Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот Admin » Сря Мар 13, 2019 7:20 am

Тази събота мисля да пробвам най-сетне един маршлут, за който само съм слушал и гледал, но за жалост още не съм карал:
https://www.mtb-bg.com/index.php/trails ... ahi-kresna
Както виждате, карането е дълго - над 50 км ще дойде, тъй като от Влахи мисля да модифицирам малко, т.е. да отидем през мечките към пътеката по газопровода. Изисква добра физическа подготовка. Не че аз я имам, затова темпото ще е средно към бавно, но във всеки случай няма да се мотаем излишно с кръчми и дълги почивки, защото предпочитам да приключим по светло. :D
Пътеките са разнообразни, има и някои доста трудни места по тях, но преобладаващо са със средна към висока трудност - Т3 и Т4.
Срещата ще е в Кресна в 9:30 ч, при Будилска скара.
По принцип имам едно място в колата, но най-добре е транспорта да го обсъдим, когато се види кои хора ще се съберем - може примерно да не съм с моята кола, а да ида при някой с по-голяма. ;) Така че засега нека желаещите да заявят освен присъствието си, също и това дали имат място в кола или търсят такова.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот kolaboratsionist » Пет Мар 15, 2019 1:47 pm

Здравейте. Ще дойдем двама човек от София със собствен транспорт. За съжаление нямаме свободни места в колата за повече хора.
kolaboratsionist
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Сря Юни 16, 2010 3:09 pm
Местоположение: София

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот Admin » Пет Мар 15, 2019 2:08 pm

Ние ще се компресираме трима в моята кола, но ще идва и един приятел, който има място при него. Така че ако някой реши, да ми пише ЛС (или във FB, ако сме свързани там), за да му дам телефон, на който да се обади.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот radkko » Пет Мар 15, 2019 6:12 pm

Здравейте,да аз ще се присъединя със Смилков утре да покараме, че много арно ми се види! :nuts:
Аватар
radkko
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1156
Регистриран на: Чет Май 24, 2007 6:02 am

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот Admin » Пет Мар 15, 2019 10:23 pm

Привет, ти си с Христо, нали? Не търсиш транспорт?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот kolaboratsionist » Нед Мар 17, 2019 9:28 am

kolaboratsionist
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Сря Юни 16, 2010 3:09 pm
Местоположение: София

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот Admin » Пон Мар 18, 2019 3:39 pm

Ето ги и моите: https://www.mtb-bg.com/index.php/galler ... march-2019
В албума съм сложил и няколко от Ицо, защото чудесно допълниха картината за карането. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот andriii » Сря Мар 27, 2019 5:47 pm

Много готин маршрут. Направихме го този уикенд. Условията и пътищата бяха чудесни. Като минеш с колелото и всичко живо става да те поздрави :eyebrow:

Изображение
andriii
 
Мнения: 127
Рейтинг: 1400
Регистриран на: Нед Юни 30, 2013 7:58 am

Re: Събота, 16 март - Кресна-Загаза

Мнениеот Admin » Чет Апр 11, 2019 2:18 pm

:D :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта