Лифтове (темата се оказа за този форум)

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Лифтове (темата се оказа за този форум)

Мнениеот uha_rampage » Съб Юни 12, 2004 4:16 pm

Лифтовете, лифтаджии и касиерки... обожавам ги!
Днес отивам на Симеоновкия лифт и тръгвам да си взимам билетчета.
Казвам "Колко ще ми струват два до Алеко?"
Касиерката се опита да ми пробута билети по 3лв. парчето + 1 лев за билет за колелото.
При което и казвам, че съм ученик и й показвам ученическа карта.
Но тя твърдо настоява да й дам по 4лв! Иска ми карта за градски транспорт?!?
Дадох й парите, защото не ми се разправяше с тая пу...риятелка... не исках и да си развалям настроението. Качих се в кабинката като не спирах да сипя попържни за лифтаджиите, касиерките и самите лифтове. За щастие този път лифтът спря САМО 2 пъти за по 5 минути!!! Единия път даже тръгна назад :D

Та така искам да попитам това още ли важи:

Цени: към месец юли 2002 г. цената на билета е 2,50 лв. в едната посока, а в двете - 4,00 лв. Учениците и [size=12][color=maroon]<s>пенсионерите</s> пътуват срещу 1 лв. в едната посока[/size].[/color] Децата до 7- годишна възраст пътуват безплатно



информацията е взета от - http://www.geocities.com/the_bulgarian_ ... iftove.htm

Цената за билета вече е 3лв., така че предполагам за ученици също е поскъпнал. Но едва ли е 3лв!!!
Аз за радост в случея с лифтовете и за нещастие попринцип все още съм ученик...
И мисля, че за да го докажа трябва да покажа Ученическа карта, а не Карта за грАдския транспорт?!? Прав ли съм?

И като оставим мойте премеждия настрана си задавам въпроса не е ли време да се създадат карти за лифтовете за велосипедисти,
които да могат да се копуват от БФПК, а не както е сега да се дават само на определени хора. Естествено цената сигурно ще надвишава 20лв., но все пак...

Е както и да е... направих две спускания защото беше много кално и си отидох като преди да го сторя се отбих брез касата и й казах да си .б. майката... прие го добре...

ENDE
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Съб Юни 12, 2004 6:44 pm

[quote="uha_rampage"]

Лифтовете, лифтаджии и касиерки... обожавам ги!
Днес отивам на Симеоновкия лифт и тръгвам да си взимам билетчета.
Казвам "Колко ще ми струват два до Алеко?"
Касиерката се опита да ми пробута билети по 3лв. парчето [color=red][size=200]+[/size][/color] 1 лев за билет за колелото.
При което и казвам, че съм ученик и й показвам [color=red]ученическа карта[/color].
Но тя твърдо настоява да й дам по 4лв! [color=red]Иска ми карта за градски транспорт[/color]?!?
Дадох й парите, защото не ми се разправяше с тая [color=red]пу[/color]...риятелка... не исках и да си развалям настроението. Качих се в кабинката като не спирах да сипя попържни за лифтаджиите, касиерките и самите лифтове. За щастие този път лифтът спря САМО 2 пъти за по 5 минути!!! Единия път даже тръгна назад :D

Та така искам да попитам това още ли важи:

[quote]Цени: към месец юли 2002 г. цената на билета е 2,50 лв. в едната посока, а в двете - 4,00 лв. [color=red][size=134]Учениците и [size=12][color=maroon]<s>пенсионерите</s>[/color][/size] пътуват срещу 1 лв. в едната посока[/size].[/color] Децата до 7- годишна възраст пътуват безплатно[/quote]


[size=67]информацията е взета от - http://www.geocities.com/the_bulgarian_ ... iftove.htm[/size]

Цената за билета вече е 3лв., така че предполагам за ученици също е поскъпнал. Но едва ли е 3лв!!!
Аз за радост в случея с лифтовете и за нещастие попринцип все още съм ученик...
И мисля, че за да го докажа трябва да покажа [u]Ученическа карта[/u], а не [u]Карта за грАдския транспорт[/u]?!? Прав ли съм?

И като оставим мойте премеждия настрана си задавам въпроса не е ли време да се създадат карти за лифтовете за велосипедисти,
които да могат да се копуват от БФПК, а не както е сега да се дават само на определени хора. Естествено цената сигурно ще надвишава 20лв., но все пак...

Е както и да е... направих две спускания защото беше много кално и си отидох като преди да го сторя се отбих брез касата и й казах да си .б. майката... прие го добре...

ENDE
[/quote]



ave dneska liftovete sa bezplatni ve !!!
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Съб Юни 12, 2004 7:30 pm

Не и на Симеоновския, не и за колоездачи...
А и за [u]нормални[/u]:) хора също :(!:
Пред мен видях как една жена си плаща после друга пък плати билетите на децата си и така...
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот AgentOrange » Съб Юни 12, 2004 8:22 pm

[quote="uha_rampage"]
...преди да го сторя се отбих брез касата и й казах да си .б. майката... прие го добре...
[/quote]


Евалата брат! Мерси, че създаваш позитивен имидж на колоездачите....

Лифтовете бяха безплатни за всички с карти за градския транспорт. За това са те питали за такава.
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот uha_rampage » Съб Юни 12, 2004 8:31 pm

Ооо моля... И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ГО ПРАВЯ!
Нещо против?

Аз пък може би съм искал да си платя?
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Съб Юни 12, 2004 10:02 pm

[quote="uha_rampage"]


Е както и да е... направих две спускания защото беше много кално и си отидох като преди да го сторя се отбих брез касата и й казах да си .б. майката... прие го добре...
[/quote]


Яко suxx :( Ако бях на касиерката, сега щеше да си с половин захапка по-малко :(!:

Мноо интересно ако беше КАСИЕР, некой планинец, дали щеше така да постъпиш :uzi:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Zozka » Съб Юни 12, 2004 10:34 pm

[quote="uha_rampage"]

Лифтовете, лифтаджии и касиерки... обожавам ги!
Днес отивам на Симеоновкия лифт и тръгвам да си взимам билетчета.
Казвам "Колко ще ми струват два до Алеко?"
Касиерката се опита да ми пробута билети по 3лв. парчето [color=red][size=200]+[/size][/color] 1 лев за билет за колелото.
При което и казвам, че съм ученик и й показвам [color=red]ученическа карта[/color].
Но тя твърдо настоява да й дам по 4лв! [color=red]Иска ми карта за градски транспорт[/color]?!?
Дадох й парите, защото не ми се разправяше с тая [color=red]пу[/color]...риятелка... не исках и да си развалям настроението. Качих се в кабинката като не спирах да сипя попържни за лифтаджиите, касиерките и самите лифтове. За щастие този път лифтът спря САМО 2 пъти за по 5 минути!!! Единия път даже тръгна назад :D

Та така искам да попитам това още ли важи:

[quote]Цени: към месец юли 2002 г. цената на билета е 2,50 лв. в едната посока, а в двете - 4,00 лв. [color=red][size=134]Учениците и [size=12][color=maroon]<s>пенсионерите</s>[/color][/size] пътуват срещу 1 лв. в едната посока[/size].[/color] Децата до 7- годишна възраст пътуват безплатно[/quote]


[size=67]информацията е взета от - http://www.geocities.com/the_bulgarian_ ... iftove.htm[/size]

Цената за билета вече е 3лв., така че предполагам за ученици също е поскъпнал. Но едва ли е 3лв!!!
Аз за радост в случея с лифтовете и за нещастие попринцип все още съм ученик...
И мисля, че за да го докажа трябва да покажа [u]Ученическа карта[/u], а не [u]Карта за грАдския транспорт[/u]?!? Прав ли съм?

И като оставим мойте премеждия настрана си задавам въпроса не е ли време да се създадат карти за лифтовете за велосипедисти,
които да могат да се копуват от БФПК, а не както е сега да се дават само на определени хора. Естествено цената сигурно ще надвишава 20лв., но все пак...

Е както и да е... направих две спускания защото беше много кално и си отидох като преди да го сторя се отбих брез касата и й казах да си .б. майката... прие го добре...

ENDE
[/quote]


Еми заради такива като тебе е такова отношението към нас, научи се да си използваш мозъка - помага :dunce:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот screamBoy » Нед Юни 13, 2004 9:27 am

що бе и аз вчера (събота) се качих веднъж със Симеоновския и всичко си беше точно - 4лв - и проблем не ми направиха въпреки всичките останки по коньо
аааа сетих сееее
чел си някъф чужбински сайт (geocites.com) и си мислиш че това би могло да се отнася за България ? - забрави :))
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот C_Mo » Нед Юни 13, 2004 10:15 am

[quote]
От [b]http://www.skgt-bg.com/News/changes.htm[/b]
<hr noshade size="1">
ПРЕЗ МЕСЕЦ ЮНИ 2004 ВЪЖЕНИ ЛИНИИ ЩЕ РАБОТЯТ КАКТО СЛЕДВА:

1. ПВЛ "СИМЕОНОВО - АЛЕКО"

- В СЕДМИЧЕН ГРАФИК ПЕТЪК, СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

2. ПВЛ "ДРАГАЛЕВЦИ - ГОЛИ ВРЪХ"

- В СЕДМИЧЕН ГРАФИК ЧЕТВЪРТЪК, ПЕТЪК, СЪБОТА И НЕДЕЛЯ.



РАБОТНО ВРЕМЕ С ПЪТНИЦИ ОТ 08:30 ДО 18:30 ЧАСА.

[b]НА 12.06.2004 (СЪБОТА) ПВЛ "СИМЕОНОВО-АЛЕКО" И ПВЛ "ДРАГАЛЕВЦИ-ГОЛИ ВРЪХ" ЩЕ ПРЕВОЗВАТ БЕЗПЛАТНО ПЕНСИОНЕРИ,СТУДЕНТИ И УЧЕНИЦИ СРЕЩУ ПРЕДСТАВЯНЕ НА КАРТА ЗА ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ.[/b]

ЩЕ СЕ ОСИГУРИ ТРАНСПОРТНОТО ОБСЛУЖВАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ С ГРАФИКА НА РАБОТА НА ВЪЖЕНИТЕ ЛИНИИ, КАТО ПЪРВИТЕ КОЛИ ОТ КВ."ХЛАДИЛНИКА" И КВ. "ДЪРВЕНИЦА" ТРЪГВАТ В 07:45 ЧАСА, А ПОСЛЕДНАТА КОЛА ОТ ПЪРВА ЛИФТОВА СТАНЦИЯ "СИМЕОНОВО-АЛЕКО" В ДЕЛНИЧНИ ДНИ ЩЕ ТРЪГВА В 19:30 ЧАСА, А В ПОЧИВНИ И ПРАЗНИЧНИ ДНИ - В 20:00 Ч.
[/quote]
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Нед Юни 13, 2004 11:01 am

Абе вие сте големи ЗЛЕ-та както вика Манша :D
Винаги си нося лична карта, ученическа карта и карта за градския транспорт, просто щото си взимам винаги портфейла :D
Нима мислите, че съм дал 8 лева за билети?
буаххахаххаа
Ей са ще им дам 8 лева... За 8 лева мога да си купя 16 литра бира бре! :)
no comment!!! :D:D:D

А и още нещо - аз нали бях веловозач? Тогава как развалям вашия колоездачески [u]имидж[/u]?

Зозке - аз съм се научил да го използвам, за съжаление същото май не важи за теб ;)

FUCKERS :D
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Нед Юни 13, 2004 12:07 pm

@uha_rampage
Последно плащал ли си ги тия 8лв или не, и ако не за какъв дявол ти беше да ни занимаваш с глупостите си :?::}): Също така предполагам знаеш какво се случва на подобни теми... имаш няколко часа да си спомниш как точно е било, след това творението ти ще бъде преместено в "Бла-Бла".

Edit: being a fucker is way better than being fucked :P
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Zozka » Нед Юни 13, 2004 2:20 pm

[quote="uha_rampage"]

Абе вие сте големи ЗЛЕ-та както вика Манша :D
[/quote]


Позьор :o)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот Zozka » Нед Юни 13, 2004 2:25 pm

[quote="uha_rampage"]

При което и казвам, че съм ученик и й показвам [color=red]ученическа карта[/color].
Но тя твърдо настоява да й дам по 4лв! [color=red]Иска ми карта за градски транспорт[/color]?!?
[color=green]Дадох й парите[/color], защото не ми се разправяше с тая [color=red]пу[/color]...риятелка...
[/quote]


[quote="uha_rampage"]

Винаги си нося лична карта, ученическа карта и [color=red]карта за градския транспорт[/color], просто щото си взимам винаги портфейла
[color=green]Нима мислите, че съм дал 8 лева за билети?
буаххахаххаа[/color][/quote]


Без коментар :crazy:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот ЛегуМанъ » Нед Юни 13, 2004 3:04 pm

Абре рампАж - мУмчие ти си Откачен уа! ИмАааш по странну чувстувание за хумьр от мени:^: Или си некуф джини(genius) или си тъпУ копИлие наркоманску! :8D::D:o)
А посли мен мА Упреквът, че съм ПисАл идиотщиниии. :B):
Кеф'ш мъ щи звъннъ... :O
Chilli DH TEAM
ЛегуМанъ
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 10, 2004 3:41 pm
Местоположение: Fiji

Мнениеот screamBoy » Нед Юни 13, 2004 3:20 pm

ей тоя лаф е мноо як - кефиш ме шти звънна !!!
ше зема да си купа едно тромбонче за кормилото и като вида някоя кака дет ме кефи ше й звънна :)))))))))
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот uha_rampage » Пон Юни 14, 2004 6:46 am

Windstream - не си спомням човече всичко стана толкова бързо :(
Нямах време да отреагирам :V: Съжалявам че съм ви отнел от ценното време! ;)
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Юни 14, 2004 4:38 pm

[quote="uha_rampage"]

Windstream - не си спомням човече всичко стана толкова бързо :(
Нямах време да отреагирам :V: Съжалявам че съм ви отнел от ценното време! ;)
[/quote]
]


Къдя си вааа, БуахахаРампаге :D:^:
като я псува касиерката, да ти дойде на ум, че жената си върши работата? що не и вкара и един шамар да се успокоиш...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот uha_rampage » Пон Юни 14, 2004 7:38 pm

bikedriver - "ТУПАНИЦИ И ШУТОВЕ" за касиерките... да им дойде ума в главата!!! :^::D:)
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Пон Юни 14, 2004 10:07 pm

[quote="uha_rampage"]

bikedriver - "ТУПАНИЦИ И ШУТОВЕ" за касиерките... да им дойде ума в главата!!! :^::D:)

[/quote]


и малко сех и сръбска ще заспи начи :^:
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Юни 14, 2004 10:57 pm

[quote="rujiru"]

[quote="uha_rampage"]

bikedriver - "ТУПАНИЦИ И ШУТОВЕ" за касиерките... да им дойде ума в главата!!! :^::D:)

[/quote]


и малко сех и сръбска ще заспи начи :^:
[/quote]

По-поуека с първото,че кои знае за какво животно става дума:nuts:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Юни 15, 2004 10:00 am

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="rujiru"]

[quote="uha_rampage"]

bikedriver - "ТУПАНИЦИ И ШУТОВЕ" за касиерките... да им дойде ума в главата!!! :^::D:)

[/quote]


и малко сех и сръбска ще заспи начи :^:
[/quote]

По-поуека с първото,че кои знае за какво животно става дума:nuts:
[/quote]


лелеее и това го казваш ти, дето точиш лиги всеки път като видиш на Драгалевския оная русата какичка със сребърните ланци...
:eek::eek2::erm::I:blush::confused::crap::crying::bawling::buck::o):nuts::dgrin::thumb::praying::X:dunce::karate::kaioken::smash::O:(:?::B)::argue::beer::love::nuke::banana:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот velco » Вто Юни 15, 2004 10:28 am

[quote="bikerider"]
лелеее и това го казваш ти, дето точиш лиги всеки път като видиш на Драгалевския оная русата какичка със сребърните ланци...
:eek::eek2::erm::I:blush::confused::crap::crying::bawling::buck::o):nuts::dgrin::thumb::praying::X:dunce::karate::kaioken::smash::O:(:?::B)::argue::beer::love::nuke::banana:
[/quote]

Аха, bikerider си е намерил smilie-тата :P:D:^:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Вто Юни 15, 2004 11:55 am

[quote="bikerider"]

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="rujiru"]

[quote="uha_rampage"]

bikedriver - "ТУПАНИЦИ И ШУТОВЕ" за касиерките... да им дойде ума в главата!!! :^::D:)

[/quote]


и малко сех и сръбска ще заспи начи :^:
[/quote]

По-поуека с първото,че кои знае за какво животно става дума:nuts:
[/quote]


лелеее и това го казваш ти, дето точиш лиги всеки път като видиш на Драгалевския оная русата какичка със сребърните ланци...
:eek::eek2::erm::I:blush::confused::crap::crying::bawling::buck::o):nuts::dgrin::thumb::praying::X:dunce::karate::kaioken::smash::O:(:?::B)::argue::beer::love::nuke::banana:
[/quote]



Мммм гоот, щом точи начи си е за точене :}):
как да нема сех и ..:D
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Юни 15, 2004 12:15 pm

[quote="bikerider"]

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="rujiru"]

[quote="uha_rampage"]

bikedriver - "ТУПАНИЦИ И ШУТОВЕ" за касиерките... да им дойде ума в главата!!! :^::D:)

[/quote]


и малко сех и сръбска ще заспи начи :^:
[/quote]

По-поуека с първото,че кои знае за какво животно става дума:nuts:
[/quote]


лелеее и това го казваш ти, дето точиш лиги всеки път като видиш на Драгалевския оная русата какичка със сребърните ланци...
:eek::eek2::erm::I:blush::confused::crap::crying::bawling::buck::o):nuts::dgrin::thumb::praying::X:dunce::karate::kaioken::smash::O:(:?::B)::argue::beer::love::nuke::banana:
[/quote]

Шшшшшт бе Марто,недей издава тука топ секретни неща;):peace:Че да не кажа аз как точиш ти лиги по какичките по НДК-то:D
Ае наздраве:beer:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Юни 15, 2004 8:19 pm

поне не твърдя, че са грозни :D:8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Windstream » Сря Юни 16, 2004 12:02 am

[quote="Metal_Psycho"]

Че да не кажа аз как точиш ти лиги по какичките по НДК-то:D
[/quote]

Сус бре, ти сигурен ли си че приятелката му не е почнала да проявява интерес към МТВ и не се промъква във форума по малките часове на нощта? :P;):D:D
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот bikerider » Сря Юни 16, 2004 10:19 am

[quote="Windstream"]

[quote="Metal_Psycho"]

Че да не кажа аз как точиш ти лиги по какичките по НДК-то:D
[/quote]

Сус бре, ти сигурен ли си че приятелката му не е почнала да проявява интерес към МТВ и не се промъква във форума по малките часове на нощта? :P;):D:D
[/quote]


Ееее ти сега, недей да искаш прекалено много от мумчьето :D:8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юни 16, 2004 11:03 am

Ха-ха,смейте се вие,смейте се,но нека видим кой ще се смее последен:uhh:
I'll be back(Ке се върнем):uzi:;):roll2::rofl:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Сря Юни 16, 2004 12:45 pm

Който се смее последен, най-бавно загрява! :D:D:D
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Сря Юни 16, 2004 7:06 pm

имаше един лаф от един учител по военно
"смейте се, смейте се, ама утре като падне атомната бомба аз ще се смея" :D:8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Следваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 27 госта