Игри на добра воля

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Мар 07, 2013 6:53 pm

След като метеорологичната проле практически дойде, стана време за затопляне на отношенията между хасфалта и калта. След кратка, но интензивна и носталгична дискусия в шосейния форум, решихме, че е добра идея да подновим предизвикателството, което практикувахме с баце Папи, баце Марси и т.н. преди 3 години, като съвсем леко я поотупвам от прахта и позабърсвам, за да има по-търговски и карбонов вид. Ето кви са вариантите, които изобретих за предсъстезателни изюрквания:
1. Олдскуул - старт от Брезите /кръчмето над Железница, известно още в байкарските среди като местото, където свършва 69/, байкарите по пътечката за Драгалевци, шосеистите - по хасфалта - http://www.bikemap.net/route/353110#lat=42.591656362198&lng=23.338585&zoom=11&maptype=ts_terrain
Финалът е на "Чичовци", като пристигналият втори, купува бира`н`кюфте на пристигналия първи.

2. Ню вершън - стартът е от отбивката в Драгалевци, където пътят се отклонява за Симеоново, байкарите тръгват по паветата и пътечката, шосеистите - http://www.bikemap.net/route/1993306#lat=42.582451991987&lng=23.360355&zoom=11&maptype=ts_terrain
Финалът, логически, е на Брезите, където процедурата по т.1 се повтаря.

3. Качи-спусни - старт от Беловодски път /май така се казваше/ дето почва байкарската пътечка за Зуатните /при мерак, може да се стартира от ориджинъл место - околовръстното/нагоре до Зуатните /место, достъпно и по хасфалт/, обръщане и по същия път, по който си се качил, се пускаш надоле. Финалът е на Билла-България, където процедурата с кюфтето се повтаря.
http://www.bikemap.net/route/2004275#lat=42.635422525666&lng=23.252985&zoom=12&maptype=ts_terrain

4. Обиколка на Витоша - в деня на оригиналното събитие, байкаритеси карат квото си требва, а предизвикващите ги на шосе, стартират от същото место по маршрут http://www.bikemap.net/route/1992066 - ако времето е хубаво и нема кал по Витоша или http://www.bikemap.net/route/807921 в случей, че има кал по пътеките, която да бави байкарите.

Чалънджът може да е тип "един на един" или "отборен". При вариант №1 байкар и шосейкаджия стартират по 1 и също време и който стигне пръв, пичели кюфтето. При отборният вариант стартират на група и в края по-бавната група-кюфте-напо-бързата група.

Това е по забавната част на Чалънджа, в следващото мнение ше пуснем и баирджийска оферта, в която могат да се спичелът кинти от каране на баир /само за хасфалт/. :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Мар 07, 2013 7:10 pm

"Лига на катерачите" е проява, която измислих, за да понапълним малко шосейния календар, да го направим по-атрактивен, па и да привлечем нове фенове. Става дума за масов старт в изкачване по хасфалт, в което право на участие има секи, който вкара 10 кинта /при повече от 10 участника на старта/, без значение дали има лиценз или къф вид лиценз има /отворено е за секи, от чавета, през юноши-младша, старша, през мен-елит, та до ветерани и пенсионери/. Ше има поредица от кушии, сичките на баир и сичките по хасфалт, като първите 10 на финала ше бъдат точкувани съответно с 25 т. за първо место, за 2-ро място — 18 т., за 3-то — 15 т., за 4-то — 12 т., за 5-то — 10 т., за 6-то — 8 т., за 7-мо — 6 т., за 8-мо — 4 т., за 9-то — 2 т. и за 10-то — 1т. Сички след 10-то место получават 0т. Секи вкарва 10 кинта за секи старт, които се натрупват като джакпот, които ше се разпределят в края на Лигата м/у първите трима, събрали най-много точки от сичките кушии. Междинни награди - медали за първите трима. Нулевото издание на кушията ше се проведе на 31.03 от 11ч. със старт от околовръстното и финал на чушмичката на Зуатните мостове. Место на събиране - спирката на 64, веднага след светофарите на Т.Каблешков и България. Час на събирането - 10:45 /тъй като ше събирам кинти и ше правим стартов лист, ше ми требват неколко мин. бумащина/. Ето кво ше се кара:
http://www.bikemap.net/route/1699882#lat=42.632003775955&lng=23.24948&zoom=13&maptype=ts_terrain
Стартът ше е общ, класирането е според пристигането на финала. Тва е за сега, повече инфо в шосейния форум - http://koloezdene.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5797

Сички са поканени! :peace:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот RastaWarrioR » Пет Мар 08, 2013 8:01 am

Абе не ли малко несериозно байк срещу шосе по асфалт макар и по баиро ?
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот PtD » Пет Мар 08, 2013 10:30 am

RastaWarrioR написа:Абе не ли малко несериозно байк срещу шосе по асфалт макар и по баиро ?

Много ясно, че е несериозно :) По-балансирано би било всички да минат по един и същи маршрут, включващ примерно 2/3 шосе и 1/3 сравнително умерен оф-роуд терен. Дори с възможност за смяна на велосипедите.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Пет Мар 08, 2013 10:46 am

RastaWarrioR написа:Абе не ли малко несериозно байк срещу шосе по асфалт макар и по баиро ?



Ами, зависи как се казваш, баце. Ако се казваш Вуте, не е несерьозно. Ако не те устройва да караш байк с/у шосе на баиро, кво ти пречи да си земеш шосейка или просто да се запишеш за кушиите, където байковете си се движат по пътеките, а шосейките - по шосето? Или сега е модерно да си недоволен от нещо? :dontknow:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Пет Мар 08, 2013 10:59 am

Момци, боим се, че или аз нещо не обеснявам разбрано, или вие нещо сте се фиксирали. Чаленджите "шосе вс.байк" се провеждат без секъф залог /кюфтето беше просто метафора на победата/ и секи кара там, където го радва повече /приел съм априори, че шосеистите ше го прават по шосе, а байкарите - по пътечките,но не бих искал да ви налагам мнението си, ако некой го кефи да кара шосейката по калта, кой съм аз, че да го спирам?! / Маршрутите съм се постарал да са равностойни по трудност, достъпност и време за изминаване, така че да има сравнително справедлива и оспорвана борба. Лигата на катерачите е спаричен залог и само на шосе. Пуснах офертата за нея тука, щото знам, че от кроскънтрито има много добри катерачи, за които би представлявала интерес. Естествено, че 99% от байкароните немат никви шансове, ако се пуснат с байковете си. Но Лигата не визира тех, освен ако не искат да ни станат спонсори с 10-те си кинта, де. :peace:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот RastaWarrioR » Пет Мар 08, 2013 12:00 pm

По незнайни за мен причини нашите не избрали Вуте да се наричам и съм и благодарен за жеста.
Относно другото май не съм те разбрал добре :D но бих се включил в лигата на катерачите ако намеря едно шосенце :beer:
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Нед Мар 10, 2013 3:35 pm

Вуте е хубаво шопско-фламанско име, което съдържа магическото свойство да дига средната скорост на баир с 5км/ч или ВАМ300. На състезания по байкаризъм, само като видат у протокола, че се казваш Вуте, направо те местат в центъра на почетната стълбичка. Тва попринцип, а конкретно, добре оборудван, лек байк нема да губи повече от минута на баир от половин час каране, а на спускането нема да губи съвсем нищо. Големата разлика иде от равното, просто геометрията на байковете е неподходяща за равно. Та в тоа ред на мисли, баце, ако искаш само на баир да се пробваш, а не да покараш спортно и да усетиш вятъра в косите при средна 40 у пелотона, нема смисъл да се набутваш кинти за шосейка. По-добре си ъпгрейдвай байка! За ориентир давам некои постижения на хора, които се очаква да карат в кушия-Зуатни - баце Кико го кара за 38, 2-3-ма могат да са в 39-те мин., а под 40 още около 4-5 могат да влезнат при подходящи условия. За прилично шосейно постижение се приема секо време под 45мин. Над 48-50 мин. вече е бавно. Става дума за отсечката от околовръстното до чушмичката - 14км със 740м денивелация. :peace:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот RastaWarrioR » Нед Мар 10, 2013 7:14 pm

Защо се опитваш да изгониш един истински донор, при това го правим с желание :)
А шосейка ще потърся на заем или срещу наем ;)
Даже го обявявам у форума: Трябва ми няк'во шосейно колело с прилична работа за деня на катренето.
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Мар 11, 2013 7:20 pm

Нищо подобно, баце, далеч съм от мисълта да те отказвам. Просто съм фен на честната борба, която накрая аз пичела. Затва сипвам секво инфо, което се сета, че може да е полено. Харесва ми борбения ти дух, но за съжаление, не мога да ти дам от мойте шосейки, които въпреки, че са многобройни, сека по един или друг начин или е счупена с поправка в бъдещо неопределено време, или има сантиментално-състезателна стойност за мене и краси стената ми вместо натюрморт. Надявам се да си намериш подходящо колело и да се изюркаме на 31-ви на Зуатните! Разбира се, не само ти, а секи, който има малко излишни кинти /правилата предполагат редовно участие с успех, за да се участва в разпределението на натрупания джакпот в краяна сезона - 22.09 в Димитровград засега/и голем излишък на енергия и спортен хъс. Както и ВАМ 1100+. :peace:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот Rayko » Пон Мар 11, 2013 8:31 pm

Тази сутрин ходих до златните, за да сверя моето време с времената, които е дал ТК-то. Пълно отчаяние - 53 минути, при напъване на макс и пулс около 200.
Но вечерта вля струи оптимизъм, до 31-ви има малко време, няма да оставя нещата така. Ако си измия колелото, мога да смъкна 2 минути и още 2, ако спра бирата, имам шанс да вляза в контролното време от 48 мин.
А така!
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Игри на добра воля

Мнениеот RastaWarrioR » Пон Мар 11, 2013 8:49 pm

:offtopic: @Райко, не те знам колко караш като не пиеш бира ама щи дойа пиян и с байка да ти скинем клинчето.
:) :D :beer:
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот Rayko » Пон Мар 11, 2013 9:10 pm

Много карам, като не пия бира, ама не мога да не пия.
Ю уелкъм, баце.

Ше се съдеръ,
но на теб няма да простъ.
Аз режисирам кошмара ти! :hbang2:
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Мар 11, 2013 9:54 pm

Rayko написа:Тази сутрин ходих до златните, за да сверя моето време с времената, които е дал ТК-то. Пълно отчаяние - 53 минути, при напъване на макс и пулс около 200.
Но вечерта вля струи оптимизъм, до 31-ви има малко време, няма да оставя нещата така. Ако си измия колелото, мога да смъкна 2 минути и още 2, ако спра бирата, имам шанс да вляза в контролното време от 48 мин.
А така!



Баце, тука требва и чалъм, не само напъване. Ето ти неколко съвета, които ше ти помогнат на първо време да свалиш под 48мин. постижението си, без да се занимаваш с глупости като миене на колелото:
1. Земи си пулсомер
2. Ако вече имаш, непременно го ползвай, дава много полезна обратна връзка.
3. Хапни нещо въглехидратно около час и половина-два преди карането. Спагетите са куасика, тех може и по-близко до кушията да апнеш. Не ги гарнирай с мазни неща, само малко доматен сос и леко месце. Земи си и един банан у джобчето, той е заслед т.4.
4. Загрей поне половин час на лека предавка на равно, като първите 10-15 мин. просто въртиш без секъф зор с пулс до 130-135, после правиш 2 интервала по 2-3мин. с постепенно покачване на пулса до 155-160 в края на интервала. Следват 1-2мин. въртене на лека предавка, като държиш пулса на 125-130-135 некъде, сръбваш водица/Изостар и после интервал №2. След него още 5-6мин. леко въртене, придвижвайки се постепенно към старта. На старта слизаш, къркаш от водицата и изяждаш банана. Помотваш се още 3-4 мин. и палиш нагоре.
5. Не тръгваш на макс. от началото! Тва е най-големата грешка, която може да направиш, а при общ старт винаги се намира кой да те излъже. Не се водиш от друго темпо, освен от тва, което ти казва пулсомера. Добре е да караш първите 10-ина мин.с пулс под 90% от макс. /предполагам си го знаеш, ако не, сметаш го от 185 некъде/, после постепенно даваш газ по завойчетата. На леките намаления на процентацията не дигаш предавката с повече от 1 венче нагоре, а повишаваш скоростта чрез каданса. Стане ли ти дразнещо висок, тогава качваш по-тегава предавка /за баир "дразнещо висок" при мене е каданс над 85-90/.
6.Последните 5-10мин караш на пълна газ /примерно, след правата, която иде след отбивката за Копитото/
7. Ако изпълниш поне 2/3 от горните 6, ти гарантирам поне 48мин. още на първото засичане. Облечи се подходящо, щото нагоре е топличко, да не губиш пауъро т обезводняването!
8. Неделята преди кушията, ако си фрий, ше дойда с тебе, да направим тестово каране и да ти припомним горните неща практически.
9. А,така! :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот RastaWarrioR » Вто Мар 12, 2013 8:07 pm

Колегата с аватара на планински козел може да се радва, на 31 съм след нощна смяна и ще пропусна "Лигата на катерачите " :dontknow:
Инак кой знае каво ще стане :D
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот aspelozen » Вто Мар 12, 2013 10:14 pm

Какво мислиш,че може да стане?Ти правилата на тая тьй наречена "Лига" чел ли си ги?
aspelozen
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1254
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 10:30 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот RastaWarrioR » Сря Мар 13, 2013 6:53 am

aspelozen написа:Какво мислиш,че може да стане?Ти правилата на тая тьй наречена "Лига" чел ли си ги?


Конкретизирай се мило ми другарче....... чел, нечел или не разбрал си е направо триизмерно пространство.
Спирам да пиша тук, че така и няма да присъствам, прощавайте за офтопика.
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот aspelozen » Сря Мар 13, 2013 10:59 am

Ще пропусна много подробнисти,но в общи линии:Лигата на катерачите е неофициално мероприятие в НАЦИОНАЛЕН мащаб,с 15 обявени засега старта из страната с вьзможннст за разширяване с локално участие./Няма клуб,организация,официални или каквито и да е други документи,регистрации!/Лигата се управлява абсолютно авторитарно,правилата се определят и променят само и единствено от тьпото копеле!Право на участие има всеки,който даде 10 лева на тьпото копеле! Не се допуска или гуви право на участие неизвестно кой и по какви критерий!/може би ако си грозен,евреин циганин или си дошьл с колело,което не му харесва/ Всички се сьстезават в една група от 10 до над 80 години,мьже,жени,куцо,кьoрво! Сьдийства тьпото копеле като при това участва сьстезанието/може би всеки крьг трябва да е пьрви,за да засече останалите/.Ако не може да дойде на сьответния крьг достатьчно е някой да му прати парите и списьк с класирането! Парите се сьбират цяла година,за всеки участвал в крьг до определено място в класирането се дават точки и накрая сьбраната сума се разделя между пьрвите трима!/който е имал най много време да участва,или който се е побрал най добре в никому неизвестните кратерии?/ Е,ти ако искаш участвай.
aspelozen
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1254
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 10:30 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот Rayko » Сря Мар 13, 2013 11:40 am

Аспо, добре си схванал линията, пропусна само едно - никой не те кара насила да участваш.

Според мен нещата стоят така:
1. Кефи те идеята - участваш;
2. Кефи те идеята, но имаш предложение за корекция в регламента - споделяш го и то евентуално се приема или не се приема, след което ти участваш или не участваш без да дуднеш като изпъден поп!
3. Не те кефи идеята, организатора или останалите участници - тогава си траеш и се занимаваш с нещо друго, без да пречиш на организацията
4. Недей да седиш на пътя като ако, щото ако мина през теб ще се нацвъкам, но ще те прегазя!
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Игри на добра воля

Мнениеот aspelozen » Сря Мар 13, 2013 11:50 am

Господин,Черноризецo,като ме заплашваш вярваш ли си?А ти кое от пьрвите три места спазари вече? От моя страна пьк мога да ви обещая,че ще поизпишете някой и друг лист в следствието да видиме какви ги вьршите.
aspelozen
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1254
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 10:30 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Сря Мар 13, 2013 11:55 am

Ахахахахахаха, ходи се лекувай, ненормалник! :rofl:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот aspelozen » Сря Мар 13, 2013 12:27 pm

Пьхни ми основание в рьцете,после ще видиме кой е ненормалник.
aspelozen
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1254
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 10:30 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот did » Сря Мар 13, 2013 1:00 pm

Тава не са игри на добра воля, а игри на болни амбиции в дисциплината пишкомерене.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Игри на добра воля

Мнениеот DstupidBastarD » Сря Мар 13, 2013 1:23 pm

did написа:Тава не са игри на добра воля, а игри на болни амбиции в дисциплината пишкомерене.


Баце, знам че имаш мнение по секи въпрос, дори изобщо да не те касае, но е добре да знаеш, че мъжете понекога си трайкат, въпреки, че имат мнение.

П.П. И аз имам мнение за "Крива вселена". :popcorn:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Игри на добра воля

Мнениеот rosen_talov » Сря Мар 13, 2013 8:43 pm

Пак се заформиха спорове, извадиха се ролетки...
Райко много добре го е написал в последния си пост.
На 31-ви ще стане ясно на колко души е допаднала Лигата.
rosen_talov
 
Мнения: 36
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 8:55 am

Re: Игри на добра воля

Мнениеот RastaWarrioR » Сря Мар 13, 2013 9:39 pm

Г-н Азпелозен или както и да се чете, с власта ли си играете, езика (респективно пръстите) ли си чешате не моа ви разбра. Притесних се леко и за да не ви се зачервяват бузите от яд ще да ви кажа: Закачката ми е с Черноризеца не с вам но вий си се мешайте, тва е форум като и държавата ни е свободна ;)
Както каза колегата с аватар на планински козел: Ю аре уелкъм
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот aspelozen » Сря Мар 13, 2013 11:11 pm

Участието не ме интересува,както и закачките. Това,което ме интересува е мероприятие,което е може да се класифицира и в "измама" и в "незаконен хазарт" да не се рекламира в национален мащаб.
aspelozen
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1254
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 10:30 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот vpravov » Сря Мар 13, 2013 11:23 pm

Сиреч, да си знете! Ако на финала ви чака патрулка - бирите и кебапчетата са за тях! :D
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: Игри на добра воля

Мнениеот PtD » Чет Мар 14, 2013 12:43 am

Ако участниците много бързо не охладят страстите, темата ще получи безплатно катинарче.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Игри на добра воля

Мнениеот trastika » Чет Мар 14, 2013 9:42 am

PtD написа:Ако участниците много бързо не охладят страстите, темата ще получи безплатно катинарче.

КЗБ, баце, КЗБ! :D :popcorn:
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm

Следваща

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 79 госта