Велорали "...Из Врачански Балкан"

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот AtomCore » Нед Юни 12, 2011 10:49 pm

Аз мога да кажа само едно Голяяямо БРАВО, на организаторите и на всичи участници :bowdown: . Едно много красиво и предизвикателно трасе като цяло :) Времето беше идеално, бонуса беше безплатното миене на колелата на края :)
Благодаря още веднъж за ентосиазма на всички :)
Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.
Аватар
AtomCore
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 9:14 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот Мария Ризова » Пон Юни 13, 2011 1:15 am

Страхотно каране се получи! (Както и страхотно бутане, влачене, носене и тук-там падане и кълбета :D )
Зашеметяващи гледки, добра маркировка (след като Аз не се изгубих, значи беше много добре обозначено трасето :lol: )
Теренът беше разнообразен - трева, чакъл... от всичко по малко... от камъните май беше малко повечко, но и в това си има чар. (Спокойно го казвам чак сега, докато си седя вкъщи, иначе на спускането по камънаците, мнението ми по въпроса беше доста по-крайно.)
Какво друго да добавя, освен - айде догодина пак!
Честит прощъпулник на събитието, дано да се превърне в неотменна част от МТБ календара за в бъдеще! :beer:
Да са ни живи и здрави организаторите, че ни заведоха на такова хубаво място. :bowdown:
Ето и малко снимчици - който ми е бил в обхвата съм го щракнала, също и някоя друга гледка :-)
http://dox.bg/files/dw?a=ca972a39b1
A.D.I.D.A.S.
Аватар
Мария Ризова
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 11:50 am

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот KiselotoMliako » Пон Юни 13, 2011 7:13 am

Чудесно мероприятие - организацията беше супер, карането много приятно и хората невероятно засмяни.
Голямо благодаря на организаторите, и бонус благодаря на Емо за бонус пътечката :).
Най-яката гледка беше от връх Бук, която се виждаше от около 20м. над контролата там - на спечелилите - честито, ама май последните спечелихме най-много :)
Мария Ризова написа:Ето и малко снимчици - който ми е бил в обхвата съм го щракнала, също и някоя друга гледка :-)
http://dox.bg/files/dw?a=ca972a39b1

Мерси за снимките! Ако бяхте малко по-бавни щяхте да изпуснете мъглата, която се разсея точно след като се качихте и разкри необятните хубости на врачанския балкан. Не за друго, ами защото Милко (taurus13) ме открехна докато се качвахме, че там е така - около него - потоп, а където е той - слънце пече и птички пеят - обича го планината явно. :D
Аватар
KiselotoMliako
 
Мнения: 630
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 1:25 pm

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот codename47 » Пон Юни 13, 2011 7:51 am

Страхотно трасе, кратко спускане на фона на избутването :D .Поздравеления на организаторите и хората от ПСС за организацията :agree: :beer: . Много добро време, жалко само че мъглата скри някои от гледките (а тези които видяхме бяха страхотни..) Поздрави и за дамите, трябва си доста ентусиазъм за такова нещо :)
Ето едно кличе засега: http://dox.bg/files/dw?a=1405886417
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Юни 13, 2011 9:38 am

Емо - градивната критика я споделихме още на място ; - )

На изкачване до момента не се бях радвал толкова много - трасето бе красиво, трудно и забавно, като накрая си тръгнах с усмивка : - )
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3977
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот mrdaka » Пон Юни 13, 2011 1:09 pm

Супер си беше Ралито. Прекарах един страхотен уикенд във Врачанският Балкан. :lol: Тресето беше страхотно, вярно имаше мъка, напъни, бутане, човки, пукане на гуми и лепене на гуми и т.н. но то без такива неща няма да е същото ;) Благодаря на организаторите за създавенато на това много готино каране (събитие) :) :clap:
Изображение
Аватар
mrdaka
 
Мнения: 632
Рейтинг: 1865
Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:45 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот Tyno » Пон Юни 13, 2011 1:14 pm

Такова прекрасно каране из такива красоти скоро не ми се беше случвало. Трасе с много хлъзгавинки, височинки, марулки, мъглица, привлекателни павенца и доста прекрасни загадки :D :beer: Какво му трябва друго на човек? Благодаря на организаторите за свежата водица и миризмата на банани 100 метра преди подкрепителните пунктове :D за страхотното посрещане и настроение! Искам да се извиня за финала най-вече на Краси и безкрайно му благодаря за споделения подарък. С нетърпение ще чакаме следващото мероприятие из Врачанския Балкан, дано да е по-скоро... :beer:
Изображение
Изображение
Аватар
Tyno
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 9:31 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот mastermisho » Пон Юни 13, 2011 9:30 pm

Аз също благодаря на организаторите за събитието :agree:
Единственото, за което мога да съжалявам е това, че картата на апарата ми заби и не можах да снимам.... но така или иначе това, което видях трудно може да се улови в снимка :)
" http://www.openstreetmap.org gives us the ability to really create mtb focussed maps – like no other map provider has ever done. Therefore I call on you – to get engaged and start participating like over 100.000 people worldwide already do!"
Аватар
mastermisho
 
Мнения: 219
Рейтинг: 1567
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 1:54 pm
Местоположение: София, Люлин skype: mastermisho

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот taurus13 » Вто Юни 14, 2011 1:32 am

Аз малко не съм доволен от цялата работа - първо не можах да се изгубя, второ Врачани не си чистят камънака, трето Емо се опита да ме убие с едно " :evil: десертче"
Ама както го планирах, така го и изкарах - ей го и доказателствения матРЯЛ. Много е хубаво да си открая - тез първите нямали никакво време и апетит разбираш ли, та ние трябваше да похапваме и за тях по контролите.
Иначе хубави хора се бяха насъбрали, ама докато си слезнем и те вземаха, че се наградиха и си тръгнаха - нищо, друг път ще пием бирата. :beer:
Айде и другата година пак, пък ние междувременно ще полазим отново на едно лятно двудневно.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот kvelikov » Вто Юни 14, 2011 6:22 am

Колос! :clap:

Заслужаваш специална награда за репортаж.
Определено си участникът, забавлявал се най-много в неделя.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот 4getcredo » Вто Юни 14, 2011 9:09 am

taurus13 написа:...


Изображение

:D Лоша метла! :clap:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот Pr3d4t0R » Вто Юни 14, 2011 9:25 am

Е от снимките на Милко разбрах, защо качването бе до Пършевица, а не директно към Бук : - )
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3977
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот vlassadar » Вто Юни 14, 2011 12:39 pm

Страхотно откриване на сезона! Невероятно време, ако печеше слънце, може би нямаше да направя цялото трасе, дори с облаците беше жега в началото. В тоя балкан има такива пътечки, че баце Емо ще има да ни кани...
Много ми харесаха подкрепителните пунктове, а по-нагоре имаше и див чесън в гората, имаше бъз и мащерка за аромат на водата, имаше мъглица за разхлаждане и накрая и слънце за по-добри гледки от върховете... Само на тоя връх Бук голямо дърво ядохме, бих си го заобиколил с чиста съвест.
Спускането беше различно за всеки, на мен ми беше по вкуса - имаше от всичко, а фотографите се бяха заложили на участък с кал и едри хлъзгави камъни, които те носят насам-натам, всичко това покрито с шума. Ама не се дадох и там.
Пътуването наобратно беше също силно преживяване с мега-силния дъжд, който се изсипа над Враца. Само се надявахме всички да са стигнали вече до долу. Облаците се бяха сдържали цял ден заради нас и сега си валяха на воля
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот radkko » Вто Юни 14, 2011 8:00 pm

taurus13 написа:Аз малко не съм доволен от цялата работа - първо не можах да се изгубя, второ Врачани не си чистят камънака, трето Емо се опита да ме убие с едно " :evil: десертче"
Ама както го планирах, така го и изкарах - ей го и доказателствения матРЯЛ. Много е хубаво да си открая - тез първите нямали никакво време и апетит разбираш ли, та ние трябваше да похапваме и за тях по контролите.
Иначе хубави хора се бяха насъбрали, ама докато си слезнем и те вземаха, че се наградиха и си тръгнаха - нищо, друг път ще пием бирата. :beer:
Айде и другата година пак, пък ние междувременно ще полазим отново на едно лятно двудневно.


Мда!Всички са май "недоволни"! :D
Много се радвам,че и аз допринесох с малко при организацията, а и бях контрола :^:
Факт е ,че почти всички са наистина доволни от мероприятието,което съм сигурен,че значи на есен или най-късно до година пак към Враца! ;)
Е,първо трябва да се съгласува с тези 'отгоре' баце Емо и баце Иван ,че те решават :lol:

Браво за добрия 'матРял' :bowdown:
Аватар
radkko
 
Мнения: 136
Рейтинг: 1156
Регистриран на: Чет Май 24, 2007 6:02 am

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот Admin » Сря Юни 15, 2011 7:27 am

Ето го и моят репортаж: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/ ... 614-vratsa
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот climb » Сря Юни 15, 2011 8:17 am

А нещо като класиране има ли, или вече е публикуване някъде, но аз съм го пропуснал :popcorn:
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот marfi » Чет Юни 16, 2011 7:46 am

Admin написа:Ето го и моят репортаж: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/ ... 614-vratsa


Качи още снимки
Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот Mpower » Пон Юни 20, 2011 10:43 pm

Ако имате снимки с Но 25 на тях, моля да ми ги пратите на [email protected]
Mpower
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Чет Юни 02, 2011 11:21 am

Re: Велорали "...Из Врачански Балкан"

Мнениеот Admin » Чет Юни 23, 2011 7:49 pm

За тези, които са отсъствали и са пропуснали... качена е и галерията със снимки от състезанието: http://www.mtb-bg.com/index.php/photos/vratsa-2011
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 92 госта