Търся си другарче

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Търся си другарче

Мнениеот novobranka » Чет Авг 30, 2012 8:28 pm

taurus13 написа:Шосето си е опасно - един съсед имам, който баш от мен се запали да кара колео. Купи си колело, караше го половин година и след това изчезна някъде. След година го гледам куца с едни патерици. Питам го какво е станало, казва ми: - Не зная точно, бях тръгнал с колеото към вилата и после се събудих след 5 месеца от кома в болницата. Казват че камион ме е блъснал и шофьора бил избягал. Та сега човека е инвалид.
Та кой беше този, който някъде по-нагоре разправяше как безопасно карал по магистралата в аварийната лента - човек, те оттам се изпреварват бе :)
Извинявам се за офтопика.
Новобранката, не се опитвам да те отказвам от велосипеда.

Не можеш да ме откажеш. Просто си избирам местата, на които да карам :)
novobranka
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 4:34 pm

Re: Търся си другарче

Мнениеот xcII » Чет Авг 30, 2012 10:05 pm

Тая тема има всички съставки за хит:

-> нов почитател на колоезденето във Форума и по принцип, от нежния пол;
-> байкъри с опит и "власт"
-> морски бриз и мили усмивчици :)

Харесва морски бриз :D :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Търся си другарче

Мнениеот novobranka » Пон Сеп 03, 2012 7:26 pm

xcII написа:Тая тема има всички съставки за хит:

-> нов почитател на колоезденето във Форума и по принцип, от нежния пол;
-> байкъри с опит и "власт"
-> морски бриз и мили усмивчици :)

Харесва морски бриз :D :agree:


xcII, урочаса темата :)
novobranka
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 4:34 pm

Re: Търся си другарче

Мнениеот valenti » Пет Сеп 07, 2012 10:45 pm

Здравей novobranka, намери ли си другарче, ако не си още, влез във фейсбук. Пишеш ,,Аз карам", там ще намериш много другарчета за каране. Тази неделя даже има организирано мероприятие! :beer:
Аватар
valenti
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:56 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Търся си другарче

Мнениеот novobranka » Нед Сеп 09, 2012 12:49 pm

valenti написа:Здравей novobranka, намери ли си другарче, ако не си още, влез във фейсбук. Пишеш ,,Аз карам", там ще намериш много другарчета за каране. Тази неделя даже има организирано мероприятие! :beer:


Благодаря, valenti...
novobranka
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 4:34 pm

Предишна

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта