Групово каране по АМ Тракия посока Пловдив!

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Групово каране по АМ Тракия посока Пловдив!

Мнениеот d.pavlovq » Чет Юли 12, 2012 10:55 pm

Здравейте!
Аз съм абсолютно начинаещ, но имам идеята да се организираме някаква група да караме "за здраве" и за спорта към Пловдив, реално все още не съм изпитал възможностите си, които са далеч от добри, надявам се да има желаещи и да организираме нещо, ако се съберем хора с различни възможности и интереси, всеки ще реши с какво темпо да кара и в коя част на групата да е, както и докъде да се кара, тъй като начинаещите няма да могат да въртят яко и продължително...карам Спринт Аполон, което също трябва да е от някакво значение, в зависимост от издръжливостта всеки ще прецени докъде да кара и ще си правим компания :)
Реално за мен е добре първата ни сбирка да е в Събота.
Вие сте, какво мислите по въпроса...
d.pavlovq
 
Мнения: 20
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 25, 2012 12:07 pm

Re: Групово каране по АМ Тракия посока Пловдив!

Мнениеот xargs » Пет Юли 13, 2012 12:20 am

По магистрала Тракия е забранено да се движиш с велосипед.

А точно в този период от годината е и изключително опасно.
Защо точно по магистралата в най-голямата жега???
Аватар
xargs
 
Мнения: 454
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 19, 2012 12:01 am
Местоположение: София

Re: Групово каране по АМ Тракия посока Пловдив!

Мнениеот idaivan » Пет Юли 13, 2012 12:26 am

xargs написа:Защо точно по магистралата в най-голямата жега???
d.pavlovq написа:"за здраве".
:D
Еverything is possible!!!
Аватар
idaivan
 
Мнения: 236
Рейтинг: 1355
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 10:43 pm

Re: Групово каране по АМ Тракия посока Пловдив!

Мнениеот d.pavlovq » Пет Юли 13, 2012 5:01 am

Приемам грешката си, не съм се интересувал, но ще подведа темата в малко по-дръг маршрут, няма да се отказвам :)
Не знам, просто на мен ми се иска, да си заформим някаква група, мястото не е от чак такова значение, но с оглед, че не мога да карам много километри гледам да предложа място по-близко до себе си, до което ще стигна по-бързо(нямам възможност да возя велосипеда) и за да имам сили да покарам със самата група повечко време :)
Нещо за Цариградско, близки маршрути и групи, карате ли, виждам понякога някакви хора, виждал съм и групички, но не знам как да се свържа с тези ентусиасти, за да се включа ?
d.pavlovq
 
Мнения: 20
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 25, 2012 12:07 pm

Re: Групово каране по АМ Тракия посока Пловдив!

Мнениеот azoic » Пет Юли 13, 2012 8:45 am

...мии, то и на Цариградско е забранено (за велосипеди) :crazy:

п.п. Ако искаш да караш до Пловдив трябва да минеш по стария път през Костенец. По магистралата не е много удачно :beer:
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта