До Клисура и назад (с трактори)...

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

До Клисура и назад (с трактори)...

Мнениеот rastroist » Пон Юли 16, 2012 5:28 pm

Организирам каране до Клисура и обратно ,по пътя на 48...Един приятел ми каза ,че било много яко спускане ,по поляни и пътеки...
Карането мисля да е на 18.07.2012г
Планът е да се качим до горе ,може да си направим барбекю (там имало някакви циментови ,направени от общината) и да се спуснем 2-3 или колкото искаме по поляните надолу.Искам да отида най-вече ,защото искам да разработя една спирачка и защото ,няма какво да правя.
Аз ще ходя с трактора... :D
Мисля да тръгна в 15-30часа от метростанция Сливница ,този автобус и да съм горе към 16-30часа.
Ако има желаещи да пишат на лс. :agree: :beer:
ще си избълвам лайната за месеца ,през който ме няма

НЯМАМ ВДЪХНОВЕНИЕ!
rastroist
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1021
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 11:24 am

Re: До Клисура и назад (с трактори)...

Мнениеот SenDog » Пон Юли 16, 2012 7:15 pm

Коя е тая Клисура бе пич, че то клисури много?Автобус 48....я дай инфо
Скари, брех! Ако е за тая Клисура дето мисля ми е интересно где са!
Аватар
SenDog
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1365
Регистриран на: Пет Юли 31, 2009 11:17 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта


cron