Търговищка група

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Нед Мар 14, 2010 6:19 pm

ее как ще съм забрави няма такова нещо, много ще се радваме да покараме пак заедно, а и обмисляме вариянт и ние да наминен но нека се постопли. Иначе ще се радвам ако наминете към СОПОТ, ние сме там най вероятно на палатков лагер от 30.04.2010 :eyebrow: , минете ако имате възможност :)
ПОЗДРАВИ
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Пет Мар 19, 2010 3:29 pm

Хайде, тръсят се желаещи за дълго каране в неделя.
Обиколката през Омуртаг :D

Утре до обяд сме по разходки и пазар, но след 1ч съм на линия за някое ХС по черно. ;)
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Съб Мар 20, 2010 5:52 pm

:wavey:
Събуждам се АЗ рано сутринта, като си мръхтя в леглото и се чудя къде и с кой да покарам днес, но някъкси незнам защо нищо не ми бръмва в главата. Надигам се и включвам компа и кво да видя :bigeyes: Анелия писала ''хайде да караме''. Първо си мисля я пак да прочета, че да неби с гурелите да съм недопрочел. Поглеждам пак :magnify: , ми вярно съм прочел, и с интерес допрочитам. И така разбрахме се да се чакаме на Фисека (това е язовир между Търговище и Шумен, където правят страшна рибена чорба :liplick: ). И така аз цъъфнах първи там, звънкам на шуменци да ги проверя идват ли, идвали но са се позабавили малко и трябваше да си уплътня един час докато дойдат, и реших да обиколя язовира (много приятна пътечка набарах, късичка но тамън запълних един 1ч. време). Покарах си и отивам към ресторанчето, където вече беше пристигнал Виктор (той тръгна малко по-късно), Шахи и Мирослава също бяха там (макар и с кола, изненадата беше приятна). Хапнахме по една чорба и след малко се появи Шуменската група (Ани, Хари, Вальо, и синът му, май с него пропуснах да се запозная). След около час се появиха и Таня и Стойчо. Полафихме сладко сладко и се надигнахме да си ходим, от тук започна и съвместното ни каране, което продължи около 10км :D, покарахме до Надарево където пътищата ни се разделиха. Няма значение колко сме карали заедно, важното е че се видяхме и прекарахме мисля един страхотен следобед. Ехх забравих да искам от Анито автограф :D, нищо другия път ще дам да ми ошарят каската :eyebrow: .
Ми общо взето това беше за днес, па за утре Таня вече е начертала маршрута за каране:
http://www.bikemap.net/route/400307#lt= ... 7&z=11&t=2
За тръгване не се разбрахме точен час, но ще е около 10ч. пред сервиз Пежо, да оставят ЗВЕРОВЕТЕ по бабите и тръгваме :clap:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Нед Мар 28, 2010 12:12 am

:wavey:
Събота е и някой хора пак са на работа, нищо преглътнах го след като се помолих :blush: на Таничка да ме изчака
до 13.30, а и без това тя трябваше да се прави на домакиня, че Стойчо се връща в неделя да не се изложи.
Така де срещнахме се 13.30, забрахме и Лъчо и тръгнахме тримцата да си джъткаме. По едно време се обади и
Роската който по няква случайност е бил на огънче с приятели и то малко пред нас, та и него забрахме. Хубаво си
покарахме, съчетахме асфалт с черни пътища плюс + кал за стимул. Общо взето целта ни беше да стигнем
наши познати които от обяд бяха заседнали в една горичка на винце и пържоли. Еми намерихме ги, само дето бяха изплющяли всичко що има за ядене. Бяха оставили само малко винце (явно с мръсни намерения да ни напият и да ни гледат после сеира надолу) гадини. Явно добре са си изкарали, някой хора бяха бая на градус :beer: и слизаха надолу по гъз :rofl: , лошо няма щом така ги кара. Общо взето така си изкарахме следобеда, врътнахме около 50км и се прибрахме поживо поздраво.
Ето и малко снимков материял :popcorn: : http://www.album.bg/toshkatax/images/22395550/103944/
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот PowerSlide » Нед Мар 28, 2010 1:03 pm

Тук не ви ли гониха коне, или аз трябва да съм там :rofl:
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Търговищка група

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Нед Мар 28, 2010 2:19 pm

Тоше , то хубаво сте си покарали, ама Ники нещо го е дал на мързел. Струва ми се много закръглен.Кажи му да се стяга в кръста, че сезона започна.Иначе добре сте по... (карали, и окаляли). Важното е, да не ви пука.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Анелия » Нед Мар 28, 2010 2:54 pm

Silvestroff Gabrovo написа: Струва ми се много закръглен.Кажи му да се стяга в кръста, че сезона започна.

А така, кажи им го, Пламене! После Шуменци били сумисти :evil:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Нед Мар 28, 2010 3:37 pm

Сега ще му е доста трудно да стои, както само той си го може.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Нед Апр 04, 2010 9:12 pm

Част от нашата група си развява байковете из Средна Гора и Габрово.
След днешния ден посветен на трапези (хич не са ми на сърце, ама трябва и родата да се уважава, няма как), утре предстои здраво каране.
В личния ми тренировъчен план Върбица заема важно място. Така че утре в стегнато темпо, газ до там и обратно.
Другите юнаци явно се усетиха какво им готвя за понеделник и решиха да си останат в Габрово :D Нищо, тъкмо ще направим стегнато каране без бири, кафета и други глезотийки.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот digimortales » Нед Апр 04, 2010 9:37 pm

еее ами таке ние ще ги поглезим тука из гб ст. планина.
digimortales
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1417
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 1:10 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Пон Апр 05, 2010 5:59 pm

Страхотно каране се получи днес :D Завършихме по подобаващ начин празниците - семейно и на колело. :love:
Последните 4км до най-високата точка на Върбишкия проход се опитаха да ми вземат силиците, но не им се дадохме. При връщането изпуснахме първата отбивка при Конево (там няма и кой знае какъв път, но все пак), та се наложи да удължим маршрута и съответно денивеалцията и да завием чак при Иваново. Каквото, такова.
В крайна сметка резултатът - 127км и 1840м изкачване за 6:14ч чисто каране. Средна скорост малко над 20км/ч. Можеше и по-добре, но силният насрещен вятър към Върбица си каза думата.
Събота в Исперих, на бревет. И обещавам край на карането по шосе на този етап. След бревета само черно :D
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Watanabe » Пон Апр 05, 2010 8:13 pm

Браво, браво!!! Чак до върха на Върбишкия проход е постижение, което дори някои МПС-та не могат да издържат.

Ако някой не е ходил там- ето ви малко видео от двама бъдещи (тогава) колоездачи :) http://www.youtube.com/watch?v=0-xj8Ccs9p8
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Нед Апр 11, 2010 10:45 am

:wavey:

Вчера на 10.04.2010 хобихме на Бревета в Исперих. Завършихме го :peace: 200км : общо време 10.30ч, чисто каране 8.30ч.. До сега небях каръл 200км. но не било страшно :D

ето го и трасето: http://www.bikemap.net/route/434601#lt= ... 27&z=9&t=2
и малко снимки: http://www.album.bg/toshkatax/images/22672523/103944/
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Нед Апр 11, 2010 6:10 pm

Браво на Търговищката група. Добре че не са ви засекли катаджийте, че като гледам Тошо с тези излъскани гуми... 200 казваш ? Не звучи лошо ,само че това за един ден ли е. Все пак браво на вас.Хайде яко тренирайте , че мероприятието вече е официално във календара на форума.Поздрави на всички, и бъдете здрави.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот lupi » Вто Апр 13, 2010 6:45 am

Ухааааааааааа 200 км :bowdown: евала, аз само ще си мечтая за такива разстояния.Браво на вас,страхотни сте.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Търговищка група

Мнениеот PowerSlide » Вто Апр 13, 2010 7:43 am

Не разбирам какво му е страхотното на 200км шосе. Натъртен задник, болки навсякъде, еди-колко си часа скука, похабен велосипед. Лично мнение :peace:
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Вто Апр 13, 2010 11:55 am

PowerSlide написа:Не разбирам какво му е страхотното на 200км шосе. Натъртен задник, болки навсякъде, еди-колко си часа скука, похабен велосипед. Лично мнение :peace:


Нямаше никаква скука. ;) Маршрутът беше много разнообразен. Минаваше се през интересни места, които иначе сигурно никога не бих посетила, ако не беше този бревет. Компанията също беше приятна. На колелото нищо му няма, то и какво толкова да му стане. :dontknow:
Учудващо за мен, но дори и задника не ме болеше. Мускулна треска също нямах. Страхотно беше. :)
Мисля дори да повторя догодина. Наистина много ми хареса.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот PowerSlide » Вто Апр 13, 2010 7:41 pm

:roll2: щом си рекла ....
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Търговищка група

Мнениеот Анелия » Вто Апр 13, 2010 8:49 pm

Ей стига спамихте тук :smash: Информация за предстояща съвместна акция: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=33662&p=618362#p618362 :eyebrow:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Нед Апр 18, 2010 9:33 pm

:wavey:

Завърши и днешното каране, както винаги перфектно и изпълнено с много емоции :clap: . Тааа, натоварихме се по колите и газ до Шумен където ни чакаха Анито и Шахи. Целта ни беше да стигнем до Провадия и там да посетим крепоста Овеч. И така, одарихме по едно бързо кафенце на крак и яхнахме машините, че часовника тиктакаше а имахме среща в Каспичан с Христо и Мартин от Разград. Пристигнахме в Провадия към 13ч ако не се лъжа и взехме почти единодушното решение да потърсим някво заведение да хапнем, преди да се втурнем към крепоста. Хапнахме набързо и пак сме на колелетата, макар и за млако (наложи се да носим колелетата по едни стъпала докато се качвахме към крепоста), а там горе поне аз невидях нищо особенно :dontknow: (най-много се изкегих на гледката отгоре и дървения мост :D ). Таа помоткахме се горе направихме 2-3 стойки пред обективите на папараците, а то взело че станало 15ч, и почнахме да се ориентирваме да се връщаме. Марто и Христо решиха да останат в провадия и от там да си хванат влака, за по сигурно, че имаше възможност да го изпуснат ако бяха продължили с нас. Изпратиха ни до края на града и поехме обратния път към шумен като намазахме и лек попътен вятър. Всичко приключи без инциденти и се надявам всички да са останали доволни :clap:, за жалост си забравих фотото :bawling: и ще гледам като събера снимките да ги кача.
За тези които не успяха да дойдат, споко лятото е пред нас :evil:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Анелия » Нед Апр 18, 2010 9:49 pm

Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Watanabe » Пон Апр 19, 2010 11:45 pm

Казваше ми Запа (гуруто на алкохолоезденето) да не се забърквам с търговищлии... особняци някакви ги изкара. А те всъщност-свежи типове. Много карат- това им го признават всички. Но като седнахме в кръчмето в центъра на Провадия дойде нашият ред. Вождката на велоклуб "Илчов баир", колоездач на 2009-та- м.с. А. Карагьозян изпи първата си "Каменица" още докато другите посягаха към менюто. Втората изпи минутка по- късно и с оглед това да не угнети самочувствието на присъстващите мъже, се спря дотам. :beer: Но ние, целият верен неин отбор, знаем, че момичето не напразно живее до пивоварния завод на шуменско пиво (за две минутки е дотам, а напоследък е научила малкия наследник да се промъква с колелото през една дупка в оградата на бирарията :evil: ). Аз малко се подведох и подражавах на професионалистката в тая област и праснах освен двете бири и четири кИфтета. Та после нагоре към тая крепост "Овеч" ми се отели волът.

В резюме - 123 километра към Провадия и обратно звучат тежичко, но със свестни другарчета минават неусетно. :clap:
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Търговищка група

Мнениеот lupi » Нед Апр 25, 2010 6:52 pm

ЕЕЕЕЕ няма такова финиширване :rofl: ,браво на адаша и на брат му и на цялата група ,страхотен купон беше. :bowdown: :clap: :bowdown:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: Търговищка група

Мнениеот mirror » Нед Май 02, 2010 7:52 pm

бравас :bowdown: Христо се похвали каква хубава разходка е било ;) аз чак сега видях темата :banghead:
Аватар
mirror
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Вто Май 12, 2009 8:18 pm
Местоположение: Разград

Re: Търговищка група

Мнениеот antihristo » Пон Май 03, 2010 6:05 pm

Още снимки от КАСПИЧАН - ПРОВАДИЯ :agree:
http://picasaweb.google.bg/100777781070 ... 01/100418#
Само с мързел не става, трябва и акъл...
Аватар
antihristo
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пет Авг 01, 2008 11:34 pm
Местоположение: Разград

Re: Търговищка група

Мнениеот Анелия » Вто Май 04, 2010 8:34 pm

Почивните дни идват, засега идеята е четвъртък (6 май) да направим едно съвместно билно каране по Преславска планина. Маршрут: шосе до Велики Преслав, срещате блондините от Шумен, преминаваме Преславска планина до хижа Младост Търговище. Изпитано, готино :beer:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Сря Май 05, 2010 7:49 am

Пефектна идея жалко, че съм на работа четвътък, но братята са свободни и навити за карането. Дано си изкарате весело и безаварийно, за второто незнам но със сигурност ще е забавно :clap:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот DonDanito » Сря Май 05, 2010 8:42 am

antihristo написа:Още снимки от КАСПИЧАН - ПРОВАДИЯ :agree:
http://picasaweb.google.bg/100777781070 ... 01/100418#


ЕВАЛА, Братя!! Изглежда красив маршрута,по който сте минали :beer: Браво!

пс. Приятно каране през почивните дни и да качите снимки! Мисля лятото да се дигна да направя едно каране във "Ваши води" :) :beer:
Дани, тел. 0878 808 991 :)
Аватар
DonDanito
 
Мнения: 470
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 6:09 pm
Местоположение: София, ж.к. Левски Г

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Вто Май 18, 2010 10:09 pm

Абе дайте да покараме бе хорица че забравих на дека се връткат педалите :jump2: че тоз уикенд съм ангаже,айде нещо вечерно да регулираме :confused:
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Сря Май 19, 2010 7:17 am

Аз съм твърдо ЗА :D , слагайте ксеноните и да завъртим нещо НА ТЪМНО :beer:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 110 госта