депресия или истина

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Съб Май 25, 2013 11:22 am

Бъдете честни , поне първите в групите трябва да бъдат лансирани , защото иначе се обрича бъдещето на спорта .
Някога в казармата имаше един лаф , награждаваме те с похвално потупване по рамото и с този лаф се поощряваше посредсвеноста и се даваше път на тарикатите .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Вто Май 28, 2013 9:36 pm

Бъдещето на спорта е работа частна. Ако някой го кефи да дава награди, ще дава. Няма положение при което някой Трябва да бъде лансиран, спонсориран и пр. Аз лично съм против и това изобщо да е държавна рабоата, ама понеже едни хубави пари се крадат и перат в пустия спорт, та никой не иска да прекрати това. То по същата логика държавата трябва да спонсорира архитекти, инженери, лекари, авиомоделисти и плетачки на 5 куки ако щеш. Спорта е зрелище, а логиката по която държавата го дотира е, че нещо трябва да отвлича вниманието на гражданите от нещата с които се занимават управниците. Това нито е ново, нито скоро ще изчезне, което не значи че не е порочно. Нали знаете - дайте на народа хляб и зрелище да седи мирен и да не мисли за "глупости".
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот 4getcredo » Сря Май 29, 2013 10:10 am

Съгласен съм с Милко напълно. Имало е времена, когато спортът е бил важна част от идеала (искрената отдаденост) в изграждането и самочувствието на нацията (колкото и да е преди всичко въобразена). Този проект вече почти не работи в добронамерения си вид. В момента, когато този идеал се превръща по-скоро в инструмент, чиста политическа технология, мерене на пишки, а по-късно и бизнес, в който спортът има отчетлива роля, благородните приказки за подпомагане с идеална цел от страна на държавата (т.е. целокупната българска общност) на елитния спорт са мажи и лАжи, хрантутщина, благородна среда за корупция и ниска ефективност.

Държавата, бат' Весо, не е майка хранилница. Държавата е отговорност на силните и солидарност към по-слабите, а не привилегироване ad hoc на най-силните и най-успешните. Те би трябвало да се оправят и сами, стига да имат куража и трудолюбието. Както май се вижда, твоя Маринчо ги има тези неща. Не се коси.

'бах ти и проповедта дръпнах :lol:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: депресия или истина

Мнениеот bikerider » Сря Май 29, 2013 10:46 am

outfaced написа:системата не работи за личното щастие на отделния индивид.

Ето това тотално погрешно очакване може би е в основата на най-голямата част от депресиите.

Да не говорим за изконната ни черта да се гордеем, че сме родени след някого... и първия сблъсък с реалността ни удавя.

@4getcredo: :agree:
Ако мога да допълня - проектът "нация" също не е това, което в бил поради няколко обективни социални процеса, които никога не са спирали. Както винаги съм твърдял депресиите и отчаянието са 2/3 липса на ориентир.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Чет Май 30, 2013 5:46 am

Традиция стана държавата да памага на на най - непереспективните и да подтиска кадърните . То си е и логично , защото кадърните са опасни и ще " натискат " . Но при спорта нещата не са така . Спортистите са лицето на тази държава , кога ще бъде забравено лятото на 1994 или ненадминатия рекорд на Стефка Костадинова ... да не изреждам всички . Забележете , че най- големите спортни постижения в България са от спортисти на държавата майка а не мащеха . И другото , което забелязвам в този форум е стремежа към постигане на някакви лични цели извън системата . Пояснявам , че стремежа към духовното преминава през множество материални препятсвия , които трябва да бъдат преодолени и е невъзможно да бъдат заобиколени .
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Май 30, 2013 7:06 am

Бат, Весо, /само за да не прекъсваме темата/ -един незначителен щрих от големия спорт: /потърси подробности /:
Преди много години на едни зимни олимпийски игри се появи един момък - Ерик Хейдън- и събра всички златни медали по бързо пързаляне с кънки -от 500 до 10000м. / Мисля, че след това се опита и на колоездене писта/. Естествено беше да бъде запитан, как му е помогнала държавата /най-богатата/.Отговорът- Федерацията му е платила / осигурила безплатен достъп/ да ползва 6 /шест/ месеца ледена пързалка. И толкоз!
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот milestone » Пон Юни 03, 2013 2:30 pm

Бат'Весо написа:Традиция стана държавата да памага на на най - непереспективните и да подтиска кадърните . То си е и логично , защото кадърните са опасни и ще " натискат " .

Абсолютно вярно :agree:. "Подтиска" даже е слаба дума като се има предвид колко кадърни хора са били изолирани, измъчвани или направо убивани през определен период от близката ни история та чак до сега.
Айде обаче да си зададем въпроса кога се случи това и кой го направи? Незначителен на пръв поглед въпрос, но като слушам напоследък коментари на хора, с които директно общувам и на разни такива дето ги дават по телевизора, си правя един мнооого тъжен извод - мнозинството от нас сме уникално тъпи, поддатливи на манипулации и немислещи. За малцинството кадърни стана въпрос вече. Ми в такъв случай дали не си заслужаваме положението, в което сме в момента?
Извинявам се предварително на тези, които са се обидили.
Аватар
milestone
 
Мнения: 244
Рейтинг: 1771
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2005 4:37 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Пон Юни 03, 2013 8:21 pm

от Бат'Весо » Чет Май 30, 2013 6:46 am
"...Традиция стана държавата да помага на на най - непереспективните и да подтиска кадърните ..."
Бат Весо ти слушал ли си за другаря Сталин и лозунга му -"Кадрите решават всичко". Само ,че става въпрос за НАШИТЕ КАДРИ-цункани от партията - другите да го духат, ако не щат да духат...Москва/ и верните и български гъ..лизци/ не вярват на сълзи! :nono:

НА КРАК ,О ПАРИИ И ПРЕЗРЕНИ!!!
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Чет Юли 25, 2013 4:18 pm

Съжалявам , че прогнозата ми от миналата година за слаби инвестиции в МТВ - колоезденето се оказаха верни . Като гледам как се отменят мероприятията прословутия ентусиазъм взема да ме напуска . Хареса ми новия стил ХСО в състезателното колоездене и го смятам за единствения , който ще се развива . Аргументите ми са следните :
- кръговото каране напомня на публиката за мотокрос и дава възможност за следене на състезателите , което си е интересно .
- дава се възможност на организаторите да подготвят терена
- не се дава възможност на състезателите да мамят ...
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот did » Чет Юли 25, 2013 4:53 pm

Много бързаш със заключенията.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот subritual » Чет Юли 25, 2013 6:25 pm

Ами заглавието на темата е интересно. Аз напоследък, понеже съм в депресия и си мисля, че някои от преценките ми не са нормални. Впрочем личи си и някои от хората във форума в каква фаза са, много е интересно.
Знаете ги там, разни пикове, спадове, в емоционално, в интелектуално отношение. А има и хора, дето го дават доста константно, направо ми се виждат машини, какво ли е да си на тяхно място, или и това е само илюзия?
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Пет Юли 26, 2013 5:19 pm

Смятам този момент от историята за най-депресивно действащ на хората , и същевременно за най-истинския . Тук и сега индивидуализма е най-силно изразен . Възможностите на човека са неограничени , както в положителна така и в отрицателна посока . Всеки по индивидуален начин може да се изяви и да постигне много , но ако сгреши може да се погуби , и не само себе си ! Света в момента погледнат от истинската страна е пълен с възможности и погледнат от депресивната е зареден с безброй капани . Много е трудно да се вместиш в сегашната обстановка и да вървиш по правилния / строго индивидуален / път за теб . Трябва да се премине през нужното обучение , което може да отнеме много време , но не трябва да се прекалява с ученето . Много е трудно да оцениш дребните моменти в ежедневно и да се възползваш от тях . Много е трудно да си последователен в начинанията и да си дълновиден в действията . Високо интелигентната материя , с която се сблъскваме може да бъде много полезна и в същото време много опасна . Контрола , които налагат монополите е само материален , той не защитава обикновения човек от заложени капани . Изисква се максимален професионализъм и много внимание при работа , където и да било . Всички тези неща претоварват съвременния човек много и го карат да има депресивни състояния , но това е истинския живот сега ,всичко друго е утопия ...
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Съб Юли 27, 2013 11:40 pm

Всъщност обикновено по-чувствителните хора са склонни към пикове и падове. Да ги наречем и емоционално нестабилни. Аз се числя към тях..малко или повече. И аз понякога завиждам на машините с непроменлив дух, но на тях всъщност им е скучно. :D
Имах едно врем един приятел с който игарехме тенис на маса като млади. Той винаги беше на едно ниво - каквото си е научил, просто го е научил и може на сън да го вдигнеш и пак ще го направи....но толкова.
Аз пък един път така, друг път онака. Понякога не мага да върна една топка, друг път се е случвало да изплувам и да правя такива неща, че сам не мога да повярвам на себе си....кво остава за околните. Разбира се, тия колебания от една страна са ми донесли много промени в живота и познанствата. От друга страна съм преживял неща, които иначе не бих. От позицията на възрастта и лекото помъдряване свикнах да знам кога ме бива и кога не. Когато съм смачкан и депресе, просто си седя и не правя нищо, наслаждавайки се на депресията си. Когато съм ОК, то всичко си върви, всичко се случва и се кефя на живота. Туй то....научаваш се да работиш с всяка машина - както научаваш точно спирачката на колелото, така научаваш и себе си.
Освен това, никой не знае целта на живота, което предполага всеки да може да си измисли такава каквато го устройва. Ето аз например упорито вярвам, че съм тук и съм жив, за да науча нещо за себе си и за другите. От време на време вярвам, че съм тук един вид на почивка от ада, където ще се върна като умра - тва много ми оправя настроението, кат се замисля колко си ми е гот сега, докато другите там се пържат. Никога не вярвам, че съм тук за да създавам живот(считай деца), поради което ич нямам угризения, че съм на 41 и не съм татко. :lol:
Врявам, че има висши сили които ми помагат, когато знам какво искам, проблема е, че рядко наистина знам какво искам, но пък си е гот да знаеш, че когато го поискаш истински то ще се случи. Радвам се че съм бил със всички жени, които наистина съм пожелал, без две с които можех да бъда, но се въздържах по други причини. Щастлив съм, като си спомня че съм преживял една дълга нещастна и несподелена любов....просто щото съм я преживял, па и щото знам че човек сам се вкарва в тия филми, но пък от друга страна това си като да пробваш един адски силен наркотик, който може и да те убие. През живота си един път съм мислел да се самоубия, обаче после реших че е несериозно без сериозна причина. За това пък сега имам задача да се сдобия с пистолет, щото твърдо съм решен, че ако се разболея, няма да мра като инвалид, а ще си пръсна мозъка за радост на горските обитатели, които ще ме изкльопат и особено ще се радват на мазния ми черен дроб. :evil: (абе тукк нали не четат деца)
Дали вярвам че в БГ нещо ще се промени....че то нищо не се е променило на земята от 10 000 години - само си къкри супата и току някъде изплава некой макарон, а един морков и две листа целина потънат. Ма кво ми пука - кой съм аз че да прозра божествения замисъл на нещата. Устройва ме, че усещам хладния въздух по лицето когато карам колело, че слънчевия лъч пробива облака и ми се усмихва ей така тайно само на мен, че днес съм ял крем карамел случайно и че една девойка с красиви очи ме е погледнала все едно ме познава от предишен живот. Дребните тайнства на живота, който колкото е сложен, толкова е и ...ето избяга ми думата за цели 30 сек, но кво от това - все някой ще се сети коя е - за какво има толкова хора по земята.
Като казах толкова хора, ако искате да видите много недепресирани хора, отидете в 22:15 на 7 и 8 ми коловоз на Централна гара, откъдето тръгват нощните влакове за Бургас и Варна - направо ще се депресирате от толкова чуждо щастие.... :lol:
...а думата е прозаичен...
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот subritual » Нед Юли 28, 2013 12:05 am

Много силно, но не достатъчно мъдро. :D :beer:
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: депресия или истина

Мнениеот did » Нед Юли 28, 2013 8:53 am

taurus13 написа:Дзен!

:beer: (с извинения на черния ти дроб. Той ще ме разбере.)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот zImage » Нед Юли 28, 2013 12:21 pm

Понеже taurus13 подметна... Никога не съм се замислял сериозно по темата за самоубийствата. Т.е. замислял съм се, но никога с намерения спрямо себе си :-)

По някое време проумях, че самоубийството е егоистичен акт и че винаги има хора на които ще им е тежко дълго време след това.

Когато задълбах в човешката физиология постепенно проумях, че тялото, въпреки че изглежда като един монолитен организъм, всъщност е екосистема от организми, които в различна степен са се интегрирали. От разните бактерии, които населяват храносмилателната система и без които категорично не можем да функционираме, през нашите енергийни централи - митохондриите, които се намират вътре в клетките, но са с чуждо ДНК, та до различните специализирани клетки, които носят нашето си ДНК.

Та тогава някъде ми хрумна, че самоубийството би било предателство от страна на една малка групичка клетки, а именно мозъка, към трилионите други клетки, които ни изграждат. Доста подло...
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Нед Юли 28, 2013 3:49 pm

Момчета ,що не слушате кво ви говорят по новините- а ми Емо ви предупреди- НЕ СТОЙТЕ НА СЛЪНЦЕ! :nono:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Пет Сеп 06, 2013 7:15 pm

Все още припича силно , така че темата си остава актуална . :D .
Винаги съм си мислил , че да си създаваш "ситуации " е глупаво , а да си плащаш за "ситуации" вече е налудничаво .
Но в последно време без да искам си плащам и не знам защо съвсем мазохистично получавам удоволствие от " екшън моментите " . Може би на стари години от прекалената праволинейност в живота ми и от провинционалната скука нещо са "фишосвам" . Ама да знаете , че е готино :hbang2:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Пет Сеп 06, 2013 10:45 pm

Чшшш алооо, нема ли некой депресиран да пише или ще чакаме зимата.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Пет Сеп 06, 2013 11:05 pm

България - Италия, 0:1

хем депресия, хем истина..

е колко да е депресия са.. ама си е истина.. да, факт :smash:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Пон Окт 14, 2013 8:03 pm

Май наближава края и на нашата цивилизация , като всички други до сега . Разпада на големите организации ще доведе до срив на изкуствено поддържаната финансова система . Хората ще могат да ползват все по - малко придобивките на съвременното общество , защото няма да имат работа и пари . Така ще се разпаднат големите монополи , защото никой няма да може да ползва продуктите им . Парите като най- ликвиден фактор ще се обезличат . Просто няма да има действащи системи на , които да платиш за да получиш нужната услуга или продукт. Ще се наложи нещата да бъдат опростени за да оцелее човечеството и тук контрола върху хората ще е минимален . Май идват славни времена подобни на средновековните . Ще оцелеят тези които се приобщят към природосъобразния живот . :peace:
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Пон Окт 14, 2013 9:18 pm

:) Хм..така кат гледам нищо от това няма да се случи, освен тук там разпада на някоя държава и организация. Парите както нямат покритие, така ще стават все повече и различни - те са просто един чисто условен капитал, поради което никой няма полза да ги трупа. Абе те са кат горещ картоф.
Като цяло ще станем доста повече, ще има сериозен пробив на нано ниво в техниката и медицината, ще се започнат генетичните модификации и имплантите подобрители на човека и животните. Ще има война, която ще бъде война на технологиите и ще бъде глобална - до от 50 до 70 години според мен напред. Завладяването на космоса ще се забави - за истории в стил Стар Трек давам едно 250-350 години мин. Земята ще започне да изнемогва, хората ще са несвободни и натясно. Ще се хранят с изкуствени храни, размножаването ще е ограничено чрез импланти и други процедури. За незаконно размножаване сигурно ще има сериозни санкции. Вероятно и генетичния материал ще се подбира. Расите ще се заличат, земляните ще са предимно тъмни до началото на тоталното генетично програмиране, когато ще се правят каквито си искат. До 180 години подозирам че ще хванат тайната на живота и ще могат да създават изцяло нови организми, програмирайки ги в лабораторията. Ще има нови производства базирани на био материя. Части за човека ще се отглеждат от тях. Кошмарите на земята ще свършат, когато стане възможно да се колонизират други планети - тогаз ще се диша свободно вече.Преди да се случи това, ще има орбитални градове - няма да се учудя, ако първите такива се окажат космическия лас вегас. Педерасите няма да изчезнат, да бъдеш гадняр и да прецакваш другите ще бъде не просто масово, то ще бъде задължително. Семействата няма да са това, което са - ще са доста свободни нравите. Секса също се бъде подсилен с импланти. Доста от имплантите ще са като сегашните наркотици и ще бъдат забранени, но ще са доходен бизнес. За полиция и армия ще се ползват генетично селектирани и подсилени с импланти хора. Хуманоидните роботи ще станат част от бита от 70 до 100 години напред, а после ще бъдат заменени с изцяло био роботи. Депресивно, но твърде вероятно.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот dob111 » Пон Окт 14, 2013 9:37 pm

Ха, Таурус13, с тая увертюра си готов за писател философ/фантаст/хуморист...в стил а-ла "Вонегът". :nuts:
Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Пон Окт 14, 2013 9:38 pm

..човек, правиш даже и Ст. Джобс първокласник във футуризма!!! :bowdown: :bowdown: :bowdown:

P.S. кажи, БГ кога ше се оправиь може и на ЛС :crazy:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Пон Окт 14, 2013 9:39 pm

Нали знаете вица:
Питали радио Ереван кога ще се стане по-добре, а оттам казали - то по-добре вече беше. :lol:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Пон Окт 14, 2013 11:06 pm

taurus13 написа:Нали знаете вица:
Питали радио Ереван кога ще се стане по-добре, а оттам казали - то по-добре вече беше. :lol:


хаха, Голем Шегаджия си.. :rofl: .. у смисъл, че тва НЕ го верваш, просто се базикаш! Сигурен съм! :smash:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Вто Окт 15, 2013 12:01 pm

Вижте са - понеже масово съм възприеман като песимист, искам да кажа че аз съм оптимист, но всъщност съм установил че нещата работят когато кажа - пу да му таковам таковата, са сигурно ще стане ей тва тъпото, пък вътрешно се надявам да стане точно обратното. По тоя начин някак лъжа вселенските сили, щото те все ми правят напук - аз съм посикал нещо, а са го обърнали на 180 градуса. :)
Едно време с братчеда и жена му запивахме и играехме на дартс на пияно. Та тя жена му е една такава много нахъсана - кат почен да губи и казва - ей са ще видите вие, сега ще прасна ей там в десетката...и хоп от амбиция го прави.
При мен обратното - кажа ли така, най-вероятно няма да уцеля стената, щото ще изпусна стреличката още докато замахвам. При мен работи обаче друга система - а, аз тва надали изобщо мога да го уцеля, още повече ако не гледам къде фърлям......и бам и центъра. :lol:
Всеки сам си е намерил системата да постига нещата.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Вто Окт 15, 2013 6:44 pm

Момчета ,радвайте се на демокрацията /сега , за момента/. Айде тия писимизми и оптимизми да ги зае..те! :nono:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот outfaced » Вто Окт 15, 2013 8:23 pm

MIKEY MOUSE написа:Момчета ,радвайте се на демокрацията /сега , за момента/. Айде тия писимизми и оптимизми да ги зае..те! :nono:

Аз нищо радостно не виждам в демокрацията ... особено у нас или в по примитивните държави. Тя е само гарант, че държавата ще се управлява от мнозинството ... било то и от тъпанари и мафиоти.
Ако лошия мат'рял е малцинство демокрацията може и да доведе до просперитета на едно общество. Във всеки друг случай се проваля и не води до нищо по добро.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот PtD » Сря Окт 16, 2013 12:13 am

taurus13 написа:Вижте са - понеже масово съм възприеман като песимист, искам да кажа че аз съм оптимист, но всъщност съм установил че нещата работят когато кажа - пу да му таковам таковата, са сигурно ще стане ей тва тъпото, пък вътрешно се надявам да стане точно обратното. По тоя начин някак лъжа вселенските сили, щото те все ми правят напук - аз съм посикал нещо, а са го обърнали на 180 градуса. :)
Едно време с братчеда и жена му запивахме и играехме на дартс на пияно. Та тя жена му е една такава много нахъсана - кат почен да губи и казва - ей са ще видите вие, сега ще прасна ей там в десетката...и хоп от амбиция го прави.
При мен обратното - кажа ли така, най-вероятно няма да уцеля стената, щото ще изпусна стреличката още докато замахвам. При мен работи обаче друга система - а, аз тва надали изобщо мога да го уцеля, още повече ако не гледам къде фърлям......и бам и центъра. :lol:
Всеки сам си е намерил системата да постига нещата.


Ние с теб сме като братя близнаци :)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта


cron