Pohorje Bike Park Trip - Maribor, Slovenia 19-21/26-28.10.12

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Pohorje Bike Park Trip - Maribor, Slovenia 19-21/26-28.10.12

Мнениеот TsvetanVR » Вто Окт 16, 2012 9:43 pm

Здравейте, приятели!
Сезонът вече е към края си, байк парковете на територията на страната затвориха, а на мен, както и на много от вас, предполагам, все още много ми се кара.
Та, идеята е да се направи едно трипче за следващия или по-следващия уикенд до Pohorje Bike Park, намиращ се до Марибор, Словения. Паркчето все още работи, а разполага и с доста яки и разнообразни пътечки, общо взето за всекиго по нещо (DH, FR, AM, Northshore) като хубавото е, че могат да се комбинират всякак. Има всякакви Specialized-и под наем, ако някой иска (40 евро за 4 часа и 50 евро за цял ден, за 2 дни 80 евро евентуално) Ходих два пъти това лято, хареса ми много и ми се ходи пак. Обаче самичък да пътувам ми идва ужасно дебело...а и малко скучно...та си търся компания. Става въпрос за този или най-късно следващия уикенд.
Километрите са близо 1000 в посока, пътните такси + винетката за Словения за лек автомобил са около 90 евро някъде. За хотел трябва да проверя, все ще се намери някоя оферта. Билетът за лифта беше около 25 евро, в зависимост от деня от седмицата, нещо такова, като от понеделник до четвъртък лифта работеше непрекъснато само следобяд, сутрин само на всеки кръгъл час.

Така,
офертата е да тръгнем в петък рано рано сутринта (или нощта четвъртък-петък), пътят ни е към 12 часа някъде, евентуално да покараме малко, да спим там, в събота цял ден каране, спане, в неделя например до обяд каране и обратно към София. Отворен съм и към промени, разбира се. В моята кола можем да се поберем не повече от двама души + колелата, така че ако случайно се съберем повече хора, ще трябва да измислим някакъв бус с който да пътуваме.

И така...не ме бива много много в писането, ако съм пропуснал нещо, питайте. :)

Едит:

За датите 19-21 има 2 различни оферти според това колко хора ще се съберем:
- малък апартамент (80 кв.м.) с една спалня - 2 легла + 1 допълнително евентуално + разтегателен диван в хола, баня с тоалетна, напълно оборудвана кухня - 98 евро за двете нощувки
- голям апартамент (120 кв.м.) с две спални, всяка с по едно допълнително легло + разтегателен диван в хола, 2бр. баня с тоалетна и кухня - 158 евро

Апартаментите са доста хубави и просторни, с тераса, отседнах на първото ходене там, идеални са. Намират се на около 100 метра от горната станция на лифта и началото на пътеките.
2016 Stumpjumper FSR Comp 29 с някои жокери.
TsvetanVR
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1321
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:45 pm
Местоположение: Бояна, България

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 82 госта