съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Jumpup » Пет Яну 14, 2011 3:16 pm

Топлото време стопи надеждата ми за снежно каране :( Май в най-добрият случай ще е нещо такова, като при братушките много киша. http://www.pinkbike.com/video/20931/ Ако прогнозата за уикенда се окаже вярна по скоро ще има кал, кал и пак кал+дъжд.
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот kvelikov » Пет Яну 14, 2011 3:30 pm

Ей, пусти негативизъм... :banghead:
Направи ли си някой труда да отиде до пистата, да поразгледа, да се разходи нагоре към Белята?
Къде я видя тая кал?
Да, теренът може и да е мокър, но е песъчлив и затревен.
Скоковете и дроповете ще са с мрежа, т.е. няма да е хлъзгаво.

И ние искахме да има сняг - "бял, мяк и пуфкаф", ама няма... :D
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот stigma » Пет Яну 14, 2011 4:31 pm

И всички да внимават и да се пазят в Неделя, че вижте какъв ден е

Чесни вериги - 16 ануари

"Празнува се и се тачи против разчекване на добитъка и хората, против разпъване и разтегляне. Затова през този ден впрегатните животни не се запрягат в кола, не се работи полска работа, не се пипа, хваща и борави с въже, връв, верига, синджир. Не се разчеква и чесне нищо."

Из "Календарните обичаи на Балканджиите" от Ангел Гоев.

Успех на всички и никакви разчеквания. :)
!Hopefully somebody without a weapon will open up portable avenues that will be personal gates back into the beginning of time and then we can become real!
Аватар
stigma
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1346
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 12:28 pm

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот ivan_radev1 » Пет Яну 14, 2011 4:55 pm

Искам специално да поканя дамите в този форум да се включват в състезанието в неделя. Трасето е едно от най-леките. Дълго е само шест километра, от които половината изкачване, а другата половина спускане. За два часа, колкото е състезателното време може да се измине не само с каране, но и с бутане, че дори и с пълзене (ако се пълзи по-бързичко). Кара се по широки алеи и няма нито един участък, който да изисква носене. По част от трасето все още има сняг, но ако се страхувате от подхлъзване, спокойно можете да избутате тези участъци. Няма абсолютно нищо, от което а се притеснявате, а и времето ще е сравнително топло. Заповядайте!

П.С.:Пичове, видяхте ли, че не е добра маркетингова стратегия категорията да се казва "Кучки"? Въпреки че кучето е нашият тотемен символ, предлагам да й измислим по-благозвучно за женските уши име :)
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот kvelikov » Пет Яну 14, 2011 6:37 pm

ivan_radev1 написа:...Пичове, видяхте ли, че не е добра маркетингова стратегия категорията да се казва "Кучки"? Въпреки че кучето е нашият тотемен символ, предлагам да й измислим по-благозвучно за женските уши име :)


Хм, така филтрираме каките без чувство за хумор. :eyebrow:
Нека не забравяме, че основен принцип на С.К.А. и М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. е ХСЗ... :D
Ако пък някой толкова се чувства Kittie, вместо Bitch, свободно да се зове така!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Pinky76 » Пет Яну 14, 2011 11:18 pm

ivan_radev1 написа:Трасето е едно от най-леките. Дълго е само шест километра, от които половината изкачване, а другата половина спускане.


По подвод това имам няколко въпроса.Колко обиколки ще се карат по трасето -една или две ще има за нас?И като гледам то няма да има Лежер и Про,а всичките обединени в Бързи или аз бъркам някъде?
Еми горе долу това е засега,другото на място ще разбера.Но тъй като не съм от София и не мога да потренирам по трасето;какво е като характеристики - изкачване,спускане,пресичане на пътеки,възможност от изгубване ,контроли(защото на едно място се пресича отиването и връщането по трасето май.Та това са ми въпросите и мисля да приготвя и една изненада от мен за всички участници,но това в неделя.

Със здраве Тодор :beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Taco » Съб Яну 15, 2011 12:54 am

kvelikov написа: ... За да разпределим справедливо наградите за СМЕЛИ, най-вероятно ще направим две подгрупи - PRO и FUN.
Chicken lines са предвидени навсякъде.
:beer:

Aко тези групи се състоят,бройте ме за ФЪН!

П.С.: @kvelikov , пише в СМЕЛИте :beer:
190cm/85kg :evil: facebook: Свилен Малчев; 0883345045
Изображение
Аватар
Taco
 
Мнения: 237
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 9:36 pm
Местоположение: София, Дианабад

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот kvelikov » Съб Яну 15, 2011 7:48 am

Тоше, не сме обявили П.Р.О., защото по предварителна информация нямаше никакъв интерес от тези участници.
Разбрах, че има някакво каране в Сливен (събота), като засега единствено Марто е заявил участие... :dontknow:
Това е и причината да не споменаваме тази група.
Ако се съберете поне 5 П.Р.О.-та, ще ви спретнем група, която ще направи 2 обиколки, т.е. 12 км.
Няма как да се изгубите - това са широки алеи без такива "опции". :D
Трудността за ХС-съБитияните е заложена в катеренето по пистата и нагоре до Тихия кът, спускането по тук-там заснежено и бързото каране през боровата гора към Финала.
За СРЪЧНИ сме приготвили милитъри-изненада, а както върви, ма ще си имаме и Bitches! :agree:
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Анелия » Съб Яну 15, 2011 8:40 am

ivan_radev1 написа:Искам специално да поканя дамите в този форум да се включват в състезанието в неделя. Трасето е едно от най-леките. Дълго е само шест километра, от които половината изкачване, а другата половина спускане.

Ей тук не успя да ме спечелиш. Няма как да пропътувам 750 км с кола, за да карам 6 км с колело :dontknow:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот kvelikov » Съб Яну 15, 2011 8:53 am

Ани, ти си към П.Р.О.-тата!
Освен това, идеята е всичко да свърши до обяд, за да могат да се изкефят на спускачите... :D
Иначе, ако ти се кара, специално те каня на един З.О.В. (зимна) или Н.О.В. (нощна), което е към 92 км... :agree:
:beer:

П.П.
Май ще има и П.Р.О.!
Засега са Тошко, Иван, Марто (не съм го питал :D ) и кой ли още... :eyebrow:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот ivan_radev1 » Съб Яну 15, 2011 9:53 am

Pinky76 написа:Но тъй като не съм от София и не мога да потренирам по трасето;какво е като характеристики - изкачване,спускане,пресичане на пътеки,възможност от изгубване ,контроли(защото на едно място се пресича отиването и връщането по трасето май.


Тоше, чудесно е, че ще се включиш! Това страшно вдига нивото на цялата проява.

Страшно е трудно да се загубиш по това трасе (ще видим дали някой ще ме опровергае).

Описанието е следното и може да се запомни наизуст:
Тръгва се по нагоре по пистата. След края на пистата, тя преминава в калдъръмен път, който продължава в същата посока - право нагоре. Пътят завършва на асфалтова улица, поема се по нея надясно и нагоре. След стотина метра улицата пресича шосето за Златните мостове, пресича се с повишено внимание и се продължава по горски черен път до една чешма Белята вода, след нея пътят се разделя на две, тръгва се по дясната пътека, която е по-малко стръмна. Тя отвежда до Тихият кът, където е и контролата. От Тихият кът се преминава през три-четири стъпъла нагоре, които продължават в пътека, която води околко 100-200 метра нагоре. Пътеката пресича по-голяма пътека, поема се по по-голята пътека наляво и надолу. Следва спускане до чешмата Белята вода, откъдето се продължава по същото трасе до Старт-Финала.


Молбата ми към всички участници е да внимават при пресичането на шосето, което в почивни дни е доста натоварено. Внимавайте и за туристите, опитвайте се да преминавате на безопасно разстояне от тях и да не ги плашите! Предупреждавайте ги отдалеч, че идвате, за да ви направят място да минете!
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Jumpup » Съб Яну 15, 2011 10:10 am

Днес ще се работили по трасето на смели? Аз имам малко работа сега и като приключа ще намина и ако има нужда ще помогна с каквото мога. :beer:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Pr3d4t0R » Съб Яну 15, 2011 11:39 am

Днес са довършва трасето и се очаква до към обяд да е приключено. Скоковете ще се поставят утре сутрин.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3977
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Admin » Съб Яну 15, 2011 12:33 pm

Хмм, сигурно вече е късно, но защо не пуснете трасето по другата пътека, успоредна на алеята за Златните, която се използва и при велорали "Черни връх"? Говоря за спускането. След Тихия кът, там, където пътеката се пресича с алеята, може да се продължи направо по тясна пътечка сред висока трева, която върви по края на една поляна, после завива наляво и се разширява до алея. На 50-100 м след завоя, вляво и надолу започва една от най-хубавите и приятно технични витошки пътеки, която отвежда точно над Бялата вода, където има едни трудни стъпала (за предпочитане да се слизат пеша с ХС велосипед, освен ако ездачът няма опит с технични препятствия, защото точно в края стъпалата са най-високи и стръмни и стават човки). Повечето от вас я знаят тази пътека, там правихме и второто каране с обучение на нашата група.
Спускането по туристическата алея в неделен ден, и то в рамките на състезание, хич не е добра идея - може да стане някой сакатък. :fight:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Pinky76 » Съб Яну 15, 2011 1:48 pm

ivan_radev1 написа:Тоше, чудесно е, че ще се включиш! Това страшно вдига нивото на цялата проява.


Описанието е следното и може да се запомни наизуст:
Тръгва се по нагоре по пистата. След края на пистата, тя преминава в калдъръмен път, който продължава в същата посока - право нагоре. Пътят завършва на асфалтова улица, поема се по нея надясно и нагоре. След стотина метра улицата пресича шосето за Златните мостове, пресича се с повишено внимание и се продължава по горски черен път до една чешма Белята вода, след нея пътят се разделя на две, тръгва се по дясната пътека, която е по-малко стръмна. Тя отвежда до Тихият кът, където е и контролата. От Тихият кът се преминава през три-четири стъпъла нагоре, които продължават в пътека, която води околко 100-200 метра нагоре. Пътеката пресича по-голяма пътека, поема се по по-голята пътека наляво и надолу. Следва спускане до чешмата Белята вода, откъдето се продължава по същото трасе до Старт-Финала.



Админ наблегна на проблема с туристите по пътеките през неделите.Но според мен има и един друг проблем.И това е,че най-бързите може да застигнат най-бавните по трасето на връщане.Нз колко е дълго ухото докато се върнеш обратно до Белята Вода и се тръгне обратно надолу по същия път.Но да е 1 км най-много,нали?Е ако е карането 6,дори и 12 км(2 обиколки) за някои от нас не е проблем да си го изкараме на спринт от началото до края.А ще има доста които ще тикат дори по изкачването в началото,стига да е сравнително стръмно(аз не мога да кажа със сигурност защото не съм го карал,но Иван и другите знаят).Та може да се стигне до ситуация с едните катерят нагоре,другите спускат с 30-40 по заснежени пътеки и това е доста опасничко.Поправете ме ако греша,но отстрани така ми изглежда.

А относно,че аз съм вдигал конкуренция и т.н.Само глупости :D
Аз идвам да покарам с Вас,да се позабавляваме заедно,а и имам желание и да допринеса с нещо и за другите на това прекрасно замислено събитие,но това на място.Другите уж големи карачи от нашия край(като Деско,Миро...) няма да дойдат защото първия явно има още доста камъни да дялкане по себе си(както всички от нас),но почти го бях убедил да дойде и в последния момент се отказа,защото не бил във форма и други подобни.Е та кой е във форма от нас,а още повече колко сме тези които тренираме редовно и по строги тренировъчни програми като профитата в чужбина?Реторичен въпрос.За другите няма да коментирам.

Та мерси за подробната информация за трасето Иване и до скоро виждане момчета и момичета. :)

:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Taco » Съб Яну 15, 2011 3:34 pm

Имам един ОГРОМЕН проблем...Имам пари,имам и желание,но не успях да си направя и в момента нямам ЗАСТРАХОВКА!.. :crap: Днес обиколих целия център и повечко даже но на всякъде беше затворено...Искам да попитам,дали има някакво решение,тоест някакъв вариант да участвам,защото много бих искал да се включа,но не можах да се застаховам :crap: Благодаря от сега още...
190cm/85kg :evil: facebook: Свилен Малчев; 0883345045
Изображение
Аватар
Taco
 
Мнения: 237
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 9:36 pm
Местоположение: София, Дианабад

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот THEZOGGO » Съб Яну 15, 2011 4:12 pm

Пич, незнам от колко време си ДХ-ър както ти пише в подписа, но нещо явно никакъв те няма в логистиката --> Цъкни тука и оттам вече се оправяй сам
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот kvelikov » Съб Яну 15, 2011 5:52 pm

Тоше, до днес сутринта не предполагах, че ще има желаещи за П.Р.О. и затова избрахме трасето по този начин.
При повишено внимание от ваша страна не вярвам да има проблеми.

Тако, само не разбрах как намери време да пишеш по темата цяла седмица, а не намери време да се застраховаш... :dontknow:
Няма как да направим само за теб компромис - или имат всички, или няма никой.
Същото важи и за документите на участниците 14-16 г.

Трасето стана прелест - утре ще имате възможност да му се насладите на 100%.
Бързо+технично+хлъзгаво+коварно - прекрасна възможност за асовете да покажат как се кара. :agree:
Chicken lines до всеки елемент ще помогнат на по-колебливите, а за публиката ще остане доброто настроение.

Току-що оставих един доста лошо биещ млад човек на пост, така че, ако на някой през нощта му хрумне да пипа дроповете,
ще си има сериозни проблеми... :fight:
От район ВИТОША са във възторг от идеята за М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима и поради тази причина след съБитието ще им оставим елементите по трасето,
като само ще махнем скоковете (в средата на пистата ще са, все пак ;) ).
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот ivan_radev1 » Съб Яну 15, 2011 6:32 pm

За застраховките. Току-що си направих в SDI. Имат доста офиси, които работят до 21 ч в събота. Проверете кой ви е най-близо и тичайте, имате още време. 3 лв за 3 дни и 30,60 лв за година при покритие от 1000 лв.

Любо и Тошко са прави. Обаче трасето навсякъде е достатъчно широко, за да се разминат спокойно колоездачи и туристи и ако наистина всички внимават, не би трябвало да се стига до неприятни ситуации. Утре сутрин ще сложим информационни табели, с които да предупредим туристите да внимават. Бъдете толерантни към пешеходците, и те като вас са излезли да подишат чист въздух, няма нужда да ги стряскате!

Доста е мокро навсякъде, затова си носете дрехи за преобличане след състезанието, за да не замръзнете.

Ще се видим на старта. :beer:
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Taco » Съб Яну 15, 2011 7:05 pm

Мерси за помощта,просто не ми се беше налагало да си правя :beer:
190cm/85kg :evil: facebook: Свилен Малчев; 0883345045
Изображение
Аватар
Taco
 
Мнения: 237
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 9:36 pm
Местоположение: София, Дианабад

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Jumpup » Съб Яну 15, 2011 7:11 pm

Трасето е прелест ще има много екшън и шоу както за събитяните, така и за публиката. Много се радвам, че най-накрая се запознах с дезорганизаторите и някои С.К.А.кауци. Поздрави :beer:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот MilenVD » Съб Яну 15, 2011 7:45 pm

Усещам как утре ще сме кални малки прасенца хахахахаха :):) с този дъжд
Аватар
MilenVD
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1181
Регистриран на: Сря Яну 12, 2011 8:26 pm
Местоположение: BULGARIA

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот THEZOGGO » Съб Яну 15, 2011 7:47 pm

Ще видим. :)

Изображение
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот SpoileR » Съб Яну 15, 2011 7:56 pm

Извинявам се за късното включване, искам да попитам само има ли някакъв път за МПС по който да се стигне там или ако не, къде е най- близкото място до което може да се паркира?

Има да мъкнем много неща освен колелата натам, затова питам... :offtopic:
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот THEZOGGO » Съб Яну 15, 2011 8:00 pm

Най-вероятно може да паркираш в някоя пресечка, в близост до старта. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Admin » Съб Яну 15, 2011 8:15 pm

Панорамният път между Княжево и Бояна минава под пистата. Най-лесно е да го хванеш от Княжево, движейки се по бул. "Цар Борис ІІІ" към изхода на София, след последната спирка на трамвай №5 първият светофар, завиваш наляво и нагоре. Може и на някоя карта да го погледнеш.
http://www.bgmaps.com/link/98FBEC00FE26 ... CE3391407F
Това зеленото петно е парка, в рамките на който е и пистата.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот Sky_Knight » Съб Яну 15, 2011 8:25 pm

С тоя дъжд дето се изсипва... трябваше да го отложите за 30-ти. Тогава и сняг ще има и слънце... Ама нищо - може да повторите. :D Приятно търкаляне утре :beer:
?
Аватар
Sky_Knight
 
Мнения: 480
Рейтинг: 1849
Регистриран на: Вто Апр 13, 2004 9:39 am
Местоположение: София, България

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот BurNiNg_IcE » Съб Яну 15, 2011 8:59 pm

Аз си намерих шнорхела. Утре съм на линия! :snorkel:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот spirov92 » Съб Яну 15, 2011 10:57 pm

Някой навит да се чакаме на Билла на бул. България примерно и заедно да въртим нагоре? За час-предлагам 8:30 някъде.
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: съБитие М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р. - зима 2011г.

Мнениеот kvelikov » Нед Яну 16, 2011 7:08 am

Добро утро на всички съБитияни!

Денят Х дойде - време е за втория М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р.
Няма и три месеца след есенния прощъпулник, клуб С.К.А. и П.Р.И.Я.Т.Е.Л.-и отново ще се опитаме да ви убедим, че МТБ-спорта е целогодишен.

Сняг няма, но пък имаме интезивно и палаво ХС-трасе, което ще позволи на всички (Бързи, Сръчни, Bitches и П.Р.О.) да приключат до обяд,
да хапнат мръвка, да опитат широкото мелнишко и да участват в получаването на поне 20-тина подаръка.
Следобяд, в 14.00, Смели-те ще могат да покажат на нас, а и на себе си, какво могат и какво не могат... :D
Пистата стана меко казано добра! :agree:
Най-бързите, разбира се, ще бъдат отличени, а по-бавните - поощрени, като поне осем фена и наградени... :clap:

Времето е ОК, пистата отводнена, остава да дойдете и да се забавлявате!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта