УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Мнениеот bibendum » Чет Мар 29, 2012 6:53 pm

Велоклуб „УСТРЕМ“ Ви кани на:

УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012

7-ми и 8-ми Април

Двудневен празник за всички които обичат велосипедите и природата
Елате и станете част от емоцията на това ново и уникално за Варна събитие.

Основните акценти на събитието са следните:
7-ми Април (Събота) – „С колело около Варна“:
• велопоходи: по шосе, за начинаещи и напреднали по черно

8-ми Април (Неделя) – „Планинско колоездене с дъх на море“:
• празник сред природата – на пикник или излет
• състезание за всички възрасти – над 4 години, с 3 различни по дължина и трудност трасета
• за всички нива – ще има състезателни групи за начинаещи, средно напреднали и елит
• семейно класиране
• над 100 награди – за почти всички участници, на стойност над 3000 лв
• томбола - с предварителна регистрация в сайта на събитието
• забавни игри
• фотоконкурс за снимки от събитието с отделен награден фонд
• още: благотворителна продажба на торти за подпомагане на веломаратона до Англия, безплатно стрелба с лък и скачащи кокили от СК“Пауър джъмп“

Партньори и съорганизатори на събитието са:
• ДРАГ – главен спонсор
• Кисело мляко „Боженци“
• Веломагазин „Устрем“
• Община Варна
• Черноморска регионална агенция за управление на енергията, чрез проекта MOBISEC по програма Интелигентна енергия Европа
• Радио Варна
• Moreto.Net
• Фото студиа PIXEL PLUS

За повече информация, програма и условия за участие:
http://velofest.ustrem-bg.com/
http://www.facebook.com/events/25882388 ... ent_invite

За контакти:
Здравко Василев, 0889 77 56 61, [email protected]
Изображение
Аватар
bibendum
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1375
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 2:38 pm
Местоположение: Варна

Re: УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Мнениеот Ustrem » Пет Мар 30, 2012 8:27 am

Velofest_2012_566x800.jpg
Velofest_2012_566x800.jpg (125.45 KiB) Прегледано 912 пъти


Изображение
Аватар
Ustrem
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Фев 11, 2011 3:16 pm
Местоположение: Варна

Re: УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Мнениеот Анелия » Пон Апр 09, 2012 9:31 am

Никой не пише никакви отзиви, нека съм първа :look:
Благодаря за организирания велопразник :bowdown: Варненци показаха за пореден път, че са много и единни що става въпрос за масови мероприятия. Чудесен ден си изкарахме цялото семейство, особено на Арман много му хареса. Горкият много беше изморен и още в колата заспа. Различните забавления направиха денят пълен: стрелба с лъкове, кокили, кончета се виждаха. И разбира се: състезание за велосипеди за малки и големи. Много бяха сладки най-малките, всеки с различнен велосипед: кой с 3 колела, кой с помощни, кой без педали :D
Мисля, че въпреки чудесната работа, която свършиха всички от организацията, може да се направи вметката, че предварително обявената програма ужасно много закъсня. Ние имахме ангажимент вечерта, който почти се провали :crap: т.е. много закъсняхме. Ако всичко беше приключило навреме, нямаше да ни изпере и дъждът. Аз нямам проблем да карам в дъжд, но повярвайте, миене на 3 колелета, пране на 3 екипа, обувки, каски, ръкавици, кални багажи и всичката тази мизерия хич не е лесна работа :bawling: Както и да е, всичко вече е изпрано, измито, простряно и лъснато, готови за следващите състезания.
Бях изключително изненадана от всички награди, които се раздадоха. Наградени бяха почти всички участвали. Според мен това е много хубаво, защото остава споменът на подиума и аплодисментите и така повече хора имат стимул да продължават да карат.
Трасето беше супер. Въпреки, че беше стръмно, нямаше камъни и други препятствия, които щяха да станат доста хлъзгави от излялия се дъжд.
Искам да поздравя и всички участници, до нови срещи :wavey: и чакам с нетърпение снимки от преминаването по трасето. :peace:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Мнениеот neilor » Пон Апр 09, 2012 3:14 pm

Дааа.... Дори и аз взех награда.... чужда! :)

Благодарим много на всички участници, вашето добро настроение ни помогна много. Приемаме критиката за закъснелия график и се извиняваме за неудобствата. Не всичко можахме да предвидим и някои неща ни отнеха повече време отколкото очаквахме.

Сега следва събирането на снимки за галерията и фотоконкурса.
Аватар
neilor
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1495
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 10:26 pm

Re: УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Мнениеот bibendum » Пон Апр 09, 2012 11:06 pm

Ани, мерси за топлите думи и приемаме критиките, но ни е простено като за пръв път , ще се постараем следващият път да се справим по-добре. :beer:
Изображение
Аватар
bibendum
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1375
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 2:38 pm
Местоположение: Варна

Re: УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Мнениеот bibendum » Вто Апр 10, 2012 4:15 pm

Изображение
Аватар
bibendum
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1375
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 2:38 pm
Местоположение: Варна

Re: УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012 - Варна

Мнениеот Ustrem » Пет Апр 20, 2012 9:21 pm

Заповядайте на фотоизложба на 30-те най-добри снимки от Фотоконкурс "УСТРЕМ ВЕЛОФЕСТ 2012".

Гласувайте за снимките, които най-много ви харесват. Снимката с най-много харесвания ще спечели награда на публиката предоставена от Велоклуб "УСТРЕМ".

АЛБУМ: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 0399217037

Откриването на изложбата и награждаването на победителите ще бъде на 25-ти Април от 19:00 часа в Мол Варна на II-ри етаж до детския център.

Наградите са осигурени от фотоцентър "ПИКСЕЛ ПЛЮС" - http://fujifilm.bg/

Поканени са всички желаещи!

Залата ще бъде отворена за посещение всеки ден от 19:00 до 20:30 часа в продължение на една седмица.

Снимките ще бъдат разпечатани във формат 30 х 45 см, а разпечатките ще може да бъдат закупени на цена от 50 лв.

За контакти:
Орлин Ковачев - 0888 77 19 33
Здравко Василев - 0889 77 56 61

Регламент на конкурса: http://velofest.ustrem-bg.com/competition.html
Аватар
Ustrem
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Фев 11, 2011 3:16 pm
Местоположение: Варна


Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта