Кой ден ви хареса най-много?

Форум за съобщения, информация и коментари относно Перпендикулярна Вселена.

Модератори: did, bikezilla, naka76

Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Кой ден ви хареса най-много?

Ден 1
0
Няма гласували
Ден 2
0
Няма гласували
Ден 3
11
46%
Ден 4
10
42%
Ден 5
3
13%
 
Общо гласове : 24

Re: Кой ден ви хареса най-много?

Мнениеот abs » Пон Авг 23, 2010 10:15 pm

Май догодина скритият форум няма да започва с "m"... :Р
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: Кой ден ви хареса най-много?

Мнениеот Admin » Вто Авг 24, 2010 1:02 pm

Наистина не е коректно да питате само за един ден. :nono: Цялото каране бе невероятно, може да е заради близостта на събитето, а може и да не е, но аз ви го казах и там - за мен това бе най-красивата Перпендикулярна вселена. И може би най-добрата откъм пътеки, макар че и при предишните не липсваха уникални места, пейзажи и спускания.
В анкетата отговорих "ден пети" защото в него имаше най-много спускане + много интересен за мен див и красив район (ждрелото с асфалтирания singletrack). :D Но съвсем наравно с него поставям ден втори и ден четвърти. Ден втори заради уникалната пътека по билото (макар и доста трудна при изкачванията) и също толкова уникалната пътека надолу към хижата. На мен високата планина ми е слабост и през тоя ден няма да ви казвам какво изпитах, че е неприлично. :lol: А ден четвърти бе напълно караем и само умората ми попречи да му се насладя докрай, тъй като при изкачванията се бях роботизирал. Но и там имаше цели три пътеки, мноу яки, както и невероятна природа за гледане (особено от Триград нататък).
Така че реалният ми отговор е втори, четвърти и пети ден. Това е от гл.т. на карането. Иначе за купона е ясно, че третият ден не може да бъде надминат. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Перпендикулярна Вселена

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 109 госта