XC sucks

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Мнениеот boi4ka » Вто Апр 27, 2004 10:22 am

[quote="Metal_Psycho"]

The horror,the horror....aaaaaaarrrrrrrrggggghhhhh[gurlen pisak tip"opa Alien-a me fana za grazmulia"[:p])Not in the face,not in the face....noooooooooooooooooooo

Idem iz selo,sofiiski bokluci,moita cel e gazo da vi prusna...
Toi e nomer ednoooooooo (tadaaaaam)toi e nomer ednooooo.....na modni sedenki stoiki vurteh................siktirrrrrr!!!!!:xx(::xx(:;):D:D[:p][:p]

The power of the lignia knows no end!:8D::D:D:D[:p][:p]
[/quote]

ЧЕШЕМ СИ ЕЗИЦИТЕ БЕ,НАЛИ ЗА ТВА Е ТОЯ ФОРУМ,НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ НИКОГО!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Апр 27, 2004 1:04 pm

[quote="boi4ka"]

[quote="Metal_Psycho"]

The horror,the horror....aaaaaaarrrrrrrrggggghhhhh[gurlen pisak tip"opa Alien-a me fana za grazmulia"[:p])Not in the face,not in the face....noooooooooooooooooooo

Idem iz selo,sofiiski bokluci,moita cel e gazo da vi prusna...
Toi e nomer ednoooooooo (tadaaaaam)toi e nomer ednooooo.....na modni sedenki stoiki vurteh................siktirrrrrr!!!!!:xx(::xx(:;):D:D[:p][:p]

The power of the lignia knows no end!:8D::D:D:D[:p][:p]
[/quote]

ЧЕШЕМ СИ ЕЗИЦИТЕ БЕ,НАЛИ ЗА ТВА Е ТОЯ ФОРУМ,НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ НИКОГО!
[/quote]


E nie tova mnogo dobre go znaem,no nali trebe se obadia,4e 6te me zabravite8);):D:D:D[:p][:p][:p]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boi4ka » Вто Апр 27, 2004 4:49 pm

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="boi4ka"]

[quote="Metal_Psycho"]

The horror,the horror....aaaaaaarrrrrrrrggggghhhhh[gurlen pisak tip"opa Alien-a me fana za grazmulia"[:p])Not in the face,not in the face....noooooooooooooooooooo

Idem iz selo,sofiiski bokluci,moita cel e gazo da vi prusna...
Toi e nomer ednoooooooo (tadaaaaam)toi e nomer ednooooo.....na modni sedenki stoiki vurteh................siktirrrrrr!!!!!:xx(::xx(:;):D:D[:p][:p]
а точно тебе едва ли!

The power of the lignia knows no end!:8D::D:D:D[:p][:p]
[/quote]

ЧЕШЕМ СИ ЕЗИЦИТЕ БЕ,НАЛИ ЗА ТВА Е ТОЯ ФОРУМ,НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ НИКОГО!
[/quote]


E nie tova mnogo dobre go znaem,no nali trebe se obadia,4e 6te me zabravite8);):D:D:D[:p][:p][:p]
[/quote]
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот eXtreMen » Чет Апр 07, 2005 11:31 am

KWW

Виш с'я пич, евала ти правя че си такав герой, че си толкова велик и безстрашен и че си най-големия карач, направо мисля че си моят нов кумир... незнам...
ама нешто хич не ме кефи как се изказваш по адрес на тоя и оня, в случая по адрес на хората които обичат да КАРАТ !!! колела, докато такива като тебе само могат да се ВОЗЯТ !!! надолу като баби (бабите да ме извиняват за сравнението, защото предполагам биха карали по-добре от KWW :)).
Личното ми мение е че всеки един стил на каране си е страхотен сам по себеси и никой ( най-малко пък Ти) няма право по каквато и да е причина да обижда хората каращти различен от него стил.

Между другото аз не карам XC, но въпреки това ми беше доста убидно да прочета подобен topic.

Надявам се да пораснеш колкото се може по-скоро за да разбереш какво съм написал и да преосмислиш вижданията си за теб, за околния свят и за мястото ти в цялата тая картинка.

Успех !

Сърдечни поздрави от Варна
"Онова, което порицаеш, на свой ред ще порицае теб и един ден ти ще се превърнеш в онова, което си осъдил."
Аватар
eXtreMen
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 10:37 pm
Местоположение: Varna-Bulgaria

Мнениеот shaggy86 » Чет Апр 07, 2005 12:16 pm

малии и топик............според мен човек може да кара каквото си иска и както си иска,никой не може да ти каже че си балък ако караш или не караш даден стил:(!:,все пак живеем в свободна страна и всеки може да прави каквото си иска-кмw няма ПРАВО
бучи като не му се кара XC просто да не кара XC.........:peace::peace::peace:
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот pascoff » Чет Апр 07, 2005 4:08 pm

[quote="bikerider"]

[quote="Waldemar"]

[quote="MOD"]

Adventure МТБ е страхотно попадение ... много добре звучи ..:D:D
@Waldemar - и аз съм на това мнение .. с тази разлика че не се свиня да се добутам (дотътря :D) до набелязаната цел ...;):D
[/quote]


Ааа, не само бутам ами и нося когато не става по друг начин.

http://h2g2.hit.bg/Pics%20Gallery/MTB/Kominite.html

[/quote]


ейййй, кво жестоко местенце :D:D:D:D

за стила си има наименование - ATB (all-terrain biking).
[/quote]


ей тва ми е една от любимите "пътеки" под Комините ... само дето колелцето ми е слаба ракия, не може се справи с тия "камънчета" ... Марто като си сглобиш "зверчето" ще ми дадеш ли да го пробвам на това местенце :)
ОБИЧАМ ДА ЯМ КАМЪНЧЕТА
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Чет Апр 07, 2005 4:19 pm

[quote="mite_pascoff"]

Марто като си сглобиш "[color=red]Дзверчет[/color]о" ще ми дадеш ли да го пробвам на това местенце :)
ОБИЧАМ ДА ЯМ КАМЪНЧЕТА


[/quote]


хаха, Марто да ме черпиш за кръщаването!
по-добре е от "малкият танк на Марто", нали?
:D
м/у другото, дооста ме вчепатли... особено шока... много... секси някак...и с тоя цвят...:P
:thumb:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот mrPesh » Пет Апр 08, 2005 1:31 am

@kww: Понеже много ме разсмиваш ти предлагам да направим едно спускане, ама и двамата с XC колела с високите седалки,и да видим колко е лесно.

Аз за разлика от теб съм фен на всички дисциплини и се опитвам да се уча от различните техники на неща които ще ми помогнат в XCto.Убеден съм че най-добрите XC карачи на Балканите са по-добри спускачи от теб,да не говорим за световните величия.

Дори има един белгиец който беше няколко години в първите 10 на XCto,а сега гледам че влиза в 10те на DH :agree:

Пък да знаеш спускачите колко километри XC навъртат за тренировка...Да не си мислиш че само се пързалят надолу?!

Айде приятно и безаварийно каране(возене):thumb:
Аватар
mrPesh
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1336
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 12:06 am
Местоположение: Bulgaria,Veliko Tyrnovo

Мнениеот bikerider » Пет Апр 08, 2005 4:49 pm

Яяяя да ви се невиди и отворковците
докарало им се, видите ли, моeто колело :))))

mih, днеска си поръчах шока на една симпатична кака в щатско, та като доде ще ти дам да видиш кво значи секси ;)

@mrPesh: и ти къртиш миФки :beer::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта