Ooh No, Chemtrails!!!

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот MIKEY MOUSE » Съб Юни 08, 2013 12:53 pm

По "Дискавъри" има предаване -"Куфар за края на света". Гледайте и действайте .бързо!!! :nono:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот subritual » Съб Юни 08, 2013 2:04 pm

Stafref написа:Просто се чувствам длъжен да покажа на повече хора,че това не е някакъв bullshit и да бъдат с отворено съзнание.

Почти всички имат този проблем.Това отчасти е от безпомощността. Ето, в "куфара" както е посочил Мики има хора, които правят нещо.Дали е по-удачно да правят друго- кой знае?
Накрая на живота става ясно със сигурност. Но да отваряш очите на слепците е най-загубеното време :peace:
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот cvb » Съб Юни 08, 2013 7:10 pm

ИзображениеТОЯ е пръскан от сом0ует :smash:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Stafref » Съб Юни 08, 2013 10:32 pm

Накрая на живота става ясно със сигурност. Но да отваряш очите на слепците е най-загубеното време


Донякъде си прав...обаче когато живота на хората се скъсява осезаемо, а слепците се окажат твои близки и приятели и започнат да изчезват,тогава малко тъпо се чувстваш. Хората са силни когато са много и знаят истината. Тъпо е да не споделяш неща,които знаеш че могат да повлияят пряко благосъстоянието на хората около теб. Мое мнение.
The man who walks with the crowd is likely to find himself no further than the crowd.
The man who walks alone will reach places that nobody had seen.
Аватар
Stafref
 
Мнения: 444
Рейтинг: 1370
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 9:35 am
Местоположение: тук-там

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Stafref » Нед Юни 09, 2013 11:07 pm

За когото това е нормално...не знам колко е приспан:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k8aPZyhLSdw

http://www.youtube.com/watch?v=-H8QzlODoxA
The man who walks with the crowd is likely to find himself no further than the crowd.
The man who walks alone will reach places that nobody had seen.
Аватар
Stafref
 
Мнения: 444
Рейтинг: 1370
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 9:35 am
Местоположение: тук-там

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот subritual » Пон Юни 10, 2013 12:46 am

Stafref написа:Тъпо е да не споделяш неща,които знаеш че могат да повлияят пряко благосъстоянието на хората около теб. Мое мнение.

Хората искат да си пракарат весело и приятно, не в борба. Мина тая. Примката все повече се стяга, а борбите не водят до резултат.Често.
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Stafref » Пон Юни 10, 2013 1:49 am

Хората искат да си пракарат весело и приятно, не в борба. Мина тая


Лудница, да минават всички на херца и помпа тогава и да прекарват прекрасно последните си мигове.
The man who walks with the crowd is likely to find himself no further than the crowd.
The man who walks alone will reach places that nobody had seen.
Аватар
Stafref
 
Мнения: 444
Рейтинг: 1370
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 9:35 am
Местоположение: тук-там

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Пон Юни 10, 2013 11:33 am

Интересно как средната продължителност в цял свят расте ли расте през годините, пък то разбираш ли ни тровели и убивали.
Има къде къде по-сериозни неща, за които трябва да се притесняват и са реалност! :magnify:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот PtD » Пон Юни 10, 2013 11:04 pm

Alpina написа:Интересно как средната продължителност в цял свят расте ли расте през годините, пък то разбираш ли ни тровели и убивали.

Ама то статистиката е такава, щото и избраните влизат в нея, та вдигат средната стойност. ;) :nuts:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот subritual » Пон Юни 10, 2013 11:23 pm

Alpina написа:Интересно как средната продължителност в цял свят расте ли расте през годините, пък то разбираш ли ни тровели и убивали.
Има къде къде по-сериозни неща, за които трябва да се притесняват и са реалност!

Добре де, ще си говорим ако започне да пада.
Засега може да си говорим за по-сериозни проблеми, като например как да ограничим популацията за да не мизерстваме. :beer:
:D
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот zImage » Вто Юни 11, 2013 7:49 am

subritual написа:Засега може да си говорим за по-сериозни проблеми, като например как да ограничим популацията за да не мизерстваме. :beer:
:D

Тая тема е толкова безумна, че не знам мога ли да съм off-topic в нея...
Както и да е, само искам да се оплача, че тая работа с популацията е много нечестна — ама как ще ни изхранва планетата и т.н. Въпросът е кого точно? Ние в България, че и на балканския полуостров, че и в Европа (ако не броим имиграцията) нямаме сериозен проблем с популацията. Да не кажа, че дори е застаряващо населението и в близко бъдеще ще започне да има все по-сериозни проблеми с отрицателния ръст (http://en.wikipedia.org/wiki/File:Demog ... Europe.svg). Ще ми се да кажа, че каквото са си надробили в Индия да си го сърбат, ама наистина не работи така системата :crap:
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Antares » Вто Юни 11, 2013 4:02 pm

Ужас, тука над Враца е непоносимо! Така са напръскали, че целия град мирише на липа! Одеве така бяха наспреили, че левия и автомат много трудно закопчаваше! Сега сигурно слепите и спиращите коне(конспиратори) ще кажат, че е от калта, ама аз знам, че е от камил трейлърите!!!! 11
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Сря Юни 12, 2013 12:18 am

subritual написа:Добре де, ще си говорим ако започне да пада. :D

Или по друг начин казано "абе нещо не ми изнася този въпрос, ще го пропусна".
subritual написа:Засега може да си говорим за по-сериозни проблеми

И аз това казвам - тия глупости, с които пълнят главите на заблудените и неразбиращите са само за да отклоняват вниманието от много по-важни и наистина сериозни проблеми!
Например този: Флуорът блокира дейността на епифизата (третото око, органа на интуицията)
Тровят ни от години с храните и препаратите за лична хигиена. А разни платени индивиди насочват вниманието ни към небето.

Ей за това - никакви шампоани и балсами, никакви сапуни, никакви четки и пасти за зъби!
Ааа и да не пропуснем - подмивайте се само с изворна вода. Никакво къпане, ако не сте намерили такава.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот kambone » Вто Юни 18, 2013 8:39 am

Ако все още някой не вярва, че правителството стои зад всичко, ето още доказателства :
Изображение
Аватар
kambone
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 5:52 pm
Местоположение: Sofia

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Antares » Вто Юни 18, 2013 9:51 am

Виновни са Илюминатите, Луминесцентите, Ксеноните, Светльо от Хиподил и брадатата продавачка на яйца на пазара в Младост 1 !!! Всички са дълбоко в конспирацията, който не вярва, да чете тук!
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот RAM-FR » Вто Юни 18, 2013 11:16 am

kambone написа:Ако все още някой не вярва, че правителството стои зад всичко, ето още доказателства :

Абе кво друсате бе ?!
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Crimson » Вто Юни 18, 2013 11:17 am

Ма да вземе да ни светне за кво иде реч у таз картинка :eek3:
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Сря Юни 19, 2013 2:46 pm

Май не усетихте това -> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1% ... 0%B8%D1%8F

Ако пък по някаква случайност е на сериозно - синтетичните наркотици са станали прекалено страшни. :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот subritual » Сря Юни 19, 2013 5:02 pm

Аз разбрах. Да те осведомя, купувам си паста за зъби от ново поколение- БИО. Чух,че били модерни.
kambone написа:Ако все още някой не вярва, че правителството стои зад всичко, ето още доказателства :
[img]..../img]

Като оставим шегата настрана, относно тоя пост мога да кажа само едно: -Братле, ти си папагал! (то само ти да беше, извинявай, че говоря на "ти")
Кое правителство?
Дали не гледаш много на запад, та да ти загори вратлето от сутрешното слънце?
Ти знаеш ли нещо за дейността на масоните у нас ?
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Stafref » Чет Юни 20, 2013 1:49 am

В моя ред на мисли.
Лекция за пред европарламетна по въпроса:
http://www.slideshare.net/LovingTruth/chemtrails-hearing-eu-parliament?ref=http://www.uk-skywatch.co.uk/

Филм на BBC horizon по въпроса:
http://www.youtube.com/watch?v=96HTeqDguZw&list=PL-QniangNKpWDZFMVu32l0y6yL72Vvebg&index=11

Аз продължавам да споделям източници, които за мен не са случайни. Иначе и бира пия,наздраве :beer:
The man who walks with the crowd is likely to find himself no further than the crowd.
The man who walks alone will reach places that nobody had seen.
Аватар
Stafref
 
Мнения: 444
Рейтинг: 1370
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 9:35 am
Местоположение: тук-там

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот spirov92 » Чет Юни 20, 2013 10:27 am

Тая презентация обяснява какви са вредите от пръскането на най-разнообразни гадости в небето, но отново няма никакви доказателства, че ни ръсят. С други думи, нищо ново. ;)
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Alpina » Съб Юни 22, 2013 3:55 pm

Мдам... хубаво е като споделяте нещо, поне да знаете какво е. :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Antares » Пет Юли 05, 2013 6:03 pm

Да внеса малко светлина - ако вечерта на 30.06.2013 сте видели повече chemtrails - не са били самолети. Просто тогава сто човека ни храниха със смилянски боб.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Stafref » Сря Авг 21, 2013 10:47 pm

Днес положението над София беше трагично. Цял ден не спряха, съжалявам за тези,които не са забелязали. Ето малко от разходката сутринта:
https://plus.google.com/photos/117795875861999138364/albums/5914526966894215745

И Сноудън скоро е споделил инфо по въпроса....уж :

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=75090
The man who walks with the crowd is likely to find himself no further than the crowd.
The man who walks alone will reach places that nobody had seen.
Аватар
Stafref
 
Мнения: 444
Рейтинг: 1370
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 9:35 am
Местоположение: тук-там

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот kambone » Съб Авг 31, 2013 10:14 am

Сноудън е рептил !
Аватар
kambone
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 5:52 pm
Местоположение: Sofia

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот screamBoy » Пет Ное 15, 2013 2:18 am

има много теории, конспиративни и всякакви

примерно, тази за химическите следи е относително нова, защото и самите следи са относително нови ... и аз като други пишещи в тази тема като дете съм зяпал с часове в небето и химически следи видях за пръв път около 20-тата си година

сега, теорията - някаква нагласена история за това какво са, как са произлезли

успокоението теорията да се окаже невярна е 'ееех, не бях прав, нямах всички нужни данни' - сиреч някво мислене пак

докато успокоението да направя нещо сгрешено или даже вредно какво е? ми нещо между много трудно и невъзможно, трябва друго действие някакво

та това е разликата между действието и бездействието в един пост ...

не че някоя от тези теории има значение дали отговаря повече или по-малко на нещо си; не че и някое действие сега и след 54 години ще го виждате по същия начин ... просто си е начин на живот ^_^
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот did » Пет Ное 15, 2013 7:24 am

screamBoy написа:... и аз като други пишещи в тази тема като дете съм зяпал с часове в небето и химически следи видях за пръв път около 20-тата си година ... просто си е начин на живот ^_^


ми да. пък някои факти, че през последните 20 години въздушният транспорт се сдоби с нови двигатели, пък и нарастна като брой полети глобално почти двойно, пък и над България преди това никой не летеше, понеже нямаше читав наземен контрол, а сега сме "на кръстопът"...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Yavkata » Пет Ное 15, 2013 8:31 am

did написа:ми да. пък някои факти, че през последните 20 години въздушният транспорт се сдоби с нови двигатели, пък и нарастна като брой полети глобално почти двойно, пък и над България преди това никой не летеше, понеже нямаше читав наземен контрол, а сега сме "на кръстопът"...

Да бе...твърде елементарно звучи за да е вярно....Сигурен съм , че ТЕ го правят нарочно , за да ни е гадно.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот vpravov » Пет Ное 15, 2013 11:50 am

Yavkata написа:Сигурен съм , че ТЕ го правят нарочно , за да ни е гадно.

При това го правят отдавна! Ето пример как още от Втората световна война пръскат химикали над Европа.

Изображение

При това обърнете внимание, каква сложна технология за разпръскване от перките ползват, че да се разнася по-добре! :eyebrow: :rofl:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: Ooh No, Chemtrails!!!

Мнениеот Brave » Пет Ное 15, 2013 12:37 pm

Мили любители на конспирациите, не всичко което не разбирате, защото нямате нужните знания е ненормално. Не всеки, който има нужните знания е заблуден. Вместо да пишете пост след пост който ви излага, моля ви - запознайте се с агрегатните състояния на водата, начините на преминаване от едно в друго. Един жокер - изгарянето на гориво в двигателите на самолета е свързано с отделяне на голямо количество незабележими от подобни разстояния твърди частици, които обаче действат чудесно като кондензационни ядра, около които водата, ако съществува в достатъчни количества и при подходящи температура и налягане под формата на прозрачни водни пари се превръща във съвсем видими облаци. Относно "необяснимото" започване и прекъсване на този процес - дайте си сметка, че самолетите летят със големи скорости -т.е. преодоляват значителни разстояния, а въздушните маси съвсем не са хомогенни като температура и влажност. Но да оставим простото и научно обяснение на наблюденията Ви.

Да приемем, че има някаква могъща тайна организация - световно правителство, Илюминати, или нещо друго, което се опитва да ни залива с химикали. Има голям проблем с реализацията. Един от най-големите съвременни граждански самолети - примерно Боинг 747 - 8F има полезен товар около 130 тона. Дори да приемем, че всичко това са въпросните "химикали", явно въпросните организации горещо вярват в хомеопатията, защото 130 тона течност, разпръсната от няколко километра над земята, над скромните 1000 кв. км площ на софийското поле например, е едно нищо. Дори да няма вятър, пак е нищо. Ако искаха да ни тровят - толкова е лесно - просто можеха да добавят въпросните химикали във водата или храната, но те не - решили са да я пулверизират над целия свят по най-безумния и неефективен начин... Но те явно толкова си могат, защото геноцида им е чист провал. Хората са все повече и живеят все по-дълго.
Brave
 
Мнения: 819
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 11:54 pm
Местоположение: Bulgaria, София

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта