Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот Admin » Сря Апр 10, 2013 10:40 am

С това променливо време плановете ги правим в последния възможен момент, но няма как.
Утре и другиден (11-12 април) с Уоутър ще ходим в Белоградчик и Чипровци, за да караме по маршрутите за предстоящото състезание Rocks and Roll, които после ще представя в сайта. Организаторите ни поканиха за това нещо, като ще ни осигурят нощувка, а пък ние си поемаме горивото. Тъй като в колата остават две свободни места, питах дали биха осигурили безплатно настаняване за още двама души и те казаха, че няма проблем.

Ако има желаещи и можещи да реагират в последния момент, да потвърдят тук. Местата се запълват по реда на заявките. ;) (Ако изобщо се запълнят...)
Който желае, може да ми звънне и по телефона (0887321695), но във всички случаи първо трябва да се отбележи тук, за да не стане каша.

Изискванията към участниците са да могат да карат стегнато поне с моето бавно темпо. Също така трябва да са с каски на главите при спусканията, тъй като карането е работно и снимките трябва да стават за публикуване. ;) Доколкото разгледах набързо маршрутите, дължината за ден е от порядъка на 40 км, а денивелацията над 1000 м, така че като за начало на сезона (поне за мен) това се очертава като сериозно каране.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот Admin » Сря Апр 10, 2013 1:36 pm

И за да не е скучно, в последните секунди на последната минута карането бе отложено, т.е. няма да е в четвъртък-петък, а евентуално в понеделник-вторник (15-16 април). Ако някой е свободен за тогава, всичко друго важи. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот hlebarka » Сря Апр 10, 2013 1:43 pm

аз :wavey:
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Re: Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот TheAnimal » Сря Апр 10, 2013 1:53 pm

и аз.
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот Admin » Чет Апр 11, 2013 5:39 pm

Ок, следим прогнозата значи и решаваме. Лошото е, че решението ще бъде взето чак в неделя, защото времето е много променливо тия дни. :crap:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот 4getcredo » Пет Апр 12, 2013 9:47 am

Admin написа:решението ще бъде взето чак в неделя

Любче, ела в неделя да решаваме заедно :love: Маршрутът ще е добра загрявка. :)
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот Admin » Съб Апр 13, 2013 7:16 pm

Митак, точно зарад тоя ангажимент в Белоградчик не мога да дойда, че там ме чакат два дни здраво каране, в четвъртък-петък също добри баири качихме и трябва малко да се освестя. :( А не е да не ми липсва каране в твоята компания... :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Обаждане в последната минута за Белоградчик!

Мнениеот Admin » Нед Апр 14, 2013 9:15 am

Последно броене и уточняване:
Отиваме в понеделник и вторник, 15-16 април. Времето няма да е перфектно, може да ни понамокри малко, но засега прогнозите са по-скоро добри, отколкото лоши.
The Animal няма да може да дойде, Уоутър също е под въпрос, защото е болен.
Това означава, че засега сигурни сме аз и hlebarka, ако нещо не се е разколебал. ;)
Това пък води до извода, че има още едно сигурно свободно място и една резерва, ако Уоутър не дойде. Желаещите да ги заемат се приемат по реда на заявката тук. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта