Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Vesko Nikov » Нед Май 29, 2011 8:16 pm

colson написа:Мите, мернах нещо такова на връщане..
IMGP1502.JPG

Да, ние сме!
Тези Софиянци да не ядат от пържолите на Контадор :D
Аватар
Vesko Nikov
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 5:22 pm
Местоположение: Свиленград

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот bokicha » Нед Май 29, 2011 8:33 pm

Vesko Nikov написа:............
Тези Софиянци да не ядат от пържолите на Контадор :D

:xx(:
..наблягаме на свиленградското малеби :D
:wavey:
Последна промяна bokicha на Нед Май 29, 2011 8:34 pm, променена общо 1 път
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Pinky76 » Нед Май 29, 2011 8:33 pm

Много неприятно се е получило това с колата Митак,но такива неща се случват и трябва да се приемат с усмивка и да се гледа от положителната страна на нещата както и вие сте направили.

Относно състезанието - много равно трасе като най-дългото изкачване беше на асфалт даже; не по мой вкус трасе,защото нямаше дълги баири и спускания технични,но след проблемите ми със задната спирачка по време на карането се радвах даже,че няма дълги тежки спускания,че иначе щях да да се допребия.За подробности после.
Но е хубаво да има различни видове по трудност и терен трасета,за да има разнообразие и това трасе в Карлово допринесе много за много оспорваното състезание и близките разлики между състезателите.А средната на първите е май над 25,а може и повече.Организацията беше перфектна и да се надяваме да има още така добре организирани състезания в България,а и следващият път ще очакваме повече разбира се. ;)

Относно карането ми и за другите участници.На мен ми падна едната калотка на в-брейка още на 2-3 километър и трябваше да спра да разкача спирачката.След това се попребих 2 пъти с над 30 качествено опитвайки се да карам по едно спускане по тесни пътечки в горичка с първите само с предна и логично гумата поднесе и направих едни много зрелищни човки.Към края на състезанието ми стана много лошо вече и ми се размазваше всичко(или от паданията или по-скоро от слънцето и прегряването,а и голямото напъване от моя страна по цялото трасе).Но лошото беше,че се оказа,че гумата спада и трябваше да спра да я сменя.Преди това бяхме група от 5-ма начело с Деско, Даниел Петров от Вивело и аз,а Митака и бат Борко от Мамутите със Шокблейза(много върви това чудо ве :D ) почнаха да изостават лекичко,а Евгени Балев,който ми изглеждаше най-свеж от всички ги застигаше и после финишира заедно в група с Деско и Даниел 1,2 и 3-ти на финала.Та аз като спрях да сменя гумата(справих се учудващо бързо за 5 минутки някъде,иначе ми отнема поне 10 :D ) като ме изпревариха едно 20 души и тръгнах да наваксвам по трасето.Та в началото в 5 минути бяхме поне 20 души,а на финала в 20 минутки завършиха едно 15 души.Скоро ще се пуснат резултатите ще видите сами.

Та изпреварвайки момчетата пред мен по дългия асфалтов баир виждах вече пред мен на контролата до едно необичайно дърво(ще видите на снимките) групичка от 7 души с Миро,Федята,Ален(сина му),Весо,Венко,Николай от Габрово и Георги от юношите("дългуча" по прякор;надявам се не се обиждаш).Та ето виждате това трасе как позволява каране оспорвано но в група и стана истински екшън за нашите стандарти,но беше интересно и завързано определено.А аз ако не бях спукал гумата нямаше да видя какво става отзад,а отпред определено не е било толкова интересно като Деско е можел да им се откъсне на спусканията,ама не го направи и отделно им е давал смени,което няма смисъл,защото той води на другия юноша с много,а отзад само Борис и бат Митака може да ги настигнат както и аз нищо,че бях останал заради гумата все пак съм му съотборник,а имаше и Миро,който беше дори по-близо до тях.Нищо,ама хем те болят адски краката и дроба,хем им даваш смени,не е логично.Ама това Деско не го бърка защото те са мъже.Това бърка момчетата от Вивело.Е Деско не го е направил нарочно,но не се оставай да се възползват от теб така друг път,с мен се е случвало също.

Така - след като настигнах голяма преследваческа група дойде едно баирче в гората след едно стръмно спускане(за радост кратко),където не знам как оцелях само с предна,ама по-бавно от много отдавна не съм спускал,ама разума надделя.Ако поне спирачка имах можеше и да настигна първите 3-ма,ама здраве да е.Както казах изкарах си супер карайки с другите момчета и наблюдавайки тяхната борба дори за кратко.Та заминах им на групичката на Федята да я кръстим в гората и вече на последния сериозен баир по едни хълмче видях някой.После на спускането в гората по една тясна пътечка пак на късмет оцелях,ама настигнах още повече този пред мен,а той се оказа Митака.
Митак - може да спускаш повече,а и по тясната пътечка след това преди поляните пак караше доста бавно.Ако си подобриш техниката на каране по такъв терен и спускането ще станеш още по-добър и труден за преборване.На равното и на баира караш доста. :agree:

На тези поляни зърнах в далечината и Борис,който се движише 3-ти при мъжете и двамата с Митака по една магистрала черна го гонихме на голяма плоча.Митака почна да остава,а аз все повече настигах Борис и накрая в едно село малко преди Карлово на едно асфалтово изкачване го хванах окончателно(той след финала каза,че не ме е видял и затова е позволил да го настигна.Наистина стана добра борба с теб и беше свеж.Аз просто използвах опита си и затова те победих този път.Трябваше да се възползваш от това,че бях уморен докрай,че колелото ми беше поломено и не вървеше,а и нямах задна спирачка.Излизаш ми отпред и на мах.Аз затова излязох отпред и водих,в противен случай щеше да ме биеш.Иначе си станал много по-добър.)Така с малко късмет и луда надпревара завършихме това състезание и беше много голям кеф през цялото време.Та радвам се ,че спуках смотаната гума,пътешествието беше супер.

Поздрави от мен и до скоро!
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот мляко с ориз » Нед Май 29, 2011 9:04 pm

Привет и от мен, е такова състезание със байк не бях карал -:D
Ето как премина и мероприятието при мен.Първо престигнахме на местност Беш бунар във 07:00 всичко живо още спеше :beer: та конушмака започна от рано леко полека със ставането от сън на юнаците :sleeping: Една страхотна свежест на това място цареше в сутрешните часове, блазе им на юнаците които са пренущували там :peace:
Та стана и 10:00 и старта бе даден, всичко живо гас, и аз след тях, до преминаването на дървения мост стигнах първите :D след това малко изкачвания и спусакния и след местност Беш бунар където започна едно кратко изкачване по асвалт покрай една циганска махала спуках гума :bigeyes: и докато я сменях, много юнаци участници ме попитаха дали искам помощ, но аз се оправях сам и нямаше нужда да ги забавям и на две на три и на педалите и айдеййй п отрасето и след 1-2км баммм втора гума :bawling: и тука си викам ехххх късмет, всичко живо бе пред мен и аз си седнах до колелото и зех да помпа гъмата, поне да го бутам с малко напомпена гума :D а докато го бутах през 5 минути испускахсе :D на второто спукване ми правеше компания едно моченце, което бе много бе завлядано от състезанието и ме разпитваше за какво ли не :popcorn: та докато го орпавях и побутвах на обратно ми правеше компания :D и тка лека полека с малки почивки,с замайващи гледки, под високите възвишения на стара планина си побутвах и припопвах докато стигнах отново местноста Беш Бунар кдъето си останах при една много приянта компания :beer: и започнаха едни слатки раздумки, чак забравих че съм на състезание :D и така час и нещо мина сеусетно и по едно време започнаха да се задават юнаците които вече бяха изминали почти цялото трасе и им оставаше само да минат около някакви си 2 км :peace: и така изгледахме преминаването на почти всички от тази местност, седнал ина столчета и събирайки витамин Д :) След което се спуснах до финала със един юнак Жоро от Поморие с който имах честта да разговарям около 2-3 часа, много приятна компания :beer: и сстиганхме финала и там раздумки и впечетления от състезателите за изминатото трасе и случките по него :beer: след което отново се върнахме на местност Беш Бунар за вземим колата, да ама пак се заседяхме на тази хубава местност около 1-2 часа в много приятна компания :beer: и неусетно дойде време за награждаване-на старт финала се бяха събрали почти всички под една хубава сенчица на едни хубави скамейчици където отново основната тема беше колоездене :peace:
За мен това състезание се бе една тористическа разходка измежду приятни хора :D ама ми беше голям кеф :beer: Поздрави на всички които по време на състезанието бяха на местност Беш Бунар и раздаваха вода на състезателите-големи пичове сте :clap: и на Жорката от Поморие :clap: и на трима малки малчугана които се въртяха около нас със своите байкове :) страхотна атмосфера :peace: Поздравления на всички състезатели взели почетни места :clap: поздрави на Деско, много ме впечетли юнака :clap: Поздравления и на всички останали замесени в това състезание,спомогнали да се организира и проведе :clap: .На следващият път задължително ще съм там още от предният ден, да се наслада на макс на страхотната атмосфера която цареше от тази страхотна местност.Поздрави и до скоро :wavey:
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Анелия » Нед Май 29, 2011 10:09 pm

Мда, страхотно състезание беше. И не само състезанието ами цялата атмосфера. Особено това дължим на организаторите, които правят вечерта парти специално за нас състезателите. Не харесвам, когато всеки се завре в хотелчето си и си легне с кокошките: харесвам вечерите преди състезанието да пием :beer: и да си говорим. Много хора имаше, познати и непознати, супер си изкарахме.
Самото трасе на мен ми допадна, защото имаше скоростни участъци, имаше стръмен асфалт и естествено: забавния сингъл трак, бих го минала още 2-3 пъти, но нямаше как :D Голяма част от трасето бях карала миналата година след състезанието и ми беше познато и приятно да се сещам за карането с Тишо и Ичо, само че този път подминах набързо кръчмата, където миналата година поостанахме ;)
Моето каране ще коментирам като сравнително слабо, не се представих добре като средна скорост можеше още по-бързо да карам. От една страна не усещах много умора в краката, от друга не успявах да вдигна пулс над 150, направо си карах все едно не съм на състезание, че даже и намирах причини да поспирам: я очилата да си оправя, я вода да пия на контролата, я докато се бранех о овчарското куче :(!: . Може би имам нужда от почивка и последните месец два ми се събраха много стартове с много малко почивки между тях и трябва най-сетне да се спра за 2-3 дни поне, обещавам си :eek3:
Много се радвам, че се видях с толкова много хубави хора на празника на розата и колоезденето в Карлово :banana:
С нетърпение очаквам снимки от трасето. Сигурна съм, че са се получили страхотни кадри на фона на тучните поляни,
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Мария Ризова » Нед Май 29, 2011 11:01 pm

Страхотна организация, интересно трасе и мнооого зареждащи гледки. Беше страшно красиво, времето на наша страна и целият път ставаше за каране. Айде догодина пак :)
A.D.I.D.A.S.
Аватар
Мария Ризова
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 11:50 am

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот tisho » Нед Май 29, 2011 11:44 pm

Браво за добре проведеното състезание! С нетърпение очаквам снимки от вечерта преди, старта, по време и финала! :)
Миналата година всичко беше страхотно, дано тази да е надминато :)

Все пак все още ми е интересно какво е трасето, защото нямах възможност да дойда и да го мина днес,
та ако някой го е маркирал днес с ГПС, моля да ми драсне едно ЛС, за да му дам имейл и да ми го прати.
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Admin » Пон Май 30, 2011 6:56 am

Тишо, за съжаление и аз бях без GPS, пък и не минах изцяло трасето. :blush:

Много приятно състезание беше, ще гледам бързичко да спретна репортажа, където ще има и снимки, макар че по отношение на тях една голяма глупост направих и половината пропаднаха. :banghead: Но снимките не са най-важното, де, а участниците вече са описали достатъчно добре нещата. Наистина много добра организация! :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот icho nikolov » Пон Май 30, 2011 7:56 am

Поздравления за участници и организатори! Аз като пешеходен гост на състезанието, нямащ възможност да види конкретно трасето, имам желание да погледна трасето на ГПС следа. Района на Карлово предлага подобни хубости за които пише по-горе в пост-овете ( особено през май месец) и мога само да препоръчам докато е още черешово време да отделите време за още разходки там или около Домлян с бате Весо и сина му Марин (тук - viewtopic.php?f=49&t=88934&p=742792&hilit=+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE#p742792)

Живи и здрави!
Аватар
icho nikolov
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Чет Ное 06, 2008 1:19 pm

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот colson » Пон Май 30, 2011 8:20 am

Няколко снимки от трасето:
IMGP1444.JPG
IMGP1444.JPG (494.3 KiB) Прегледано 2765 пъти

IMGP1446.JPG
IMGP1446.JPG (493.02 KiB) Прегледано 2729 пъти

IMGP1453.JPG
IMGP1453.JPG (327.59 KiB) Прегледано 2718 пъти

IMGP1456.JPG
IMGP1456.JPG (412.58 KiB) Прегледано 2726 пъти

IMGP1458.JPG
IMGP1458.JPG (424.08 KiB) Прегледано 2716 пъти
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот marfi » Пон Май 30, 2011 8:22 am

Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот prokalnatiq » Пон Май 30, 2011 1:05 pm

Добро състезание. Трасето също, но асфалта не беше на място. Толкова много в състезание по планинско колоездене не трябва да има. Приятни хора имаше, но имаше и неприятни. 2-3 минути преди състезанието някакъв направи проблем. А после на финалната права засилил съм се и почвам да изпреварвам 1 и той к***лето се обръща назад и бързо ме сви към бордюра. Идеше ми да го пребия, ама защо да правя сеир на хората. Догодина пак, ама от вечерта :D . :agree:
Аватар
prokalnatiq
 
Мнения: 1128
Рейтинг: 1353
Регистриран на: Вто Окт 27, 2009 10:40 am
Местоположение: гр. Сливен

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот slavei » Пон Май 30, 2011 7:30 pm

Аз имам трак на трасето, по-късно ще го кача някъде и ще пусна линк.
http://moitePlanini.com - Пътеписи, новини, легенди
slavei
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1350
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 3:51 pm

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот dimitrov » Пон Май 30, 2011 7:51 pm

:wavey: Хайде давайте времета на завършване да се видим колко изоставаме от професионалистите :D ,че да решим какво ще правим /кленбутерол ли ,бира ли ,мастика ли ,трябва нещо да се пие/ :beer:
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот bokicha » Пон Май 30, 2011 9:06 pm

:beer:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот slavei » Пон Май 30, 2011 10:54 pm

gpx файл:
http://moiteplanini.com/_temp/2011-05-29%201004.gpx

Правен е с телефона ми и не гарантирам, че е особено точен. (На финала забравих да го спра и е записано и връщането ми до бешбунар.)
http://moitePlanini.com - Пътеписи, новини, легенди
slavei
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1350
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 3:51 pm

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот tisho » Вто Май 31, 2011 7:56 am

Браво slavei! Много ти благодаря!
:beer:
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот papi007 » Вто Май 31, 2011 9:24 am

Току що получих класиранията :beer:

Best wishes, papi007 :wavey:
Прикачени файлове
kategorii.docx
(18 KiB) 218 пъти
default.docx
(15.22 KiB) 132 пъти
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот colson » Вто Май 31, 2011 12:24 pm

Баце, по-секретен начин нямаше ли..? :rofl:
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот mitashkimitko » Вто Май 31, 2011 4:50 pm

Здравейте, ето тук може да намерите подробности за трасето както и GPS трака - http://greenway.bg/systezanie-karlovoxc/trase/
(Благодаря на Мартин Лозев за GPS трака).
Кои са победителите можете да откриете тук – http://greenway.bg/systezanie-karlovoxc/pobediteli/
Общо класиране - http://greenway.bg/systezanie-karlovoxc ... klasirane/
Класиране по групи – http://greenway.bg/systezanie-karlovoxc ... -po-grupi/

От името на целия екип на Сдружение "Зелен Път" искам да благодаря на всички участници и гости за това, че направихте това състезание възможно. Беше изключително удоволствие да се позабавляваме заедно и да премерим сили и усмивки.

Поздрави от екипа ни и ви очакваме и догодина, когато обещаваме още по-малко асфалт и още по-добра организация! Надяваме се и на по-големи награди и на още по-щедро спонсорство.

Митака
Дизайн и реклама
Сдружение "Зелен Път"
Аватар
mitashkimitko
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1228
Регистриран на: Пон Май 30, 2011 10:51 am

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Admin » Вто Май 31, 2011 7:01 pm

Вече е публикуван и бърз репортаж от състезанието:
http://www.mtb-bg.com/index.php/events/ ... 31-karlovo

Очаквайте и галерия в следващите дни.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот balabana » Вто Май 31, 2011 7:15 pm

Поздрави и от Балабана от Стара Загора!!!!!!Ето и едно мнение на един Бреветаджия!!!!!Чест и почитания към всички взели участие вав Карлово.,,,,невероятно добре маркирано трасе .,,,,отлична организация.,,много готина публика и страхотна атмосвера!!!!!! :agree: На победителите ЧЕСТИТО!!!! :bowdown: Аз останах приятно изненадан от собствените си резултати!!!! :dontknow: Не е зле за човек които кара само Бревети !!!!Пожелавам на всички без авариини километри и участия и до нови срещи!!!! :peace: :beer:
balabana
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 30, 2011 9:56 am

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот PowerSlide » Вто Май 31, 2011 7:31 pm

Тез двамата победителите при "мъже", ако нямаше 100лв едва ли биха дошли :(!: До там ли я докараха "ПРО" шосеистите, да крадат залъка на хората (байкърите)! Освен ако не са били "на работа" ....
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот eMcKu » Вто Май 31, 2011 8:25 pm

PowerSlide написа:Тез двамата победителите при "мъже", ако нямаше 100лв едва ли биха дошли :(!: До там ли я докараха "ПРО" шосеистите, да крадат залъка на хората (байкърите)! Освен ако не са били "на работа" ....

Тошко си пожела конкуренция :)
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Боян Бановски » Сря Юни 01, 2011 6:23 am

PowerSlide написа:Тез двамата победителите при "мъже", ако нямаше 100лв едва ли биха дошли :(!: До там ли я докараха "ПРО" шосеистите, да крадат залъка на хората (байкърите)! Освен ако не са били "на работа" ....

На тези двамата ПРО шосеисти ако това са истинските им възможности, като гледам резултата на следващите десетина състезатели, то нащо Аматьорско планинско колоездене си е доста ПРО!
Аватар
Боян Бановски
 
Мнения: 351
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 5:33 pm
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот joropc » Сря Юни 01, 2011 5:59 pm

Не знам дали знаете(вероятно не), но класиралият се на шесто място при мъжете Станимир Беломъжев, е двукратен световен шампион по ски ориентиране за младежи, а в момента пробива доста успешно и при мъжете:
http://www.xtdev.com/ski/wmview_bg.php?ArtID=6249&fen=0
Всъщност, той ми е комшия и добър приятел и кара/има байк от съвсем скоро(3-4 месеца).Зарибен е яко и мисли да участва на всички такива спортни събития оттук нататък...стига да е свободен.Преди малко говорих с него и ми каза,че като за първо участие е доволен от себе си.Сподели ми, че понеже нямал опит в такива състезания, не знаел как точно да "гони" за да спечели във велосипедна надпревара.Каза ми също, че е страшно доволен и от самото спортно мероприятие.Всичко е било на ниво.
Понеже Станимир е меко казано терминатор във физическо отношение, след натрупването на опит в каране на планинско колело(който неминуемо ще дойде след време), очаквам на българската XC състезателна сцена нова звезда.Даже съм абсолютно сигурен. ;) ....дай боже, де!

Лично мен, участието на известни спортисти от други спортове в подобни мероприятия, ме прави щастлив.Популяризирането на планинското колездене, макар и в зародиш, си е факт. :clap:
Последна промяна joropc на Сря Юни 01, 2011 6:36 pm, променена общо 1 път
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот marfi » Сря Юни 01, 2011 6:36 pm

joropc написа:НЗарибен е яко и мисли да участва на всички такива спортни събития оттук нататък...стига да е свободен.

И Бойко и Ники от мамутите са ски бегачи и са машини!

Напомни му за бягането в неделя, изкачването към вр. Вихрен Може да се организираме на ход от предния ден и палатки.
Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот eMcKu » Сря Юни 01, 2011 9:17 pm

joropc написа:Не знам дали знаете(вероятно не), но класиралият се на шесто място при мъжете Станимир Беломъжев, е двукратен световен шампион по ски ориентиране за младежи, а в момента пробива доста успешно и при мъжете:
http://www.xtdev.com/ski/wmview_bg.php?ArtID=6249&fen=0
Всъщност, той ми е комшия и добър приятел и кара/има байк от съвсем скоро(3-4 месеца).Зарибен е яко и мисли да участва на всички такива спортни събития оттук нататък...стига да е свободен.Преди малко говорих с него и ми каза,че като за първо участие е доволен от себе си.Сподели ми, че понеже нямал опит в такива състезания, не знаел как точно да "гони" за да спечели във велосипедна надпревара.Каза ми също, че е страшно доволен и от самото спортно мероприятие.Всичко е било на ниво.
Понеже Станимир е меко казано терминатор във физическо отношение, след натрупването на опит в каране на планинско колело(който неминуемо ще дойде след време), очаквам на българската XC състезателна сцена нова звезда.Даже съм абсолютно сигурен. ;) ....дай боже, де!

Лично мен, участието на известни спортисти от други спортове в подобни мероприятия, ме прави щастлив.Популяризирането на планинското колездене, макар и в зародиш, си е факт. :clap:

Знаеме, даже се познаваме :beer:
Иначе още миналото лято на Белмекен, караше Рамчето по асфалта.


Между другото, още една приятна новина. Ти го знаеш, но за другите - http://kirilnikolov.blogspot.com/. Вече кара редовно байк и мисля, че скоро и него ще го видим на състезателен терен.
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот Admin » Чет Юни 02, 2011 10:10 am

Още снимки от състезанието в Карлово: http://www.mtb-bg.com/index.php/photos/ ... n-cup-2011
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Карлово XC open cup 2011 (28-29 Май)

Мнениеот vesselinov » Чет Юни 02, 2011 5:57 pm

И от мен още малко снимки:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 9589164637
vesselinov
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Вто Май 31, 2011 9:31 pm

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта