През нощта в гората

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

През нощта в гората

Мнениеот VIdqhKoleelo » Чет Авг 04, 2016 1:41 am

Бях на излет с приятел на Юндола, по късмет не с колелета защото не ни се занимаваше да ги мъкнем във влаковете, и за през нощта си бяхме опънали палатката в гора на няколко километра от селото. Всичко си беше спокойно, до един момент точно в 10:36 вечерта в който се чува пеене от гората :sick: и след 10 секунта друго пеене от друга посока... Аз лично "напълних гащите"! Едното село беше на 2 километра, а другото на няколко пъти повече и ми се струваше нелогично да идва от там! Знаех, че селата са населени с помаци и има джамии, но не вярвах да се чува от там толкова силно. В крайна сметка май излезе, че няма никого в гората :D , а ходжите от селата са надули колоните и това се случва на 1 август. Някой знае ли защо предната нощ нямаше такова нещо и през трите дни в които бях наоколо не чух пеене?
Здрав байк, здраво тяло
Аватар
VIdqhKoleelo
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 11:17 am

Re: През нощта в гората

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Чет Авг 04, 2016 6:26 am

Излямска държава налази и балкана. :rofl:
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: През нощта в гората

Мнениеот Любо » Чет Авг 04, 2016 6:36 am

Самодиви са били, искали са нещо :eyebrow:
Nicolai Ion 16
Аватар
Любо
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1357
Регистриран на: Вто Дек 10, 2013 10:44 am
Местоположение: София

Re: През нощта в гората

Мнениеот Alpina » Чет Авг 04, 2016 12:43 pm

Да не са били родопски сирени?
Добре че сте си останали в палатката... инак ако ги бяхте последвали вероятно щяхте да бъдете нагостени с родопски калмари, а после да ви видят сметката...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: През нощта в гората

Мнениеот sos » Чет Авг 04, 2016 3:28 pm

Бе, я сменете доставчика :rofl:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: През нощта в гората

Мнениеот VIdqhKoleelo » Чет Авг 04, 2016 8:21 pm

Alpina написа:Да не са били родопски сирени?
Добре че сте си останали в палатката... инак ако ги бяхте последвали вероятно щяхте да бъдете нагостени с родопски калмари, а после да ви видят сметката...

Имаше едно нещо което беше черешката на тортата. Първо ние бяхме пред палатката и хапвахме на светлина от челник и последните 10 минути спорехме каква е таз светлина която се вижда надолу между дърветата. Той вика, че било луната, а аз, че няма как защото е под хоризонта... и сякаш има сграда по надолу :crap: . Затова всъщност се стреснах много и даже за момент си казах на ум кой ме накара да идвам :rofl: . Не съм споменал, ние които бяхме сме на 17 и 18 години :D, което си е фактор..
Здрав байк, здраво тяло
Аватар
VIdqhKoleelo
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 11:17 am

Re: През нощта в гората

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Пет Авг 05, 2016 7:21 am

Alpina написа: родопски калмари


Прясно от ходжата :rofl:
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: През нощта в гората

Мнениеот Alexi » Пет Авг 05, 2016 8:48 am

я кажете кво пушите :evil:
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: През нощта в гората

Мнениеот ermenkovbg » Нед Авг 21, 2016 1:39 am

Ей! Па и вие големи мъжйе излезнаате :clap:
„Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата.“
„Накъдето и да карате, то е срещу вятъра и по нанагорнище.“
Аватар
ermenkovbg
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 1:45 pm
Местоположение: на баира

Re: През нощта в гората

Мнениеот goso » Нед Авг 21, 2016 5:18 pm

Некой пиян помак се е прибирал от гората.Пял е щото го е страх от мечката.
Коя беше песента, да видя да не съм бил аз :rofl:
goso
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Авг 14, 2016 1:07 pm

Re: През нощта в гората

Мнениеот TheAnimal » Вто Авг 23, 2016 9:29 am

Alexi написа:я кажете кво пушите :evil:

То е ясно, какво пушат. Въпроса е, кой им е дилъра?
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: През нощта в гората

Мнениеот taurus13 » Чет Авг 25, 2016 12:22 am

Пх....едно време към 91-ва, с един приятел се пускаме с гумена лодка по велека. Пускаме силно казано, че тя в горното течение е слаба, но се движим някак по нея. Основната идея беше моя приятел да лови змии и други гадини, щото беше биолог.
И то там си е като цяло пустош. Обаче вечер току почвам да чувам едно ритмично бум бум бум.... Първо мислех че ми се причува, ама на другия ден вечерта се учва по-силно. На третия ден вече ясно се чува че е музика...басите.
Накрая излязохме на устието на реката в Синеморец и то вече съвсем ясно се чува, ама пак не е оттам - от морето иде.
Не издържах и запитах в единствената тогава кръчма в синеморец, която вече се срина де....:)
Отговорът беше , че това е дскотеката в Ахтопол на плажа, на която насочвали колоните към морето за да не думкат много в града.
И тия колони цяла нощ (тогава нямаше ограничения за време) през морето, към Синеморец и по реката та 20 км навътре в Странджа... :evil:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: През нощта в гората

Мнениеот Zlobilka » Сря Ное 09, 2016 8:58 am

На вас ви е смешно , ама аз още помня какъв страх брах един път в казармата . Едно секретно поделение . В гората . В планината . На пост съм . Тъмно като в рог . Няма луна няма звезди . Новобранец ! Втори или трети караул ми беше , не помня точно. Обхождам си значи аз поста и както си вървя по пътеката / а тя шибаната пътека на участъци е като тунел колкото да мине човек , от двете страни храсти/дървета и така се преплели .../ и изведнъж зад мен бързи стъпки . Приближават се с умопомрачителна скорост . Як прилив на адреналин . Пулса се ускорява до невъзможни тактове . Сърцето се оплаква на мозъка че не може повече . Мозъка обаче в момента е зает копелето с решение на загадката какво е това чудо дето иде и как да излезем с сухи/празни гащи от ситуацията :) . Така че няма време да се занимава с дребни проблеми като разрив на сърцето / инфаркт ... . Автомата от преметнато на рамо положение , за милионна част от секундата се оказва в ръцете ми насочен напред / пфу деее ама тя опасността идва от зад / . Мозъка праща сигнали на краката да се обърнат , е да ама те треперят в момента и го пращат да върви по дяволите . Завърта се торс , глава и в същия момент едно куче разбираш ли пребягва между краката ми / няма другаде от къде да мине / с бясна скорост . Хич не знам от къде се взе и какво го гонеше тоя помияр , ама ми изкара акъла . Имал съм перипетии и с таралеж един път , половин час с зареден и насочен автомат , викам СТОЙ , КОЙ ИДВА , не ебава да отговори гадината . Само туп-туп като човек ходи. Та така .
Е точно от пеене не съм се стряскал , щото веднага разбрах че старите се връщат пияни от селската кръчма и даже не ги карах да залягат и да пълзят ..... стари кучета все пак , сдухани от служба , трябва да се уважават ! :)
Zlobilka
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 11:39 am

Re: През нощта в гората

Мнениеот Ozzie » Сря Ное 09, 2016 6:05 pm

Таралежа е класика. Не си първия който му се взема акъла от тази дребна гадинка.
:beer:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: През нощта в гората

Мнениеот VIdqhKoleelo » Пон Юни 25, 2018 9:02 pm

Zlobilka написа: Имал съм перипетии и с таралеж един път , половин час с зареден и насочен автомат , викам СТОЙ , КОЙ ИДВА , не ебава да отговори гадината . Само туп-туп като човек ходи. Та така .


Важното да има какво да се разказва за бъдещето!!! Тогава е било преди 2 години и сега се чудя как сме ги правили тия неща, с толкова желание и храброст да спим по гори. Аз бях на 17 както споменах по-горе... Те дори сега мои приятели не ги пускат за един ден в Стара Планина. А мен тогава пък майка ми даже не знаеше точно какви ги върша защото ме е пуснала да ходя на палатка на къмпинг. :rofl: Ама искам да добавя нещо към историята горе.

Ретроспекция към приключението ни: Действието се развиваше 2016г, лятото. Една вечер преди джамиите да ме побъркат от страх, търсихме къде да спим малко по-близо над Юндола. Без крайна цел и единствен план, да намерим равно място за палатка. Едно куче от населеното място не спря да ходи след нас и аз не знам защо, но много съм му благодарен! След малко ще се разбере. Докато ходим в гората видяхме едно разровено до едно дърво, но нищо не ни направи повече впечатление. Тъй като беше стръмно, аз изчаках с багажа малко надолу, а дружката се качи нагоре да огледа. След 1 минута се връща с желание да слизаме по-надолу. Аз нямах против ама се изненадах, че го чувам от него. НА СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА! 2017 лятото, чак тогава той ми каза, че видял мечка в гората тогава....... и не ми казал защото съм щял да се върна в София. :roll2: И си мисля, това куче добре, че беше с нас цяла нощ след това и щеше да сигнализира или въобще с миризмата си да прогони нещо. Все пак ние имахме храна в себе си и на дали само то я подушваше.

Айде, дано някой прочете писаниците и мерси на всички отговорили. Не бях влизал във форума дълго време, ама след Витоша 100 реших да огледам. :)
Последна промяна VIdqhKoleelo на Пон Юни 25, 2018 9:06 pm, променена общо 1 път
Здрав байк, здраво тяло
Аватар
VIdqhKoleelo
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 11:17 am

Re: През нощта в гората

Мнениеот Alexi » Пон Юни 25, 2018 9:03 pm

Zlobilka написа:..

аз не се сещам да съм бил буден на пост :evil:
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта