150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Ozzie » Нед Авг 08, 2010 10:21 am

28072010079.2.JPG
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот boriss13 » Нед Авг 08, 2010 12:18 pm

:rofl: Изби рибата....
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Нед Авг 08, 2010 1:39 pm

Ози... нямаш право пич :rofl: :rofl: :rofl:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот SpoileR » Нед Авг 08, 2010 2:02 pm

Пълни глупости са т'ва да те глобява домоуправителя... :rofl: :)

Иначе се сетих и аз:
Ако не е проблем искам да използвам темата: Имаме съседи които са извън страната вече няколко месеца и са си зае*али кучето в апартамента. Всеки следващ ден се дере все повече и повече още малко ще умре ама тия не ги ебе грам..турци ли са гърци ли са не знам... не са българи...

Викахме "зоо полиция" (рофл) и нормална полиция и кво ли не и всички твърдят, че тряя да се влезне ама не може да се влезне без съдебно разпореждане и вече понеже ставало прекалено сложно- на никой не му се занимава. :kaioken:

К'во да направя? Т'ва животно ми е жал за него направо, да не говорим, че сме в панел и половината блок не може да спи денонощно! Т'ва животно ще умре скоро.... 10000%... АЗ НЕ ЗНАМ КАК ОЩЕ Е ЖИВО! Кучето е 4 етажа от нас и все едно е в стаята...а тия дето са съседни апартаменти не искам да знам кво им е... И ВЪПРЕКИ ТОВА НИКОЙ НИЩО НЕ ПРАВИ!!!! :banghead: :banghead: :banghead:
А в шибания апартамент ЗАКОННО не може да се влезне ! :banghead:
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Нед Авг 08, 2010 2:38 pm

Е по някаккъв начин не можете ли да се свържите с роднини на собственниците или със самите тях.. бахти схемата.. и ще оставят кучето да умре от глад..

Та, по темата.. сега ще излезна да повъртя малко и после ще си кача колелото до нас за да му направя профилактика.. пак ще видим какво ще ми кажат ако ме видят ...

мене леко ми писна от хората във входа защото като видя някой и като го поздравя (пр. Добър ден) само 2 баби ми отвърнаха за последните 2 седмици..

Мъча се да се правя на "добро момченце" ама то на човек му писва в една точка..

Обмислял съм, какво може да стане ако за ч месец отида при сестра ми в младост..
1-во няма да забравят за тази глупост
2-ро като се върна в жк."Чайка", ще ми се преиска да се върна в жк."Младост"..

та ще видим какво ще става в последствие.. :eyebrow:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот azze » Нед Авг 08, 2010 2:44 pm

SpoileR написа:
Иначе се сетих и аз:
Ако не е проблем искам да използвам темата: Имаме съседи които са извън страната вече няколко месеца и са си зае*али кучето в апартамента. Всеки следващ ден се дере все повече и повече още малко ще умре ама тия не ги ебе грам..турци ли са гърци ли са не знам... не са българи...

Викахме "зоо полиция" (рофл) и нормална полиция и кво ли не и всички твърдят, че тряя да се влезне ама не може да се влезне без съдебно разпореждане и вече понеже ставало прекалено сложно- на никой не му се занимава. :kaioken:

К'во да направя? Т'ва животно ми е жал за него направо, да не говорим, че сме в панел и половината блок не може да спи денонощно! Т'ва животно ще умре скоро.... 10000%... АЗ НЕ ЗНАМ КАК ОЩЕ Е ЖИВО! Кучето е 4 етажа от нас и все едно е в стаята...а тия дето са съседни апартаменти не искам да знам кво им е... И ВЪПРЕКИ ТОВА НИКОЙ НИЩО НЕ ПРАВИ!!!! :banghead: :banghead: :banghead:
А в шибания апартамент ЗАКОННО не може да се влезне ! :banghead:

В България явно няма закони.Разбивате вратата и това е.
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Alpina » Нед Авг 08, 2010 3:17 pm

SpoileR написа:...Ако не е проблем искам да използвам темата...


Баси!
Обади се на столичния инспекторат и им сподели, че ако нищо не се предприеме по въпроса - определено ще стане достояние на медии и всички възможни места, що за институции имаме...
Уж сме били цивилизована държава - в други още при първия сигнал се слага лепенка на вратата и след 24 часа, ако е непокътната или собствениците не са се свързали със съответните органи се влиза с присъствие на полицията, само за да се вземе животното...

Бахти залупените сме...

Вчера (не че е нещо ново и голямо изключении) някой беше оставил 7 кученца малко преди Белата вода...
Масово разчитаме някой друг да ни изчисти осраното...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Нед Авг 08, 2010 7:59 pm

Въпроса на спойлера съм го задал в още два форума, дано някой даде конструктивна идея.

А за кученцата - тоя, дето ги е изхвърлил... просто нямам думи... Най-малкото, майка им не я чака нищо хубаво в здравословен план...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот azze » Нед Авг 08, 2010 8:24 pm

Alpina написа:Вчера (не че е нещо ново и голямо изключении) някой беше оставил 7 кученца малко преди Белата вода...
Масово разчитаме някой друг да ни изчисти осраното...

Днес видях,че някой им е оставил хляб и вода.Все пак това не е решение.
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот despite » Нед Авг 08, 2010 8:39 pm

SpoileR написа:Пълни глупости са т'ва да те глобява домоуправителя... :rofl: :)

Иначе се сетих и аз:
Ако не е проблем искам да използвам темата: Имаме съседи които са извън страната вече няколко месеца и са си зае*али кучето в апартамента. Всеки следващ ден се дере все повече и повече още малко ще умре ама тия не ги ебе грам..турци ли са гърци ли са не знам... не са българи...

Викахме "зоо полиция" (рофл) и нормална полиция и кво ли не и всички твърдят, че тряя да се влезне ама не може да се влезне без съдебно разпореждане и вече понеже ставало прекалено сложно- на никой не му се занимава. :kaioken:

К'во да направя? Т'ва животно ми е жал за него направо, да не говорим, че сме в панел и половината блок не може да спи денонощно! Т'ва животно ще умре скоро.... 10000%... АЗ НЕ ЗНАМ КАК ОЩЕ Е ЖИВО! Кучето е 4 етажа от нас и все едно е в стаята...а тия дето са съседни апартаменти не искам да знам кво им е... И ВЪПРЕКИ ТОВА НИКОЙ НИЩО НЕ ПРАВИ!!!! :banghead: :banghead: :banghead:
А в шибания апартамент ЗАКОННО не може да се влезне ! :banghead:


Дори и да не умре от глад сигурно е полудяло вече. Ако разбивате се пазете да не ухапе някого.

На село имахме една котка и я бяхме забравили в мазата и стоя един месец. Като отворихме мазата следващия път направо излетя навън, мина през целия двор и скочи право при немската овчарка, която съответно я оттърва от мъките.
despite
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1365
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:39 am

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Alpina » Нед Авг 08, 2010 8:48 pm

despite, мерси че го сподели - безкрайно полезно ни беше!!!
Баси... да беше човек - почти нямаше да ми пука, ама такива истории са ми брутално противни и гадни и мразя някой да ми ги споделя, след като са минало!!!
Отделно - идея нямаш сигурно по колко такива примера показват всяка вечер по различни програми и това, дето го описваш хич не е задължителния изход!!!

Spoiler-e влез в Skype, или пиши едно ЛС с адреса, ако още нищо не е решено...

azze, това пък да им се даде вода и хляб, за мен е почти същото като това дето са сторили "собаствениците" им...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Нед Авг 08, 2010 9:57 pm

:clap: :clap: :clap:

Говорих за 1-ъв път с домоуправителя като бЕл човек и се реши следното:
1. колелото си го качвам в асансьора през мазата -- така че ако някой изкърти аз да съм чист
2. като се направи ремонт на кабината да си го пребирам в мазата
3. ако имам да правя ремонти по колелото да си го качвам горе

а това с кучето е много messed up... пуснете си зоо-полицайте на Феникс по Енимъл Планет и вижте за какво става въпрос ако някой малтретира животно... не само глоба но и затвор ...

:praying: :praying: дано кученцето да го осинови някой или ако е едно черно бяло кокерче с името Рони да ми го прати по еконт до Варна...
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот X_NRG » Пон Авг 09, 2010 6:42 pm

С гледане на Animal Planet, кучето няма да бъде пуснато. Алпина, ти пита за адреса - има ли някакво развитие, защото искам да помогна ако сте намислили нещо.
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Kpucko » Вто Авг 10, 2010 2:18 am

А на едни близки в входа им събират такси, който има животно което се изкарва от дома се плаща по 2 лв на месец :rofl:
М/у другото не знам защо е тоз закон, освен да прибират парите на хората .. :nuts:
Аватар
Kpucko
 
Мнения: 79
Рейтинг: 1081
Регистриран на: Сря Юни 09, 2010 1:55 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Alpina » Вто Авг 10, 2010 8:02 am

Kpucko, хайде като не ги разбираш някои неща - не се обаждай :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Вто Авг 10, 2010 10:17 am

За адреса и един мой приятел пита, след като се свърза с една природозащитна организация, но Шпойлера е мега-несерьозник и не се обажда :banghead:
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Вто Авг 10, 2010 6:39 pm

Говорих и с една бабичка ( :roll2: ) и на нея и казах за схемата с асансьора и тя каза, че щом Данчо се се съгласил -- ок.

Сори, че не мога да помогна за кучето и се надявам да го изкарате от леговището му.. :bowdown: :bowdown:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот X_NRG » Вто Авг 10, 2010 6:50 pm

Antares написа:За адреса и един мой приятел пита, след като се свърза с една природозащитна организация, но Шпойлера е мега-несерьозник и не се обажда :banghead:


Който има телефона на Спойлера, да го изтипоса тук на публично място, моля. :)
П.С. Не се ебавам - става въпрос за затвореното куче.
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот hitar_potter » Вто Авг 10, 2010 9:36 pm

V.Rossi написа:0886929646 :beer:
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот marto_dh » Вто Авг 10, 2010 10:42 pm

Kpucko написа:А на едни близки в входа им събират такси, който има животно което се изкарва от дома се плаща по 2 лв на месец :rofl:
М/у другото не знам защо е тоз закон, освен да прибират парите на хората .. :nuts:

И при нас е така плащаме и за кучето :popcorn:
Аватар
marto_dh
 
Мнения: 79
Рейтинг: 1046
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 9:38 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Сря Авг 11, 2010 2:19 am

Впрочем, аз като имах кокер плащахме за куче по 2 лева.. НО, тука идва едно голямо но.. като махахме кучето поради определени обстоятелства, такса са останалите 2 кучета в блока вече няма... /едното е на домоуправителя/...

Както и да е на мене ми писнаха тези простотии във входа, щом ми е позволено да си качвам колелото в нас -- ОК.. ако ли не -- :finger:


:offtopic: Айде тука да обсъждате за заключеното куче.. просто да не се прави нова тема и да се пълни форума със еднообразни теми/shitty neighbours/ :smash: :smash:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот ico 1 » Сря Авг 11, 2010 10:37 am

При нас също се плаща такса за чистачка и ток - 2 лв на глава. Човек или животно - няма значение.
Аватар
ico 1
 
Мнения: 1774
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 8:19 pm
Местоположение: Варна

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот X_NRG » Сря Авг 11, 2010 9:32 pm

ico 1 написа:При нас също се плаща такса за чистачка и ток - 2 лв на глава. Човек или животно - няма значение.


И кво - кучето/котката ти дава по 2 кинта всеки месец?
Според мен пари трябва да се събират на домакинство, а не на глава.
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот hitar_potter » Сря Авг 11, 2010 9:58 pm

X_NRG написа:
ico 1 написа:При нас също се плаща такса за чистачка и ток - 2 лв на глава. Човек или животно - няма значение.


И кво - кучето/котката ти дава по 2 кинта всеки месец?
Според мен пари трябва да се събират на домакинство, а не на глава.

Едно куче добавя по няколко използвания на асансьора на ден - за разходките. Също така, донякъде и цапа с калните си лапи, с които влиза по градините. Нормално е плащането по някакъв начин да е пропорционално на потреблението, а то от своя страна е пропорционално на потребителите :) Виж, ако някой ти събира пари за котка, това вече е малко налудничаво.
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Сря Авг 11, 2010 10:22 pm

hitar_potter написа:
X_NRG написа:
ico 1 написа:При нас също се плаща такса за чистачка и ток - 2 лв на глава. Човек или животно - няма значение.


И кво - кучето/котката ти дава по 2 кинта всеки месец?
Според мен пари трябва да се събират на домакинство, а не на глава.

Едно куче добавя по няколко използвания на асансьора на ден - за разходките. Също така, донякъде и цапа с калните си лапи, с които влиза по градините. Нормално е плащането по някакъв начин да е пропорционално на потреблението, а то от своя страна е пропорционално на потребителите :) Виж, ако някой ти събира пари за котка, това вече е малко налудничаво.



Остава и за папагалите ми да взимат пари ...

пс. Преди време като нямахме асансьор кучето на една съседка се изповръща на стълбището.. стоя почти месец.. :xx(:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Alpina » Чет Авг 12, 2010 12:44 am

Чшалоуууу, правиш ли разлика между животни, които излизат и ползват стълбището/асансьора, както хората и такива, дето не си показват носа извън вратата?
Много ясно, че за куче е нормално да се взима такса, а за котка не...
Също така най-правилно е да е на глава от семейството, защото едно двучленно семейство определено не трябва да плаща като 6 членно например... все пак се води, че едните ползват стълбището, лампите му, асансьора и т.н. много по-често...

Естествено, че кучето ми цапа (особено през дъждовния сезон), а котките не са и стъпвали на него дет се вика (докато ги имаше)...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот X_NRG » Чет Авг 12, 2010 1:01 am

Исках да кажа, че вместо за кучето/котката да се плащат 100 такси "ток", "вода", "асансьор" или там каквото друго е измислено, може просто да се въведе такса "животно", която ще опрости нещата. За птици, котки, хамстери и други, които не се и подават извън вратата, не трябва да има каквато и да е такса според мен.
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 12, 2010 2:11 am

X_NRG написа: За птици, котки, хамстери и други, които не се и подават извън вратата, не трябва да има каквато и да е такса според мен.



При факта, че той има около 20 гълаба в междуетажната си стайчка ТИ какво би направил... :dark:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Чет Авг 12, 2010 6:49 am

X_NRG написа:...хамстери и други, които не се и подават извън вратата, не трябва да има каквато и да е такса според мен.
А за хамстери, които карат колело? И снимат?
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот hitar_potter » Чет Авг 12, 2010 7:14 am

X_NRG написа:Исках да кажа, че вместо за кучето/котката да се плащат 100 такси "ток", "вода", "асансьор" или там каквото друго е измислено, може просто да се въведе такса "животно", която ще опрости нещата. За птици, котки, хамстери и други, които не се и подават извън вратата, не трябва да има каквато и да е такса според мен.

Е, па при нас е така :)
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта