Маршрути около кв. Левски

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Маршрути около кв. Левски

Мнениеот MITIO » Пет Дек 07, 2012 11:49 pm

Здравейте велосипедисти :) Исках да питам дали знаете някакви пътеки за въртене около квартал Левски. Почвам да карам ХС и живея в този квартал и се надявах да ми помогнете. Благодаря предварително :)
Продавам още: двукоронна вилка Marzocchi, шок DSP Dueler с Ti пружина, спирачки Avid Elixir 5, седалка и колче SDG I-Beam,
Аватар
MITIO
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 10:56 pm

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот rastroist » Съб Дек 08, 2012 12:03 am

Христо Ботев ,Уевски ,чавенца ,павенца туй онуй... :beer:
ще си избълвам лайната за месеца ,през който ме няма

НЯМАМ ВДЪХНОВЕНИЕ!
rastroist
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1021
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 11:24 am

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот kambone » Съб Дек 08, 2012 12:06 pm

Ако си към края на квартала, през което и поле да минеш посока Север все ще те отведе до Стара Планина. Там пътеки - бол!
Кеф ти Локорско, кеф ти Кремиковци.
Аватар
kambone
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 5:52 pm
Местоположение: Sofia

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот MITIO » Съб Дек 08, 2012 5:43 pm

Аз си го мислих нагоре към Стара планина, но не знам как е положението с циганите и другите индивиди. Значи казваш, че е спокойно? :)
Продавам още: двукоронна вилка Marzocchi, шок DSP Dueler с Ti пружина, спирачки Avid Elixir 5, седалка и колче SDG I-Beam,
Аватар
MITIO
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 10:56 pm

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот kambone » Пон Дек 10, 2012 11:06 am

Незнам, с момчето с което карахме ХС бяхме по 100 кила всеки, цигани не ни плашат :)
Иначе сериозно, не видяхме, но бъдете поне 2ма (то и без това е добра идея в случай на повреди / контузии).
Разходката на север е много приятна, в селата хората са ОК а към Стара Плалнина видяхме единствено овчари и хора от града на пикник.
Аватар
kambone
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 5:52 pm
Местоположение: Sofia

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот haio77 » Пон Дек 10, 2012 11:33 am

Преди около месец се бях засилил в посока Кремиковци но около Челопечене от някакъв двор изскочи един помияр не успях да реагирам правилно и на време и успя да ме гризне та се наложи да се върна но определено изглеждаше доста спокоен и приятен маршрут най вече ,че почти нямаше коли !
haio77
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 22, 2012 8:34 am

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот MITIO » Вто Дек 11, 2012 1:06 am

Мерси за информацията момчета :) Лошото е, че ХС маняците не ги познавам и най-вероятно ще карам сам. Никой друг DH-ър, който кара и ХС не живее в квартала. Ако има някой друг от близките квартали, може да ми пише :)
Продавам още: двукоронна вилка Marzocchi, шок DSP Dueler с Ti пружина, спирачки Avid Elixir 5, седалка и колче SDG I-Beam,
Аватар
MITIO
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 10:56 pm

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот sos » Вто Дек 11, 2012 8:00 am

Аз живея в квартала, има доста места до които може да стигнеш, зависи колко ти стиска :eyebrow: Най–добре е някоя вечер в "Оазис" на по бира :beer: Или тази неделя едно класическо градско :D
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот Yavkata » Вто Дек 11, 2012 12:25 pm

sos е много печен даунхилър от квартала, но обича да кара и ХС. Редовно върти на самоход до Локорско. Даже го предпочита пред това да натовари кулоло на автомобила.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот MITIO » Вто Дек 11, 2012 11:02 pm

На мен ми стиска много, но не знам краката ми до къде ще могат да ме отведат хаха
Продавам още: двукоронна вилка Marzocchi, шок DSP Dueler с Ti пружина, спирачки Avid Elixir 5, седалка и колче SDG I-Beam,
Аватар
MITIO
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 10:56 pm

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот Yavkata » Сря Дек 12, 2012 6:03 am

Ще те отведат , не бой се, само дето сезона не е най-добрия за начинаещи. :)
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот Slimy » Сря Дек 12, 2012 1:53 pm

Ако се разбирате нещо за тази събота може да се включа :)
Slimy
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1228
Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 2:27 pm

Re: Маршрути около кв. Левски

Мнениеот MITIO » Сря Дек 12, 2012 3:01 pm

Е не съм баш начинаещ :Д вече 3ти сезон си карам DH, просто силата в краката я нямам хаха. Slimy аз събота няма да мога, защото ще ходя на ски.
Продавам още: двукоронна вилка Marzocchi, шок DSP Dueler с Ti пружина, спирачки Avid Elixir 5, седалка и колче SDG I-Beam,
Аватар
MITIO
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 10:56 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта