От София до яз. Огняново

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

От София до яз. Огняново

Мнениеот martin54 » Чет Юни 28, 2012 1:01 pm

Здравейте, нов съм във форума, казвам се Мартин и съм на 29г. от около 2-3 години карам колело и обичам да спортувам.
Велосипеда който притежавам не е технологично чудо все пак е драг само 350лв но върши идеална работа за каране по нормален терен.
Идеята на темата е ако има желаещи да направим едно каране от София до яз. Огняново - разтоянието е към 80км отиване и връщане, там може да си направим почивка и да си наберем страхотни диви гъби, който ги познава разбира се...., става и за риболов.
Ако има желаещи пишете, че сам няма да е много забавно, предложението е за утре петък 29.06 или за другата седмица, уикенда съм ангажиран с друго :)
Поздрави,
П.П. Ако не е точното място на темата нека който може да я премести.
Canyon Yellowstone 5.0
martin54
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 11:05 am
Местоположение: София

Re: От София до яз. Огняново

Мнениеот rumbala » Чет Юни 28, 2012 2:28 pm

Здравей,

Миналата година го направих този маршрут. Приятен е, въпреки че се върти само по асфалт. Отиването ми беше (без да си давам зор) за 3 часа, а връщането беше 2 часа.
Единственото лошо на този маршрут, е че няма капка сянка докато не стигнеш Огняново (а сега все пак е лято) :)

Успех :)
// In a world without walls who needs Windows ?
Аватар
rumbala
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 10:22 pm

Re: От София до яз. Огняново

Мнениеот PtD » Чет Юни 28, 2012 3:17 pm

Тъй като е почти равен, спокойно се прави за по час и половина във всяка посока. :peace:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: От София до яз. Огняново

Мнениеот martin54 » Чет Юни 28, 2012 4:28 pm

Това за час и половина искам да го вида :D
Иначе ако искате да потегляме утре, слънцето не е проблем тъкмо ще хванем тен :D
Canyon Yellowstone 5.0
martin54
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 11:05 am
Местоположение: София

Re: От София до яз. Огняново

Мнениеот PtD » Чет Юни 28, 2012 4:49 pm

martin54 написа:Това за час и половина искам да го вида :D
Иначе ако искате да потегляме утре, слънцето не е проблем тъкмо ще хванем тен :D


От нас до язовира са точно 45 км. Карал съм го нееднократно. Както казах, пътят е предимно равен асфалт (с малко минаване през магистралата). Ако питаеш сериозно недоверие, може да направим малък облог?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: От София до яз. Огняново

Мнениеот martin54 » Чет Юни 28, 2012 5:06 pm

Аз пътя го знам, минавал съм го с колата и е точно така, но все пак са си 45км, а има и градска част, там е по бавно.
Все пак ще има ли хора за утре ?
Canyon Yellowstone 5.0
martin54
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 11:05 am
Местоположение: София

Re: От София до яз. Огняново

Мнениеот colson » Чет Юни 28, 2012 10:17 pm

Приятен маршрут за каране по асфалт. Днес го минах, не беше жега и почти нямаше коли. Малко преди язовира има път, който отива към Вакарел с готино изкачване и спускане по стария път към Нови хан.
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: От София до яз. Огняново

Мнениеот rumbala » Пон Юли 02, 2012 1:58 pm

PtD написа:
martin54 написа:Това за час и половина искам да го вида :D
Иначе ако искате да потегляме утре, слънцето не е проблем тъкмо ще хванем тен :D


От нас до язовира са точно 45 км. Карал съм го нееднократно. Както казах, пътят е предимно равен асфалт (с малко минаване през магистралата). Ако питаеш сериозно недоверие, може да направим малък облог?


Аз бях с много гадни гуми - Kenda Desert...Със Wormdrive-вете става за час и половина, да :)
// In a world without walls who needs Windows ?
Аватар
rumbala
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 10:22 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта