Важна тема: Drag C2

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Важна тема: Drag C2

Мнениеот bodo » Съб Дек 08, 2007 2:38 pm

Събирам снимки на спукани рамки C2!
Конкретно ме интересува дали има C2 рамка спукана на друго място освен при заварката на долната тръба и челото?
Аватар
bodo
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 1:49 pm

Re: Важна тема: Drag C2

Мнениеот bodo » Нед Дек 16, 2007 11:15 am

никой ли няма снимки на спукана C2 ? - искаме да правим подарък на едно приятелче а в момента C2 е на голямо намаление, но искам да знам има ли други слаби места освен челото?
Аватар
bodo
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 1:49 pm

Re: Важна тема: Drag C2

Мнениеот assgiver » Нед Дек 16, 2007 2:52 pm

bodo написа:никой ли няма снимки на спукана C2 ? - искаме да правим подарък на едно приятелче а в момента C2 е на голямо намаление, но искам да знам има ли други слаби места освен челото?


Още ли има хора, които да не знаят къде са им слабите места на тия рамки?!? :confused: Разбери от тая рамка неможеш да очакваш нищо специално. Купуваш я караш я един или най-много два сезона и следващата рамка. Така седят нещатата с алуминиевите рамки. Така седят нещата като цяло със крастата, която ни яде от вътре, наречена планинско колоездене. Това е изключително скъп спорт и в него ВСИЧКО е консуматив. Не избежно е :agree:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта