⊥ ∞ 5 - предварителни коментари

Форум за съобщения, информация и коментари относно Перпендикулярна Вселена.

Модератори: did, bikezilla, naka76

Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот мляко с ориз » Вто Яну 11, 2011 10:40 am

Привет на всички, прочетох малко информация отностно това събитие и мога да кажа само едно, че крива спица пак са намислели едно страхотно мероприятие, което тъй като ледам вече е станало и традиция :clap: и аз имам желание да се включа, но по това време на годината съм в лятна сесия и се чете здравата и няма как да стане :crap: но след 1 година можеби вече ще съм първият който ще се запише :D Поздрави на едни от най точните организатори на планински мероприятия по колоездене в България :beer: и успех на всички юнаци които ще карат, по това което изчетох, разбрах че си е здрав "купон" на тея карания :banana: Успех и сполука на всички :peace:
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот psixopat » Вто Яну 11, 2011 10:44 am

Кога е крайния срок за подавяне на заявка за участие. :dontknow: Също така къде е тази анкета, или трябва да подам заявка за участие да я видя? Питам защото сега незнам дали, ще имам възможност да присъствам, а смятам ще ще е некоректно да попълня заявка и ако съм одобрен да не дойда.
Благодаря ви предварително!!! :agree:
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот nikoi » Вто Яну 11, 2011 11:00 am

Пуснах една заявчица,
дали не съм закъснял вече??? :dontknow: :praying: :praying: :praying:
...ох как ще изтрая още цели 158 дена... :beer:
Изображение Изображение Изображение
Аватар
nikoi
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Нед Фев 23, 2003 8:23 am
Местоположение: Габрово

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот RedHawk » Вто Яну 11, 2011 11:03 am

psixopat написа:...Кога е крайния срок за подавяне на заявка за участие. :dontknow:
...Също така къде е тази анкета, или трябва да подам заявка за участие да я видя?
...Питам защото сега незнам дали, ще имам възможност да присъствам, а смятам ще ще е некоректно да попълня заявка и ако съм одобрен да не дойда.
Благодаря ви предварително!!! :agree:


Когато се изпълни лимита с броя одобрени участници.

По нагоре в темата има подсказка относно Анкетата :

taurus13 написа: .............анкетата се появява чак след като отбележиш, че не си участвал....


+ 1 - И аз искам да попитам същото?

Защото има време до юни и не е сигурно как ще се развият нещата - отпуски, финанси. :dontknow:
Или може би отговора е ясен - Кой'т играе пичели, кой'т не играе губи! :D
Ще се почудя още малко и ще реша!

:beer:
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот abs » Вто Яну 11, 2011 1:41 pm

Няма краен срок. Заявки ще могат да се подават докато се запълни определената бройка.
Тук искам да отбележа, че положителният отговор от наша страна не гарантира участие. Това става едва след като се преведе таксата за участие. При запълването на бройките ще гледаме датата на получаване на таксата, а не на подаване на заявката, така че, за сега, няма заети места ;)
Информация за таксата ще получите на пощата, след като бъдете одобрени.

Ще използвам случая да посъветвам тези, които още не са подали заявки, да гледат на анкетата малко по-сериозно, въпреки шеговитият ѝ на места характер. Целта ѝ е да преценим дали се вписвате в "Перпендикулярна вселена", а няма как да го направим, ако четем несериозна и попълнена набързо информация ;)
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Вто Яну 11, 2011 3:10 pm

Анелия написа:
did написа:Прочетох календара :eyebrow:

И аз календара прочетох, а там пише, че на 18 и 19 е състезанието по XC в Боровец. Но за национален шампионат никой не пише. Та заради това попитах да не би да имаш някаква друга информация. :dontknow:

Не. Нямам друга. Просто се обърках, че на Боровец е нещо повече от XC състезание. Нищо де, и ти и основната ти конкурентка ще го пропуснете, така че това няма да размести класирането ;)

Тъкмо ще дадете шанс на някоя друга да се качи най-високо на стълбичката ;)

Колкото до съвпадането на датите - ПВ не е състезателно мероприятие и нямаме нищо против, да се разграничим от хората, които биха предпочели наградите и първите места пред вечерния лагерен огън в Родопите.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот EmZo » Вто Яну 11, 2011 4:11 pm

Ох и аз снощи пуснах заявчица! Горе долу колко часа ще е тайната вечеря, да знаем кога да палим свещички и да се молим :praying: на всевишния за одобрение! :D :beer:
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот abs » Вто Яну 11, 2011 5:23 pm

Нека паленето на свещи започне СЕГА! :^:
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот kapitanblood » Вто Яну 11, 2011 6:02 pm

предпочели наградите и първите места пред вечерния лагерен огън в Родопите.

Мите,сигурен съм,че и тук нема такива луди.....това е запомнящо се за цял живот....няма такава тръпка.
Като си легна вечер,затворя очи,се връщам на онази полянка,малката къщичка,родопската песен как се сливаше с природата,певците огряни от светлината на светкавиците,миризмата на агнешко.... :bowdown:
Благодарен съм Ви,за това изживяване..... :bowdown:
Е**х ги у състезанията..... :D
Айде,че нокти не ми останаха.... :eyebrow: ,мейла го чеквам през 5 минути. :deal:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот sos » Вто Яну 11, 2011 6:35 pm

:praying: :praying: :praying: :praying:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Вто Яну 11, 2011 8:08 pm

Eee, стига сте ги гризали тия нокти. Имаме 75 заявки до момента и ще отнеме време, докато им отговорим.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот Daniel Panev » Вто Яну 11, 2011 8:38 pm

Не че се съмнявам де, ама да си кажа - надявам се всички да получат отговори :beer:
Да не става като с интервютата за работа :nono:
Edit: @did - това, че ще посочите и причини е само във ваш плюс. Не сте длъжни, все пак :beer:
Последна промяна Daniel Panev на Вто Яну 11, 2011 9:08 pm, променена общо 1 път
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Вто Яну 11, 2011 8:57 pm

Всички от първата порция разгледани заявки ще получат отговори най-късно утре. Не всички отговори са положителни, като причините ще бъдат обяснени на всеки.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот borisiii » Сря Яну 12, 2011 1:51 pm

Отхвърлен :nono:
borisiii
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Сря Окт 07, 2009 2:26 am
Местоположение: Разлог 0888273545

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот TeDo_BaPHa » Сря Яну 12, 2011 8:08 pm

Случва се ;)!
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Сря Яну 12, 2011 9:27 pm

На никого не е приятно да обсъжда непознати хора и да отказва участие. Напротив, искаме да направим тези маршрути достояние на максимален брой участници.

Нямаме нищо лично против хората, които получават отказ или допълнителни въпроси.

Приемете отговора ни като резултат от съревнование по ясни критерии в конкурентна среда. От 100 места, 80 са заети само за 2 дни и само очакваме плащане на такси, а до началото има почти половин година :bigeyes: . При такъв наплив неминуемо се налага да отказваме на някого и няма как да има пълно щастие. Може да компенсираме ощетените догодина, кой знае... ;)

Нека отсега участниците си помислят, дали искат 5 или 8 дни в Родопите. Пък що не и само 3 дни от 23 до 25 юни по маршрута на третата Перпендикулярна... ;) Този въпрос ще стои на дневен ред след месец-два и ще е екстра-бонус за истинските фенове на Източните Родопи.

Екстра-бонусът ще е за хора, които наистина знаят какво правят, понеже ще се минава 4-дневен маршрут за 3 дни.
Последна промяна did на Сря Яну 12, 2011 9:32 pm, променена общо 1 път
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот psixopat » Сря Яну 12, 2011 9:32 pm

Имам един въпрос.Тъй като съм непълнолетен, а в отговора ми пише, че трябва някой пълнолетен попечител да гарантира, че ще каранеотлъчно до мен , за да ме одобрят, искам да знам как да съобщя кой е той.В смисъл да напиша мейл, като посоча името на човека, или... :dontknow:Също така какви данни трябва да дам относно въпросния попечител.Той от своя страна трябва ли да пише и той мейл, че е съгласен.
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Сря Яну 12, 2011 9:34 pm

psixopat написа:Имам един въпрос.Тъй като съм непълнолетен, а в отговора ми пише, че трябва някой пълнолетен попечител да гарантира, че ще каранеотлъчно до мен , за да ме одобрят, искам да знам как да съобщя кой е той.В смисъл да напиша мейл, като посоча името на човека, или... :dontknow:Също така какви данни трябва да дам относно въпросния попечител.Той от своя страна трябва ли да пише и той мейл, че е съгласен.


Говори с въпросния човек, който вероятно е вече одобрен. Нека той да потвърди ангажимента си на [email protected] и нека отговорът му да е сериозен!
Последна промяна did на Сря Яну 12, 2011 9:35 pm, променена общо 1 път
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот psixopat » Сря Яну 12, 2011 9:35 pm

:offtopic: Страшно ти благодаря, за бързия отговор. :bowdown: Ще говоря и ще му кажа.
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот rarekin » Сря Яну 12, 2011 10:00 pm

:praying: :praying: :praying:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот outfaced » Сря Яну 12, 2011 11:13 pm

did написа:Нека отсега участниците си помислят, дали искат 5 или 8 дни в Родопите. Пък що не и само 3 дни от 23 до 25 юни по маршрута на третата Перпендикулярна... ;) Този въпрос ще стои на дневен ред след месец-два и ще е екстра-бонус за истинските фенове на Източните Родопи.


Aз пък се сърдя :(!: ... нямам толкова много отпуска :banghead: :xx(:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Сря Яну 12, 2011 11:15 pm

И аз най-вероятно ще го пропусна бонуса. Даже тия 5 дни не знам как ще отърва, щото точно тогава са ми лекциите и упражненията със задочниците... ама ще ги отсвиря някак :crap:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот PtD » Сря Яну 12, 2011 11:40 pm

did написа:Нека отсега участниците си помислят, дали искат 5 или 8 дни в Родопите. Пък що не и само 3 дни

Ама хайде решавайте, да знам дали да кандидатствам :nuts:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Сря Яну 12, 2011 11:43 pm

То е решено бе, Марто. Просто е малко ранко да правим организацияна на "бонусчето". Със сигурност ще има хора, които ще карат третата Перпендикулярна след Петата и всичко ще си бъде организирано както си требе.

В момента, обаче, обсъждаме основното мероприятие. Другото нека се коментира по-късно, а хората да си знаят, че ще го има.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот outfaced » Сря Яну 12, 2011 11:55 pm

въъъй ... сега като се замисля 3-тия ден на бонуса ще е просто изкъртващ :clap: :love:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот did » Чет Яну 13, 2011 12:04 am

outfaced написа:въъъй ... сега като се замисля 3-тия ден на бонуса ще е просто изкъртващ :clap: :love:


Владо, идеята е да се съберат в едно първия и втория ден (което е естествено), вместо да се правят промени в следващите. Реално няма разлика в натоварването, само дето няма да има нощувка в Дядовци :love:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот Antares » Чет Яну 13, 2011 9:48 am

Изображение
За таз година ще се опитам да съм по-сериозен във физическата подготовка.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот pascoff » Чет Яну 13, 2011 10:08 am

Antares написа:Изображение
За таз година ще се опитам да съм по-сериозен във физическата подготовка.


Абе по-скоро се опитай да бъдеш по-сериозен в психическата подготовка, другото лесна работа :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот al » Чет Яну 13, 2011 10:19 pm

Това камионче ще ни превозва багажа :evil:
Изображение
Аватар
al
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 9:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5

Мнениеот THEZOGGO » Чет Яну 13, 2011 10:48 pm

al написа:Това камионче ще ни превозва багажа :evil:

Това ще катери ли така добре баирите както миналогодишната Татра? :D :agree:
Ozzie написа:Обаче няма да е способно на чудесата които демонстрира "IFA"-та при последния бивак миналата година... :evil:

ИФА ли беше камиона? Защо съм останал с впечатление че беше Татра, доста съм се заблудил явно. Но наистина камиона от последния бивак на ПВ4 направи някакви луди неща. Снимал съм го. :D :agree: Само да видя кога да пусна видеото. :)
Верно че ИФА беше. :)
Последна промяна THEZOGGO на Чет Яну 13, 2011 11:02 pm, променена общо 2 пъти
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

ПредишнаСледваща

Назад към Перпендикулярна Вселена

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 103 госта