Търговищка група

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Нед Сеп 19, 2010 8:41 pm

Та значи караме кой кога и с който свари.Гонят ни различни твари от мастии до хижари,здрава скорост сме набрали за Узана бе другари :evil: Неделното каране протече в следният ред:след известни семейни сценки най накрая отборът на костенурките-Асенчо и Даню пъплиха с рейс темпо около хижата :love: ,Викито не рачи да тръгне с моя милост и Юли в 10 щото вече се връщал от хижата :P И в резултат с Юли поехме ''самички'',посоката беше с.Марчино през Кабдите по асфалтче и от там по черно до Глогинка.Пак асфалт до Кошничари и малко гости в Росина след което черен щурм към Момино...ОООбаче аварирахме :bigeyes: Наложи се спешна ампутация на дерайльор и скъсяване на верига...След което бяхме екскортирани от Росенчо до цивилизацията...и тъй де скука цели 67км :D
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пон Сеп 20, 2010 10:01 am

Здравей пичок,радвам се,че сте писали във форума да споделите вашата тренировка дори сте вкарали и рима :D Нека повече колеги които обичат колоезденето да пишат,че малко да се оживи тоя форум нека да има активност по–голяма,че е голяма скука в този форум.
Успехи разбрах,че се готвите за Узана ! :roll2: :roll2: :roll2:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пон Сеп 20, 2010 10:29 am

На 22.09.2010г ще има колопоход до хижа" Младост" организирано от клуб" Планински орел".Мястото и часът ще се уточняват допълнително за повече информация се обърнете към Емил,които са от Търговище всички предполагам го познават. :rofl:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Пон Сеп 20, 2010 1:38 pm

Аз съм на работа засега, няма да мога да дойда :crap:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пон Сеп 20, 2010 4:33 pm

Съжалявам Тошко,че няма да те има но нищо то не ни се губи .Някой път ще тренираме изкачване към хижата.
Работата е по важна от там си изкарваш хляба!!! :peace:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Пон Сеп 20, 2010 10:05 pm

Нещо асвалтово предполагам :D аз ще ви срещна ама ако се движите по пътеките около хижа Младост.Но предполагам качването ще е асвалтово :rofl: не съм навитак.Ако има някой който желае яко черно каране примерно едни 50км билото или крумово кале спускане до ловна среща и пак качване примерно 5 , 6 пъти :rofl: може да се разберем :beer:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Вто Сеп 21, 2010 8:46 am

Аз съм с децата на 22.09 най-вероятно. Така че, ако някой иска да дойде да покара с тях из квартала, да заповяда.
:rofl: Предупреждавам, че без проблеми, изпреварват начинаещите. Да няма после, ама що така. :eek3:
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Вто Сеп 21, 2010 8:09 pm

Май вече се отказахме да се борим за първо място :dontknow: какви разходки с децата :lol:утре е идеалното време за последна тренировка преди старта на Узана :banghead: Защото противника не почива и ден сигурно :jumpref:приятели познати ама на старта не е същото вече.Нашият отбор :turtle: утре прави последна тренировка :beer: дано няма препили и недоспали :rofl:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Сря Сеп 22, 2010 2:29 pm

Аз не тренирам. Аз само ходя по състезания. :D
Все пак съм професионалист и в момента се намирам в състезателен цикъл. Така че никакви тренировки, само състезания. :^:
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Чет Сеп 23, 2010 8:59 am

Здравей Тоше ! Как си днес ще караш ли ? :D
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Чет Сеп 23, 2010 4:14 pm

petkov написа:Здравей Тоше ! Как си днес ще караш ли ? :D


няма да мога, ще си стягам багажа за Узана, имам и гума да лепя а петък съм до обяд на работа и няма да имам време
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Вто Сеп 28, 2010 8:49 am

Кои ходиха на състезание в Узана от Търговище и как се представихте ?
Труден ли беше маршрута и спретнахте ли си купон :beer:
Очаквам някой да пише :peace:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Вто Сеп 28, 2010 12:17 pm

Днес 28.09.2010г в 15,30 ще изкачвам хижа "Младост"през Разбойна,Стража с колелото,който иска да заповядя.Ще тръгвам от "механата"точно 15,30ч :peace: :agree: :peace:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Вто Сеп 28, 2010 1:00 pm

Перфектно беше времето :D както го исках аз де......дъжд и кал.Първият ден 2 ро място а от двата дена станах 3 ти в общото класиране индивидуално.В отборното бяхме 2 ри ама станахме 3 ти в последствие нещо ни метнаха както и да е.Като цяло си тръгнах със смесени чувства, не ми хареса отношението им спрямо мен по точно награждаването .Проблема е в тях не в мен, поне това е лично мое мнение, организацията беше на ниво ама 2 рия ден :peace: първият беше проблемен с маркировката, миналата година се губихме на връх Исполин тая година същото се получи :rofl:явно не се учат от грешките си.Другото нещо е че някой махал маркировката, ми то и миналата година я махаше някой, ми да вземат мерки щом се краде :popcorn: спокойно може да има хора на възловите места както и стана но на следващия ден, пък и то се знае горе долу на кои места е най рисково да се загубят хората.Като цяло много здрава борба падна, и късметът при мен беше по голям.Все пак не всичко е бъхтане :lol:има и тактика и много други факторчета.Заради така да се каже намерени кусури в организяцията им ме искараха недорасъл и още какъв ли не :rofl: ама хич не ми дреме.За мене смешниците са те поне в мойте очи :crazy:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Watanabe » Вто Сеп 28, 2010 2:54 pm

Уважаемий Келеш, трябва ви мениджър да се кара вместо вас. Вие си карайте- той да се кара с бюрократите. Срещу 2-3 шишета може да наемете опитни хора от шуменския клуб. :smash:
И аз съм виждал как Клепе се изнася нанякъде и пропуска церемониите (вероятно при жена си и малките им деца), но като се върне организаторите нищо не им струваше да излязат пак с него на трибуната и да му връчат наградите, както и направиха. Може да става въпрос за характерния в БГ стремеж пред европейците да се държим европейски. Но културата не трябва да се провява само за показност за пред чужденците а и навсякъде, дори и пред Търговищлии ;)
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Сря Сеп 29, 2010 10:30 am

Някой ще организира ли нещо за събота 02.10.2010г да покараме ! :D :rofl: :D
Искам да се присейденя да сме група сам е скука . :roll2:
Последна промяна petkov на Сря Сеп 29, 2010 10:35 am, променена общо 1 път
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Сря Сеп 29, 2010 12:16 pm

Тоше на линия ли си във форума.Къде влизаш във форумите? :D
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Сря Сеп 29, 2010 3:27 pm

petkov написа:Някой ще организира ли нещо за събота 02.10.2010г да покараме ! :D :rofl: :D
Искам да се присейденя да сме група сам е скука . :roll2:


аз съм нещо болнав, цепи ме гърлото :(, в събота ше има в Шумен някъв КАРНАВАЛ може да повръткаш до там, и аз може да прескоча да пия едно кафе с местните колоездачи ама с колата след работа :look:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Сря Сеп 29, 2010 6:57 pm

Ами гледам всеки дал отчет що и аз да не рапортувам.Значи там бях,каквото можах направих :slug: хората ме оцениха как си требе.(и)Втория ден насила се държах и не карах щото младите нали да пуснем напред...ама те некои де пак ореваха балканя :bawling: ...Туй е за сега
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Чет Сеп 30, 2010 11:45 am

В събота ще ходя в Шумен на ход малко на пазар.Ако е хубаво времето, ако не е с колата предполагам :beer: някой ако иска да покара с мен може да заповяда няма да му вадя душицата :rofl: споко
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Чет Сеп 30, 2010 12:51 pm

Здравей!
АЗ съм съгласен да направем един колопоход до Шумен, но аз наистина съм новобранец и ако въртим със туристическо темпо окей.
Емил мислеше да организира някакъв поход но ми каза,че в петък вечер да се чуеме дали ще тренираме ако нищо не организира мога да дойда с теб ако нямаш нищо против разбирасе.Аз не се познавам с вас но това не ми пречи. Повече хора ако се организираме е по-голям купона!
Ще си оставя телефона на ЛС да се чуеме. :peace:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Чет Сеп 30, 2010 3:55 pm

@petkov, бягай с Данчо към Шумен. Няма да съжаляваш. Пътят до там и обратно не е много. Няма движение. Абе, хубаво си е.
Да мине още някоя и друга седмица и пак ще започнем да караме из района. Ако имаш желание да караш с нас, няма проблеми.
Ще обявяваме срещите и тук.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Чет Сеп 30, 2010 4:10 pm

Здравей Таня!
Наистина в този форум е хубаво да си пишем и организираме байк тренировки.
Нямам нищо против да ми се обаждате да тренираме ще ми е готино
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Пет Окт 01, 2010 7:37 am

Здравейте.Ако на някой му се кара с недораслото келешче :rofl: може да заповяда в 9 00 тръгвам за Шумен :popcorn: предлагам срещата да е на преславско шосе преди баира на село Кос :beer: дето си застава патрулката редовно.Ако ще се кара нормално смятам че за 3 часа може да се вземе дистанцийката.
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Пет Окт 01, 2010 8:01 am

petkov написа:Здравей Таня!
Наистина в този форум е хубаво да си пишем и организираме байк тренировки.
Нямам нищо против да ми се обаждате да тренираме ще ми е готино


Петков,
само една отметка, ние НЕ тренираме ние караме за удоволствие мисля, че има разлика :beer:

Иначе за събота, АЗ съм на работа до обяд а и съм хремъв нещо, но ако се чувствам добре може да запаля колата да се видя с пиленцата от шумен, а и карнавал имало :clap:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пет Окт 01, 2010 11:11 am

Аз съм съгласен да караме до Шумен.Дано времето да е хубаво :roll2: Няма ли да има други желаещи нещо много е постно :rofl:
Като пристигнем в Шумен каква ще е програмата там?
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Пет Окт 01, 2010 12:40 pm

мии,
аз днес се чух с Данчо, искъл да си копува нещо от магазина там (лагери и някви други работи), па после на КАРНАВАЛ, ще се видите с тамощните карачи, може и :beer: :D
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пет Окт 01, 2010 1:47 pm

Чудя се как де се екипирам още несъм наясно сутрин е студено вече .Раницата с инструменти е вече ясна ще си взема и фанелка за преобличане.
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Анелия » Пет Окт 01, 2010 1:58 pm

Еййй голям купон е този карнавал, непременно да го посетите :agree:
Днес по пътя се зазяпах в малките танцуващи човечета и едва се откъснах от партито, че ме чакаха доста спешни ангажименти. Настроението беше супер, баби, дядовци и внуци танцуваха под ритъма на съвременни песни, както и на кръшни ръченици. :dunce: :banana:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пет Окт 01, 2010 6:39 pm

Ани,къде е този карнавал в Шумен?
С Данчо смятаме да дойдем с колелетата :roll2: :roll2: :roll2:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 119 госта