състезанието снощи

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

състезанието снощи

Мнениеот MAN6 » Вто Ное 01, 2005 3:35 pm

кой спечели ??? ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Zozka » Вто Ное 01, 2005 4:20 pm

Кольо Пияндето ;)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот Admin » Вто Ное 01, 2005 4:57 pm

Аз като дойдох, някои състезатели бяха твърде напред, за да ги догонвам ;)
Но иначе до късно останах на трасето :drunk::guiter::hbang2:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Вто Ное 01, 2005 5:01 pm

а тоя къде се класира?

[img]http://www.mtb-bg.com/album/MAN6/Bild037a.jpg[/img]
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Admin » Вто Ное 01, 2005 5:36 pm

Доста добро представяне направи :^:
Пупи и Любо от Веломания също показаха отлични умения и завидна издръжливост;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Вто Ное 01, 2005 6:04 pm

- Г-н Ботушаров, а как ще коментирате дисквалификацията на ангеУчо? заслужена ли бе тя или решението на съдията бе пресилено? все пак в създалата се ситуация участие взеха още 2 лица... ? и също така бихте ли коментирали представянето на "ие" ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Ное 01, 2005 6:27 pm

[quote="MAN6"]

- Г-н Ботушаров, а как ще коментирате дисквалификацията на ангеУчо? заслужена ли бе тя или решението на съдията бе пресилено? все пак в създалата се ситуация участие взеха още 2 лица... ? и също така бихте ли коментирали представянето на "ие" ;)
[/quote]


Тези две лица нЕмат нищо общо.:angel2:
А за червения картон на Ангеулчо всъщност бяха два жълти.:)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thefatcat » Вто Ное 01, 2005 7:02 pm

[quote="MAN6"]

а тоя къде се класира?

[img]http://www.mtb-bg.com/album/MAN6/Bild037a.jpg[/img]
[/quote]

Аз се класирах със Любо и Пупи.:drunk::rofl:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Вто Ное 01, 2005 7:07 pm

аз дочух че са зарязали стария си отбор и вече се състезават за Ariana pro Beer, верно ли е??? :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот climb » Вто Ное 01, 2005 8:09 pm

За кво състезание става на въпрос????
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Ное 01, 2005 9:19 pm

На 31 октомври - 1 ноември в близост до паметника на В.Левски, в къщата на двамата brothers Митови, се състоя тежко и продължително състезание в няколко дисциплини, в чест на big brother Митов. Сред изпитанията, с които трябваше да се справят участниците, бяха танци (включително техният самостоятелен подвид - погото), дране (най-вече гласово, но не само), поглъщане на различни пенливи или високоградусови течности, както и оцеляване в условията на всичко това. В проявата се записаха много известни колоездачи, като младите надежди thefatcat и Дидар Амин, старата пушка Любо (aka Любо от Веломания), победителката в последните няколко състезания по спускане ИЕ, форумните звезди Pupinator, MAN6, Zozka и Metal Psycho, както и други видни представители на нашите среди. Освен тези калени спортисти/спиртисти, имаше и представители на други среди, като ураганът "Олга", опитващ(а) се да помете всички останали, един поуицай, некъв дървар, неколко тикви и разни други маскирани и немаскирани еуементи. Отборът на колоездачите се представи изключително добре във всички изпитания, особено с напредването на нощта, когато част от състезателите предадоха щафетата на други свои колеги-свежарки. Все пак, редно е да отбележа, че най-екстремните движения бяха изпълнени от ураганът "Олга", която за малко да си разбие два пъти главата в една маса. Разбира се, излишно е да казвам, че крайната победа беше наша - последни в къщата останаха brothers Митови (колоездачи, разбира се), но не знам дали защото живеят там или по друга некоя причина...
Не вярвам да съм внесъл особена яснота по случая, но тъй като обещах репортаж, а не успях да изпия толкова, че да забравя обещанието си (а очевидно и г-н MAN6 също помни, т.е. и той не е пил достатъчно!), наложи се да надраскам горните редове. Ай наздраве! :beer::D:hbang2:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Вто Ное 01, 2005 9:23 pm

[quote="MAN6"]

- Г-н Ботушаров, а как ще коментирате дисквалификацията на ангеУчо? заслужена ли бе тя или решението на съдията бе пресилено? все пак в създалата се ситуация участие взеха още 2 лица... ? и също така бихте ли коментирали представянето на "ие" ;)
[/quote]


Трудно ми е да коментирам в подробности, защото точно тогава май следях дали ураганът "Олга" ще се стовари за пореден път върху ми. Едва когато чух трясъка се обърнах в правилната посока, но резултатът вече бе на лице :D в крайна сметка, с Big Brother Боян не бива да се спори ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Ное 01, 2005 10:11 pm

Урагана "Олга".:)
Ето значи какъФ бил този феномен.
Пак добре,че неуспя да вземе "реални" жертви това природно беТствие.:)Някак си между капките се разминаха всички състезатели.

Също така искам да обявА,че в алкохолно/делириумното състезание,аз се класирах...последен.:)Това имаше и своята добра страна.През цялото време имах бистра/остра/трезва гледна точка.Тя естесвено ми бе нужда да избягвам меки,но понякога твърди "снаряди"
Днес сутринта установих само леки щети по няколко пръста на дясната ръка,най-вероятно в следствие от танца "Пого"(много елегантен Фпрочем).Това са физическите контузий,иначе сутринта с неприязън останових,че съм настинал.:)
В такива моменти ми се иска да се бях Фкарал фъ някъф филм с алкохол,тогава нямаше да имам шанс да настина.:D

П.п. дъжра пряко отговорен за моето състояние Ангелчето.:)

П.п.п. Котето заслужава потупване по рамото(+черпене с бира ([color=beige]само ако той си я плати[/color]) за смелоста си да вземе дейно участие в Погото въпреки своето състояние.:)

Много добро състезание.Алкохол,пого,"шрапнели",кръв,предни салта на стълбите пред входната врата....имаше от всичко.:)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Вто Ное 01, 2005 10:44 pm

@admin: за пиенето...еми няма как, с колата бях (да, точно така- онази спортна червена кола....)

xexexe ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот thefatcat » Сря Ное 02, 2005 12:45 am

[quote="MAN6"]

...онази спортна червена кола....

xexexe ;)


[/quote]

Не беше ли бяла?:drunk::liplick:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BobbeR » Сря Ное 02, 2005 9:43 am

Big brother govori :) :

абе кво стана с оная калибра :)
а и още нещо, скоро очаквайте подробен
снимков материал от урагана "Олга"
който оспя да вземе само една жертва
по извесна сред скиорските среди :)

:beer:
Аватар
BobbeR
 
Мнения: 144
Рейтинг: 1405
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 10:02 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thefatcat » Сря Ное 02, 2005 10:10 am

:rofl::rofl::rofl:
Видехме нийй...:popcorn:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Ное 02, 2005 12:38 pm

[quote="BobbeR"]

Big brother govori :) :

абе кво стана с оная калибра :)
а и още нещо, скоро очаквайте подробен
снимков материал от урагана "Олга"
който оспя да вземе само една жертва
по извесна сред скиорските среди :)

:beer:
[/quote]


:D:rofl::rofl::rofl:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 135 госта