Национален шампионат

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Национален шампионат

Мнениеот TheAnimal » Пон Юли 25, 2011 3:03 pm

Ема, направи си една статистика м/у участници на предното състезание и участници на шампионата. Колко състезатели е имало, който на са в отбор. Все пак на повечето състезатели в отбори, отбора поема разходите. И ще видиш, че тези 50 лв за два дена са спряли доста народ. Нали идеята е популяризиране :)
Извиняма се преувеличих с 3-4 минути за закъснението. С ПСС-то си говорих ме как вече е минал половин час и още няма старт.
Когато нещо се организира, то трябва и да се планира. За пример ще ти дам програмата в Сопот, където трасето е по-дълго, лифта е три пъти по-бавен и има доста повече участници.
Sun 08:00h 11:00h 3h DH Timed Training DH (full track)
Sun 11:30h 14:00h 2h30m DH Qualification
Sun 15:00h 18:00h 3h DH Final
Погледни и програмата която са изготвили за неделя. Не логично е.
Нищо лично към Бороспорт, много към определени хора в ядрото на спорта ни. :beer:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Национален шампионат

Мнениеот Editor » Пон Юли 25, 2011 3:21 pm

Нещо както и да си смятам времето не излиза такова, каквото беше на таблото. Дали е възможно да има някаква грешка, или аз не смятам като хората.
Примерно съм 249.6 според списъка, като го разделя на 60 се получава 4.16, а времето ми на финала беше 4.09. Като смятам времето и на други момчета, също са различни.
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот dEcLiNe » Пон Юли 25, 2011 3:26 pm

Editor написа:Нещо както и да си смятам времето не излиза такова, каквото беше на таблото. Дали е възможно да има някаква грешка, или аз не смятам като хората.
Примерно съм 249.6 според списъка, като го разделя на 60 се получава 4.16, а времето ми на финала беше 4.09. Като смятам времето и на други момчета, също са различни.

:finger: за БКС, и моето време беше объркано, макар и не на финала.
Поради още гафове с времената странни хора се качиха на някои от подиумите.
Последна промяна dEcLiNe на Пон Юли 25, 2011 3:33 pm, променена общо 1 път
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Национален шампионат

Мнениеот naskoj » Пон Юли 25, 2011 3:28 pm

Editor написа:Нещо както и да си смятам времето не излиза такова, каквото беше на таблото. Дали е възможно да има някаква грешка, или аз не смятам като хората.
Примерно съм 249.6 според списъка, като го разделя на 60 се получава 4.16, а времето ми на финала беше 4.09. Като смятам времето и на други момчета, също са различни.



грешно смяташ. 249,6 секунди са 4 минути и 9,6 секунди .

обяснявам една минута има 60 секунди тоест в 249,6 има 4 минути и остават 9,6 секунди ( 249,6- 4.60=9,6)
naskoj
 
Мнения: 611
Рейтинг: 1083
Регистриран на: Сря Май 11, 2011 7:01 pm
Местоположение: Варна

Re: Национален шампионат

Мнениеот Crimson » Пон Юли 25, 2011 3:35 pm

icemanlovers написа:6.Може би за напред е добре да се измисли нещо от рода плащаш за 2дена и картата ти е 30лв. вместо 40лв. за спането на колегите занимаващи се със спорта(МТБ),това също се говорише и острани се чуваше а и от колеги,имено че картата от 20 лв. спането и бензина за 2 дена (говоря за дни извън състезанието) са високи да не говориме някои ако реши да се повози от Варна,Добрич,Шумен или Стара Загора.
Не съм дете и това го споделям с вас не като критика или недоволство(това не е само мое мнение)а да се предприемат някакви мерки към по добро за спорта и за вас и за нас,защото има разлика дали за 2 дена ще дам 180 или 100лв. (само пример)
Успехи в следващите организаций,поздрави на всички колеги и на тея с травмите(има и такива) да се възтановяват бързо.
Моля никой който не е от организаторите на състезанието да не отговаря на темата ми,писана е за тях :)
Поздрави от Троян на Боровец,много ми хареса всичко,надявам се скоро пак да покарам при вас :) :beer:



Напроо да вземе да го напраааат за без пари а :popcorn: Хммм, и ако мое обяд и вечеря да включат, че нещо с тааа закуска е малко висока цената деааа. Бара в лобито също нема да е зле да е безплатен, в стаите ако мое жени в клетка да танцуват :jump2: Оооооооо, и разбирасе ако мое да се предлагат и безплатни велюсипеди от висок клас, чи видиш ли не щем да си абим моя :D
Последна промяна Crimson на Пон Юли 25, 2011 3:38 pm, променена общо 1 път
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот caspar » Пон Юли 25, 2011 3:36 pm

Животно, в голяма грешка си!

А точно за Сопот да ми говориш е смешно... в което и да е отношение
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот Tonkata1 » Пон Юли 25, 2011 4:01 pm

kikon написа:
icemanlovers написа:http://vbox7.com/play:187056b23c - Ева корени след старта.


Благодаря, че си го заснел! :beer: Това беше най-якият момент от цялото състезание за мен :)

Браво Евче ... евалата ей тфа ти е линията ! :beer:
Tonkata1
 
Мнения: 536
Рейтинг: 1133
Регистриран на: Пет Сеп 18, 2009 8:41 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Национален шампионат

Мнениеот daangel » Пон Юли 25, 2011 4:05 pm

TheAnimal написа:Ема, направи си една статистика м/у участници на предното състезание и участници на шампионата. Колко състезатели е имало, който на са в отбор. Все пак на повечето състезатели в отбори, отбора поема разходите. И ще видиш, че тези 50 лв за два дена са спряли доста народ. Нали идеята е популяризиране :)
Извиняма се преувеличих с 3-4 минути за закъснението. С ПСС-то си говорих ме как вече е минал половин час и още няма старт.
Когато нещо се организира, то трябва и да се планира. За пример ще ти дам програмата в Сопот, където трасето е по-дълго, лифта е три пъти по-бавен и има доста повече участници.
Sun 08:00h 11:00h 3h DH Timed Training DH (full track)
Sun 11:30h 14:00h 2h30m DH Qualification
Sun 15:00h 18:00h 3h DH Final
Погледни и програмата която са изготвили за неделя. Не логично е.
Нищо лично към Бороспорт, много към определени хора в ядрото на спорта ни. :beer:


Животно,

Първо бих ти пожелал приятно прекарване на лифта в Сопот, приятно чакане...
Има едно растение (билка) - казва се "лайкучка" - може би то трябва да ти бъде никнейм...

Да беше състезател - тогава мнението ти относно закъснение и каквото и да е щеше да е от значение... Сега просто си лаеш и замърсяваш ефира с глупости, които всъщност не са в твоята компетенция.
Като даваш пример с програма написана на Microsoft Word се замисли или се информирай дали тя се осъществила... Поне веднъж... Бил съм на всички състезания там (също като теб като зрител)...

Относно парите - 50 лева и колело за 7000 лв... Съжалявам - и аз искам да съм Simon Dumont (ски, ако не знаеш), но не мога да бъда, защото не съм толкова добър, за да си намеря отбор, който да ме издържа или не съм толкова богат, за да го направя сам. Това е живота - плащаш си като поп, независимо дали ти харесва или не... Така че, по-добре замълчи и направи нещо за спорта от друга гледна точка. Инак си онази билка, спомената по-горе :smash:
Никой не е заставен на сила да се състезава - това е като избора на кисело мляко в магазина - плащаш 3 лева за био и 60 стотинки за айрано-подобно. Личен избор... Ако ти имаш опцията да организираш нещо за такса от 5 лева или даже никаква - давай, но не можеш... Затова - запази мълчание и не лай, защото куче, което лае, не хапе, а само дразни околните.

Освен това жена да размахва средни пръсти - къде ти е възпитанието... Словесната ти пумия започна преди състезанието и продължи само с к.... за Боровец. Просто явно обичаш да те хранят, защото постъпката ти е силно интригантска и слабо аргументирана. Казваш - това може да стане така, но едва ли знаеш как. Да не си комунист? :banghead:

По-здрави!
daangel
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:16 am

Re: Национален шампионат

Мнениеот k0cTaHeB » Пон Юли 25, 2011 5:03 pm

БКС(Български кретенски съюз) за пореден път се изтропа върху труда на много хора. Жалки сте. Явно ще чакаме да измрете от старост преди нещо да се промени в положителна посока за планинското колоездене. Мозъчно ограничени сте, време е за пенсия.
Времеизмерването - тъжна тема.

Евала за организацията като цяло. За две седмици, едва ли някой, който знае как се случват нещата, би тръгнал да хули.
Изключително отзивчиви, възпитани и добре инструктирани маршали, които си вършеха работата повече от перфектно.
Трасето беше забавно, на някои места промените тип "изправяния" бяха добре обвързани с флоу-а, колчетата бяха забити на готини места, за да е още по-гърч как си му е ред. Други места бяха ненужно изправяни и улеснявани, за сметка на по-трудни и весели стари.
Малоумно наистина да се пускат колоездачи/туристи да карат докато тече една от двете дисциплини, предвид, че се преплитат трасетата.
От друга страна вече допуснатите да се качат с колело колоездачи/туристи, въпреки че знаят за провеждащите се мероприятия караха по трасетата, които се считат за затворени, без грам внимание, в момент в които ние правим пеш-оглед след тренировки, докато протича XC. Жив късмет, че забавил се по-назад съотборник извика "-Пази се!". Искрено се надявам да не го видя тоз индивид с червен Ironhorse sunday, преди да ми е минал гнева. Няма да му е лесно. Ползвайте си главите навреме, за да не става по-лошо след това. Да не говорим ако се беше врязал с тази скорост в някой крос-кънтри състезател.

Явно харесвате коментатора, но вземете го информирайте малко повече за спорта, че сигурно му е писнало да се излага, пък и на нас ни писна да му слушаме глупостите.
Произволен човек + адекватен музикален фон, който най-нормално да обявява само важната информация и името+номера+времето на финиширалия би бил по-малко дразнещ и също толкоз ефективен.
Адмирации за водата горе на старта. Всеки състезател знае, колко е шибано да тръгнеш с пресъхнала уста на състезателен рън.
Състезателния ден премина сравнително прилично, въпреки леко-неадекватната програма и ненужното скупчване на всички състезатели горе.

@Marfi: Позволяваш си да се обаждаш без да знаеш за какво става въпрос и типично за страхливците по-време в което не можеш да бъдеш настигнат(в случая, беше на колело). Та постарай се да не се повтаря, за да не те настигам.
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Национален шампионат

Мнениеот joropc » Пон Юли 25, 2011 5:26 pm

daangel написа:.........

Хм, мислиш ли, че поговорката "Имаш крава, пиеш мляко", може да бъде валидна за Национален шампионат? :idea: Нали има БКС?Знаеш ли, че има отбори, които едвам намериха пари да отидат на Боровец и въпреки това качиха свои състезатели на стълбичката при най-силните...и колелетата не са им от 7000 лева.Ами ако не бяха намерили?Това сравнение за био млякото и айрана, може да бъде валидно за всички други състезания, но не и за първенството на страната, така че запази тези мъдрости за теб.
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Национален шампионат

Мнениеот daangel » Пон Юли 25, 2011 5:54 pm

joropc написа:
daangel написа:.........

Хм, мислиш ли, че поговорката "Имаш крава, пиеш мляко", може да бъде валидна за Национален шампионат? :idea: Нали има БКС?Знаеш ли, че има отбори, които едвам намериха пари да отидат на Боровец и въпреки това качиха свои състезатели на стълбичката при най-силните...и колелетата не са им от 7000 лева.Ами ако не бяха намерили?Това сравнение за био млякото и айрана, може да бъде валидно за всички други състезания, но не и за първенството на страната, така че запази тези мъдрости за теб.


Спортът е скъп - това е истината. 7000 лева беше просто пример... Въобще не става на въпрос за конкретни суми. Става дума, че изборът на отбори и състезатели е личен и не е направен с пистолет на главата. Относно това дали на национален шампионат трябва да се плащат такси - не, не би трябвало, но при такова статукво - това е положението. Харесва ли ни или не - все тая...
А мъдростите са си мои - така, че си ги запазвам за себе си... Не ги чети като ни ти харесват - пак е въпрос на личен избор...
Спортът се развива в последните две години - въпреки всички мрънкачи...
А ако имаш нещо към БКС - давай към централата!!! Поеми отговорност?! Не лай тук - успех няма да има!!!! Замисли се!!! Това се отнася за всички хранещи - направете нещо и после хранете... Поемете отговорност. Форумът не се чете от БКС - само си чешаме езиците!!!

И на теб ще кажа - намери възможност за състезание без такса и всички тук ще нахранят и теб - със сигурност ще намерят за какво.
Смелчаци с клавиатури много... Затова и сме на това дередже!!!!
daangel
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:16 am

Re: Национален шампионат

Мнениеот joropc » Пон Юли 25, 2011 6:06 pm

@daangel
Явно не ме разбра какво исках да кажа,....както и да е.
Остани си със здраве!
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Национален шампионат

Мнениеот dimbelcheff » Пон Юли 25, 2011 6:27 pm

МОЛЯ за обяснение как се определи кой да влезе в категорията Ветерани.Как след толкова питане дали има такава категория не видях името си там.
Как след всичките препятствия по регистрацията ми към UCI бяха допуснати да участват всички независимо от това имат или нямат такава?
Аватар
dimbelcheff
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 7:33 pm

Re: Национален шампионат

Мнениеот caspar » Пон Юли 25, 2011 6:30 pm

Мите, май 35+ бяха решили да се ветерани, но не съм сигурен.
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот TheAnimal » Пон Юли 25, 2011 6:37 pm

@daangel
Точно ти да ми говориш за морал, не ми се връзва...
Кое е лъжа от това което съм написъла. Състезанието беше слабо посетено, нали? Програмата беше зле измислена. 3 часа квалификация за 100 човека си е много. Никъде не съм писъла, че Сопот са по-добри организатори, просто посочвам че там за 200 човека има 2:30 часа време за квалификация!!! Критика трябва да има, за да има градивност. Пример с предното състезание: маршалите бяха зле , такива като мен храниха и благодарение на това , че има такъв вид "обратна връзка" маршалите бяха перфектни този път. Иначе пак щяха да се наемат същите деца.Не знам защо приемате нещата винаги като храна. И както съм написала не храня вас, а БКС защото тези неща не ги решавате вие.
Благодаря за по-здравите, сега очаква да са и по-дебели :love:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Национален шампионат

Мнениеот asench » Пон Юли 25, 2011 7:10 pm

Трасето, организацията и маршалите бяха на ниво. Времеизмерването не беше наред.. Как така на квалификациите настигнах човека стартирал пред мен и финиширахме заедно, а на мен дадоха едва 2 секунди по-добро време.. (по сметките ми трябва да е около 40 секунди по-добро..)
Тъй като съм сравнително от скоро в този спорт ще попитам не е ли редно националният шампион да се определя чрез събиране на точки от всички състезания, а не от едно състезание.. Според мен националният шампион трябва да се е доказал през годината, а не да извади късмет на едно състезание например, и айде вече се води за най-добрия карач на България... :)
Аватар
asench
 
Мнения: 399
Рейтинг: 1332
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 5:44 pm
Местоположение: София, Княжево

Re: Национален шампионат

Мнениеот kikon » Пон Юли 25, 2011 7:37 pm

asench написа:Тъй като съм сравнително от скоро в този спорт ще попитам не е ли редно националният шампион да се определя чрез събиране на точки от всички състезания, а не от едно състезание.. Според мен националният шампион трябва да се е доказал през годината, а не да извади късмет на едно състезание например, и айде вече се води за най-добрия карач на България... :)

В световен мащаб има два типа състезания - World Cup и World Championship. Първото е серия от състезания, от което се излъчва победител чрез точкова система и шампионът се нарича World Cup Winner. Второто е самото световно, на което се участва като представител от дадена държава и победителят там е World Champion.

В UK също са два типа състезанията - British Downhill Series и British Cycling National Championship.

Т.е. редно е в България да се направят DH шампионат и Национален шампионат. Победителят от първото да е този с най-много точки от различните състезания, а победителят от второто да е националният шампион.
Flow like water down the hill.

http://keekie.me/
Аватар
kikon
 
Мнения: 1706
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:54 pm
Местоположение: София

Re: Национален шампионат

Мнениеот dimbelcheff » Пон Юли 25, 2011 7:53 pm

caspar написа:Мите, май 35+ бяха решили да се ветерани, но не съм сигурен.

Няма нито един над 35 според рождените дати в групата.35 беше за XC-то.Дори чековете бяха за крос-кънтри шампионата.Всъщност при резултатите си пише 30+.Включени са точно толкова участници че Титев да вземе медал,който принадлежи на някой друг.Грозно но факт.
Аватар
dimbelcheff
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 7:33 pm

Re: Национален шампионат

Мнениеот k0cTaHeB » Пон Юли 25, 2011 8:27 pm

Ако бяха 30+, 1-ви щеше да е Калин, но група ветерани така и нямаше при записването, а всички бяха записани при Мъже. Старите песни на нов глас... смешно.
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Национален шампионат

Мнениеот Editor » Пон Юли 25, 2011 8:40 pm

k0cTaHeB написа:Ако бяха 30+, 1-ви щеше да е Калин, но група ветерани така и нямаше при записването, а всички бяха записани при Мъже. Старите песни на нов глас... смешно.

Направо си е трагично, брат...
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Юли 25, 2011 9:33 pm

kikon написа:Т.е. редно е в България да се направят DH шампионат и Национален шампионат. Победителят от първото да е този с най-много точки от различните състезания, а победителят от второто да е националният шампион.



Евче, това би могло да стане, когато има някаква институция (явно различна от БКС), която се грижи за обединяването на всички състезателни събития за сезона,
Друг е момент е броя на ежегодните състезания - за момента само 2:
Шамбала/Боровец Опен....
Когато станат 2-3 идеи повече.... ще е съвсем друга история!

Направи ми доста неприятно впечатление, че байк парка отнесе твърде много нападки;
Състезанието се проведе, въпреки алтернативата - изобщо да няма такова....
Имам бегла представа какво е необходимо за организиране на такова мероприятие, а 2 седмици са крайно недостатъчни!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Национален шампионат

Мнениеот Pupinator » Пон Юли 25, 2011 9:45 pm

Специален поздрав за всички спускачи дето са нещо недоволни...

http://www.youtube.com/watch?v=zjJP4lHf ... re=related

"50 лева разходи, каляски маркови..."

Pupinator OUT :combust:
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот did » Пон Юли 25, 2011 9:47 pm

Стига с това БКС бе! Не разбрахте ли, че те нямат място в планинското колоездене?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Национален шампионат

Мнениеот Editor » Пон Юли 25, 2011 10:01 pm

did написа:Стига с това БКС бе! Не разбрахте ли, че те нямат място в планинското колоездене?

Най-накрая едно адекватно мнение от всичките ти 14468!! :bowdown: :beer:
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот dEcLiNe » Пон Юли 25, 2011 10:08 pm

Editor написа:
did написа:Стига с това БКС бе! Не разбрахте ли, че те нямат място в планинското колоездене?

Най-накрая едно адекватно мнение от всичките ти 14468!! :bowdown: :beer:

:agree: :rofl:
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Национален шампионат

Мнениеот ie » Пон Юли 25, 2011 10:12 pm

Хайде и аз да се изкажа, за да не излезе, че има повече негативисти.

Още от самото начало питах Ема, защо е такава такстата и тя логично ми отговори, че няма как таксата да е същата след като организират състезание за 2 седмици.
От Златица отбора знам, че да организираш състезание хич не е лесно и колко много пари трябват, за да се направи като хората.

За мен това състезание с оглед на това, че беше организирано за 2 седмици беше СУПЕР ДОБРО. И маршалите бяха като хората и т.н.

Много ми хареса, че дори на XC състезанието имаше озвучаване през цялото време на състезанието и не беше "е, така" между другото.

Стига злостно хранене, бъдете обективни.
Аватар
ie
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1354
Регистриран на: Вто Юли 20, 2004 3:59 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот Pupinator » Пон Юли 25, 2011 10:26 pm

Съгласен съм с теб Илинда. Крайно време е да спрете с храната и да започнете да поствате снимки :).

Pupinator OUT :combust:
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот SPA » Пон Юли 25, 2011 11:01 pm

И така, понеже колелата са ви скъпи, състезанието и изяло всичките ви средства, вече нямате дори какво да закусвате... аз ви давам ето този духовен подарък: https://picasaweb.google.com/116378267939445120708/BorovetsBGDH2011

Всички снимки може да бъдат ползвани за лична облага, т.е. да си мастор... на тях. И всичко това напълно безплатно!!! Освен това получавате и правото да си ги слагате по разни фейсове, ассове и т.н., но само ако вие сте на тях.

За всички които са получели удовлетворение (оргаз...) от снимковият материял, автора пие кола и яде шоколад в неограничени количества.

Всичко свързано с комерсиални цели е забранено!!!
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Национален шампионат

Мнениеот dEcLiNe » Пон Юли 25, 2011 11:28 pm

SPA написа:...

:agree: евала!

А може ли фотографа забелязан на тези снимки да се издаде кой е? :nuts:
Изображение Изображение
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Национален шампионат

Мнениеот Nedyalkov » Вто Юли 26, 2011 1:06 am

Благодаря на медицинския екип за оказаната помощ :bowdown: :bowdown:
А случайно някой да има клип от падането на 74 номер (Любомир Недялков) на финала или снимка искам да видя какво се обърка...
Nedyalkov
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1201
Регистриран на: Чет Юли 01, 2010 2:14 am

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 97 госта