25-26 юли 2009 г. - неясна програма, но обещаваща!

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: 25-26 юли 2009 г. - неясна програма, но обещаваща!

Мнениеот pascoff » Пон Юли 27, 2009 9:33 am

И как беше? :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: 25-26 юли 2009 г. - неясна програма, но обещаваща!

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Юли 27, 2009 9:58 am

:popcorn: :popcorn:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: 25-26 юли 2009 г. - неясна програма, но обещаваща!

Мнениеот Quiz » Пон Юли 27, 2009 12:58 pm

Е как така КАК?
Сега Admin събира матрЯл за януарските си статии...тогава ще разберем колко им е било тежко и в каква жега са се мъчили да бутат, карат, да се спускат, пък накрая и край огън да трябва да седят. :D ;)
Аватар
Quiz
 
Мнения: 1063
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:27 am
Местоположение: Sofia

Re: 25-26 юли 2009 г. - неясна програма, но обещаваща!

Мнениеот Admin » Пон Юли 27, 2009 6:45 pm

Няма, няма... за януарска статия ще остане карането, което смятам да направим идния уикенд. :D
До Калин и към Рилския манастир вече е описано веднъж, така че се надявам още тази седмица да драсна накратко няколко реда, та да помогна и на други да повторят карането ни през август - сега е времето за Рила.

Беше смазващо и чудесно! Имам предвид втория ден. Ние се изхитрихме и си спестихме половината качване до Калин с помощта на колите - две от тях бяха свалени след това надолу и с едната от тях ме качиха отново, за да си взема моята. Но дори и при този вариант качването си беше тежко.

Спускането... нека и другите участници да кажат. На мен ми беше за втори път по тази пътека и отново много се изкефих. Пътеката не само е технична, ами е и непрекъснато технична - почти няма участъци, където да се кара спокойно и по царски път. Изключително разнообразна - първо е широка, но с много лабав камънак; после става тясна и вкопана в земята, подсичаща склона; след това става стръмна, с много завои, с прагове и камъни, с трева до кръста - почти не се вижда в какво караш; следва горската част - отново траверс по склона, тясна пътека, за съжаление с много нападали дървета - малко мъка точно в края на карането. :( Накрая става бърза и скоростна, но отново дървета я бяха препречили на места.

Както казах, до дни ще има статия и галерия. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: 25-26 юли 2009 г. - неясна програма, но обещаваща!

Мнениеот vlassadar » Сря Юли 29, 2009 12:46 pm

Ето снимки и от мен.
от първия ден няма, ама Скакавишкия водопад сте го виждали, а останалите пътеки и места на които бях, май и вие сте покарали.
без последните снимки от яз. Калин нататък, всички са само от втория (ми) ден - съботата.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=405397

Сори за качеството - К750 е все пак :)
Ако не гледате в голям размер, има и кратък текст към снимките.
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта