor на Съб Апр 05, 2008 7:04 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Жалко не го уцелихме времето

Мнениеот Nedo » Съб Апр 05, 2008 6:56 pm

Жалко не го уцелихме времето

:beer: но нищо другата седмица живот и здраве тъкмо ще сме се навили повече та удоволствието ще е двойно. :banana:
Аватар
Nedo
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1234
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 11:33 am
Местоположение: София

Мнениеот THEZOGGO » Съб Апр 05, 2008 6:58 pm

Reactor написа:Забавих малко включването,защото се надявах,че дъждът ще спре.Но заваля отново и не се знае,кога и дали ще спре..Тъй като ще накисне здраво трасето,удоволствие от каране едва ли ще има.За това предлагам,всичко да си остане същото,като място и час на среща,но да го преместим за следващата Неделя,с надежда,че времето ще е по благоприятно.
.
:agree:
Тая неделя ще се спи малко повече от обикновено явно. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот bokicha » Съб Апр 05, 2008 7:00 pm

Мдааа... :beer: само с бирата ще си останем...
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Мнениеот ACID BURN » Нед Апр 06, 2008 10:55 am

100% трасето ще е сухо за другата събота и неделя, щото в петък го дават 32 градуса.. :) Ще ми се обаче да направим тоя маршрут ама от спускането от Железница и после към Пасарел... навити?
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот THEZOGGO » Нед Апр 06, 2008 11:32 am

Нека има повече спускане, аз съм навит. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот Yavkata » Нед Апр 06, 2008 12:16 pm

А до Железница с рейс ли?
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот Reactor » Нед Апр 06, 2008 1:15 pm

bokichaa написа:...... и ще се приберем по магистралата. :beer:

Аз само да предупредя: Имайте в пред вид,че преди спускането по магистралата, катеренето до самото село Габра си е доста,макар и по асфалт :)

yavkata написа:А до Железница с рейс ли?

Моя скромен съвет е да ползвате рейса до Железница :agree:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот ACID BURN » Нед Апр 06, 2008 2:25 pm

Reactor написа:
bokichaa написа:...... и ще се приберем по магистралата. :beer:

Аз само да предупредя: Имайте в пред вид,че преди спускането по магистралата, катеренето до самото село Габра си е доста,макар и по асфалт :)

yavkata написа:А до Железница с рейс ли?

Моя скромен съвет е да ползвате рейса до Железница :agree:


@Yavkata:Да, с рейс....
@Reactor:Еми виж не е трудно до Железница, аз съм пробвал маршрута така и се получава 110 км..Абе за едно хубаво ХЦ каране маршрута с изкачване до Железница е як, но понеже аз още не съм във върховната си форма ще се качим с автобус...
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот Reactor » Нед Апр 06, 2008 3:46 pm

@ACID BURN напълно съм съгласен с теб :agree: Поясненията ми са насочени към тези,които не са карали по този маршрут за да са наясно горе долу за какво става въпрос :)
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот THEZOGGO » Пон Апр 07, 2008 7:28 am

Тая сутрин какво време е... :banghead: , нищо общо с вчера, винаги така ще се получи, сега цяла седмица ще се ядосвам защо съм на училище и имам други задължения да върша, а времето е толкова слънчево и топло. Дано поне в Неделя да направим едно хубаво каране.:)
Успешна седмица на всички колеги. :) :beer:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот Reactor » Пон Апр 07, 2008 7:44 am

Успешна седмица на всички и от мен. :beer:
@THEZOGGO не се ядосвай.Както сме загорели :D Неделя ще си го върнем тъпкано :thumb:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот RedHawk » Пон Апр 07, 2008 12:37 pm

Reactor написа:Успешна седмица на всички и от мен. :beer:
@THEZOGGO не се ядосвай.Както сме загорели :D Неделя ще си го върнем тъпкано :thumb:


На кой? :rofl:
Ама как си знам аз. Цяла седмица се кани и в неделя накисна едно
хубаво :(!: , а сега седя в работата и навън като е огряло едно слънце ......... :censore:
Нищо другата неделя може пък и да е "Палещооо...." :D
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Мнениеот Reactor » Пон Апр 07, 2008 12:44 pm

Според синоптиците се очаква да е направо стопяващо .....
Тъкмо като за нас ... :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот ACID BURN » Пон Апр 07, 2008 12:56 pm

Еми то или ще бъде 10 градуса, или 35.... такаче...Абе аз обичам да ми е топло и нямам проблеми с якият пек, но ще си взема поне 2 л вода... поне...750 мл.. на велосипеда и към литър в раницата, ама термус!Предпоръчвам и вие да вземете вода, щото ще бъде 32 градуса! :) Иначе утре може да го мина маршрута да видя как е....Чуда се между маршрутите Желзница-Дяволският мост, ама с изкачване до Железница или Палещото с връщане по магистралата, ще видим...Иначе аз съм ваканция до Вторник и за това..... :) Ако има желаещи за някой от двата маршрута-скайп Sasho_iv и ник ACID BURN. :)
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот Reactor » Пон Апр 07, 2008 1:24 pm

Ами с RedHawk сме планували евентуално връщане през "Палещото Слънце - 2" което за мен е непознато,така,че магистралата я изключвам.Разбира се,всеки може да тръгне по който маршрут пожелае,но аз лично искам да видя и втория вариант. :) За водата си прав,добре е поне литър да е в наличност във всяка раница :agree:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот ACID BURN » Вто Апр 08, 2008 7:21 pm

Забравете за Палещото слънце в Неделя! Ние с bdz43r си направихме едно страхотно каране по маршрута Железница-Кокаляне-Пасарел-Палещото-Габра-Нови хан-София и това на мен ми излезна 91 км.Не казвам, че не можете да го минете маршрута, даже открита част от маршрута в начало е суха, ама после става мн мокро.... даже на места просто няма как да се мине освен ако не цопнеш във водата....Аз се прибрах в нас чорапите ми бяха бяли в началото сега кафяви.... просто е отвратиттелно!Има на места хубави участаци, ама те са мн малко...Местата дето трябва да цопваш са мн.... Скоро ще видите снимки от Теди да видите за кво става дума...., а също в сряда и четвъртък ще вали и не вярвам да изсъхне до Неделя дори и при тези 30 градуса в Събота..... :V:
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот Yavkata » Вто Апр 08, 2008 7:54 pm

Имах удоволствието да карам с ACID и bdz първата част от маршрута( до Кокаляне). Наистина си е доста влажничко. След това ми се наложи да се прехвърля към северния край над София. Между селата Войняговци, подгумер и кв. Требич и Северния парк си спретнах едно чудно зелено ХС. Фрапираща разлика! Сухо , та сухо. Всичко на всичко 4 локви. Определино ще се насоча за каране в този район до изсъхване на другите планини.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот bdz43r » Вто Апр 08, 2008 8:25 pm

Ето снимките: http://bgrail.info/4-8-2008/
Малко неудобно за разглеждане, но сега нямам време.
ACID BURN написа:даже на места просто няма как да се мине освен ако не цопнеш във водата...
Ама пък действаше много охлаждащо.
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 109 госта