Банкя - Гургулят (24.05) + open-air spring fest vol.3

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Банкя - Гургулят (24.05) + open-air spring fest vol.3

Мнениеот rumbala » Сря Май 23, 2012 3:04 pm

Здравейте колеги,

Тъй като времето е меко казано ужасТно, калта се сипе на парцали и на всички ни се кара през почивните дни, пък защо и не купонясва, на мен ми хрумна една идейка, а тя е следната: да комбинирам каране в Люлин и Вискяр планина с доста приятна музика на крайната дестинация (с.Гургулят), два дена на палатка на дъжда и калта, и много хубава домашна ракийка :)

Идеята ми е утре да се тръгне някъде около обяд - просто го дават да не вали от 2 часа тази нощ до утре към 18 часа. Тръгвайки по това време ще съм пристигнал без да ме вали :eyebrow: , ще мога да опъна палатката/хамака, огънче, цър-пър, ракийката ще я сложа някъде, за да е ледена :evil: , и ще чакам 14 часовия дъжд подготвен (по прогноза) :)

Ако има луди ето информация за тях :)

Event:

http://www.facebook.com/events/282104705209670/

Phase 1 (аз тръгвам от Хаджи Димитър, обаче същинското каране започва от Банкя към с.Радуй) :)

Изображение

Phase 2 (От с.Радуй до път 638)

Изображение

Phase 3 (След около 700 метра по път 638 отбивката вдясно към с.Гургулят (или до близа рекичка за първа нощ на къмпинг под облаците, че то звезди няма да има)

Изображение

Ето какво може да се очаква:

- много кал :) :) :)
- неприятна влага :)
- около 35 км. (черни пътища + хасфалт)
- силна музика (обаче в петъъъкк вечер)
- около и над 10 градуса амбиент темперетура :)
- ракия от мен в литри (според броя на участниците)

Е, ако има някой, на който му се ще да комбинира партито с каране и спане под дъжда да пише ЛС :)

Поздрави,
J
// In a world without walls who needs Windows ?
Аватар
rumbala
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 10:22 pm

Re: Банкя - Гургулят (24.05) + open-air spring fest vol.3

Мнениеот subritual » Сря Май 23, 2012 5:48 pm

Хехе,почти в епицентъра на събитията :D
Добър маршрут си избрал,но аз бих предпочел след клисурския манастир нагоре към военното поделение, след което е само спускане по билните поляни към Радуй.През Мала раковица също е гот, но там ще е още по-влажно и тегаво преминаването.
Само да не беше този дъжд бих се включил с кеф.
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 73 госта