⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Форум за съобщения, информация и коментари относно Перпендикулярна Вселена.

Модератори: did, bikezilla, naka76

Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот penzo » Сря Сеп 08, 2010 10:16 am

Съгласен съм. Следващият път и номерата на лекарите ;)
Изображение
Аватар
penzo
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Пон Ное 07, 2005 8:44 pm
Местоположение: Bonn

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот abs » Сря Сеп 08, 2010 11:43 am

Пенч, много си се настървил нещо. Смятам няма нужда да ти обяснявам, че не може да се предвиди всяка ситуация. Правим каквото можем. И цяла линейка да влачим, ако не е на подходящото място в подходящото време файда няма. Риск винаги си има и смятам всички го знаят. Не си мисли, че сме подценили нуждата от медицинско лице ;)
Отностно т. 4 - форматът с препоръките наистина е крайно неподходящ. В крайна сметка оценката дали някой става за това мероприятие и отговорността за същия се носят от организаторите а не от "гарантите". Ще уврят главите, но да видим кога ще стане...
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот penzo » Сря Сеп 08, 2010 2:49 pm

abs написа:Пенч, много си се настървил нещо.

Дискутирам, бат' Иво, с приятелски тон и по важен въпрос ;)

abs написа:Смятам няма нужда да ти обяснявам, че не може да се предвиди всяка ситуация. Правим каквото можем. И цяла линейка да влачим, ако не е на подходящото място в подходящото време файда няма.

Няма нужда и разбирам много добре. Става дума за допълнителни 3-4 номера на бялото листче, които ще помогнат в подходящото време.[/quote]

Успех със следващите ви мероприятия :agree:
Изображение
Аватар
penzo
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Пон Ное 07, 2005 8:44 pm
Местоположение: Bonn

Re: ⊥ ∞ 4 - обратна връзка

Мнениеот did » Сря Сеп 08, 2010 3:21 pm

Пенч, наличието на тия номера на листчето би означавало хората от ПСС да са като на работа. В случая те бяха на разходка из Родопите и не са давали съгласие тяхната подготвеност да се разгласява официално.

При официална връзка с описан проблем при мен, веднага габровските спасители бяха информирани и много помогнаха. Asen6o знае! За твоите ухапвания само чух от трето лице "... че и ти имаш като моите ухапвания и се мажеш, имаш си с какво и се оправяш...". И толкова! Ти не си се обадил лично, не си ми показал за какво става въпрос!

Не бих поощрил пиенето на алергозан, особено сутрин. Има и по-добри системни препарати. Бих ти дал само калций и витамин С и бих те омазал с качествен антихистаминов препарат. Толкова! Ако движението на ставите е блокирано от оток, имаше варианти за транспорт с камиона или прилагане на урбазон.

Доктор Котка12 беше на 3 бивак. Преди това ми звънна, пита да донесе ли нещо, да има ли готовност за някаква намеса. Аз не знаех за никакви проблеми и нищо не поисках, освен допълнителни бинтове, че моите бяха свършили.

За съжаление най-сериозният проблем се случи на най-важния организатор, но някак се оправихме.

Не съм лекар, не претендирам и да съм, нямам и намерение да ставам. Всякакви идеи за подобряването на този вид "обслужване" са добре дошли, когато коментираме следващото подобно каране. Оценяваме приятелския тон! :beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Предишна

Назад към Перпендикулярна Вселена

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта