Първо колело за стрийт?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот assgiver » Сря Ное 07, 2007 9:09 pm

TuraH написа:Ами някаде бях видял негов пост,нещо от сорта на "И добре че не всеки може да внася части от чужбина, защото щяха да се появят пози с пари и колелета по-скъпи от моето".Иначе не искам да се заяждам с никого.Темата май е за катинарче вече :) :agree:


Я си поразмърдай "сладкото" мозъче и ми каже къде си видял такова мое мнение особенно с този му край. Без "защото щяха да се появят пози с пари и колелета по-скъпи от моето" не ми е нукак чуждо като твърдение. И веднага мога да се защититя, защо е така. Всеки ще гледа какви "яки рамки" карат сички "прота" и ще си каже "яяяяяя искам такова колело. Ще врънкам тати, мама или който и да е било от родата." И ще ти кажа защо съм против това. Дори и да си го вземат това "яко колело" , няма какво да го правят. Ще се возят на него и ще пукат гуми от бордюри.

П.С.:assgiver, тези заяждания издават само колко си комплексиран от нещо.Човек трябва да се самоиронизира.Пробвай.Яко е


Ще ти го кажа по тактично, защото ако почна да те псувам поста ми ще бъде изтрит/редактиран и няма да имаш възможноста да се радваш на поздрави към майка ти. Комплекси нямам. Имам омраза към лайната и позиорите който не си знаят мястото. Идея си нямаш на кого говориш така. Радвай се, че не знам кой си. Ако найстина си убеден в "твърденията" си, ела поговори с мен и ми го кажи в очите (ако още имаш такива). Така че си мери приказките за в бъдеще, защото може да го кажеш някой, който, видиш ли, знае кой си и тогава няма да ти е мн приятно.
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот TuraH » Сря Ное 07, 2007 9:23 pm

assgiver написа:
TuraH написа:Ами някаде бях видял негов пост,нещо от сорта на "И добре че не всеки може да внася части от чужбина, защото щяха да се появят пози с пари и колелета по-скъпи от моето".Иначе не искам да се заяждам с никого.Темата май е за катинарче вече :) :agree:


Я си поразмърдай "сладкото" мозъче и ми каже къде си видял такова мое мнение особенно с този му край. Без "защото щяха да се появят пози с пари и колелета по-скъпи от моето" не ми е нукак чуждо като твърдение. И веднага мога да се защититя, защо е така. Всеки ще гледа какви "яки рамки" карат сички "прота" и ще си каже "яяяяяя искам такова колело. Ще врънкам тати, мама или който и да е било от родата." И ще ти кажа защо съм против това. Дори и да си го вземат това "яко колело" , няма какво да го правят. Ще се возят на него и ще пукат гуми от бордюри.

П.С.:assgiver, тези заяждания издават само колко си комплексиран от нещо.Човек трябва да се самоиронизира.Пробвай.Яко е


Ще ти го кажа по тактично, защото ако почна да те псувам поста ми ще бъде изтрит/редактиран и няма да имаш възможноста да се радваш на поздрави към майка ти. Комплекси нямам. Имам омраза към лайната и позиорите който не си знаят мястото. Идея си нямаш на кого говориш така. Радвай се, че не знам кой си. Ако найстина си убеден в "твърденията" си, ела поговори с мен и ми го кажи в очите (ако още имаш такива). Така че си мери приказките за в бъдеще, защото може да го кажеш някой, който, видиш ли, знае кой си и тогава няма да ти е мн приятно.


Първо, да ти имам самочувствието, ПРО!Не съм твърдял,че смятам да си купувам някво ПРО-колело,защото не съм ПРО.Просто исках да питам дали има няква евтина алтернятива на Клаймер-а.И нямам толкова пари,нито "тате" ще ми даде,за да си купувам няква "ПРО" машина и да се правя на ПРО.Ти започна пръв :rofl: с нападките.
TuraH
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 10:04 am

Мнениеот alxrmc » Сря Ное 07, 2007 9:31 pm

TuraH написа:
assgiver написа:
TuraH написа:Ами някаде бях видял негов пост,нещо от сорта на "И добре че не всеки може да внася части от чужбина, защото щяха да се появят пози с пари и колелета по-скъпи от моето".Иначе не искам да се заяждам с никого.Темата май е за катинарче вече :) :agree:


Я си поразмърдай "сладкото" мозъче и ми каже къде си видял такова мое мнение особенно с този му край. Без "защото щяха да се появят пози с пари и колелета по-скъпи от моето" не ми е нукак чуждо като твърдение. И веднага мога да се защититя, защо е така. Всеки ще гледа какви "яки рамки" карат сички "прота" и ще си каже "яяяяяя искам такова колело. Ще врънкам тати, мама или който и да е било от родата." И ще ти кажа защо съм против това. Дори и да си го вземат това "яко колело" , няма какво да го правят. Ще се возят на него и ще пукат гуми от бордюри.

П.С.:assgiver, тези заяждания издават само колко си комплексиран от нещо.Човек трябва да се самоиронизира.Пробвай.Яко е


Ще ти го кажа по тактично, защото ако почна да те псувам поста ми ще бъде изтрит/редактиран и няма да имаш възможноста да се радваш на поздрави към майка ти. Комплекси нямам. Имам омраза към лайната и позиорите който не си знаят мястото. Идея си нямаш на кого говориш така. Радвай се, че не знам кой си. Ако найстина си убеден в "твърденията" си, ела поговори с мен и ми го кажи в очите (ако още имаш такива). Така че си мери приказките за в бъдеще, защото може да го кажеш някой, който, видиш ли, знае кой си и тогава няма да ти е мн приятно.


Първо, да ти имам самочувствието, ПРО!Не съм твърдял,че смятам да си купувам някво ПРО-колело,защото не съм ПРО.Просто исках да питам дали има няква евтина алтернятива на Клаймер-а.И нямам толкова пари,нито "тате" ще ми даде,за да си купувам няква "ПРО" машина и да се правя на ПРО.Ти започна пръв :rofl: с нападките.


:D :agree:
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот assgiver » Сря Ное 07, 2007 9:40 pm

Просто карам повече време от теб и знам мн повече неща от теб, убеден съм. Не съм "про". Такива думи като "про" са ми ПРОсто смешни. Аз съм започнал пръв. Мой проблем, нали ? Радвам се, че се забавляваш. Смей се докато можеш ;)
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот TuraH » Сря Ное 07, 2007 10:39 pm

assgiver написа:Просто карам повече време от теб и знам мн повече неща от теб, убеден съм.

Ми я кажи тогава клаймъра ли е най-удачното решение за начало?
:)
TuraH
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 10:04 am

Мнениеот alxrmc » Сря Ное 07, 2007 10:41 pm

TuraH написа:
assgiver написа:Просто карам повече време от теб и знам мн повече неща от теб, убеден съм.

Ми я кажи тогава клаймъра ли е най-удачното решение за начало?
:)

Ми аз ще ти кажа , че катерача е добро решение . Той кат гледам трудно ще ти отговори , щот кат имаш некво колело за 3 бона и си мислиш за този клас рамки о части , че не стават.
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот assgiver » Сря Ное 07, 2007 10:41 pm

Леллелеееееее понякога ме е срам, че карам точно този стил от такива кат вас.... Пожелавам ви само да си изкарате приятно живота си в заблуда
Последна промяна assgiver на Сря Ное 07, 2007 10:43 pm, променена общо 1 път
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот alxrmc » Сря Ное 07, 2007 10:43 pm

assgiver написа:Леллелеееееее понякога ме е срам, че карам точно този стил от такива като теб....

А само от любопитство ти кво колело караш?
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот assgiver » Сря Ное 07, 2007 10:44 pm

Да съм парадирал с него някога ?! Нужно ли ти е да знаеш?
Само от любопитство поне оли можеш ли ?
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот alxrmc » Сря Ное 07, 2007 10:45 pm

assgiver написа:Да съм парадирал с него някога ?! Нужно ли ти е да знаеш?
Само от любопитство поне оли можеш ли ?

Ами мога оли!Кефиш ли се?И ребит хоп мога и кво от тва?
Между другото аз ще ти кажа-аз карам ц2!И пак те питам ти квп колело имаш?
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот assgiver » Сря Ное 07, 2007 10:48 pm

радвам се за теб. Щом толкова искаш да знаеш колелото ми е NS capital и съм си го взел много преди да ги вкарат в България.

ПС има бутон едит ;)
Последна промяна assgiver на Сря Ное 07, 2007 10:51 pm, променена общо 2 пъти
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот alxrmc » Сря Ное 07, 2007 10:49 pm

А кажи кво колело имаш и къде караш щот мое и да сме се виждали!
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот assgiver » Сря Ное 07, 2007 10:56 pm

е, сети ли се кой съм ? Кепитала ми е черен. Тттт виждали ли сме се ?


Боже, смей се ;) нема друг начин
Последна промяна assgiver на Сря Ное 07, 2007 10:57 pm, променена общо 1 път
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот Gh0s7 » Сря Ное 07, 2007 10:56 pm

alxrmc написа:А кажи кво колело имаш и къде караш щот мое и да сме се виждали!

Ти си ебаси злето...


Щом толкова искаш да знаеш колелото ми е NS capital


Още 2-3-4-5-6 пъти го питаи
Аватар
Gh0s7
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 9:16 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот LOWRIDER » Сря Ное 07, 2007 11:13 pm

шшшш алооу alxrmc тука да не е IRC или skype
ае като ще се карате и раправяте си пренасяйте спора някаде другаде
тоя тема само с лайна и помия се напълни
я погледни заглаваието на темата и си погледни последните постовете и кажи имат ли някаква връзка с нея
ако нямат както мисля аз защо въобще пишеш в нея
:(!: :angfire:
страшно нема...ако има, файдъ нема
Аватар
LOWRIDER
 
Мнения: 396
Рейтинг: 1769
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 5:43 pm
Местоположение: VARNA

Мнениеот assgiver » Сря Ное 07, 2007 11:20 pm

Аз не разбрах дали сме се виждали с него? Ако е така да си поговори с мен другия път като ме засече;)
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron