15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Анелия » Пет Май 20, 2011 8:32 pm

Клуб Зарата, онзи сайт duchevbike падна ли? :dontknow: Там имаше снимки и информация от предишни състезания в Стара Загора. Конкретно ме интересуват времена, за да мога да направя някои изводи как вървят нещата при мен.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот cholla » Вто Май 24, 2011 7:06 am

Тоше, не се познавам лично с теб макар и да сме се засичали по 1, 2 състезания. Както и да е прочетох ти постовете от темата по-горе, и реших да се включа с моите 2 цента. Тук на светло, че може и да са те "скопили" и труда ми да остане на празно( много мразим да пишем). Състоянието ти, ми е много добре познато, но пък и изненадан от закъснялото ти откритие. Изключително малко са каращите МТБ в Бг от твоят вид - опит за професионално. Както сам казваш по тези мероприятия из БГ нивото на каране и настройката на хората не е нищо повече от леко джиткане със студена бирка. Няма нищо лошо в това, фен съм. Това допринася и за нарастващият брой запалянковци. Тези като теб сте в задънена улица обаче, защото сте пионери в дисциплината. Няма проф. клубове с тренери да ви ударят едно рамо подкрепа, а не се и знае дали ще ги има...
Ако искаш да караш на сериозно ниво не си губи времето в участие по състезания, където участниците се делят на възрастови групи. Гледам носиш дрешки на вело-производители от БГ, значи имаш някаква "подкрепа" от тях( надявам се да съм прав). Много помощи от теб и ето ти 2-3 старта извън страната. Гледай да е нещо извън Балканите, знаеш защо.
Какво говорят и мислят другите никой не го интересува, важното е ти за себе си да си доволен от цялата история, и тя да е както си я писал.
И ако мислиш, че нещата са лесни да се кажат и 2 пъти по-трудни да се направят... хм, тогава не ти остава друго освен да му отпуснеш ремъка и да джиткаш на другото "ХС" състезание.
cholla
 
Мнения: 391
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 7:08 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот cholla » Вто Май 24, 2011 7:15 am

snej написа:Цялостното класиране може да намерите тук http://mtb-zarata.com/index.php?option= ... d=4&id=101
Поздравления на призьорите и на всички участници , браво за многото и хубави снимки на Иван :beer:


Аз пък да отправя една критика към адаша(фотогрфа) Като гледам фотките ти и си правя заключение, че състезанието е било от площадката до спускането на завоя и обратно. 400 снимки всичките от едно и също място... доскуча му :beer: Загорката е убава бира, ама да знаеш че колкото и да се мъчиш да изпиеш всичката па' ще остане в склада. Една разходка с фотото по трасето, малко кадри от него... тез паднали дървета, стълби... бесните попове, абе много нещо си оттървал от таз' пуста бира, да е!
cholla
 
Мнения: 391
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 7:08 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Stoks1 » Вто Май 24, 2011 11:11 am

cholla написа:
snej написа:Цялостното класиране може да намерите тук http://mtb-zarata.com/index.php?option= ... d=4&id=101
Поздравления на призьорите и на всички участници , браво за многото и хубави снимки на Иван :beer:


Аз пък да отправя една критика към адаша(фотогрфа) Като гледам фотките ти и си правя заключение, че състезанието е било от площадката до спускането на завоя и обратно. 400 снимки всичките от едно и също място... доскуча му :beer: Загорката е убава бира, ама да знаеш че колкото и да се мъчиш да изпиеш всичката па' ще остане в склада. Една разходка с фотото по трасето, малко кадри от него... тез паднали дървета, стълби... бесните попове, абе много нещо си оттървал от таз' пуста бира, да е!


Нямаше как да трагне по трасето не беше сам фотографа. Трасето беше много дълго за обикаляне може да се каже. Другия път може да го обиколи сигурно, апак и нямаше, кой да му го показва накъде то беше обозначено но като не мина на опознавателната няма как...
Аватар
Stoks1
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1460
Регистриран на: Нед Ное 28, 2010 1:32 pm
Местоположение: Димитровград

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Анелия » Вто Май 24, 2011 12:15 pm

Мхм, трасето беше дълго само 4 км. Половин, най-много един час път пеш. Беше обозначено с ленти и стрелки. Пък и беше в парка: не е някъде в дън гори Тилилейски.
Просто явно е въпрос на характер... не за всеки са привични действие извън рамките, любопитсво, опознаване, авантюризъм.
На Иван тези оправдания: трасето беше дълго, не знаех, не познавах.... ще му се сторят изумителни и неразбираеми. "Няма как" е непознат израз за хора като него. Наистина става въпрос за тотални различия в мисленето и действията.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот uBaH » Пет Май 27, 2011 6:41 pm

Малко отсътвах, та не бях чел форума. cholla e прав де, вярно си седях горе, на старт-финала и не се разходих по трасето. Ама бира не пих, нали бях шофьор :beer:
Ако си бях взел и моя велосипед - охоо щях да го направя това със снимането по възможни и невъзможни места.

И все пак правя едно уточнение - не бях отишъл да снимам. Идеята беше да закарам Стойчо и велосипеда му цели, за да може да участва в състезанието. Дори фотоапарата взех малко в последния момент. Затова и снимките ги направих малко, като за себе си, без претенция да отразя събитието в цялата му атмосфера. Обещах ги на организаторите, затова се появиха и тук.

Бих тръгнал и пеш по маршрута, но бях с приятелка, която нямаше как да оставя сама горе и т.н. и т.н. - все разни обстоятелства.
Малко много оправдания станаха, ама няма как - следващия път по-така ;)
Аватар
uBaH
 
Мнения: 1249
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:44 pm
Местоположение: Димитровград / Хасково

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 80 госта