НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Harka » Сря Апр 03, 2013 11:26 pm

@Plamen_EM:

Няма абсолютно никакъв шанс активно пишещ, какъвто е did, да получава само плюсове. Ако ще и само блестящи постове да пуска. Рейтинговата система е отражение на общата тенденция на постовете, а не на отделните такива. Но всичко това е казвано вече неколкократно. Доколкото виждам, рейтингът на did понастоящем е максимален, какъвто е и през по-голямата част от времето. Т.е. очевидно хората, които го оценяват положително са повече от тези, които го оценяват отрицателно. Та честно казано малко ми се губи идеята на мненията ти. Въпросите от последния ти пост пък съвсем неадекватно звучат. Ти откъде знаеш на did колко приятно или неприятно му става? :dontknow:
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Admin » Чет Апр 04, 2013 8:40 am

Не само е възможно всеки (включително модераторите) да получава минуси, но е и съвсем нормално, даже бих казал добре. Защото всички сме хора и всеки може да наруши мярката, както се казва. Е, някой може от време на време да я наруши и със самото оценяване, но системата се е доказала като стабилна и добре измислена, тъй щото хората, които са си заслужили най-висок рейтинг, да си стоят с него, въпреки отделни колебания. Аз не мисля, че did или който и да е друг редовно пишещ потребител се смущава от 1-2 минуса, но специално за себе си мога да кажа, че като получа минус за някое мнение, винаги го преглеждам и се запитвам дали пък не е бил заслужен, което в крайна сметка е и една от целите на занятието. Така че никаква драма няма. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Градивно ли е?

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Апр 04, 2013 7:39 pm

Plamen_EM написа:Как е възможно, някой с право на глас, да оцени мнение на did отрицателно? Аз естествено не знам за кое мнение е, но за една седмица поне два пъти ... Бих казал, че е нелепо, но въпреки това ми се иска да разбера, защо?


ХАЙЛ!!!!

ДА ЗДРАВСТВУЮТ!!!

ПП...а няколко неудобни въпроса ,за които ще бъда отново и пожизнено засилен към Българската академия на науките, може ли??? :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Градивно ли е?

Мнениеот PtD » Пет Апр 05, 2013 1:21 am

MIKEY MOUSE написа:...а няколко неудобни въпроса ,за които ще бъда отново и пожизнено засилен към Българската академия на науките, може ли??? :wavey:

Не. :wavey:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот cvb » Съб Юни 08, 2013 8:17 pm

Изображение
който е с рейтинг и си оплюсчва мненията е тъй :agree: :D :evil:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Съб Юни 08, 2013 10:27 pm

cvb написа:който е с рейтинг и си оплюсчва мненията е тъй :agree: :D :evil:

E, не е точно така, предвид, че не можеш да си сложиш плюс на собствените мнения :magnify:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот boriss13 » Вто Юни 11, 2013 1:53 pm

Ми в това няма нищо лошо, даже бих го практикувал, стига да можех... :look:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот cvb » Сря Юни 12, 2013 9:02 am

:roll2:
boriss13 написа:Ми в това няма нищо лошо, даже бих го практикувал, стига да можех... :look:

http://forums.data.bg/index.php?showtop ... p=15472933
:agree:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот magnumz » Съб Авг 17, 2013 11:32 am

Желая да се оплача от GOA поради заядливото му и вулгарно отношение към мен. Въпросния реши в последната ми тема да сложи два минуса само, защото не може да се ободнове като човек и най-добрия начин е да се държи вулгарно и да злоупотребява!!
ТЪРСЯ ВРЪТКА ЗА XCM ЗА LOCKOUTa. СТАВА ВЪПРОС ЗА МЕХАНИЧЕН ЛОКАУТ
Аватар
magnumz
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1135
Регистриран на: Сря Яну 23, 2013 8:16 pm
Местоположение: Североизточна България

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот GOA » Съб Авг 17, 2013 8:42 pm

А аз пък желая да се оплача от рейтинговата система. Вместо да ограничи броя на неграмотните пубери, тя ги прави още по-активни, кара ги да регистрират нови потребители. Това не променя съществено общия брой на хората, които ще се насладят на банерите, но скоро съвсем ще спре да се обсъжда нещо по-различно от крос, драг и др. прекупвачи от световно значение.

Все пак ако реши някой от зелените да изиграе ролите на съдия, прокурор и адвокат - ето ги материалите по делото:
От viewtopic.php?f=30&t=142259&p=941220#p941220
magnumz написа:Охх аз си мислех, че говорим за някакво хубаво колело... Това ли е то http://www.g-whizzcycles.co.uk/Images/B ... CN4640.jpg ? Ако да не виждам смисъл от деоре на такова колело. ЗА главината ако е на резба решението е да се пренаплете каплата с главина на шлиц, за да спре да криви. Или нова капла с главина на шлиц :)

magnumz написа:Желая далият минус да се обоснове кое от написаното не е правилно? Може и на ЛС!


Дано съм го цъкнал аз, не съм много сигурен... Но пък се обосновах:


GOA написа:Аз виждам доста неправилни неща, отзад напред:
Типа на главиата (резба/шлиц) няма отношение към якостните характеристики на оста, най-малкото защото и на главина с резба може да се сложи куха ос, както и плътна на главина с "шлиц" (няколко са!). Материала, от който е направена оста е много по-обширна тема. Броя на лагерите също може да е различен - 2, 3, 4...
Твоята представа за хубаво колело няма нищо общо с начина на употреба на колелото. Хора с достатъчно голям опит не се нуждаят от модерните в момента изгъзици. В случая въпроса е поставен категорично: Искам нещо,което като натисна лостчето да мога да правя Flip-ове. А това означаво само едно: прилична спирачка с добри накладки. Всичко останало не подлежи на обсъждане. В последния тур дьо франс видях в два етапа Петър Саган да финишира карайки на задна гума, което категорично опровергава всеобщото мнение, че с такова колело немогат да се правят такива неща.


magnumz написа:Ти си шосейка... Няма как да те убедя, че главината на шлиц е по-здрава заради ред причини като най-вече стила ти! И при v-пбразните няма накладки, а са колодки. Също дадената от мен спирачка е с достатъчна сила, но това да си с хубава не клатеща се твърда рамка и с негънеща се задна ос на главината явно е изгъзица. Няма заяждане. Може и да съм прекалил с оценката на колелото.


GOA написа:Майка ти е шосейка. А на мен са ми през чепа убежденията на вдървените философи. Ако беше виждал главина за КРАЗ щеше да трърдиш, че тя е най-здравата.


magnumz написа:Maika ti da eba kreten shiban zaqdliv!!! Otide i mi napraska minusite. Te eba v ustata pedal m1rshav!!!


magnumz написа:Вие сте заядлив и вулгарен индивид. Явно не можете да се обосновете и е най-лесно да намесвате роднини. Също обичате да оценявате произволни мнения на даден потребител негативно, за да докажете явно нещо!


magnumz написа:Phahah prasni mi oshte 20 minusa ebana shoseika


magnumz написа:Желая да се оплача от GOA поради заядливото му и вулгарно отношение към мен. Въпросния реши в последната ми тема да сложи два минуса само, защото не може да се ободнове като човек и най-добрия начин е да се държи вулгарно и да злоупотребява!!


Начало: 17 Авг 2013 08:29
Край (едва ли): 17 Авг 2013 19:27

Вместо да го стимулира да прекара една приятна събота, рейтинговта система го връзва пред комютъра да покаже потенциала си. Все пак е постигната идеалната цел - популяризиране на планинското колоездене... сред рекламодателите. :clap:

Няма ли анти спам система за лични съобщения? Не успях да открия такава.
Downhill by car.
Лопа ти прожината на амортесиора.

|-|
Аватар
GOA
 
Мнения: 732
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 11:56 am

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Admin » Съб Авг 17, 2013 9:37 pm

Потребителят magnumz е блокиран заради груби обиди към друг потребител.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот KUM4o » Нед Авг 18, 2013 8:08 am

Хубаво нещо е рейтинговата система, но когато тя работи добре. Аз получих доста минуси в една тема,в която изразих просто мое мнение, позиция и виждане по даден проблем. В други теми, в които съм бил полезен нищо не получих, а забелязвам, че в теми изпълнени само със СПАМ познати и приятели си шибат плюсове. Мен лично не ме вълнува рейтинга тук, за мен е важно да си карам байка и да се кефя на колоезденето, но трябва да се поработи върху даването и отнемането на рейтинг.
Аватар
KUM4o
 
Мнения: 151
Рейтинг: 1304
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 4:42 pm
Местоположение: Мездра

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот KUM4o » Пет Сеп 06, 2013 2:24 pm

Ето един пример как работи рейтинговата система на форума, за пореден път получавам минус за мой коментар не засягащ никого, а изразяващ какво мисля по дадена тема... Форум-а като идея за събиране и сплотяване на хора с общи интереси е страхотен, но поведението на хората с определени права понякога е прекалено. Имам една молба, човека поставил ми минус да ми даде една смислена причина, за да ми шибне минус. Поне искам да знам къде ми е грешката...

Изображение
Последна промяна KUM4o на Пет Сеп 06, 2013 2:32 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
KUM4o
 
Мнения: 151
Рейтинг: 1304
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 4:42 pm
Местоположение: Мездра

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Пет Сеп 06, 2013 2:29 pm

Аз бях. Не е твоя работа да даваш акъл на фирмите, как да печелят. Тяхната работа е да печелят, а не да ти угаждат. Имаш свободен избор - като някой не ти харесва, не му давай пари.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bigjoe » Нед Сеп 29, 2013 9:22 pm

Re: Дармоор Хорнет трябва ми помощ МОЛЯЯЯ !
Мнениеот bigjoe » Пет Сеп 27, 2013 2:25 pm

Колега с тази XC вилка не знам какъв DH ще правиш. Нещо по - подходящо за подобни пари - http://www.bike24.com/1.php?content=8;n ... ;orderby=2 или http://www.bike24.com/1.php?content=8;n ... ;orderby=2 , също го има и тук http://www.actionsports.de/gb/Component ... 58789.html. Цените на доставките бяха прилични 10 или 15 еur до BG. За DH аз бих избрал стомана, но и Hornet e много добра рамка . Успех с колелото и да се похвалиш като го направиш ! ;)


Имам минус за този коментар....може ли хората, които слагат рейтинги на коментарите да драсват по няколко реда какво не е наред. Ако пиша глупости или засягам някой искам да знам. Трябва да има аргументация !
bigjoe
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пет Авг 09, 2013 1:18 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот patricii » Пон Сеп 30, 2013 7:48 am

bigjoe написа:
Re: Дармоор Хорнет трябва ми помощ МОЛЯЯЯ !
Мнениеот bigjoe » Пет Сеп 27, 2013 2:25 pm

Колега с тази XC вилка не знам какъв DH ще правиш. Нещо по - подходящо за подобни пари - http://www.bike24.com/1.php?content=8;n ... ;orderby=2 или http://www.bike24.com/1.php?content=8;n ... ;orderby=2 , също го има и тук http://www.actionsports.de/gb/Component ... 58789.html. Цените на доставките бяха прилични 10 или 15 еur до BG. За DH аз бих избрал стомана, но и Hornet e много добра рамка . Успех с колелото и да се похвалиш като го направиш ! ;)


Имам минус за този коментар....може ли хората, които слагат рейтинги на коментарите да драсват по няколко реда какво не е наред. Ако пиша глупости или засягам някой искам да знам. Трябва да има аргументация !


АРГУМЕНТАЦИЯ ?!- не може!! Има традиции! :nono:

"Мен хулите не ме смущават,
врагът с които те покри —
аз знам, аз вярвам, че си права,
когато съгрешиш дори!
" Учи пролетарска поезия и не ни занимавай с претенциите си! :wavey:
SPIRITUS PROMPTUS EST,CARO AUTEM INFIRMA!- ДУХЪТ Е СИЛЕН, ПЛЪТТА-НЕМОЩНА!
+Станислав Стратиев-ТОЛКОВА МНОГО НИ ПРАВЯТ НА МАЙМУНИ,ЧЕ ВЕЧЕ ВЯРВАМЕ В ТЕОРИЯТА НА ДАРВИН
Аватар
patricii
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 6:48 pm
Местоположение: От 0 до 2925 м н.в.

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bigjoe » Пон Сеп 30, 2013 9:22 am

patricii написа:АРГУМЕНТАЦИЯ ?!- не може!! Има традиции!

"Мен хулите не ме смущават,
врагът с които те покри —
аз знам, аз вярвам, че си права,
когато съгрешиш дори! " Учи пролетарска поезия и не ни занимавай с претенциите си!


Надявам се това не е сериозно колега....много съм далеч от тази поезия и ти препоръчвам да намериш друго място за поетичните си пориви и да смениш литературното течение :crazy:
Изразявам мнение,не претенция и като не ти е интересно може да пропускаш темата.
Исках да кажа, че оценката без да се мотивира не е коректна . Ако не можеш да кажеш, защо нещо ти харесва или не ти харесва, адекватно ли е да го оценяваш !?
bigjoe
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пет Авг 09, 2013 1:18 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Пон Сеп 30, 2013 9:31 am

bigjoe написа:Исках да кажа, че оценката без да се мотивира не е коректна . Ако не можеш да кажеш, защо нещо ти харесва или не ти харесва, адекватно ли е да го оценяваш !?

И на изборите е така. Успокой се!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bigjoe » Пон Сеп 30, 2013 10:01 am

did написа:И на изборите е така. Успокой се!


:agree: Съгласен съм колега. Всички знаем какъв е резултата от "демократичните" избори....но да не замърсяваме форума с политика :)
bigjoe
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пет Авг 09, 2013 1:18 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот patricii » Пон Сеп 30, 2013 11:43 am

bigjoe написа:
did написа:И на изборите е така. Успокой се!


:agree: Всички знаем какъв е резултата от "демократичните" избори....но да не замърсяваме форума с политика :)



...а не , не така! Ние тук всички сме широко скроени и се занимаваме с всичко, но само с чисти помисли. Дай, дай още малко напред в посоката ,която си захванал- Форумът има нужда от радост! :clap:
SPIRITUS PROMPTUS EST,CARO AUTEM INFIRMA!- ДУХЪТ Е СИЛЕН, ПЛЪТТА-НЕМОЩНА!
+Станислав Стратиев-ТОЛКОВА МНОГО НИ ПРАВЯТ НА МАЙМУНИ,ЧЕ ВЕЧЕ ВЯРВАМЕ В ТЕОРИЯТА НА ДАРВИН
Аватар
patricii
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 6:48 pm
Местоположение: От 0 до 2925 м н.в.

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bigjoe » Пон Сеп 30, 2013 12:08 pm

bigjoe написа:Ние тук всички сме широко скроени и се занимаваме с всичко, но само с чисти помисли. Дай, дай още малко напред в посоката ,която си захванал- Форумът има нужда от радост!


Не се съмнявам в това колега, но тук коментираме рейтинговата система на Форума. Ако искаш да си говорим за политика, пускай темата, която ти е интересна и ще обсъждаме... :deal:
Подобна тема рискува да излезе от границите на приемливото и да наруши етичния кодекс на Форума, но ще е интересно.... :evil:
bigjoe
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пет Авг 09, 2013 1:18 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Пон Сеп 30, 2013 12:17 pm

Темите за политика не съществуват дълго и не носят дълголетен висок рейтинг на пишещите в тях ;)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот msniki » Чет Окт 24, 2013 12:29 pm

Може ли да се направи рейтингова система в раздел "пазар". Вместо темата "коретни/некоректни" нещо като на в Ebay feedback-a .
Ще е доста удобно.
:agree:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот sonscp » Пон Ное 04, 2013 1:36 am

Здравейте, чак сега виждам тази тема!
Нямам нищо против рейтинга,но някои хора просто си избиват комплексите като раздават минуси..
Преди около година с много желание пуснах тема в "Радост аз окото" на тогавашната ми сглобка. След няколко минути поглеждам темата и виждам червен минус в единия ъгъл (не знаех какво означава тогава) а отдолу нито един коментар. Поне да беше казал.. не му харесва ли, нещо не е както трябва ли,какво? :confused:
Първия коментирал ме попита колко е излязла сглобката.
Сметнах парите от касовите бележки (дори още ги пазя) и му отговорих.
След 2 минути гледам --> втори минус... лъжец ме изкараха явно.. :dontknow:
Това бяха първите ми хубави части и бях супер радостен от инвестицията, но тези минуси някак си ми развалиха кефа. Не ми е до рейтинга, просто исках чрез темата да споделя радостта си от новите части и да чуя мненията на колегите. Затова,моля бъдете по-толерантни към новаците, всеки започва от някъде. :peace:
Аватар
sonscp
 
Мнения: 651
Рейтинг: 1434
Регистриран на: Нед Яну 29, 2012 7:21 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Georgi_89 » Пет Авг 29, 2014 8:09 am

sonscp написа:Здравейте, чак сега виждам тази тема!
Нямам нищо против рейтинга,но някои хора просто си избиват комплексите като раздават минуси..
Преди около година с много желание пуснах тема в "Радост аз окото" на тогавашната ми сглобка. След няколко минути поглеждам темата и виждам червен минус в единия ъгъл (не знаех какво означава тогава) а отдолу нито един коментар. Поне да беше казал.. не му харесва ли, нещо не е както трябва ли,какво? :confused:
Първия коментирал ме попита колко е излязла сглобката.
Сметнах парите от касовите бележки (дори още ги пазя) и му отговорих.
След 2 минути гледам --> втори минус... лъжец ме изкараха явно.. :dontknow:
Това бяха първите ми хубави части и бях супер радостен от инвестицията, но тези минуси някак си ми развалиха кефа. Не ми е до рейтинга, просто исках чрез темата да споделя радостта си от новите части и да чуя мненията на колегите. Затова,моля бъдете по-толерантни към новаците, всеки започва от някъде. :peace:

Така е мой човек.Такива са!
Georgi_89
 
Мнения: 120
Рейтинг: 1033
Регистриран на: Вто Мар 25, 2014 8:10 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот sonscp » Нед Авг 31, 2014 8:31 pm

Да, такива са!
Ето го и поредния.. днес рейтинга ми учудващо спадна, и то не с 3-4, а с 20!
И то защо, наистина кажете ми ЗАЩО? Все пак благодаря колега, дано ти е леко на душата вече. :viking:
_______________________________________________________________________________________________
Изображение

_______________________________________________________________________________________________
Също така се извинявам на всички съфорумници, че така нагло се опитах да вкарам безобидна шега в една напълно безсмислена тема, с едно детенце което виждам почти всеки ден.
Явно някои хора не разбират от шега!
Аватар
sonscp
 
Мнения: 651
Рейтинг: 1434
Регистриран на: Нед Яну 29, 2012 7:21 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Use.Less » Пон Сеп 01, 2014 7:59 am

Минусът ти според мен не е заради безобидната шега, както ти я наричаш, а заради това, че в града няма смисъл да се карас каска! Не знам може би трафика в Търново е по-малко, но все пак не подценявай факта, че каската много, много често е животоспасяващо средство, колкото и нелепа да е ситуацията.
I love the dirt.
Аватар
Use.Less
 
Мнения: 158
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 9:43 am
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот sonscp » Пон Сеп 01, 2014 6:47 pm

Написах го защото моята представа за център на малко градче е голяма площадка с плочки, по която минават предимно пешеходци.
Поне където аз съм ходил все така е било. :)
Хубаво щеше да е някой като теб просто да разясни какво съм объркал/не разбрал и да ме поправи, вместо анонимката да раздават минусчета.
Поне аз съм си изкарал рейтинга като съм помагал на колеги, като положителния рейтинг почти винаги е +4, а сега ми го свалят с 20 защото разбиранията ни за "център на малко градче" са различни. :peace: така да бъде, живи и здрави!
Аватар
sonscp
 
Мнения: 651
Рейтинг: 1434
Регистриран на: Нед Яну 29, 2012 7:21 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Da Nail » Пон Сеп 01, 2014 9:50 pm

Идеята може би е, че колкото и малък да е центъра, той е с твърда настилка. Достатъчно твърда, за да ти сцепи главата, ако си без каска.
Аватар
Da Nail
 
Мнения: 217
Рейтинг: 1409
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 6:40 pm
Местоположение: Шумен

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Вто Сеп 02, 2014 9:49 am

sonscp написа: положителния рейтинг почти винаги е +4, а сега ми го свалят с 20

Тц.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта