Крупник - 6-7 април

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Крупник - 6-7 април

Мнениеот Admin » Съб Мар 30, 2013 11:53 am

Тадааам! Както знаете, Байкария ще правят едно 3-дневно каране в района: http://bikearea.org/hrastaliasvane-i-to ... april.html
На мен също ми се иска да се присъединя към тях, но пък тези маршрути съм ги карал всеки по два пъти и не че не ми се потретва, ама ме тегли да проверя и някои други пътеки. Затова предлагам, ако се намерят други желаещи, да си направим алтернативна програма, като вечерите ще сме заедно с Байкария, ако ни приемат. ;) :beer:
Всъщност моето предложение е основно за два дни - събота и неделя, и важи, ако е хубаво времето. Ако се намерят обаче достатъчно мераклии за три дни, може и още от петък. :agree:
Плановете за маршрути нямам и няма да правя - целта ми ще е просто да джиткам нагоре-надолу и да проверявам ту една пътека, ту друга. В събота важи за района на Кресна, в неделя за района на Крупник. Все пак ще се понатрупа дължина и денивелация, метър по метър, планина става!
Казвайте, да видим, има ли желаещи, за да мислим за транспорт и организация. Спането ще е на палатки, ако правилно съм разбрал, в района на Градешките минерални бани.
Важно! За който не е карал по двата маршрута над Крупник, горещо препоръчвам да се запише и включи в карането на Байкария. Нашето ще е доста по-накъсано, хаотично и изследователско - може да намерим хубави неща, може и да намерим храсти. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот delPierro » Съб Мар 30, 2013 3:41 pm

Ммммм пътечки и храсти, брой ме. Само храстите да не се окажат тръни :evil: . Навит съм и за три дни.
delPierro
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Апр 23, 2007 10:39 am

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот Yavkata » Съб Мар 30, 2013 4:39 pm

Там не са тръни. Драки са.
:evil:
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот 4getcredo » Пон Апр 01, 2013 12:50 pm

Има някаква добра вероятност да се класирам за неделята... Крупник-брутник и нещо в тая насока. Имам разни идеи :lol:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот Admin » Пон Апр 01, 2013 12:58 pm

А няма ли начин за съботата да се класираш, че аз за неделята отпадам? :D

Така, ето го окончателното предложение, поне за мен:
Караме петък и събота, за да може в събота вечерта да се прибера за нещо, което не искам да пропускам.
В петък караме над Крупник, в събота караме над Кресна. Засега ще мога да взема моята кола и като броя delPierro, остават още две места. Все пак не е зле да имаме опция и за друг автомобил, че всичко става.. :banghead:
Между другото, точно петък и събота се очертават като най-хубави дни според прогнозите. :eyebrow:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот 4getcredo » Пон Апр 01, 2013 1:20 pm

Няма. Борис има рожден ден в събота :)
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот Stuny » Вто Апр 02, 2013 11:46 am

Вие ни елате в петък в банята , пък си карайте където искате :)
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот TheAnimal » Вто Апр 02, 2013 12:55 pm

Stuny написа:Вие ни елате в петък в банята , пък си карайте където искате :)

Дам, елате ми повече. :evil:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот Admin » Вто Апр 02, 2013 4:33 pm

И аз тъй викам, ама виж, никой не обажда. :D Страхуват ли се нещо, що ли?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот Константин » Вто Апр 02, 2013 7:15 pm

Тази оферта не са за изпускане, аз поне ще се включа, за карането и баните! ;)
Косьо
Аватар
Константин
 
Мнения: 126
Рейтинг: 1712
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2008 11:50 am
Местоположение: София

Re: Крупник - 6-7 април

Мнениеот kvelikov » Вто Апр 02, 2013 7:16 pm

Мирка, не само ши додим, но и ши унодим... :blush:
Ако имаш късмет и един стар твой любовник ще докуцука, защото "...знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
Очертава се едно тридневно!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 84 госта