Помощ за сглобяване на Hardtail Bike!!!

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Помощ за сглобяване на Hardtail Bike!!!

Мнениеот Ramaxoni » Съб Апр 14, 2018 10:37 pm

Здравейте, от известно време се интересувам от Mountain Bike-овете, и като цяло съм решил да си взема Hardtail Bike. Така, да започнем оттам, не мисля, че сме тук, за да се подиграваме един на друг, а напротив, за да си помагаме, затова не се притеснявам да говоря открито. На 13 години съм и съм малко нисичък, нещо от порядъка на 150+-. Още ми е рано да преминавам към Downhill, затова няма да прибързвам. Събирам пари от известно време, и съм готов да дам 500-550лв. за въпросното колело. Естествено, ще е втора употреба, защото просто така съм решил. Мисля рамката да е Drag C1 2017, вилка - 2014 Bos Deville 160mm ( не съм още сигурен ), а другите части ще ги избирам постепенно. Обмислям да сложа хидравлични спирачки, заради които цената ще се вдигне много ясно.Ще съм ви благодарен, ако ми помогнете да избера частите, за да направя най-правилния избор. А и искам да питам дали е по-добре колелото да го сглобя или да го купя готово. Благодаря предварително! :D
Ramaxoni
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Апр 13, 2018 9:15 am

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта