Ontario or Ram ht1

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот bluskanie » Съб Ное 03, 2007 11:23 pm

did, имаш един МИНУС!

:rofl:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот assgiver » Нед Ное 04, 2007 12:19 am

Аз май имах пост тука ама явно не се харесал на височайшите :(

1во: Мозчето не мога да си го понапъна
2ро: Клаймъра не е с по добра геометрия!
3то: Клаймъра не се пука "понякога" а винаги НЯКЪДЕ.
4то: " истински street " няма :nono:
5то: ХТ2 е отново рамка за ХС.
6то: Ако си някой скрит талант (за което адскиииии мн се съмнявам) ще праиш нещата и с мека рамка. (ако не си схванал всичко е до усещане на "карача")
еди кое си поредно: ЗА РАМКИТЕ СЕ ЗАНАЕ ВСИЧКО подяволите !!!
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот MadBoy » Пон Ное 05, 2007 9:07 pm

Хмм .. от постовете които повечето са написали, останових че доста хора мислят, че РАМ Хт2 и Хт1 са чупливи рамки .. :crazy: Незнам ама съм сигорен, че РАМ хт1 е по-добра от ДРАГ онтарио ! Може сега да ми обсъждате поста, но според мен това е вярно . И ДРАГ онтарио не е лоша рамка , познавам доста хора които карат стреет с тази рамка . Но не истинкски стреет, ако можете да ме разберете :)
Аватар
MadBoy
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 10:26 pm

Мнениеот klmn » Пон Ное 05, 2007 10:40 pm

Достатъчно ХТ1 съм виждал със заварявани чела (нормално-никва подсилка нямат),но това не пречи на маса хора да си верват,че това е колело за улично аграрене..Успех,и си вземете фул-фейс,че ремонт на зъбки не е евтин. :D
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот assgiver » Пон Ное 05, 2007 11:39 pm

MadBoy написа:Хмм .. от постовете които повечето са написали, останових че доста хора мислят, че РАМ Хт2 и Хт1 са чупливи рамки .. :crazy: Незнам ама съм сигорен, че РАМ хт1 е по-добра от ДРАГ онтарио ! Може сега да ми обсъждате поста, но според мен това е вярно . И ДРАГ онтарио не е лоша рамка , познавам доста хора които карат стреет с тази рамка . Но не истинкски стреет, ако можете да ме разберете :)


*************************************
Как да ти го вдене ****** глава, че това не са рамки за такова каране. Неможеш да търсиш "по здрава" рамка която да държи на такова каране, за което не е предназначено. Купи си една от тия рамки, които обсъждаш и си трай! Недай си боже да се научиш да караш, тогава, като я счупиш, си купи по хубава. Кво занимаваш сички с тъпи въпроси? Квото и да си купиш от изброените рамки, ще го счупиш, ако караш добре този стил, който искаш да караш. Предполагам неможеш да караш? Или бъркам?

Admin: За втори път те предупреждавам да си сдържаш нервите малко повече.
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Ное 06, 2007 3:16 pm

MadBoy написа: Вие всичко знаете, всичко можете аве ко са занимавам.. да ва е*а в овчарите
Я по-кротко! :nono:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот TeDo_BaPHa » Вто Ное 06, 2007 3:29 pm

NovemberCharlie написа:
MadBoy написа: Вие всичко знаете, всичко можете аве ко са занимавам.. да ва е*а в овчарите
Я по-кротко! :nono:


@MadBoy, NovemberCharlie е прав, това че отговорите които получаваш незначи че някой друг ти е винивен
Ти пита, отговориха ти хора които малко или много имат опит, изказаха си така да се каже прфесионалното мнение(незнам кой до каква степен е..), а това че на теб не ти харесва и че си мислиш че може и да минеш натънко, просто грешиш.
Малко приличаш на един който скоро пита за ДРАГ хром, та и той беше като тебе, все на своето знае, НО хора щом ще питате тук, при наличието на толкова добри карачи, и ако отговорите които получите не ви харесват просто кажете "ок" и малко се опитайте да проумеете какво са ви казали хората ;), преусмислете малко и тогава вече пишете, а не като този индивид MadBoy
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот MadBoy » Вто Ное 06, 2007 7:33 pm

Ами добре ама хората могат да ми кажат по друг начин нещата не по този начин " науми си го в тъпата глава" "неможеш да караш" ... Извинявам се ама ми стана малко гадно и необичам да ме обиждат. Така че не казвам пак че е на моята ама не го казах това без причина !
Аватар
MadBoy
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 10:26 pm

Мнениеот Admin » Вто Ное 06, 2007 8:47 pm

Моля те, пиши по-грамотно, че иначе ще трябва да ти трия постовете.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TeDo_BaPHa » Вто Ное 06, 2007 9:01 pm

Извинявам се предварително ако изказа ми по-долу е леко груб.

ЧОВЕК, ем след като ти казват нещо и го преповтарят какво друго мнение да си извадят за тебе освен че си дървена глава в която нищо не може да влезе!!! Лично аз не открих някой да ти казва " науми си го в тъпата глава" , просто хората ти даваха съвети и след като видяха че ти просто питаш и не се вслушваш какво друго да кажат!!!! :nono: ;) :agree:

Иначе ти пожелавам да си купиш що годе хубаво колело по твоите стандарти и да си го караш със здраве, а когато нещо стане просто се сети за този форум :nono: :) :)

всичко което казвам е от добро сърце :^:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот MadBoy » Вто Ное 06, 2007 9:14 pm

Благодаря . Дано си сглобя колелото :)
Аватар
MadBoy
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 10:26 pm

Мнениеот assgiver » Вто Ное 06, 2007 9:16 pm

Admin@
Нерви нямам. Езика ми е пиперлив. Запознат (за жалост) с хората които почват да карат този стил. Мога да ти гарантирам, че поне 90% от начинаещите са позиори. С тях с добро неможе да се говори. Те искат да им кажеш, това, което те искат да чуят. Няма как да им се обясни по друг начин, че колелата за които си мечтаят не са за тях. В смисъл такъв, че трябва да почне от най-долното стъпало, за да се изкачи на горе. Колелата, които се обсъжадат, са мн стари , и за тях се знаят всички минуси и плюсове. Ако се качи на някво скъпо и готино колело няма да се научи, а само ще "позира" с това, че е на скъпо колело. Позвам десетки такива. Не е никак трудно да се запознаят с някой, който кара от повече време и знае нещата, и да го питат за основните неща. Не е нужно да пълнят, и без това напълненият с плява, форум. Не мисля, че е най-удачно да се слага цензура на всяко по пиперливо мнение. Като им говориш с добро не вдяват. От самия ник, начин на изказване, грамотност, и култура си личи кой е позиор и кой не. Ако малко се поразучи и поинтересува за нещата, за които пита, диалога ще коренно различен. Вместо да си губи времето да пише глупави постове, да си купи каквото и да е колело и да почне да кара. Колелото не те прави добър "карач"!
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот TeDo_BaPHa » Вто Ное 06, 2007 9:32 pm

:offtopic: Човек, вярвай ми аз понякога направо полудявам :dunno: , но си имам едно решение, вземаш колелото и отиваш да караш... ;) :offtopic:


А иначе то се разбра че каквото и да се каже на момчето няма да го разбере, просто ти най-общо каза товаа което му повтаряме от одавна и нека най-накрая да се вразуми малко и да почете :rofl:

А иначе, MadBoy, ще е хубаво да прочетеш тези неща:


http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=30053
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=29257

;) :) :agree:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот bluskanie » Вто Ное 06, 2007 9:39 pm

assgiver написа:Няма как да им се обясни по друг начин, че колелата за които си мечтаят не са за тях.

Голяма грешка... Няма такова нещо. НАЙ-ВАЖНОТО е да се радваш на колелото си. Това, че не можеш да го караш не бива да те кара да се чувстваш зле... още по-малко трябва да кара останалите да сипят глупости.
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот MaN1aK » Вто Ное 06, 2007 9:47 pm

@Светлю то по твойта логика значи тези,които имат яки байкове сега и не могат да карат професионално трябва да си ги продадат ли,за които са събирали пари и мечтали за тях и тези,които мислят да си взимат яки байкове не трябва да си взимат.Хахах :D
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот eurolit3 » Вто Ное 06, 2007 9:49 pm

Верно е че ако се научиш на по-гадно колело и после тръгнеш с яко ще ти е лесно,но много по-бързо и лесно ще се научиш на хубаво кУлУло ;)
Аватар
eurolit3
 
Мнения: 437
Рейтинг: 845
Регистриран на: Пон Май 28, 2007 9:51 pm
Местоположение: Burgas

Мнениеот assgiver » Вто Ное 06, 2007 9:55 pm

маняк: Ти си трай там теб никой не те пита :D

@bluskanie : Вадиш го от контекста. Ти си напълно прав. Но мнението ми беше за повечето позиори. Естествено, че трябва да се радват на това че карат, но повечето се комплексират, че немогат да карат, и си избиват комплексите с скъпи колела и почват да "позират". Единици са хората, които съм виждал да почват да карат и примерно си карат по един по двама и напредват заедно. Говорят си по между си и просто карат. Примерно ние като ги гледаме виждаме някой грешки и им ги казваме. Но не да дойде от никъде някво келеме с колело поне за 1000лв и да кисне с нас, без никой да го познава, и да почне да пита "как се прави 180" или нещо от сорта. Малко прекалено еднопосочно се изказах и за това не сте ме разбрали. Ставаше въпрос за множеството. Покрай сухото гори и мокрото...
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот napster » Сря Ное 07, 2007 1:56 pm

bobiracing059 написа:ht 1
защото е по здрава
и защото не се осуква
и не и се късат ушите за дисковата спирачка :)


Боби като не знаеш нищо за нито едно от колелата не пиши !!!
1во HT1 не е по- здрава рамка от Онтариото
2ро Усукано Онтарио ???
3то досега никой не е се е оплакал от скъсани уши на Онтарио

Sorry за :offtopic:
Аватар
napster
 
Мнения: 455
Рейтинг: 1594
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 8:32 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот MaN1aK » Сря Ное 07, 2007 2:04 pm

Боби за какво пишеш тука като не разбираш нищо от рамките.Замълчи моля те! :offtopic: Излагаш се много!
по темата:Може ли да питам за какво още пишете в тая тема като се разбра вече за рамките,че не стават за street,а бай дъ уей колко пъти ще се повтаря едно и също и едно и също и отново и отново.Сега за автора на темата незнам дали е разбрал,но все пак се разбра,че рамките са за предназначени за XC. ;)
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Black cat » Сря Ное 07, 2007 2:25 pm

Не се ли намери някой да я заключе тази тема , колкото и да му обяснявате все е тая.
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm

Предишна

Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта