15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Stoks1 » Нед Май 15, 2011 6:04 pm

Аватар
Stoks1
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1460
Регистриран на: Нед Ное 28, 2010 1:32 pm
Местоположение: Димитровград

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот climb » Нед Май 15, 2011 8:00 pm

Аз съм от дясно със синята тениска и си гледам нещо отзад по колелото :D Тепърва установявам, че не е за този стил каране :D
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот pacy4 » Нед Май 15, 2011 8:37 pm

Има ли статистика колко процента не можахме да финишираме :blush:
Аватар
pacy4
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Сря Май 21, 2008 12:30 pm
Местоположение: Bulgaria, Stara Zagora

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот geco » Нед Май 15, 2011 8:41 pm

Класиране?
geco
 
Мнения: 274
Рейтинг: 1279
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 3:43 pm
Местоположение: stara zagora

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Анелия » Нед Май 15, 2011 8:59 pm

climb написа:Аз съм от дясно със синята тениска и си гледам нещо отзад по колелото :D Тепърва установявам, че не е за този стил каране :D

Не знам какво е колелото ти, но каската ти определено не е за този стил каране. В тази жега как не ти завря главата :dontknow:
Както винаги, състезанието си беше на ниво. Може би трябваше да започнем малко по-раничко, че настъпи голяма жега :xx(: На мен ми беше много трудно поради жегата, а отделно се ядосвах на себе си, че се спирах на тъпи препятствия като бордюра или падналото дърво, все се притеснявах да не опре средното или да не спукам гума. На стъпалата ме беше страх с новото колелце и ги слизах, което допълнително ме бавеше. Като цяло сякаш не се чувствах на ниво, можеше по-добре, другия път.
Изпълних заръката на Тошко, състезавах се с ветераните (макар де факто да не бях в тяхната категория), но имам още да гоня Федя :evil:
Той пък супер е задобрял, за мой срам ме затвори цели 2 пъти :crap:
Както винаги, имаше злонамерени хорица, които се опитваха да осуетят нашето иначе чудесно мероприятие и организаторите пак отнесоха скандала :smash: Ей тези старозагорци големи .... Особено жалко беше, че този път въпросните лошомислещи ни бяха "свети" хора :(!:
Ние, както обикновено, си изкарахме супер с отборчето, за доброто представяне искам да поздравя всички от КК "Алекси Николов" :peace:
Направи ми впечатление на награждаването, че след почти всяко име се чуваше име и на отбор, което съвсем не беше така, когато аз тръгвах да карам преди 2 години. Което е супер, все пак има някакво организирано каране вече :clap:
Благодаря на Иван за чудесните снимки, толкова подробно фото представяне на състезанието е направил :bowdown:
Организаторите получават също специалните ми поздрави, не е лесно да угодиш на всички, да организираш всичко, но те за пореден път доказват, че са много задружен клуб :clap:
На малкия Драголов пожелавам бързо възастановяване, дано няма нищо сериозно :praying:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот geco » Нед Май 15, 2011 9:10 pm

Kaкво да не имало проблеми с поповете от праклиса?
geco
 
Мнения: 274
Рейтинг: 1279
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 3:43 pm
Местоположение: stara zagora

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Pinky76 » Нед Май 15, 2011 9:30 pm

Анелия написа:На мен ми беше много трудно поради жегата, а отделно се ядосвах на себе си, че се спирах на тъпи препятствия като бордюра или падналото дърво, все се притеснявах да не опре средното или да не спукам гума. На стъпалата ме беше страх с новото колелце и ги слизах, което допълнително ме бавеше. Като цяло сякаш не се чувствах на ниво, можеше по-добре, другия път.


Относно стълбите с бордюра или падналото дърво - не са нищо особено и няма как да ти опре средното,особено ако си с шпайкове и вдигнеш лекичко първо предната и после задната гума като преодоляваш дървото,а за бордюра - просто се иска да отидеш там на спокойствие,да се престрашиш да го минеш и да си го изтренираш.После всичко това изглежда лесно и го правиш автоматично.А иначе по камъняка и скаличките,които се скачаха някои е доста по-вероятно да спукаш гума.Аз да си призная миналата година и аз тиках бордюра на стъпалата,ама тази година просто се отива,минава се и забравяш за него.Това,което ни спира да правим много неща е страхът,ако го подтиснеш до определени граници и виждаш,че няма какво да ти стане като другите го правят дадено нещо успешно,престрашаваш се и ти и евала,то било лесно.Това не е само за конкретния случай,а и общовалидно.
Надявам се да съм помогнал.

Анелия написа:Както винаги, имаше злонамерени хорица, които се опитваха да осуетят нашето иначе чудесно мероприятие и организаторите пак отнесоха скандала :smash: Ей тези старозагорци големи .... Особено жалко беше, че този път въпросните лошомислещи ни бяха "свети" хора :(!:


Аз така и не видях кога,какво стана,но май този параклис или църква беше вляво от първото спускане след старта малко преди стълбите и там като минавах имаше доста хора струпани и ме гледаха странно.Може и да сме били прекалено шумни,но не сме го правили с лоши намерения.Просто по тези неравни плочки колелата дрънчат много силно и просто няма какво да направим ние,освен да не караме там,а да тикаме.Ама кой улисан в състезанието ще се сети за това или да се съобрази.На мен изобщо не ми мина през ума даже,че там има църква.Надявам се да не сме оставили грешно впечатление у тези хорица.А за тяхните действия няма да коментирам.
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот kvelikov » Нед Май 15, 2011 10:02 pm

Честито на победителите и поздрави за участвалите. :agree:
Все познати лица на стълбицата, усмихнати и доволни физиономии.
На мен за малко ми се размина, но пък от миналата година ме държи, че Стара Загора е мноо готин град.
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот uBaH » Пон Май 16, 2011 9:27 am

Поради обема на снимките и получена във връзка с това градивна критика :D , давам линк към галерия в Picasa за да могат по-любопитните от Вас да видят част от състезанието.
Съжалявам, че не останах до края, но нямаше как - други планове, от доста по рано.
Аватар
uBaH
 
Мнения: 1249
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:44 pm
Местоположение: Димитровград / Хасково

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Stoks1 » Пон Май 16, 2011 10:25 am

Изображение

Това съм аз! :)
Аватар
Stoks1
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1460
Регистриран на: Нед Ное 28, 2010 1:32 pm
Местоположение: Димитровград

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот eMcKu » Пон Май 16, 2011 1:51 pm

Stoks1 написа:Това съм аз! :)

И какво като си ти ? Тая каска за украса ли е ?


Малшанс за Филип, падна, после спука гума и за капак скъсана верига. Май наследява от бащата лошия късмет. :D Успех и да се възстановява.
Браво за организацията !
:beer:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Stoks1 » Пон Май 16, 2011 2:02 pm

Нищо представям се, а каската си я държа просто. Беше ми на главата достатъчно дълго време!
Аватар
Stoks1
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1460
Регистриран на: Нед Ное 28, 2010 1:32 pm
Местоположение: Димитровград

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот eMcKu » Пон Май 16, 2011 2:10 pm

Не и когато трябва, това си е за дисквалификация.
https://picasaweb.google.com/hinkov/XCN ... 5113180834
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот stilo » Пон Май 16, 2011 3:03 pm

...тука Тоше иска 1 бидонче...
Изображение
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот uBaH » Пон Май 16, 2011 3:24 pm

eMcKu, снимката на която Стойчо е без каска, е в края на първата му (и последна) обиколка. Да беше претендирал за място или време или не знам какво - ок, тогава можеше да се говори за дисквалификация, но случая не е такъв. А че каската определено не е за XC, особено лятото ... друг въпрос.
Не се нерви толкова :beer:

stilo написа:...тука Тоше иска 1 бидонче...

Е дадоха му, ама май на следващата обиколка :D
Аватар
uBaH
 
Мнения: 1249
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:44 pm
Местоположение: Димитровград / Хасково

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот eMcKu » Пон Май 16, 2011 4:06 pm

uBaH написа:eMcKu, снимката на която Стойчо е без каска, е в края на първата му (и последна) обиколка. Да беше претендирал за място или време или не знам какво - ок, тогава можеше да се говори за дисквалификация, но случая не е такъв. А че каската определено не е за XC, особено лятото ... друг въпрос.
Не се нерви толкова :beer:

stilo написа:...тука Тоше иска 1 бидонче...

Е дадоха му, ама май на следващата обиколка :D

отново мармота, завива шоколадите ...
Абе, каквато и да е каската, надали е направена, за да се носи на кормилото. В случая, позицията в състезанието не играе никаква роля.
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Pinky76 » Пон Май 16, 2011 6:51 pm

stilo написа:...тука Тоше иска 1 бидонче...
Изображение


Е то беше ясно,че някой ще снима този момент.Но така или иначе засяга моята личност да кажа каква беше ситуацията.

Миро беше спукал няколко гуми още в началото на състезанието и се отказа и си стоеше там с още някакво момче от Мъглиш + още публика.Момчето,което ми даваше бидоните с вода също стоеше при тях(все пак и той е колоездач и се познаваме всичките),но той няма нищо общо със жеста не беше към него насочен.

Просто Миро не спря да ми подвиква докато преминавах за края на обиколките и то само подигравки и глупости,а аз знам,че винаги така се държи и както и бях нервен по време на карането ми писна и му показах среден пръст.След тази обиколка като минавах оттам вече никой нищо не ми казваше или подвикваше.Така че явно се освести поне за малко Миро и е имало ефект.Може би щеше да е по-учтиво или по цивилизовано за външните хора да му кажа млъкни ве,аз карам,ти си оут вече,остави ме на мира или да си замълча и да продължа,но на мен ми е дошло до гуша вече,пък така съм решил и направил.И аз съм човек,не съм някой безгрешен,но да се вади така снимка от контекста е глупаво бате стило.

Незнам защо изобщо се обяснявам затова и то във форум,но ето правя го в момента.Както писах и другаде аз вече все по-малко обичам да казвам неистини само от учтивост;не съм от тези,които се хвалят,по-скоро се подценявам винаги,но според мен реалността и най-важна.А именно - вече не чуствам,че мястото ми е в този форум.Който иска да ме обсъжда колкото иска - но да не се налага аз да пиша вече(защото и трудно се сдържам да не го правя).Банни ме вече админе(Любо),моля те.Аз ще влизам като гост вече във форума.

Вече започвам да мисля,че и мястото ми не е по състезанията по МТБ,въпреки че съм тази година все по-добър от преди,но какво значение има това.Относно нивото на тези състезания или на тези в Сърбия да кажем,еми чисто любителски с някои аматъори,които участват в тях като най-добър от тях естествено е Уолтър.Е как няма той да печели всичко тук?А състезанията в България(а аз си мислих в началото като започнах и малко по малко ставах по-добър,че щом карам с най-добрите тук,значи съм и аз добър и ще стане нещо от мен тук.Но се оказа,че всички сме любители малко или много и ....) - ниско ниво на любителски прояви където участват или любители с много ниски възможности или по-добри,които пък нямат време или не искат да тренират достатъчно за да станат по-добри.А някои просто по-добри,които пък също нямат достатъчно време,мотивация или талант да станат по-добри.А и те не го искат.Те са постигнали нещо в живота и само си прекарвам свободното време практикувайки хобито си кой както умее и иска,а аз влагам всичко да постигна някаква цялост в нещо,което е задъдена улица.Аз си говорих вчера с Митака и му викам,ами ти нещо не си тренирал последно време,защото караше по-слабо и някакси по-отпуснато,а той ми вика:Еми аз съм семеен човек.
Митак вече напълно те разбирам(както и всички останали) и се надявам да постигна и аз твоята цялост като човек един ден.Както и повечето от ветераните(по-младите не са всичките семейни все още).Та явно вие знаете какво правите и сте на правилното място,спортувайки за здраве най-вече,а резултатите са само за лекичко галене на самочуствието,а аз съм на грешното място в този момент.

И ето нататък - аз им викам,хайде можете повече или защо не карахте малко повече осъзнавайки във същото време,че те нищо че карат доста по-добре от повечето от участниците,те не са дошли на състезанието,заради самото състезание като мен и не се отнасят така професионално като мен поне ментално.А всички около мен бяха щастливи след карането и се наслаждаваха на прекрасния ден със семействата и приятелите си.А аз въпреки,че бях и аз с приятели се чуствах не на място през повечето време.Добре,че се намери един човек да си поговорим малко да се окопитя от апатията,въпреки че имаше и сеирджии и в този момент.Ако някой не ме разбира,ще кажа,че аз по време на карането бях щастлив и се наслаждавах на всеки един момент,но след края на състезанието ме хвана действителността(още преди 2-3 години имах същото чуство - дали ще бия,ще съм 2-ри,предпоследен все съм нещастен и сам) и разбрах,че аз съм любител с профи мислене и много мечти,но дори не съм и аматъор-състезател и как няма да спечеля.Но какво спечелих?И защо се морих толкова много накрая?А?Да се дискутират дребни неща и страсти като отделни моменти от цялото.Не съм съгласен,че това е редно.А никой не го е еня за цялостния принос в дадена област.Всеки е сам за себе си тук и това е жалкото.Добре,че си поговорих с един човек след карането и той човек,с който не съм мислил ,че мога да си говоря свободно и той ме мотивира или да кажем ме подсети,че е време за реалния живот.Е доста отлагах,но няма как да се избяга,поне не тук.

Май е така за мен тук,аз като участвам,където участвам,ще съм добър и знам как да караш професионално и ако се подготвя добре и имам време за тренировки,ще съм пак там гонейки Уолтър,но сърцето ми вече не е тук отдадено на спорта така както досега и никога няма да бъде според мен.

А защо си изливам душата - еми защото една част,която много време умираше бавно,сега е мъртва официално.А и какво става с най-добрите по-млади в този спорт,които искат да постигнат нещо,но се сблъскват с реалносста в България.А и така ще разберете,защо са се отказали много преди мен и много след мен ще го направят и то недостигнали и част от потенциала си.Незнам колко от вас помнят един Игнат,ами Пиго?Или тези преди тях?Но нали спорта е за забавление,защо изобщо се моря тук.
А защо занимавам Вас с това,еми четете по-надолу и няма вече да го правя.

Тодор край!Моля за бан админи и да ми е последен пост това тук.
Когато имам възможност ще дам пак от себе си за останалите по какъвто и да е начин за спорта,но не сега.

Край!

П.С. Като ме баннете,ако искате ми изтрийте и последните постове от темите.Все пак са доста оффтопик повечето,но моя стил на писане е така и така съм сметнал за редно.Ваша преценка!Но моля ви баннете ме!
Моля Ви!
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот eMcKu » Пон Май 16, 2011 7:22 pm

Pinky76 написа:...

Не изпадай в депресии, планинското колоездене има нужда от такива като теб.
Миро, отдавна е доказал, че е зле психически. Още се чудя, защо не си му бил шута. :crazy:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот dimitrov » Пон Май 16, 2011 8:28 pm

Момчета идвайте с положителна нагласа на тези мероприятия ,да се видим ,да покараме ,да си ги премерим и да пием по една бира на слънце бъбрейки си .На тези които не са стабилни психически не им обръщайте внимание ,това ще ги убие и те нямат да идват с нас що то няма да имат среда за развитие .Тоше не се навивай толкова бе ,от там ти идва проблема че мислиш само за победата и това те лишава от удоволствието на карането ,а по-вечето от нас са първо за удоволствие и после за по предни позиции .Все пак удоволствието е в пътя към успеха а не самия успех, самата подготовка ,тренировките сутрин със изгрева или вечер по залез ,спрем ли изпитваме удоволствие от самото каране ,а караме само за да сме първи ние вече сме обречени да не можем да се насладим на победата .Има и още ама като се видим тук не е подходящо, ай й наздраве на всички ,стига те с тия колелета бе :beer:
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот stilo » Пон Май 16, 2011 8:42 pm

Баце Тоше, искам да те поздравя за първото ти място. Заслужаваш го не заради самото класиране, а заради професионалното ти отношение към спорта.
Ти си пръв в Зара, Деско - трети в Сърбия...ето едни щастливи поводи за гордост.
А малко забава покрай доброто представяне не е излишна.
като например:
- Ей такъв курбел ми трябва брато!
Изображение
- Лесно ви е на вас с педалите.
Изображение
Големия Златен Перфориран....(какво всъщност е това)?
Изображение
с най-добри чувства към организатори, състезатели и зрители. Stilo
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот geco » Пон Май 16, 2011 8:56 pm

Как каkво-ротор от спирачка.
geco
 
Мнения: 274
Рейтинг: 1279
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 3:43 pm
Местоположение: stara zagora

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот stilo » Пон Май 16, 2011 8:58 pm

още от поредицата...
- Бе как се палеше моторчето, мама му...?
Изображение
- Момче ли съм, момиче ли съм!? (розово-синьо)
Изображение
- Сянката ми нещо изостава!
Изображение
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот nibiru » Пон Май 16, 2011 9:26 pm

Имам едно въпросче към организаторите ,кога ще видим цялото класиране ?
Вече разбрахме кои са първенците. :D
nibiru
 
Мнения: 251
Рейтинг: 1278
Регистриран на: Сря Авг 26, 2009 9:47 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Pinky76 » Пон Май 16, 2011 11:13 pm

eMcKu написа:
Pinky76 написа:...

Не изпадай в депресии, планинското колоездене има нужда от такива като теб.
Миро, отдавна е доказал, че е зле психически. Още се чудя, защо не си му бил шута. :crazy:


За това дали МТБ има нужда от мен - незнам колко има нужда,все ще се намери някой друг.Аз просто вярвах много преди и затова успявах.Сега вече незнам в какво вярвам.

А аз знам какъв е Миро и не е заради това всичко.Да кажа,въпреки всичко,че Миро е много добро момче(всеки със слабостите си) и аз го обичам и него както и всички останали хора и живи същества еднакво много и много ценя(дори тези които не познавам лично,а те са милиарди).Незнам как ви звучи това,но така го чуствам.Всички сме добри хора,но обществото ни прави различни и ние го приемаме това и така се раздалечаваме един от друг постепенно,но за постоянно.Малко са хората,които мислят отвъд семейството и родата си за другите по какъвто и да е начин и вид.Но това е друга тема.

Та просто всичко написано от мен е признак на слабост и ми е гузно,че занимавам вас с това в този форум.Та нека се изтрият тези мои мнения,че само негативи по форумите и хубавите теми от мен.За банна вече по-горе молих,незнам защо не го правят,а определено досаждам с тези постове,пък и ще ми е по-спокойно ако знам,че няма да пиша повече.
Та не ми обръщайте внимание(както го правят повечето) и си правете кефа.

Аз страдам винаги,защото страдам първо за себе си,после за всички останали.А винаги има някой,който страда.Но така поне един ден може и да откриеш истинското щастие.

Лека! :agree:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот snej » Вто Май 17, 2011 6:32 pm

Цялостното класиране може да намерите тук http://mtb-zarata.com/index.php?option= ... d=4&id=101
Поздравления на призьорите и на всички участници , браво за многото и хубави снимки на Иван :beer:
snej
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1492
Регистриран на: Пон Окт 22, 2007 9:23 am

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот pacy4 » Сря Май 18, 2011 12:56 pm

Ха- ха - тези дето не можашхе да завършим също ни има в класирането :)
Аватар
pacy4
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Сря Май 21, 2008 12:30 pm
Местоположение: Bulgaria, Stara Zagora

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Stoks1 » Сря Май 18, 2011 1:04 pm

Еее разбира се и мене ме има на 7-мо място!
Аватар
Stoks1
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1460
Регистриран на: Нед Ное 28, 2010 1:32 pm
Местоположение: Димитровград

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Adi » Сря Май 18, 2011 7:25 pm

stilo написа:- Момче ли съм, момиче ли съм!? (розово-синьо)
Изображение

Белаз-че съм
Adi
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:36 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот newuser » Чет Май 19, 2011 10:45 am

Тодоре, много мислиш над нещата и състезанията.

Винаги ще помня онзи Тодор на тенис корта, който чу за състезанието в Родопите и каза момчета идвам с вас, ако не се лъжа това беше 2004-2005 година. Помня как карахме и, че още тогава с онова тежащо 20 килограма колело показваше воля и амбиции да напреднеш в спорта. Тогава когато карахме заедно и тренирахме бяха най-добрите ми години с колелото. Имах си приятелите, с които караме малко по лежерно, а с теб се напрягах на максимум и се опитвах да се развивам. Помня, че тогава на всяко едно състезание, на което отиваше ти беше кеф и отиваше с голяма воля и хъс. Много добри времена бяха. Може би на онзи Хисар когато тръгна напред бе първото състезание, в което разбрах, че трудно вече се вписвам в обстановката. Ти си имаше нови приятели в колоезденето. Мъчих се още 1-2 години и се поотказах. Бих казал, че доста от мързел и доста от това, че виждах как за теб състезанието се превръща от едно приятно място да се видиш с приятели в нещо много повече и много по затворено поне по мое мнение.

Все пак си мисля, че е добре да си направиш равносметка какво точно целиш с колоезденето и какви точно амбиции имаш извън него. Както си разбрал и от останалите по състезанията те вече са направили своят избор и са си подредили живота. Преди виждах Тодор, който може би не караше толкова много, но бликаше от позитивизъм и ме насърчаваше да карам, който имаше амбиции и вярваше, че може да напредне и да направи нещо в този спорт. Сега си друг Тодор, който сигурно ще видя през уикенда и ще се опитам да разбера какво точно и къде точно е щракнало, за да се стигне до тези постове. Освен това май точно ти ми беше казвал винаги "Не мисли", а ти точно това правиш в момента. Или "Болката е временна, но ако спреш ще боли завинаги". Ти за разлика от мен навремето намери нещо, в което да се развиваш, нещо, което ти доставяше удоволствие, а по някое време аз си останах развалина пред компютъра. Честно казано въпреки, че не разбирах начина, по който живееш и често не съм го и одобрявал все пак ти се възхищавах заради упоритоста ти.

Единствено мога да ти кажа да си сядаш здраво на д-то и да въртиш, че с онзи "лудак" караме един път в месеца и все на някое състезание ( поне тези в и около София ) ще дойдем да те бием. :roll2: или поне да те напием :beer:
newuser
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пет Окт 01, 2010 2:09 pm

Re: 15 май XC купа N-BIKE Стара Загора

Мнениеот Pinky76 » Чет Май 19, 2011 3:06 pm

newuser написа:Тодоре, много мислиш над нещата и състезанията.

Винаги ще помня онзи Тодор на тенис корта, който чу за състезанието в Родопите и каза момчета идвам с вас, ако не се лъжа това беше 2004-2005 година. :


Ха,Пламене маймуна рошава - значи четеш форумите,а вече от няколко месеца дори по телефона не сме се чули.Нали знаеш,че аз ако исках(а аз много искам,но се сдържам по разбираеми за мен и теб причини) да съм те потърсил,ама чакам ти да го направиш.

А по темата - какви времена бяха тогава нали?Е,аз пак карам за кеф ве Патце,ама винаги съм имал големи амбиции и тук имам и възможности големи,но не ми се дава шанс и затова съм леко тъжен постоянно,а може би съм и такава личност.Ще се разбере окончателно в бъдеще.
newuser написа: Все пак си мисля, че е добре да си направиш равносметка какво точно целиш с колоезденето и какви точно амбиции имаш извън него. Както си разбрал и от останалите по състезанията те вече са направили своят избор и са си подредили живота. Преди виждах Тодор, който може би не караше толкова много, но бликаше от позитивизъм и ме насърчаваше да карам, който имаше амбиции и вярваше, че може да напредне и да направи нещо в този спорт. Сега си друг Тодор, който сигурно ще видя през уикенда и ще се опитам да разбера какво точно и къде точно е щракнало, за да се стигне до тези постове. Освен това май точно ти ми беше казвал винаги "Не мисли", а ти точно това правиш в момента. Или "Болката е временна, но ако спреш ще боли завинаги". Ти за разлика от мен навремето намери нещо, в което да се развиваш, нещо, което ти доставяше удоволствие, а по някое време аз си останах развалина пред компютъра. Честно казано въпреки, че не разбирах начина, по който живееш и често не съм го и одобрявал все пак ти се възхищавах заради упоритоста ти.:


Хаха,щракнало,а?Забавно Патце,забавно.Аз съм си същият,просто винаги съм се сдържал досега(говорели сме за това),но мисля,че трябва да се дискутират дадени неща,които са фундаменталини.Аз никога не се отказвам,особено от колоезденето.Просто казвам,че нещо умира в мен малко по-малко,но ще се зароди ново начало.Позитивизмът винаги съм го имал,но ми писна от това всеки сам за себе си и както се оправи в живота.Разбирам каква е системата и съм отвратен.....

А какво искам от колоезденето.Еми да получа шанс -само това искам.А даде ли ми се шанс един ден искам да помагам на другите и да дам опита си на следващите пололения(не става въпрос за семейни дела и деца тук),а идеи много.Но всичко е до финанси в този свят,така че от сегашната ми позицията просто всичко изглежда невъзможно.

quote="newuser"]
Единствено мога да ти кажа да си сядаш здраво на д-то и да въртиш, че с онзи "лудак" караме един път в месеца и все на някое състезание ( поне тези в и около София ) ще дойдем да те бием. :roll2: или поне да те напием :beer:[/quote]
Патце - ела ми само.Аз само това правих досега,но както казах много малко хора ги е еня и МТБ-то се възприема като любителски спорт и дори и да е такъв - никой ли не гледа в бъдеще да стане нещо по-различно и да се развие.Аве дълга тема,тепърва ще се разисква,а дано и има наченки за развитие в бъдеще във всяка една насока.
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 110 госта