Тръгвам утре (04.05)

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Тръгвам утре (04.05)

Мнениеот rumbala » Чет Май 03, 2012 8:45 pm

Здравейте,

тъй като Гергьовденското агне се прецака и с компанията ми не се разбрахме, аз го реших - да тръгна на разходка за събота и неделя, утре из горите - тъкмо да пробвам новата вилица...Идеята е: палатки, меса от магазините по пътя, огън, мента и не повече от 100 км. на ход :)

Маршрути, ако някой е навит да казва (което автоматично означава, че се присъединява към трипа :) )

Аз пълня раницата и просто тръгвам (maps.google.com преди разходката, за да знам, че няма да пресека някой байкърски маршрут) :)

П.С.
0892 23 81 67

Поздрави,
J
// In a world without walls who needs Windows ?
Аватар
rumbala
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 10:22 pm

Re: Тръгвам утре (04.05)

Мнениеот rumbala » Пет Май 04, 2012 10:03 pm

От към маршрут ще бъде това: http://mtb-bg.com/index.php/trails/rout ... ia-bukovec , а колко пържоли ще се занесат - е, това не го знам :) :dunce: :dunce: :dunce: :crazy2: :buck: :sleep: :sleep: :sleep:
// In a world without walls who needs Windows ?
Аватар
rumbala
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 10:22 pm

Re: Тръгвам утре (04.05)

Мнениеот rumbala » Пон Май 07, 2012 9:51 am

Разцепихме се :)

Равносметката:

- срязана вътрешна гума
- срязан борд на Cross mark-а
- гръмотевична буря продължила 4 часа
- прокапала тента
- 97 км (33 км черни пътища плюс 64 км асфалт, от който 53 със срязан борд и гума на има няма 1 атмосфера)

Разказа малко по-късно след като се обработят снимките :beer:
// In a world without walls who needs Windows ?
Аватар
rumbala
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 10:22 pm

Re: Тръгвам утре (04.05)

Мнениеот Анелия » Вто Май 08, 2012 1:08 pm

И защо ти беше да мъкнеш палатка :erm:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Тръгвам утре (04.05)

Мнениеот rumbala » Вто Май 08, 2012 1:34 pm

Анелия написа:И защо ти беше да мъкнеш палатка :erm:


Идеята беше да се преспи в Стара планина, което и направихме с ХрuстоС. и не бяхме с палатка...Помъкнахме само тента и хамак с шалтета, обаче тентата нещо
не я бяхме сложили като хората и прокапа :D
// In a world without walls who needs Windows ?
Аватар
rumbala
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1273
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 10:22 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 98 госта