Почивки разни... безобразни

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Съб Юли 06, 2013 11:22 am

От началото на годината карам по работа... и все хубави карания са, ама по работа. Това лято мисля да покарам и за почивка, при това доста активна почивка. Плановете все още са съвсем мъгляви, ама затуй ги споделям, щото зависят и от намирането на компанията, та да си каже кой кога и за какво би бил свободен, та да се съобразя доколкото мога.

Почивка Говедарци
Както знаете, с Коцето и Тишо бяхме там тъкмо в края на юни и намерих поредните хубави маршрути, които заедно с предходно откритите тепърва ще описвам и публикувам цяло лято.
Това, което все още не знаете, е, че хотелът се оказа не само много приятен, но и със страхотна оферта - 25 лв. струва нощувката със закуска и вечеря!
При това положение просто не мога да се сдържа да не отида пак за 4 дни (три нощувки), като този път ще карам предимно по вече проходени маршрути, т.е. няма да работя. Програмата, по-специално, я виждам по следния начин:
Ден 1 - ранно отиване, каране по маршрут: Говедарци - хижа Вада - хижа Пионерска - качване с лифта до рилски езера - избутване до Раздела - спускане по Зелени рид. Голямо, тежко каране, но не най-тежкото. Спускането е дълго, много разнообразно, в горната част е по-скоро лесно и скоростно, в гората пътеката става по-технична, макар че продължава да е бърза. Като цяло е Т4.
Ден 2 - разпускане - или със спускане в байкпарк Боровец (по-вероятно), или с малък ХС маршрут между Говедарци и Мальовица.
Ден 3 - Най-тежкото каране. Говедарци - Мечит - Поповокапски преслап - Йончево езеро - Мальовица. Около 40 км от най-тежкия планински терен. Пътеката надолу е нещо като 8-9 км, Т5. Ще трябва да тръгнем доста рано за това каране.
Ден 4 - отново спускане в Боровец (включително е възможно и каране по пътеката от хижа Мусала към хижа Чакър войвода) и разотиване кой откъдето е.
Първоначалната ми идея беше тази почивка да я направя още през юли, защото са по-големи дните. Щуров обаче ми каза, че кривоспиците, пък и той, имат желание за нещо подобно, но по-скоро през август. За мен не е проблем, така че предлагам на споменатата ударна група да се разберем за някакви дати през първата половина на август.
Както виждате от програмата, принципно е възможно да се направи и за 3 дни, обаче е по-добре да си предвидим един ден за лошо време...
Важно! В посочения хотел "Искър" уикендите са ангажирани кажи-речи през цялото лято, така че така планираната почивка ще трябва да е през делнични дни (най-добре е вторник-петък), за да има места за по-голяма група, ако се съберем. За мен също делничните дни са по-удобни по ред причини, включително и заради липсата на туристи по пътеките (особено за маршрута през Рилските езера).

Почивка Пампорово
Тук нещата са от ясни та по-прости - събираме се, отиваме за 3-4 дни в Пампорово и се разцепваме от каране. Моята лична програма ще е нещо като 2-3 дни каране по трасетата и един ден за едно голямчко ХС каране по маршрут Пампорово - Перелик - пътеката към Ледницата (от ПВ4) - връщане до Пампорово по панорамния път. Не съм го мери като километри, но си е целодневно каране, а пътеката е една от най-добрите, които някога съм карал.
Отново предпочитам да е в делнични дни, но може и някой уикенд да закачим, в който няма да съм ангажиран. При положение, че Говедарци засега е планирано за август, Пампорово може да го направим още през втората половина на юли, да речем през последната седмица.

Който желае да се включи в някоя от тези почивки, да пише тук и да пише кога може. Предварително казвам, че няма да мога да се съобразя с всички и в крайна сметка ще ги насроча според това кога на мен ми е най-удобно, но поне за Говедарци е важно да се сберем една ударна група. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот spirov92 » Съб Юли 06, 2013 1:38 pm

И двете много арно изглеждат. :)
Моите планове за лятото все още са неясни, ама стига да не съвпаднат с нещо друго бих се включил и в двете.
:beer:
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот hlebarka » Пон Юли 08, 2013 11:49 pm

20.07.2013 - 08.08.2013 :dopey:
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот heep » Пет Юли 12, 2013 9:27 pm

Тази на Пампорово звучи много хубаво, та пускам следната заявка:
аз с Мария съм много за, но тъй като и двамата вече не сме безработни ще можем ако има и weekend - тоест макс 2 дни отпуска. Колкото по рано се фиксират датите толкова по-добре - от гледна точка на отпуските. :D :agree:
:beer:
Аватар
heep
 
Мнения: 523
Рейтинг: 1632
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 1:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Съб Юли 13, 2013 8:28 am

За Пампорово засега се оформя 25-28 юли примерно?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Сря Юли 17, 2013 5:04 pm

Относно Пампорово - както знаете, оказа се ненадейно, че другата седмица там ще е Националният шампионат. Което означава, че ще трябва да съм там, но по работа, а не за почивка, макар че вероятно ще си взема и велосипеда да покарам. Като цяло обаче организацията засега по-скоро отпада за тези дати - аз сигурно ще ходя за три дни (26-28 юли) и яко някой желае да си направи почивка тогава, е добре дошъл, може би дори ще съм с моята кола и ще предложа места, но все пак основното и най-трудно трасе ще е затворено за състезанието по спускане, а вероятно и поне едно от другите ще е затворено за старта по крос-кънтри, така че няма да са идеалните дни за каране там...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот kibikoff » Сря Юли 17, 2013 8:33 pm

по принцип ще почивам след 8 август
още се колебая първо море и след това малко каране или обратното

ако има компания за средата на август или втората половина ...
kibikoff
 
Мнения: 1428
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Чет Юли 18, 2013 7:50 am

При мен се очертава да ида към морето в началото на август, така че точно средата (например 12-15 или 13-16 август) ми е идеална за Говедарци.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот TheAnimal » Чет Юли 18, 2013 9:39 am

Ако е средата на август, пиши ме и мен за Говедарци.
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот heep » Нед Юли 21, 2013 8:32 am

В този случай аз отпадам за Пампорово. Като имаш точни дати за Говедарци ще пробвам да взема отпуска че, мн ми се идва.
:beer:
Аватар
heep
 
Мнения: 523
Рейтинг: 1632
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 1:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот outfaced » Нед Юли 21, 2013 9:19 am

Почивка Говедарци
...


Ммного айляшко :D ... на нас ни се върти една идея за нещо Рилско 4-дневно ...
Изображение
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Yavkata » Нед Юли 21, 2013 3:57 pm

Добре сте го замислили. Леко и ненатоварващо.Само на време да случите. Пишете и некоя дата.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Вто Юли 23, 2013 9:55 am

Добре, за да мога да запазя и места за желаещите по-отрано, нека фиксираме датите за Говедарци като 13-16 август, вторник-петък.
Това са 3 нощувки, по 25 лв. на легло със закуска и вечеря, т.е. по 75 лв. на човек.
Който ще взима отпуск, нека си вземе направо за цялата седмица, тъй като може да се наложи, ако случайно няма места за четвъртък срещу петък, пък има за понеделник срещу вторник, да го изтеглим с един ден по-рано, т.е. да стане 12-15, но като цяло предпочитам в ден като понеделник да съм в София, че винаги е лудница.

Моля тези, които са сигурни, че ще идват, да се заявят тук до края на тази седмица, т.е. до 28 юли, за да мога да запазя места за основното ядро. После вече, ако има още желаещи и свободни места, ще добавяме.

@outfaced
Знам, че вие предпочитате преход и планирате такъв, но тази година нямам никаква възможност да остана за 4 дни без компютър и достъп до интернет. Пък и малко ме мързи да бъхтя с тежка раница 4 дни... :blush:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот 4getcredo » Чет Юли 25, 2013 9:51 am

Тъй като темата тръгна от тук, а и все за "почивки разни... безобразни" става дума, но "по-романтични" по майнишки, за "Рилска ПУ", хубаво е да го пуснем и тук. Остава само и датите да се уточнят. Аз не знам дали ще мога да участвам в цялото, но поне някои от дните ще трябва да ме бъде. Може би, като станат ясни дните, ще трябва да пуснем друга тема, за да не стават обърквания.

Щуров написа:За четиридневен преход измислих следната перпендикулярна Рила (с високопланинско спане):

Ден 1: Изходна точка Говедарци (а една кола отива до Сапарева баня): през Лакатишка Рила качване до Зекирица, леко спускане до Ловна и по Зелени рид до х. Иван Вазов (спане) - дълго и нелеко каране;

Ден 2: х. Иван Вазов спускане по рида Баучер или по Дългия рид. Първото някои от вас вече го знаят, а второто е по-трудно и много зависи в какво състояние е тази година пътеката по откритите части на рида, т.е. има мегдан за избор. Слизането в гората до Рилски манастир има участъци с повишена трудност и красота :whistle: Качване по пътя и пътека до х. Рибни езера (спане).

Ден 3: Бутането и носенето може да започне сега... което обаче ще се изплати няколко пъти: изкачване до в. Водни чал и якото спускане до Кобилино бранище, избутване до Поповокапски превал и спускане през Йончево езеро към ЦПШ Мальовица, рилско равно до х. Вада и после по пътя до някоя от хижите около Паничище, препоръчвам Гюндера (спане). Може да се спи и на ЦПШ-то или пък краткото изкачване до х. Мальовица (по-романтично е спането там).

Ден 4: От Мальовиците (вж. по-горе) или от Гюндера... Може с лифта, може и иначе до езерата, после бутане/носене до Кабул, и през Ташмандра в Овчарци/Сапарева бяня. :violin: Хубавото е, че този ден може да се съкрати като отпадне качването до езерата и Кабул, а се отиде направо към Зелени преслап и Ташмандра.

:shhh:

П.С. Като се замисля нищо не пречи да се тръгне баш от Сапарево, качване до билото на Лакатишка Рила и същото до Ловна и Зелени рид. Няма нужда да се тръгва от Говедарци.


outfaced написа:
Ммного айляшко :D ... на нас ни се върти една идея за нещо Рилско 4-дневно ...
Изображение



Щуров написа:Гледах пак маршрута и се сетих, че с Любчо сме обсъждали и едно друго качване от Сапарева баня, което спестява малко от височините на Лакатишка Рила, но и избягва асфалта, за сметка на това обаче не е изпробвано. От Сапарева баня би трябвало да има дърварски пътища над долината р. Джерман, които да се качват до Паничище, а твърде е възможно и до х. Пионерска. Ще гледам да разгледам за тая възможност :dance:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот тучо чучо » Чет Юли 25, 2013 10:27 am

4getcredo написа:
Щуров написа:Гледах пак маршрута и се сетих, че с Любчо сме обсъждали и едно друго качване от Сапарева баня, което спестява малко от височините на Лакатишка Рила, но и избягва асфалта, за сметка на това обаче не е изпробвано. От Сапарева баня би трябвало да има дърварски пътища над долината р. Джерман, които да се качват до Паничище, а твърде е възможно и до х. Пионерска. Ще гледам да разгледам за тая възможност :dance:

Между Сапарево и Гюргево (малкото село, станало част от Сапарева баня) има черен коларски път, в перфектно състояние, по който може да се излезе нагоре към Пионерска. Наистина не виждам смисъл да се тръгва чак от Говедарци.
Силно съм заинтересован от това каране. Очаквам с нетърпение датите, за да планирам! :D :agree:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот 4getcredo » Чет Юли 25, 2013 10:58 am

тучо чучо написа:
4getcredo написа:
Щуров написа:Гледах пак маршрута и се сетих, че с Любчо сме обсъждали и едно друго качване от Сапарева баня, което спестява малко от височините на Лакатишка Рила, но и избягва асфалта, за сметка на това обаче не е изпробвано. От Сапарева баня би трябвало да има дърварски пътища над долината р. Джерман, които да се качват до Паничище, а твърде е възможно и до х. Пионерска. Ще гледам да разгледам за тая възможност :dance:

Между Сапарево и Гюргево (малкото село, станало част от Сапарева баня) има черен коларски път, в перфектно състояние, по който може да се излезе нагоре към Пионерска. Наистина не виждам смисъл да се тръгва чак от Говедарци.
Силно съм заинтересован от това каране. Очаквам с нетърпение датите, за да планирам! :D :agree:


Всичко тръгна от Говедарци заради солидарност към първоначалното предложение на Любчо :love:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот nicky bike » Съб Юли 27, 2013 12:06 am

Admin написа:...
Това са 3 нощувки, по 25 лв. на легло със закуска и вечеря, т.е. по 75 лв. на човек.
Който ще взима отпуск, нека си вземе направо за цялата седмица, тъй като може да се наложи, ако случайно няма места за четвъртък срещу петък, пък има за понеделник срещу вторник, да го изтеглим с един ден по-рано, т.е. да стане 12-15, но като цяло предпочитам в ден като понеделник да съм в София...


Смятам, че ще се включа и до понеделник ще дам отговор за колко души.
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Вто Юли 30, 2013 5:54 pm

Другарки и другари, утре ще се обаждам да запазвам места за Говедарци, дано да има. :D Моля, ако някой смята да идва, а не ми е писал/звъннал, да го направи. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот spirov92 » Вто Юли 30, 2013 6:00 pm

Брой ме и мен. :beer:
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот outfaced » Вто Юли 30, 2013 6:18 pm

тучо чучо написа: Очаквам с нетърпение датите, за да планирам! :D :agree:

To убуу, ама от Пловдив нещо редиците много уредяха ... поне за началото/средата на август кат че ли само аз останах :dontknow:

Инак за първия ден варианти бол. Ама такива офисни мързели кат мен не карали от PU просто няма да го преживеят от Сапарево до х. Иван Вазов наведнъж :xx(: ... +2100 метра. Другите дни се ядват 1000-1500м.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Yavkata » Вто Юли 30, 2013 8:21 pm

outfaced написа:
тучо чучо написа: Очаквам с нетърпение датите, за да планирам! :D :agree:

To убуу, ама от Пловдив нещо редиците много уредяха ... поне за началото/средата на август кат че ли само аз останах :dontknow:

Инак за първия ден варианти бол. Ама такива офисни мързели кат мен не карали от PU просто няма да го преживеят от Сапарево до х. Иван Вазов наведнъж :xx(: ... +2100 метра. Другите дни се ядват 1000-1500м.

Не се ебавайте, ами дърпайте с превоза до Паничище или Зелени преслап направо. После може и с едно такси от Сапарева баня до горе за да си вземете транспортите шофьорите , докато други пазят байковете в кръчмата. И без това истинското каране (с бутане и носене :D ) си почва на високото.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Сря Юли 31, 2013 11:05 am

Важно за Говедарци!

Оказа се, че във вторник (13 август) няма места, но пък има в петък (16 август). При това положение най-добре е, ако повечето хора могат, да го направим от 14 до 17 август, т.е. сряда-събота. По този начин ще имаме 4 стаи, т.е. 8 места, като при нужда аз ще спя на чувал в някоя от стаите, защото за момента май сме 9 човека.
Другият вариант, ако останем на първоначалните дати 13-16 август, означава на 13 поне 4 души да спят на палатки, което ми се струва по-лош вариант, особено като се има предвид, че имаме и голямо каране за първия ден.
Моля, пишете ми дали можете за 14-17 август! :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот spirov92 » Сря Юли 31, 2013 12:35 pm

Мен и двата варианта ме устройват. :agree:
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот 4getcredo » Сря Юли 31, 2013 6:19 pm

Любчо, за кой ден остава Мечит-Йончевото езоро? Дай знак, когато се реши.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Чет Авг 01, 2013 11:08 am

Окончателните дати са 14-17 август, сряда-събота.
При това положение карането през Мечит и Йончевото езеро би трябвало да е в петък, 16 август, стига времето да не се обърка нещо. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот EmZo » Вто Авг 06, 2013 4:03 pm

Ех жалко, че ще се разминем. Можехме да си кажем по едно наздраве поне на Иван Вазов. Ние най-верояно на 12-ти ще се качим от Пастра до х. Иван Вазов (най-сетне и аз да мина от там) и ще спим там. После се спускаме към Рилски. На 13-ти взимаме колите от Пастра и към Сандански от където караме до х. Яне Сандански и към Пирин - Каменица (14ти) и Мелник (15ти). Ако някой е в района около тези дати да дава сигнал. :)
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот Admin » Вто Авг 06, 2013 7:51 pm

Приятели, за съжаление от габровската група, които бяха петима души, трима отпадат (двама от тях заради травми :bawling: ), което на този етап освобождава три места - моля, ако някой иска да ги заеме, да ми потвърди до 1-2 дни, защото след това ще трябва да отменя резервацията.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот spirov92 » Пон Авг 12, 2013 8:28 pm

А как стоят нещата с транспорта от София? С чия кола сме? :beer:
Ако има нужда, мога да осигуря багажници за покрива.
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот pascoff » Вто Авг 13, 2013 11:33 am

Зарибен съм за Мечит-Йончевото езоро ама защо в Петък бе хора? Някакъв шанс да го направим в Събота, че и аз да се включа?
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Почивки разни... безобразни

Мнениеот hrissim » Вто Авг 13, 2013 11:48 am

pascoff написа:Зарибен съм за Мечит-Йончевото езоро ама защо в Петък бе хора? Някакъв шанс да го направим в Събота, че и аз да се включа?

Събота или неделя /по избор/планирам/е другата перла на Рила ;)
Без лифта - по мусаленска нагоре.
Ю аа олуейс уилкъм.
Зехте ли си ДОЗАТА планина?
Статии за:
Палатки *** Туристически обувки***Дрехи за туризъм
Аватар
hrissim
 
Мнения: 1263
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 2:50 pm
Местоположение: на 950 м.н.в.

Следваща

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта