BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот EccentricMOTION » Вто Юни 28, 2011 9:40 am

Алпина - къде да карам си е моя отговорност, какво мога и не мога - аз сам преценявам. Сега мен ме боли крака, не теб :)

Към организаторите - трасето беше обезопасено на необходимите места. Проблемът идва от там, че на мястото на което трябваше да има дюшек и имаше на тренировките на състезателното спускане той беше изхвърлен извън лентите, търкаляше се в страни, вероятно някой си е почивал кротко на него. Това е причината и за моите възражения. Вие сте си свършили работа, трасето е инспектирано от UCI, обезопасено, но глупавото хлапе не си е свършило работата, още по-фрапантно е ако той самият го е махнал от мястото, за да си полегне на меко.

За Хари, момчето което не успяхте да откриете половин час след като падна. Бяхме заедно в болницата, рентгеновите снимки не показаха нищо, беше прегледан от ортопед, нищо счупено. Беше с доста охлузвания и наранявания по тялото, но надявам се нищо сериозно. Той е машинка :)

А за това как паднах - не ми стигна скорост и сила да издърпам скока, излетях изпускайки педала. При приземяването крака ми се оказа между попивката и велосипеда ми. Премазах го с башгарда. Поне едно мога да кажа - крак не може да счупи гард Saint :rofl:

Изображение
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот kikon » Вто Юни 28, 2011 9:43 am

За този скок наистина нямаше достатъчно засилка, така и не можах да го приземя нормално.
Но всичко останало по трасето беше супер яко :agree:
Flow like water down the hill.

http://keekie.me/
Аватар
kikon
 
Мнения: 1706
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:54 pm
Местоположение: София

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Юни 28, 2011 9:53 am

Незнам,мен това скокче ми хареса,някво мазно беше.
Просто един два оборота на равната част стигат за да долетиш до попивката.
Виж не левия,а десния завой преди него ще го помня с лошо :D
Как можа,нито петък нито събота да ми дръпне гумата,гадината а баш неделя на състезанието.
Специално ще си взема малка брадвичка и няма прошка за това коренче другата неделя :evil:

Иначе,организацията беше супер,но също като всички други видях доста нередности от страна на някой маршали.
Няма да повтарям казаното от другите,само пожелавам следващия път по-добри маршали да се намерят :)

П.п. Трасето сравнено с миналата година е трепач!
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот TheAnimal » Вто Юни 28, 2011 9:57 am

EccentricMOTION написа:А за това как паднах - не ми стигна скорост и сила да издърпам скока, излетях изпускайки педала. При приземяването крака ми се оказа между попивката и велосипеда ми. Премазах го с башгарда. Поне едно мога да кажа - крак не може да счупи гард Saint :rofl:

В случая не виждам какво е виновно дървото? :dontknow:
И да е имало дюшек, ти пак щеше да си счупиш кракът.
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Crimson » Вто Юни 28, 2011 10:07 am

Metal_Psycho написа:Незнам,мен това скокче ми хареса,някво мазно беше.
Просто един два оборота на равната част стигат за да долетиш до попивката.
Виж не левия,а десния завой преди него ще го помня с лошо :D
Как можа,нито петък нито събота да ми дръпне гумата,гадината а баш неделя на състезанието.
Специално ще си взема малка брадвичка и няма прошка за това коренче другата неделя :evil:

Иначе,организацията беше супер,но също като всички други видях доста нередности от страна на някой маршали.
Няма да повтарям казаното от другите,само пожелавам следващия път по-добри маршали да се намерят :)

П.п. Трасето сравнено с миналата година е трепач!


И те тая брадвичка сметаш ще ти намали от 4:24сек лиииии :nuts: :nuts: :roll2: :roll2:

Как да е, за мен трасето беше перфектно както всичко останало :) Маршалите............................ че то нямаше такива :)
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Borovets Bike Park » Вто Юни 28, 2011 10:32 am

EccentricMOTION написа:Алпина - къде да карам си е моя отговорност, какво мога и не мога - аз сам преценявам. Сега мен ме боли крака, не теб :)

Към организаторите - трасето беше обезопасено на необходимите места. Проблемът идва от там, че на мястото на което трябваше да има дюшек и имаше на тренировките на състезателното спускане той беше изхвърлен извън лентите, търкаляше се в страни, вероятно някой си е почивал кротко на него. Това е причината и за моите възражения. Вие сте си свършили работа, трасето е инспектирано от UCI, обезопасено, но глупавото хлапе не си е свършило работата, още по-фрапантно е ако той самият го е махнал от мястото, за да си полегне на меко.

За Хари, момчето което не успяхте да откриете половин час след като падна. Бяхме заедно в болницата, рентгеновите снимки не показаха нищо, беше прегледан от ортопед, нищо счупено. Беше с доста охлузвания и наранявания по тялото, но надявам се нищо сериозно. Той е машинка :)

А за това как паднах - не ми стигна скорост и сила да издърпам скока, излетях изпускайки педала. При приземяването крака ми се оказа между попивката и велосипеда ми. Премазах го с башгарда. Поне едно мога да кажа - крак не може да счупи гард Saint :rofl:



Здравей,

Ние наистина много съжаляваме за случилото се, но за съжаление няма какво да направим. Беше ни гарантирано, че момчетата ("маршалите") ще си вършат добре работата и че са отговорни, но уви не се оказа така. Видяхме го още в първия ден когато се качиха по постовете си. Но какво можехме да направим, когато състезанието вече течеше? Просто нямаше как да се сменят. Наистина през цялото време нагоре - надолу по трасето обикаляха хора от екипа ни, които се опитваха да приведат нещата в ред, но в момента в който нашия човек не им е седял на главата да ги контролира, нещата са се променяли... Както и да е ... просто наистина е много турдно да намериш правилния екип, които да си върши добре работата. При следващото състезание обещаваме да няма такива издънки. Не си мислете, че на нас ни беше приятно да гледаме какво се случва - напротив и ние на няколко пъти имаше младежи, които искахме да набием, защото от дума не разбираха. Още веднъж се извиняваме за грешката си при избора на хора.

Поздрави и бързо възстановяване!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Borovets Mountain Bike Park
www.borovetsbikepark.com
[email protected]
Аватар
Borovets Bike Park
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:44 am
Местоположение: Borovets

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Вто Юни 28, 2011 10:50 am

Според мен маршалите трябва да бъдат хора, които се занимават или интересуват от спорта!
А не дришльовци, които не знаят защо са там!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Night_Falcon » Вто Юни 28, 2011 10:53 am

HepBeH_XaMcTep написа:Според мен маршалите трябва да бъдат хора, които се занимават или интересуват от спорта!
А не дришльовци, които не знаят защо са там!

:agree: :agree: :agree:
Всички маршали които видях (а те не бяха достатъчно, това е друг въпрос) бяха абсолютно лиглъовци и въобще не знаеха какво правят, отделно че идея си нямаха колко отговорна работа е това..
Аватар
Night_Falcon
 
Мнения: 1227
Рейтинг: 1376
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 12:21 pm

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот FireFoXa » Вто Юни 28, 2011 11:12 am

Аз лично имах две падания по трасето, и на двете места маршалите ми помогнаха, явно съм случил на свестни момчета. Първото беше в горната част, на един мокър корен, а второто беше точно там където е паднал колегата @EccentricMOTION... Явно при моето падане им се е работило още :D
Като цяло състезанието беше супер, на мен ми беше първо състезание, в което участвах и ми хареса :beer: Сега чакаме галериите със снимките, да се покажем на мама и тате дет се вика :D
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Admin » Вто Юни 28, 2011 11:23 am

В галерията на МТБ-БГ са добавени 40 снимки от финалния ден. :magnify:
http://www.mtb-bg.com/index.php/photos/ ... n-Cup-2011
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Doncho* » Вто Юни 28, 2011 11:50 am

Хмм, за скоците и трасето като цяло мога да кажа че пък беше много хубаво устроено..
всеки скок имаше необходимата засилка и скорост...
а за маршалите - паднах 3 пъти, като 3тия път точно до мен имаше маршал, който трябваше да моля
да ми вдигне колелото от главата... наистина другия път по - възрастни ако може да са :agree:
Аватар
Doncho*
 
Мнения: 409
Рейтинг: 1069
Регистриран на: Вто Май 19, 2009 9:32 pm

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Юни 28, 2011 1:03 pm

Crimson написа:
И те тая брадвичка сметаш ще ти намали от 4:24сек лиииии :nuts: :nuts: :roll2: :roll2:

Как да е, за мен трасето беше перфектно както всичко останало :) Маршалите............................ че то нямаше такива :)


Даде ми по-добра идея.
Вместо да атакувам корена,директно ще я метна по теб следващото състезание :evil:
Ще кача малко skill в Thrown Weapons по този повод,за да няма пропуски.

П.п. Айде неделята на Боровец да разцъкваме :D :beer:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот BurNiNg_IcE » Вто Юни 28, 2011 1:56 pm

И аз имах проблем с маршалчетата, точно преди Table-a излетях от виража и колелото си остана на пътеката, докато аз си лежах извън трасето вече, ако не им бях казал да го преместят от там сигурно щеше да има още 1 паднал след мен... :V:
Иначе всичко друго беше на 6.
Жалко, че все още няма куки на всички седалки и пак се образуваха опашки... :popcorn:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот PiCoZzZeN » Вто Юни 28, 2011 3:07 pm

Супер готиното състезание. Много добре устроено новото трасе ... и много приятни емоции. Така , съгласявам се веднага с Burning_ice - Опашките по едно време станаха невероятно големи и чакането си беше една найстина голяма цифра ... До колкото си спомням миналата година май бяха отворени 2 портички (ако мога така да се изразя) за влизане към лифта и въобще не се образуваха такива опашки. Другото което е - маршалите ... паднах 2 пъти в петъчния тренировъчен ден , и двата пъти дойдоха при мен направо панирали се малки момчета , които най-уплашено ме питаха "Добре ли си , добре ли си ?" и съм сигурен , че ако ги бях помолил за някакъв вид помощ щяха да ми помогнат (Нищо , че бяха 35-40 кила с мокри дрехи). Но като чета оплакванията на другите явно и аз съм случил на оправни деца , които найстина са дошли да си вършат работата. Също така мисля , че втория ден , точно преди новата отсечка (където EccentricMotion е паднал) бяхме се събрали сигурно 20 човека , защото движението беше спряно ... и всички най-нагло викат на детето (маршалче), защо ни е спряло ... Момчето се притесни и започна да обяснява , че така са му казали по радиостанцията , но не - всичко му се карат защо е спряло движението ... Просто не е редно така да се държат колегите (няма да назовавам имена , те си знаят) с още младите планинари. Толкоз от мен ! Поздрави ! :beer:
:headpho: Това е като Kолелото ... не се забравя ! :headpho:
Аватар
PiCoZzZeN
 
Мнения: 402
Рейтинг: 1484
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 12:57 pm
Местоположение: София

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот WestIce » Вто Юни 28, 2011 4:25 pm

Поздравления, за организирането на състезанието! Много хубави спомени ми останаха от Боровец. Винаги може по-добре и по-добре. Скоковете и корените бяха много добре направени.
Само 1 забележка имам и тя е в големината и стабилността на някой виражи. Точно преди дървения мост, където доста участници се подпираха и почиваха имаше 1 вираж който беше пропаднал и не можеше да се разчита на него. Също така обърнете внимание на критичните места с малки и недооформени виражи поради които се губеше доста скорост (каквато всъщност е нужна за следващ участък от трасето). С по-големи виражи на места щеше да стане много по-готино трасето и за снимки и за каране. Всичко друго според мен беше на ниво. Пожелавам Ви UCI Class 1.
Аватар
WestIce
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Сря Юни 10, 2009 12:26 pm

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот EccentricMOTION » Вто Юни 28, 2011 5:04 pm

Снимките от моя страна:
Линк за сваляне към dox.bg /60mb/
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот arney » Вто Юни 28, 2011 7:46 pm

http://www.youtube.com/watch?v=5XiaPFGj_Fs
Ето вече и първият клип :agree: Качвайте яко материал , нека да има. :beer:
Аватар
arney
 
Мнения: 341
Рейтинг: 1162
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 9:11 am
Местоположение: Ботевград

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот arney » Вто Юни 28, 2011 9:35 pm

@EccentricMOTION мисля че говори за ето този дюшек който се намираше на гърба на попивката по времето на тренировките и квалификацийте ,но на финалното спускане го нямаше , защото МЪРШАлчето си лежеше в тревата на него.
Изображение
Аватар
arney
 
Мнения: 341
Рейтинг: 1162
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 9:11 am
Местоположение: Ботевград

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Stancho » Сря Юни 29, 2011 11:25 am

И тук е време да питаме форлойфера къде е гледал и защо не е видял този дюшек или по - скоро липсата му?
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот TheAnimal » Сря Юни 29, 2011 12:03 pm

Stancho написа:И тук е време да питаме форлойфера къде е гледал и защо не е видял този дюшек или по - скоро липсата му?

Господи, прости на невежите :praying:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Unik » Сря Юни 29, 2011 3:22 pm

Нещу немъ снимки !! ;) гледам навсякъде само едни и същи хора много се повтарят т.е. някой имат по една лента :rofl: :D няма разнообразие :eyebrow:
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот ninjea » Сря Юни 29, 2011 8:25 pm

май трябва да се направи нова категория за всички оплакващи се от душеците - категория survivor
Аватар
ninjea
 
Мнения: 134
Рейтинг: 1246
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 4:40 pm

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот dEcLiNe » Сря Юни 29, 2011 11:07 pm

Давайте снимкиииииииииииииииииииииииииииииииииииииии! :kaioken: :kaioken: :kaioken: :kaioken:
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот derdevil » Чет Юни 30, 2011 10:42 am

Та и аз да се оплача малко от маршалите:д Когато паднах още първия ден когато все още нямаше много хора дюшеците си бяха по местата . Когато паднах в тази дупката преди таблетопа дойде един маршал докато се опитвах да намеря къде ми е рамото и ме попита как съм .Аз му отговорих зле и че немога да си движа ръката и той ми каза добре и си седна да си свирка. Станах преди някой да се в ударил в мен защото знам колко е трудно да избегнеш някой паднал като си се засилил.Махнах се оттам и му викам пич питай някой къде да отида да вида какво счупих и той ми каза ми нз .. Тръгнах надолу и стигнах до 1 на когото даже не разбрах името да му благодаря той извика линейката и тя дойде при новия дроп долу десния вираж след това :) и така после до самоков ме закара един от Хората коуто бяха долу и натам е скучно :) Та относно маршалите ако можех да го ударя тоя ... Сега ме е яд ...
ТЪРСИ СЕ SPECIALIZED DEMO 06 бяло, но е възможно да е пребоядисано! Ако го видите: 0899147412!!!!!
Аватар
derdevil
 
Мнения: 460
Рейтинг: 1072
Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 9:20 pm

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот the7one » Чет Юни 30, 2011 2:43 pm

:offtopic: Беше ли си счупил нещо ти? :crap:
the7one
 
Мнения: 169
Рейтинг: 965
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 7:06 pm

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот derdevil » Чет Юни 30, 2011 3:27 pm

Дам ключица :beer:
ТЪРСИ СЕ SPECIALIZED DEMO 06 бяло, но е възможно да е пребоядисано! Ако го видите: 0899147412!!!!!
Аватар
derdevil
 
Мнения: 460
Рейтинг: 1072
Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 9:20 pm

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Nedyalkov » Чет Юни 30, 2011 4:49 pm

Спокойно аз единия го бих когато 205 номер беше изчезнал.
Аз го питам дали го е виждал да минава, той почна да ме псува....
Nedyalkov
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1201
Регистриран на: Чет Юли 01, 2010 2:14 am

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Daniel Panev » Чет Юни 30, 2011 6:48 pm

Добре де, колеги - явно маршалите са проблем. Дайте да се организираме тука и тия, които ще ходят (само) да зяпат на следващото състезание (Чепеларе?) да се цанят за маршали - така и така ще се стои до трасето, белким помогнем на някой от нашите приятели (тука всеки има поне по няколко) поне малко да не се претрепе като куче. Пък организаторите да се усетят и да стимулират това начинание по някакъв начин...
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот did » Чет Юни 30, 2011 6:51 pm

:agree:

На принципа "приятели" беше направен "Мини DH - Пловдив". Там оплаквания от маршалите нямаше.

По-добре безплатни приятели, отколкото платени некадърници и келеши.

Иначе... коментарите в темата са интересни :popcorn:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: BOROVETS MOUNTAIN BIKE PARK OPEN CUP 2011

Мнениеот Daniel Panev » Чет Юни 30, 2011 6:56 pm

did написа::agree:

На принципа "приятели" беше направен "Мини DH - Пловдив". Там оплаквания от маршалите нямаше.

Да - и аз за него се сетих, нищо, че не можах да присъствам лично...
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 101 госта