Ентусиасти за Кремиковци или Сеславци?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Ентусиасти за Кремиковци или Сеславци?

Мнениеот maniak » Пон Апр 29, 2013 2:00 pm

С един приятел сме запланували за 1 май да направим един от двата маршрута посочени е раздел "Пътеки". Има ли още желаещи? Ние не сме го минавали и ще разчитаме на чичко Гугъл за навигацията...
maniak
 
Мнения: 33
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 8:00 pm

Re: Ентусиасти за Кремиковци или Сеславци?

Мнениеот raptor1987 » Вто Апр 30, 2013 3:16 pm

:offtopic: Исками се да дойда ама съм на рабора.Всъщтност пиша за да те посъветвам, да не караш на 1-ви май, че и на 2-ри в този район.
На 1 май е накъкъв рокерски празник и има събор в с.Ябланица.Понеже съм от Кремиковци знам и съм виждал каква кочина е по пътеките в тези два дена.
Пълно е с пияни и надрусани мотористи, атевисти и младежи, които вчера са взели книжа, събрали са се 4 човека и са си купили някоя Лада за да и вземат душицата нагоре.Да карараш колело, и да мине някой от пияните мотористи покрай теб е все едно 5 човека да те замерят с камани, а си представи да минат 20.Да не говорим, че почти всяка година има пострадали на този събор, точно заради малоумното им каране.
Аватар
raptor1987
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 8:05 pm
Местоположение: София

Re: Ентусиасти за Кремиковци или Сеславци?

Мнениеот maniak » Сря Май 01, 2013 4:41 pm

Мерси колега за съвета. Послушахме те и направихме едно Княжево - х. Момина скала. Там ни чакаше красива изненада, под формата на млади какички по бански, които събираха тен. За съжаление пътеките бяха доста натоварени от към пешеходци и беше контролирано спускане :)
maniak
 
Мнения: 33
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 8:00 pm

Re: Ентусиасти за Кремиковци или Сеславци?

Мнениеот subritual » Сря Май 01, 2013 6:31 pm

Софиянци, в Кремиковци въздухът е чист, благодарение на държавата!
Всяка кремиковска жена, с поне една татуировка!
Честит празник! Напред с дръзновени тела!

raptor1987 написа:На 1 май е накъкъв рокерски празник и има събор в с.Ябланица.


Аз пък не знаех.Та се набих точно там, късмет, че избегнах въпросните мотористи докато почивах на хижата, но все пак, няколко коли и 2 мотора, макар и да минаха внимателно, се вдигна страшно много прах. Не знам как не ми беше хрумвало, но вече няма да се качвам от там в много сухо време..
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 83 госта