Темата на СтаменЧо!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пон Май 14, 2018 5:15 pm

Вече започнах да събирам пари за ново колело на моето любимо Наде. Знам, че четеш форума мило :D :hbang2:
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот fu4ko » Пон Май 14, 2018 6:46 pm

zoomaniak написа:Днес си поръчах:

https://1001-bike-parts.com/bg-product-details-48.html

Изображение

Ще споделя после впечатления :beer:

Става за предна и задна гума...

Аз я имам за 19лв плюс доставката.Ползвам я за шосейката.Доволен съм.
Cross Sprinter
fu4ko
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1344
Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:25 pm

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пон Май 14, 2018 7:29 pm

Познавате ли идеално кв. Редута. Има стотици пътеки :) тип Алпите. Между два блока 5 пътеки. Лудница.

Смятам всяка вечер след работа да джиткам там.

Днес карах около 40 мин. Като на места имах скорост 40-60 км. Лудница.

Има стълби. Завоища. Храсти. Хора. Кучета. Денивелация.

Покажи на тея хора как се пада :) да Благодаря на професор Владимиров от ортопедията в Горна Баня - имам железен крак. На ляв завой паднах - точно там където няма никакъв риск. Тъпо хихик.

Ендуро: Гео Милев-Редута-Слатина

Трасето:

https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0b ... 744F8EDB2B

Една пътека със стълби я обиколих 8 пъти. Лудница е. Свършва в едни гаражи и ако не сте бързи - отваряте със сила катинарите :D

Скоро да си купя Гоу Про 4к камерка и почвам :D

Нови белези:

https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0b ... 0FD2E38B61
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пон Май 14, 2018 7:33 pm

Благодаря Фу4ко. При 3 колела - става тясно :D пак ще подарявам явно.
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот КоlЮ » Пон Май 14, 2018 7:40 pm

zoomaniak написа:
Нови белези:

https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0b ... 0FD2E38B61


Да, маршрута е як. Относно белезите: контратубекс е хубаво нещо :look: . Има на Ситняково едно магазинче за луеФче , вземи си едни кори за футбол.
Bin Big Mag , mag mich kein.
Аватар
КоlЮ
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1658
Регистриран на: Пон Дек 25, 2017 3:19 am
Местоположение: с.София

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пон Май 14, 2018 8:21 pm

Колю - утре ще врътна педали натам. Благодаря ти от сърце. Дано го намеря. Дай по-точен ориентир. Трак. Gps ...

И трябва да тренирам работа със скоростите. Обърквам се при бързи маневри и на два пъти спрях :) обърквам скоростите...
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Вто Май 15, 2018 8:58 am

Доволен съм от покупката. Снимки в линка. Нямам никакви забележки и съм доволен и от магазина...

https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0b5nhQSTskoC8A
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Petar_stoychev » Вто Май 15, 2018 12:55 pm

zoomaniak написа:
Днес карах около 40 мин. Като на места имах скорост 40-60 км. Лудница.

Има стълби. Завоища. Храсти. Хора. Кучета. Денивелация.



:offtopic: Брей,хвърчиш с 40-60 км/ч а онзи ден ми пускаш тема "Кой бутна детето" ..... :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes:
Аватар
Petar_stoychev
 
Мнения: 526
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Авг 28, 2016 2:48 pm
Местоположение: Sofia

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Lucky Loser » Вто Май 15, 2018 1:08 pm

Petar_stoychev написа:
zoomaniak написа:
Днес карах около 40 мин. Като на места имах скорост 40-60 км. Лудница.

Има стълби. Завоища. Храсти. Хора. Кучета. Денивелация.



:offtopic: Брей,хвърчиш с 40-60 км/ч а онзи ден ми пускаш тема "Кой бутна детето" ..... :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes:

Петър, ти май не знаеш как са някои нещата у форумь ...

Различни теми - различни мнения - различен начин на мислене... какво толкова :rofl:
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Вто Май 15, 2018 5:10 pm

Приятели. Не бива да караме агресивно един срещу друг. Не е правилно. Няма бъдеще и няма логика.

Аз НИКОГА не бих избягал като онзи и да се "предам" с адвоката си в Полицията.

Достатъчно отговорен съм - за да съм това, което съм ДНЕС и в момента.

А и до сега само Емо - познавам на живо от тук. Дето му подарих камерата............. имам 7 ЛС на тема "Ти луд ли си да подаряваш камера за 1 600 лв". На нито едно от тези ЛС не отговорих.

Щом не познавам НИКОЙ на живо - е тъпо да си правя изводи за вас - не си правете и вие за мен........... от 16 годишен съм в нета - сега съм на 40 - женен - без деца - с куче............... и се научих да не преценявам хората в нета..... почти е безсмислие - освен ако те - хората не споделят за себе си.

Първата ми работа беше като кондуктор :D

Втората ми работа беше като продавач на денонощно магазинче

Третата ми работа беше да работя за себе си............... тъй като в България не се живее - оцелява се и се научих да оцелявам.

Като маркиран от държавата ми - инвалид 2-ра група се оказах в групата на оплакващите се - дават им пенсия от 16 годишни до края на живота им и не им обръщат внимание.......... и реших, че да се оплаквам е ТЪПО и неправилно.

Почнах да работя за себе си - разбрах, че единствено чрез интернет - мога да достигна до пълна финансова свобода - естествено никой не ти вярва - то тука в тая държава вярват само на тея дето се оплакват или протестират.............. ако спреш да се оплакваш или си престъпник или правиш схеми :D :D :D

Та аз спрях да се оплаквам................ :erm:

Фалирах 1-2-3 фирми докато се науча на занаят и накрая с Надя стигнахме до тихите води - дълбоки - спокойни - щастливи - но тихи.............. в тея води плуват китове и акули............

Тук попаднах - поради привличането ми от иновацията на една американска марка.

Тук не намерих лоши хора - не намерих лоши съвети - нищо лошо не срещнах.

Но няма да избягам - ако бутна дете - повтарям.............. спасявал съм животи - на бутнати хора - и знам какво е да виждаш червата излезнали и лайната през тях и да ти казват:

- Не мога човек - не мога да го пипна - гнус ме е..............

Еми мен не ме беше гнус. После получаваш некъв медал от Червен кръст и трябва да се усмихваш за телевизията - гадно.

По едно време бях толкова беден - носех две различни маратонки............. но мама и тате пушеха цигари и се оплакваха колко са бедни. Сега аз им плащам сметките........

Извинявам се ако има нещо - но аз вярвам във вас. Дали вие вярвате в мен - лично не ми пука............ свикнал съм да не чакам оценка от хората и да не живея за хората............... но вие ме кефите.................

Но ................ живота ще покаже всичко останало.......... от мен имате уважението ми - другото за мен не е важно. Получавам положителна енергия в този форум въпреки всичко............ но както казах - аз съм НОВАК - не тъпак - не ми е проблем да си купя колело и за 30 000 лв. Но за кво ми е.............. даже по ме кефи да спонсорирам някой талант - аз не мога да карам като вас - а за съжаление живота не е само пари - но парите са важни.

Сестра ми е в Париж. Кръвта не е най-важното в днешни дни. И аз мога да оцелявам ако вие ми давате само пари на заем и ме спонсорирате и в живота и в магазина................

Не са важни парите. Важна е положителната енергия, която зарежда сърцето и душата ви - тя е лична енергия................ не може да бъде предавана - може да бъде само споделяна.

Искам да запомня всички вас с ДОБРО - да карам с вас - нищо друго не искам.

Но ако не мога да карам с вас - пак ще карам - сам - както до сега.............. свободата Санчо никой не може да ти отнеме.............

Ако има нещо - простете ми. Но не ви познавам - ефектиран от разни неща съм писал разни неща. Но никога няма да си правя изводи за вас - безсмислено е.

Моят болен крак винаги ме е ограничавал - винаги - не можеш да тичаш - не можеш да ходиш нормално - болка всеки ден - когато събудих атрофиралите му мускули - осъзнах, че да вярваш - без да имаш познание е като всичко останало, което не разбираш - но трябва да приемеш без да мислиш.

Еми замислих се и стигнах до извода, че не е нужно да съм лекар за да вярвам в мускулите си.

Сега от около 3 месеца имам дори мускулна треска в болния крак - и това заради много други неща, които вие няма да разберете.

Оставам с уважение и желание да карам с вас - нищо друго. Нищо друго. Нямам опит. Но вярвам, че и без да карам с вас с желание и практика - пак ще го натрупам.............

И само споделям............. с вас. :offtopic:
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот billclinton » Вто Май 15, 2018 6:04 pm

Приятел...мисля че ти хлопа яко дъската :D
billclinton
 
Мнения: 422
Рейтинг: 1525
Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 11:23 am
Местоположение: София

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Вто Май 15, 2018 6:34 pm

billclinton написа:Приятел...мисля че ти хлопа яко дъската :D


Тук виж: Има жена в инвалидна количка :beer:

Виж този човек - http://ciela.bg/books/book/ultra-zdraveto-/2682

https://www.youtube.com/watch?v=ndVmoBuznxE

Един от хората до него, които са го накарали да участва в Епик 5 - е човек без ръка или крак не помня........... ще проверя в книгата.

А аз просто се опитах да карам с опитни хора - вас - ти - ако е вярно си на 48 г. Имаш 8 г опит повече от мен или 15 г.............. днес говорех с човек - от форума с 10 годишен опит.......

Просто търся опита ви. Епик е състезание за около 10-30 човека на тая планета. На 5 острова - 5 различни спортта.......... е има и Епик за Байкове в Африка.......... отборно и индивидуално.........

Не ми хлопа дъската - свободен съм .............

Виж това видео.............

https://vimeo.com/208342512

Първо идва мечтата................................................... :beer:
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Вто Май 15, 2018 8:49 pm

Ето как свинските опашки влизат в действие за пренис-превоз. :beer:

https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0b ... CFD37A5FBB

Лесно се пренася…
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот DungeonHunter » Сря Май 16, 2018 2:26 pm

Колега, доста текст си изписал по-горе, явно доста си преживял. Сигурен съм, че не е така, но просто звучи така сякаш ти си единствения със здравословни проблеми, който всячески се опитва или мъчи да спортува.
Колко ли са хората от този форум със счупвания, скъсани сухожилия.. колко народ се отказа от спорта заради контузии, спорт в който са вложили толкова време, труд и болка.

Колкото до това да се хвърчи с бясна скорост между блоковете(много ми се иска да видя как се вдига било то и 55 км/ч по такава пътека), го намирам за изключително безотговорно и абсурдно.
А ако излезе насреща ти някой възрастен човек, к'во пра'им?! После "Кой бутна дядото/бабата?" ли ще има ?!
DungeonHunter
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Чет Май 03, 2018 3:18 pm

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот didonch » Сря Май 16, 2018 3:29 pm

Как ги правите тия 55-60км/ч с тия рошави и/или широки гуми? Или нещо у-вата за измерване на скоростта показват нереални данни. Аз с моя байк съм виждал макс 48км/ч и то по някакво голямо нанадолнище. А може и да съм прекалено лек и да не мога да достигна такива нива. Друг е въпроса как се спира с такава скорост... Както и да е, ама все си мисля че не макс скорост е целта на тоя тип колелца :dontknow:.
По другия въпрос: Да всеки е преживял нещо си ... ама не всеки има смелостта да го изрече/напише публично, така че не е много коректно да му се нахвърляме и раздаваме квалификации без да познаваме човека. Разкрил си е душата и търси помощ/съвет с конкретни въпроси, така че който може да му помогне нека го стори, ако ли не ... подминава темата и отваря/чете това което му е кеффф.
didonch
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1578
Регистриран на: Съб Май 14, 2016 12:09 pm

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 4:25 pm

Днес си купих първата каска :beer: втора ръка - за 50 лв. Става и за зимата. Доволен съм - трябва да свикна и с носенето на Каска..........

Снимки тук: https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0b5nhQSTskoC8A

Пасна ми като нова седалка :beer:

Остава проблема къде да тренирам - но явно ще балансирам в градски условия и уикенда извън София.

Сега трябва да се запиша за Витоша 100 - още протектори да си купя. Помпа за у нас. Заключващ механизъм. Раница с воден резервоар.

И още куп неща.......... :bowdown:
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 4:34 pm

Записах се за Витоша 100 - утре ще им метна 35 лв.

Дано не ми направят проблем от Здравната им комисия.......
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 5:29 pm

За скоростта - това е част от тренировката ми. Имам трасета - които са в полуградската част - дигам и по 80 км. Но явно трябва да инвестирам в качествен продукт - който засича данни по време на движение...

Около 90-100 кг тяло - но трябва да съм около 80 кг. В процес на изчистване съм от всичките мазнини в мен.

Та 90 кг + 5-7 кг дрехи с обувките и 13 кг колело. Прави над 100 кг кинетична - инерционна енергия.

Когато се наклоните нарочно към предната гума до степен да легнете на кормилото в права посока или полу-завиване и тялото ви заеме - дупето ви заеме ъгъл над ъгъла на главата - енергията на скоростта се увеличава над 30% - не помня каква беше формулата за изчисляване.

Но отдавна го практикувам - накланяш се напред и изведнъж получаваш тяга........ която според редица фактори - може да е до 50 км в ++++ но не е за всеки това упражнение.

Рискове има. Спира се лесно - натискаш за части от секундата. Изправяш се и даваш с дупето назад или избираш място където да се пребиеш без счупвания - но рядко правя такива маневри.

Виждал съм това накланяне на тялото преди скокове с Байка или по шансата.... макар там да въртят повече педалите - за да запазят баланса на тялото изправен и в центъра на линията на колелото в движението на формулата - без да измествате баланса - не може да се пребиете по ваша грешка.

Също се спира лесно като имате възможност да докоснете пътя с крак - крака и паралелно с това да натискате леко спирачките - леко.... но ако нямате зимни обувки - заминават подметките......

Има още техники :D да излезете извън пътя - в тревната площ или в земната площ или в друго............ смяната на сцеплението оправя нещата.........

Но пиша това не с цел да правя нови критики към мен или спорове........... просто наистина важно е за мен да се науча да уважавам СКОРОСТТА не да се страхувам от нея и са мога да я владея.

Не обичам да ме е страх... страхът пречи на всичко - отдалечава ме от логиката и математиката на движението, което създавам....

Един път без спирачки убих с 30 км скорост - само като минах през локва под мост - знаете ги - като моренце стават :D

Два инцидента в кавички съм имал до сега - но това е просто появата на човек на трасето - булевард - приравнен към ендуро трасе и да се фраснеш в човека. Но аз се разминах с две жени на два пъти по 1 см.... бая изпищяха.......

Но вече съм виждал много удари - челни в ю-туб на всякакви състезания - от обиколката на Франция - до Ендуро серии - не можеш да се опазиш.......... в буквален смисъл.

Да не намеквам животни и предмети.............. пък ако попаднете в силен вятър - и да ви духне по посока на спускането - изведнъж корабните ви платна се надуват с попътен вятър за 3 секунди - увеличавате с 40% скорост.

Дори съм докосвал с обувка гумата.......... но това всичко е минало. С нов модел колело - всичко се променя - но логиката на уважение остава същата...
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 5:55 pm

Ето ви трасе, което е в София - кв. Редута - но не са чистени пътеките и не е правено сметка за Байкове и спускания по пътеките........... то и ХОРА не минават по тях.......... минават само онея дето ги мързи да ходят по тротоара......... или кучкари.

https://www.youtube.com/watch?v=sMdr-ou ... ploademail

Сан Франциско - vs Редута - София - но нямам видео материал - трябва да изчакате да си купя Гоу Про гуру муру видео мастера и ще докажа думите си.

Пречка са сериозна - паркиралите коли в Редута - ако не затварят пътеката - пътеките - е все едно Сан Франциско :D
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 6:11 pm

И забравих най-якото на ниво скорост:

Наспивате се хубаво.
Не пиете ракия и т н....10 дни преди готината дата на спускане.......... да сте с изчистен организъм - свеж като морков - твърд като орех.
Ставате по 1-ви петли

Времето през нощта се определя чрез някои звезди и съзвездия (Вечерница, Орион, Голяма мечка и др.), както и по пеенето на петлите. Според второто нощта се дели на три, като петляно време е след полунощ. Времето след полунощ се дели на първи петли, втори петли и трети петли, като първите петли са скоро след полунощ, а трети — малко преди съмване.


Набелязвате си трасе с осветление.............. и се пускате по него............... моят личен рекорд е 40 мин със старото ми колело - в топлите нощи, когато се учех да уважавам скорост и път. Не съм падал нито един път.

Но все пак - тировете се уважават най-много.
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 6:17 pm

Може да се учите на ниво скорост и уважение към нея от много други колеги - различни спортове :beer:

https://www.youtube.com/watch?v=3aLA567 ... ploademail
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 6:20 pm

В предишното видео - може да видите в ръцете на каращите едни интересни искри как се раждат при допир с пътя..........

Просто си купете - обувки със специален защитен режим против наранявания........ и може да докоснете и вие така пътя............ има специални дори подметки............ но това в България не се практикува с колела. Подметките са от титаниева сплав и при допир правят шоу от искри.............
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 8:21 pm

Първите ми уроци бяха със:

Изображение

Този младеж е лигъл... асфалт, бали слама - ала бала..... състезание за "меки китки".

Ние имахме спирачка от ЛЕТВА.

БЕЗ протектори.... финала е или сеновала или купа със сено.

Аз бях Шампиона в селото. :clap: над 40 победи....
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Сря Май 16, 2018 8:39 pm

Моите ученици от село Драгичево - София:

Изображение
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот billclinton » Сря Май 16, 2018 10:34 pm

didonch написа: Tака че не е много коректно да му се нахвърляме и раздаваме квалификации без да познаваме човека. Разкрил си е душата и търси помощ/съвет с конкретни въпроси, така че който може да му помогне нека го стори, ако ли не ... подминава темата и отваря/чете това което му е кеффф.


Как да подмина бе?То бисер след бисер.Дигал бил 80км.Тоя не знае на кой свят е.
Извинявам се че бях твърде мек в предния си коментар - тотално куку е
billclinton
 
Мнения: 422
Рейтинг: 1525
Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 11:23 am
Местоположение: София

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Чет Май 17, 2018 5:13 am

Рекорда е 222 км

http://velocafe.bg/%d0%b5%d1%80%d0%b8%d ... %ba%d0%be/

Колелото му се чупи. Каската му се чупи. Но оцелява. Куковците са единици...
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот evilzet » Чет Май 17, 2018 7:53 am

Тая каса ще те спари и ще я намразиш, не е ли за пещерняци?
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Любо » Чет Май 17, 2018 8:10 am

Каската е за сноуборд и ски.
Nicolai Ion 16
Аватар
Любо
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1357
Регистриран на: Вто Дек 10, 2013 10:44 am
Местоположение: София

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Чет Май 17, 2018 8:14 am

Любо написа:Каската е за сноуборд и ски.


Мда - видях по марката в нета... макар, че има сходни по дизайн и за МТБ :dontknow: оффф....
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот evilzet » Чет Май 17, 2018 8:27 am

Е офф, изписа 50 поста, не можа да попиташ каква евтина каска да си купиш.
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sprinter и 39 госта