Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Пет Авг 29, 2014 4:00 pm

Изображение
Чудесен край на един силен сезон!
Чудихме се как подобаващо да закрием сезон 2014 във Велопарк Пампорово и какъв по-добър начин от това всички да се съберем отново по трасетата за едно страхотно ендуро състезание?!
След всички интересни събития тази година – международното състезание от клас едно на UCI в дисциплини спускане и крос-кънтри, финалният кръг на световните форкрос серии 4X Pro Tour, първото “Whip” състезание и всички други активности през цялото лято, мислим че е време да отпразнуваме края на сезона по възможно най-добрия начин! За целта каним всички наши приятели на 13-14 септември в Пампорово, за да изпратим подобаващо вече отминаващото лято с едно изключително интересно ендуро състезание с финал в центъра на Смолян!
Повече подробности и регистрация тук - http://conceptcreative.org/bg/projects/ ... sezona-115
Наредбата на състезанието можете да видите тук - http://conceptcreative.org/bg/projects/reglament-116
Очакваме ви! :beer:
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Пет Авг 29, 2014 4:02 pm

Както обикновено нашите приятели от хотел Орловец***** са ни предложили много добра цена за настаняване. Всички пакети можете да видите тук -http://pamporovo.bike/bg/offers/spetsialni-oferti-za-lyato-2014-53 :deal:
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Съб Авг 30, 2014 12:30 pm

Изображение
Един ден, 6 етапа и повече от 22 км страхотно каране! Включете се и вие на - http://conceptcreative.org/bg/elevation999 :beer:
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Сря Сеп 03, 2014 11:43 am

За тези които се чудят, дали могат да участват с колела за даунхил/фрирайд - определено ДА! Етапите са така направени, че са изцяло спускане. Повечето от трансферите между етапите се извършват с лифт, а тези които са на самоход са по асфалт и хубав горски път. Изкачването в цялото състезание е около 2 километра, като е изцяло караемо с всякакво колело. Така че, не се притеснявайте, а се записвайте за участие, защото местата са ограничени! :smash:
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот outfaced » Сря Сеп 03, 2014 12:26 pm

ema_concept_creative написа:За тези които се чудят, дали могат да участват с колела за даунхил/фрирайд - определено ДА! Етапите са така направени, че са изцяло спускане.

И кое тогава му е ендурото :dontknow:
Или да поставим по друг начин въпроса ... има ли смисъл (състезателен) да идват хора НЕдаунхил колела?
Не че няма да стане веселба и така, но някакво криво разбиране на формата ми се струва и заглавието е подвеждащо. Макар и да няма единен регламент за ендуро състезания почти всички включват задължително 5-20% ъпхил в състезателните отсечки и 500-1500м денивелация на ден за катерене на самоход.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Сря Сеп 03, 2014 1:15 pm

Хората с по-леки колела, които могат да въртят определено имат предимство, но това не означава, че спускачите няма да могат да карат. По-късно днес ще пуснем видео клип с част от етапите към Смолян и ще видите за какво става въпрос. Въртене ще си има, но може да се кара с всякакви колела. Самото наличие на 6 етапа и над 22 км каране си е голямо изпитание за духа и тялото, като определено ще си проличат истинските карачи. Идеята на състезанието е да могат да карат хора от различни дисциплини, като всеки ще има своите предимства - някои при спускането други при въртенето, а някои комплексно. В самите етапи също има трудни участъци с въртене и със спускане, но тези които карат могат така да преценят минаването си, така че да им коства минимални усилия. Всичко е въпрос на умения, избор на линия и лична преценка. Важното е повече хора да могат да карат и да покажат на какво са способни - все пак хубавото на ендурото е точно това - хора от различни дисциплини да могат да се изправят един срещу друг :)

:offtopic: П.П. Не мисля че беше коректно някой да ми цъка минус на поста, само защото не му харесва какво съм написала
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот daangel » Сря Сеп 03, 2014 1:17 pm

outfaced написа:
ema_concept_creative написа:За тези които се чудят, дали могат да участват с колела за даунхил/фрирайд - определено ДА! Етапите са така направени, че са изцяло спускане.

И кое тогава му е ендурото :dontknow:
Или да поставим по друг начин въпроса ... има ли смисъл (състезателен) да идват хора НЕдаунхил колела?
Не че няма да стане веселба и така, но някакво криво разбиране на формата ми се струва и заглавието е подвеждащо. Макар и да няма единен регламент за ендуро състезания почти всички включват задължително 5-20% ъпхил в състезателните отсечки и 500-1500м денивелация на ден за катерене на самоход.


"Enduro differs from XC cross-country cycling racing (which historically has more emphasis on cardiovascular fitness and less emphasis on technical ability) and pure downhill cycling racing formats, which may contain little to NO climbing or cross country skills."

Изглежда има неразбиране на формата и значението на думата ЕНДУРО именно от твоя страна. Дори UCI дава определението - "спускане на етапи", като никъде не посочва конкретни параметри, колко изкачване трябва да има и как трябва да става. Регламент има - може да погледнеш в сайта на UCI. Съвсем друго е дали ти харесва регламента или не...
daangel
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:16 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот double_d » Сря Сеп 03, 2014 1:47 pm

outfaced написа:И кое тогава му е ендурото :dontknow:
Или да поставим по друг начин въпроса ... има ли смисъл (състезателен) да идват хора НЕдаунхил колела?
Не че няма да стане веселба и така, но някакво криво разбиране на формата ми се струва и заглавието е подвеждащо. Макар и да няма единен регламент за ендуро състезания почти всички включват задължително 5-20% ъпхил в състезателните отсечки и 500-1500м денивелация на ден за катерене на самоход.


И аз да взема отношение като съ-организатор на събитието в лицето на клуб Enduro Warriors. Това състезание в никакъв случай не е криво разбиране на формата ендуро, а е по скоро пригодено според терена и условията, които имаме на разположение в зоната на байк парка и района към Смолян. Призива да се включат хора с фрирайд/даунхил колела е за да привлечем колкото може повече участници, защото голяма част от ходещите на състезания по спускане се страхуват да не бедстват при изкачванията и се отказват.Ето че сега и те ще има възможност да усетят какво представляват ендуро състезанията и туко виж са се осъзнали малко :).Това в никакъв случай не означава, че хората с такива колела ще имат някакво предимство в това състезание, напротив, етапите са доста тесни и технични на места и си има доволно участъци за въртене и кратки изкачвания. Също така има въртене между някой от етапите, което колкото и да е малко ще окаже своето влияние върху всички.
В този ред на мисли много бих се радвал ако дойдат и искам да поканя да се включат всички каращи по XC състезанията и хората с такъв тип колела, защото съм сигурен, че и на тях ще им допадне това, което ги очаква по трасетата.
Ако трябва да бъдем точни, в регламента на UCI примерно, използването на лифтове за трансферните етапи е съвсем допустимо и е по преценка на организаторите,и в голям брой състеания по света това се прави, и никъде няма условия за минимално разстояние или денивеации за изкачване на самоход.
Гарантирам, че няма да има човек,който да не си тръгне с огромна усмивка на лицето и желание това да му се случи още веднъж, за това нека спрем да се разделяме и да се забавляваме всички с едно истински добро каране!
Аватар
double_d
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1264
Регистриран на: Чет Ное 08, 2007 2:40 pm

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот TheUndertaker » Сря Сеп 03, 2014 2:00 pm

Предполагам Владо има предвид:

As a guideline for course designers, Special Stages should aim to contain a maximum of 20% climbing and at least 80% descending. (Example: 4 vertical meters ascent for every 20 vertical meters descent).

http://www.enduroworldseries.com/rules.php, UCI .....

Няма нищо лошо да се стремите да докарате повече спускачите като таргет категория, но като цяло самия формат предполага по мултифункционално използване на велосипеда и събиране на хора каращи прекалено различни стилове. Все пак всички искат да се забавляват. На мен в този формат, които е обявено състезанието повече ми се побира в SuperD, но на етапи. Пожелавам успех и весело изкарване на всички, аз този път пропускам поради лични причини ...късно обявяване ...
Последна промяна TheUndertaker на Сря Сеп 03, 2014 2:11 pm, променена общо 1 път
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот outfaced » Сря Сеп 03, 2014 2:03 pm

За доброто на състезанието се надявам наистина да сте намерили баланса. Иначе се губи смисъла от състезателния елемент.
Не че няма да дойдем и само за якото каране, но тогава си говорим за нещо друго.
Инак ако ще се гледат регламенти за сравнение по добре да са първо на френските, после на немските серии ... UCI за сега по добре итч да не се гледа :D
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Чет Сеп 04, 2014 6:27 pm

Ето ги имената на първите успешно записани за участие в състезанието - http://conceptcreative.org/bg/projects/ ... on-999-117
Очакваме всички останали на - http://conceptcreative.org/bg/elevation999
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Пет Сеп 05, 2014 12:06 pm

Изображение
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Пон Сеп 08, 2014 9:05 pm

За актуални снимки от подготовката на трасетата можете да следите събитието във фейсбук - https://www.facebook.com/groups/570480203026514/687760231298510/?notif_t=like :beer:
Днес времето беше доста приятно, не валя дъжд и пътеките са в много добра форма. Уикенда ще бъде интересен ;)
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот Admin » Вто Сеп 09, 2014 1:40 pm

Elevation 999 - какво да очакваме от трасетата?

Следващият видеоклип, заснет и монтиран от Андрей Цолев, ни вкарва право в гората между Снежанка и Смолян с максимална скорост. Не знам как ще ви подейства на вас, но на мен ми се докара ужасно и вече нямам търпение да дойде краят на седмицата!
http://www.mtb-bg.com/index.php/gallery ... ks-preview
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот motomarzel » Вто Сеп 09, 2014 2:52 pm

Не искам да влизам в ролята на хейтър, понеже труда по организацията на подобно мероприятие заслужава адмирации, но гледайки горното видео наистина оставам с впечатлението, че състезанието е ориентирано много повече към състезателите в дисциплината спускане, от колкото откровенните ендуро и ХС състезатели. На практика спускането не изисква въртене и хора с добра техника биха го минали почти без да се задъхат. По този начин е ампутиран събирателният елемент на дисциплината, който всъщност е и най-привлекателен.
Аватар
motomarzel
 
Мнения: 653
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 11:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот moz » Вто Сеп 09, 2014 3:33 pm

Мда, знам че е късно и че няма да се приеме, но според мен е по-честно да има отделни категории - еднокоронни и двукоронни вилки (някой състезания по спускане въведоха това разделение на мястото на твърдаците, тъй като такива в спускането вече липсват).
moz
 
Мнения: 443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 7:15 pm

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот Джанджев » Вто Сеп 09, 2014 5:07 pm

На мен пък трасето ми изглежда чудесно. XC състезателите ще ме прощават, но не може всички състезания да са Ви по вкуса и (не)възможностите. Един "завършен" велосипедист трябва да умее да "върти", но и да се спуска КАРАЙКИ, а не да тича по камъните и корените с колело на рамо, което за жалост е доста често срещана гледка. :peace:
Shturkur Bike Team
Аватар
Джанджев
 
Мнения: 373
Рейтинг: 1270
Регистриран на: Вто Сеп 08, 2009 6:21 pm
Местоположение: София

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот MusicShaker » Вто Сеп 09, 2014 8:06 pm

Нека и аз да си кажа скромното мнение.
Не виждам защо трябва да се влиза в полемики за ендуро, даунхил, ХС и пр.
Организаторите са написали всичко ясно и точно - има описание на трасетата - първите 4 са качване с лифт, последните 2 с въртене с 1,9 нагоре.
Нормално е да искат да привлекат повече участници - нали са вложени някакви пари и най-вече усилията на много хора - предполагам повечето безвъзмездни.
Ще отида на състезанието не за да се състезавам или да се самодоказвам, а чисто и просто да се забавлявам с приятели.
Класирането ме интересува дотолкова, колкото да си "сверя" часовника и то с карачи от моя ранг - разбирайте в дъното на класирането :D
Отсега мога да ви кажа кои ще са в първите 10 места, така че не знам защо някои толкова се пънат какво ще е класирането и колко двукоронни ще ги задминат.
Това ще е четвъртото ендуро състезание, в което ще участвам (след двете на Ксилифор и 1 на Ксанти) и вече имам някакви впечатления.
Поне аз си налагам да карам така, както си карам нормално, т.е. да не се пренавивам и да се надскачам, че така стават белите :lol:
Така че, койт'сака да оди - да оди, койт' не сака - да не оди.
Cheers!
strive al 8.0
Аватар
MusicShaker
 
Мнения: 182
Рейтинг: 1520
Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот daangel » Вто Сеп 09, 2014 9:54 pm

Отварайки темата за ХС... Не ми се иска да я отварям... Може би се досещате защо... Както и да е...
Иначе - как може да си направите изводите за едно състезание с дължина 22 км от един клип от 5 минути?
Двукоронни или еднокоронни вилки - ще взема и линийка, за да меря хода им... :dontknow:

Не ви разбирам, а и не искам да ви обидя...
daangel
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:16 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Вто Сеп 09, 2014 9:57 pm

На страницата на събитието съм качила снимки от днес - https://www.facebook.com/events/558623327599830/565055870289909/
След като днес изминах над 10 км с гребло в ръка по 5-ти и 6-ти етап, мога със сигурност да ви кажа, че нещата са балансирани и каране има за всички.
Това че водещите кадри от клипа на Зозката (за който много му благодарим) са предимно със спускане е защото трудно можеш да сместиш кадри от толкова много места и километри каране в 3 минути и половина. Не бъдете толкова песимистични особено при положение, че не сте били на място и не сте видели лично трасетата. Заповядайте да покарате пък после пак ще си говорим :beer:
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот outfaced » Вто Сеп 09, 2014 11:43 pm

Бива :) То и това, което се вижда на клипа си иска въртене, ако искаш да си в челото ... ако и да е спускане :D
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот k0cTaHeB » Сря Сеп 10, 2014 8:22 pm

Мирише ми на на смола, борови иглички и пръст :evil: :smokin:

Плоски педали за орън и медали :magnify: :smash:
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот ema_concept_creative » Сря Сеп 10, 2014 11:26 pm

Като каза медали...
Изображение :D
ema_concept_creative
 
Мнения: 226
Рейтинг: 1750
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 9:41 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот k0cTaHeB » Чет Сеп 11, 2014 7:46 pm

Етапите са перфектни за каране, от идеално влажни до сухи. Времето е слънчево и топло. Изключително разнообразни етапи, караш и крещиш от кеф. Велосипедите за спускане няма да имат предимство, това го гарантирам. С тях би имало повече комфорт на по-рошавите участъци, но Ам/ендуро насочен велосипед е ултимативното оръжие, ако имате dropper post би бил полезен. Най-големият кеф е, че пътеките са широки и линии дебнат отвсякъде, най-богатото на импровизации и тактика състезание ще бъде, определено си заслужава да се включите между лентите.
Да се съберем да покараме за кеф!
:wavey: :magnify: :beer: :smokin:

Дерзайте
Изображение Интереса клати феса.
http://www.gravitamin.com http://chetaplusplus.com/
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот MauiWowie » Пет Сеп 12, 2014 8:03 pm

Утре рано тръгвам от София, имам две свободни места, бензина се дели.

0887 263 351 Наско
MauiWowie
 
Мнения: 1103
Рейтинг: 1216
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 9:36 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот bikezilla » Съб Сеп 13, 2014 4:37 pm

В Асеновград има ремонт и се преминава през брутално задръстване, 30-45 мин. Путуващите утре да си го предвидят, макар че ако е рано сутринта сигурно ще е по леко.
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот Admin » Пон Сеп 15, 2014 1:24 am

Папарашки резултати:
http://www.mtb-bg.com/index.php/events/ ... 99-results
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот bikezilla » Пон Сеп 15, 2014 9:17 am

Евала на дружината организирала събитието :agree: Беше доста готино :beer:
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот outfaced » Пон Сеп 15, 2014 9:22 am

Храно беше. Настроението и характера на мероприятието поне според мен си бяха точно такива, каквито трябва да са за едно ендуро състезание. Въпреки пропуските, евала на организацията за работата която са свършили в тия условия. Състезанието вървеше стегнато. Финала в града беше особено забавен. За пътеките - нямаше празно. Всичко което предлага района беше вътре и не мога да си накривя душата, беше балансирано относно DH vs. АМ байк. Имаше доста секции където въртенето с DH байк предполагам е било доста тегаво, което като че ли изравни стръмните и по-рошави участъци. Почти час сумарно спускане си искаха издръжливост от всеки, независимо от байка.
Добро впечатление направи, че бяхме гъвкави със стартовата решетка. Времеизмерването беше перфектно. Имахме си ПСС и лекари (слава богу не им създадохте работа). Полицията в града също беше адекватна. Имаше и доста маршали ... макар и някои от тях да не знаеха много какво да правят :D
От мен само редовната забележка за маркировката. Проблема беше, че на някои места дори и с маркировка тя не беше еднозначна.
И в случая с мащаба на проявата всичко беше ок, но бяхме около 60 човека. Ако бяхме 90 или 120 какъвто беше лимита щяхме да караме последния етап на фарове. 6 толкова дълги етапа за един ден беше доста амбициозно.
Може би щеше да е една идея по интригуващо, ако някои етапи бяха затворени за тренировка и бяха останали тайна до деня на състезанието.

Философията на ендуро състезанията е най вече да покараш яки пътеки в яка компания и състезателния елемент идва след това. Това го прави и по различно от DH или XC състезанията и се надявам и организатори и участници да съхранят тази атмосфера, за да е все така приятно да се събираме по тоя начин и все повече хора да се включват. :beer: :agree:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Elevation999 Ендуро състезание на 13-14 Септември

Мнениеот Анелия » Пон Сеп 15, 2014 6:05 pm

Благодаря за яките пътечки! :bowdown:
Трудничко ми беше, но се старая :blush:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Следваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта