Бургас- Варна маршрут?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Бургас- Варна маршрут?

Мнениеот Izverg » Чет Юли 12, 2012 10:00 pm

Здравейте, колеги. Останала ми е една седмица почивка и ми се ще да обиколя да видя приятелите си по морето, като искам това да се случи в съчетание с каране на колело. Някой може ли да ми каже някакъв маршрут на пътя Бургас- Варна, алтернативен на асфалтовия път с бясно каращи между дупките и другите ненормалници. Благодаря ви предварително :agree:
Izverg
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1227
Регистриран на: Чет Май 05, 2011 3:58 pm

Re: Бургас- Варна маршрут?

Мнениеот YordanDanev » Чет Юли 12, 2012 11:19 pm

Трудна работа, да не кажа почти невъзможна. Освен да минеш през Дюлински проход, там трафика е в пъти по-малък и природата е по-красива. Но така няма да караш по морето, ще излезеш на главния път чак някъде след Бяла и ще изпуснеш всички куротни селища.
Аватар
YordanDanev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 9:51 am
Местоположение: Сл.бряг - Бургас

Re: Бургас- Варна маршрут?

Мнениеот Izverg » Пон Юли 16, 2012 1:35 pm

Благодаря ти, това ми харесва като вариант. Мисля от там да мина :) Всичко най!
Izverg
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1227
Регистриран на: Чет Май 05, 2011 3:58 pm

Re: Бургас- Варна маршрут?

Мнениеот AYanev » Сря Авг 01, 2012 1:13 pm

Здравейте, колеги, Има ли ентусиасти за маршрут Бургас - Варна - Бургас към края на август началото на септември. От Меден Рудник съм, Ако някой ме е засичал случайно в Бургас, от М. Рудник към центъра и морската, аз съм с черно колело,бяла тениска и черна шапка... Точни дати не мога да кажа, т.к. не знам кога ще ме пуснат отпуска, ако има желаещи в последствие ще определим и за колко време ще се взима маршрута...
AYanev
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:34 pm

Re: Бургас- Варна маршрут?

Мнениеот Grudinio » Сря Авг 01, 2012 9:44 pm

Здравейте. За Бургас-Варна не знам дали бих могъл да се включа, но ми се иска. А ако има съгласни и за по-къс маршрут може и да участвам и аз :) Аз също съм от Меден Рудник.
Grudinio
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Чет Юни 28, 2012 12:55 pm

Re: Бургас- Варна маршрут?

Мнениеот YordanDanev » Съб Авг 11, 2012 9:47 pm

Аз ако бях от Меден рудник щях да хващам Странджата през Твърдица и от там накъдето ми видят очите. И смятах да го направя тази есен, но за съжаления вече несъм в страната.
Аватар
YordanDanev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 9:51 am
Местоположение: Сл.бряг - Бургас


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 86 госта