Лом – Дуранкулак

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Лом – Дуранкулак

Мнениеот lyudi » Сря Авг 01, 2012 3:37 pm

От събота (04.08.2012) съм отпуск, и мисля да се пробвам да стигна от Лом до Доранкулак с колело.
Ако има желаещи да се присъединят, ще се радвам.
Плана е: 04.08. влак София – Лом и после към морето - асфалт основно, спане предимно на открито около брега, ако сме двама или повече може да си разделим палатка.
Моя мобилен е: 0885 790 610 – Людмил
lyudi
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1203
Регистриран на: Пон Окт 25, 2010 8:47 pm

Re: Лом – Дуранкулак

Мнениеот marsa » Чет Авг 02, 2012 10:30 pm

Здравей, ние в момента двама обмисляме принципно подобна инициатива, но нямаме конкретен маршрут. Все пак обаче смятаме да покатерим стабилно по време на нашето пътешествие и вероятно ще караме предимно през централната и/или южната част на картата. Има ли причина да избереш този маршрут и дестинация? Надявам се тя да е сантиментална, а не да търсиш лек път от към денивелация, защото би сбъркал - ветровете из равнините ще те скапят.

Ако все пак си съгласен на някакъв консенсус от към маршрута - аз съм от София, а колегата от Мездра и бихме могли заедно с теб да тръгнем към него, или обратното. Компанията винаги е едно от най- големите предимства в маратонските карания :wavey:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта