депресия или истина

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: депресия или истина

Мнениеот patricii » Сря Ное 28, 2012 5:13 pm

Бат'Весо написа:Много пъти като напиша нещо получавам отговор противоположен на това , което казвам . Трябва да доизяснявам нещата но с писането съм доста зле и се получават неразбирания относно смисъла на това което казвам . Исках да кажа , че съм доволен от това че имам последователи в недоволството ми от системата в момента .


Не разбрах. Ти от Форума ли си недоволен?! :nono: Няма ли кой :smokin: да сложи ред в нашите редици?! Стига с тия недоволни!! :sleeping: :sleeping:
SPIRITUS PROMPTUS EST,CARO AUTEM INFIRMA!- ДУХЪТ Е СИЛЕН, ПЛЪТТА-НЕМОЩНА!
+Станислав Стратиев-ТОЛКОВА МНОГО НИ ПРАВЯТ НА МАЙМУНИ,ЧЕ ВЕЧЕ ВЯРВАМЕ В ТЕОРИЯТА НА ДАРВИН
Аватар
patricii
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 6:48 pm
Местоположение: От 0 до 2925 м н.в.

Re: депресия или истина

Мнениеот tisho » Сря Ное 28, 2012 5:33 pm

tisho написа:Как да забравим всичко лошо и да си спомним моментите на щастие, когато наоколо има само фасове, просяци, кучета, скъпи коли, магазини за телефони, мр3-ки и други кожено-леопардови атрибути?

Май трябва сам да си отговарям - как? Всеки както намери за добре.
Кой с колело, кой с друго возило, мазило или хапове.
Менюто е голямо, или, както казва един мой приятел и поет: "Удри, укье Цветко, с двете цеви!" край на цитата.
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Сря Ное 28, 2012 8:16 pm

Връзката я няма скъпи съфорумци , прекъсна се връзката между старото и новото , унищожиха старото и започват да градят ново несъвместимо с всичко старо . От тук започва бъркотията и неясностите . Идеалите за които умираха сега са пороци , сегашните идеали са свръх материални и унищожителни за психиката , особено на младото поколение . Приемственоста между поколенията я няма , родители и деца стават естествени врагове , защото самата противоположност в идеалите го прави . Чух арабски инвеститор да се оттегля обяснявайки , че българите имат склонност към самоунищожение , което е абсолютно вярно и абсурдно . Самата сложност на съвременните отношения прави хората плахи и неуверени , изисква се свръх знания за елементарни неща ...
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Чет Ное 29, 2012 12:44 am

Младите не мислят така. :D
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Чет Ное 29, 2012 1:49 am

те и "възрастните" не мислят така.. :P :P :P :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Шегата настрана, тая Тема се Изчерпа.. :cowboy: :cowboy: :cowboy:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот outfaced » Чет Ное 29, 2012 9:16 am

Бат'Весо написа: Идеалите за които умираха сега са пороци , сегашните идеали са свръх материални и унищожителни за психиката , особено на младото поколение . Приемственоста между поколенията я няма , родители и деца стават естествени врагове , защото самата противоположност в идеалите го прави .

Чак пък толкова ... Идеалите са нови, защото времето е ново. "Проблема" с неприемствеността не е наш патент, не мисля че е и основата на всичко зло.
Защо новите виртуални идеали така лесно изместиха някои истински и реални стари е въпроса ;)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот Kpoko » Чет Ное 29, 2012 9:50 am

Те ви нещо тематично свързано с последните няколко мения Logo5 + Dj Darkstep - Петилетка
Аватар
Kpoko
 
Мнения: 1542
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 10:58 am
Местоположение: София

Re: депресия или истина

Мнениеот halcor » Чет Ное 29, 2012 10:52 am

outfaced написа:Защо новите виртуални идеали така лесно изместиха някои истински и реални стари е въпроса ;)


Щото са по-лесно достъпни + хората са по-мързеливи заради върлуващата консуматорска епидемия ;)
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Re: депресия или истина

Мнениеот Antares » Чет Ное 29, 2012 11:41 am

Защото виртуалната близост става все по-достъпна, а реалната такава остава някак на заден план.

Самият факт, че това го обсъждаме във форум, а не на маса/хижа/поляна е потвърждение :) И пак 'ората от тоз форум сме що-годе добре в това отношение...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: депресия или истина

Мнениеот 4getcredo » Чет Ное 29, 2012 6:40 pm

Заради този печално напоителен дъжд трябваше да се прибирам с метрото... но пък това ми даде времето да прочета това: Бъдещето не съществува. :) Направете си труда да го осмислите, защото ясно и простичско дава някои посоки за мислене по повечето тегоби, дето зачекнахме тук. :beer:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Чет Ное 29, 2012 9:53 pm

@4getcredo

по повод горната статия, поне на мен ми се видя малко излишно абстрактна като цяло, педпочитам некой кат бат ти @taurus13 да ми го обясни, но той пък не е професионален социолог, не владее жаргона.. Така или иначе, направиха ми впечетление 2 неща, надявам се във връзка с темата, които се изкушавам да изплямпам ет те тук по-долу:

..Това означава, че са се справяли във всекидневието си, защото са следвали правилата, законите и начините на поведение, зададени от неговото управление. А по-късно – след смъртта му, те не са знаели какво да правят, нямали са опита за справяне при отсъствието на цар Ромул и така е било, докато е дошъл следващият цар – Нума Помпилий, който да създаде нови правила. Това имаме предвид, когато се говори за междуцарствие. ..


Проблемът е, че в България, че гледАхме само 2 филма: 1)преди 10 ноември -> Соцреализм 2) след 10 ноември -> ИнтроДемократизмНаченкиНаКапитализм.

Това за първия филм не е интересно за коментар, щото си беше силов РЕЖИМ и през този период нямаше съответно как да се играят неколко филма. Проблемът е, че във втория период (20г.+ вече) се гледа както отбелязах вече, само един филм, в който се сменяха само актьорите.. е тва е трагедията, че аз не вече спрях да броя колко царства (правителства) си гледкаме един и същи филм.. при това пошъл, ниско качествен, корумпиран, некъдърен и т.н.

На хората не знам, ама на мен със сигурност отдавна, ми пИсна да гледам един и същи филм, с едни и същи "правила", независимо кой е Царя.. Мисля, че на древните римляни им е било по-разнообразно. Липсата на смяна на сценария, е това, което обезверява мен, за житейски хоризонт. Иначе, за следващите 1300г., съм сигурен, че нещата ще се подобрят.. е, може би с изключение на възможността да се карат ски на Балканския полуостров през зимата.. но пък ще се удължи байк сезона :8D:

..И тук ще направя връзката с вашия въпрос - най-общо казано, хората, включително поляците, получават своята свобода в пакет с чувството за несигурност. Някои хора приемат този пакет с голямо желание, възползват се от възможностите, понякога играят не по правилата, но черпят нови ресурси и се чувстват щастливи. За други, обаче, и, според мен, това е по-голямата част от хората, несигурността е потискаща и те не могат да се справят с това си усещане. Ето защо се борят за нещо, което да ги огражда и да им даде повече сигурност. И това е типично за днешния свят, страхувам се...


Несигурността е основната движеща сила да правим нещата по-добри, било в личния живот, било в професионален план.. ed.: Предствяте ли си да имате жена, която изначално да ви е абсолютно сигурно, че няма как и кой някога да ви я отнеме, щото се старае по-добре от вас или просто е по-добър от вас? Представяте ли си да имате бизнес, който ви е гарантиран до живот че ще съществува и ще ви храни? Е, ако си го представите, забележете как ще се скапят и 2-те неща бързо или в най-добрия случай ще спрат да се развиват, просто защото е човешко да се действа на принципа на най-малкото съпротивление. То, комунизЪма за тва и си отиде, просто тази псевдосигурност направи хората да си барат топките и да не се развиват.. В някакъв смисъл, предишния строй тръгна срещу основния принцип на живота - естествения подбор, при който очевидно нема никва сигурност. :)
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот 4getcredo » Чет Ное 29, 2012 10:14 pm

Бат ни taurus13 даде надежда. Да, това е за предпочитане. ;)
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: депресия или истина

Мнениеот Бат'Весо » Чет Дек 20, 2012 8:36 pm

Информацията , която получаваме от медиите и интернет е такава , каквато е наредено да бъде .Всичко ни се представя , така че да служи на определени хора . Прикриват се унищожителните грешки от управлението , независимо кой е бил на власт . Сегашните прикриват предходните "Гарван гарвану око не вади " , почистват се само неудобните създавайки се впечатление за справедливост и възмездие . Унищожението на икономиката приписват на кризата , никой не иска да раследва , защо заводите бяха нарязани , претопени и продадени на безценица ...
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Чет Дек 20, 2012 8:59 pm

Бат'Весо написа:..Унищожението на икономиката приписват на кризата , никой не иска да раследва , защо заводите бяха нарязани , претопени и продадени на безценица ..


а ти вярваш ли, че американците самички си бутнаха World Trade Center (онея, кулите близнаци)?

е, тогава, кво се косиш, имаш още 3ч. до КРАЯ на СВЕТА ;) :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Пет Дек 21, 2012 4:48 pm

Истина е, депресиран съм - не ми се спи на палатки тая събота и неделя, я всички колеги от клуба толкова искат да караме двудневно коледно. :eek3:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот KiselotoMliako » Пет Дек 21, 2012 7:06 pm

Баааахти самоубийствената тема.
Добре бе, депресираните, преди 100-200 години колко % от населението, мислите, са можели да си позволят да работят по 8-10 часа на ден, 5 дена в седмицата и с изкараното да хранят себе си и децата?
А вие и хоби имате бе, чшалоооу, за което отделяте хич не малко време и средства.
Винаги ми е било чудно защо хората се сравняват постоянно с някой, който има нещо повече от тях и това ги прави нещастни.
Нямало здравеопазване - ми няма, то и преди 100 години не е имало, па са живели хората.
Нямало чисти улици - ми преди 100 години то и улици е нямало - валне един дъжд и после до последната неделя от месеца си ходиш кален.
Ма на запад имало - па кво от тва?
Я се вземете в ръце и се научете да се радвате на топлата вода, дето я имате 24/7.

Чета, чета и се чудя: Бе, вие колела нямате ли?

Темата изчерпа не Милко с подробния социално-икономически анализ, а Митко с:
did написа:Всичко е в главата!
Аватар
KiselotoMliako
 
Мнения: 630
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 1:25 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Пет Дек 21, 2012 7:18 pm

..Я се вземете в ръце и се научете да се радвате на топлата вода, дето я имате 24/7...


е па, на мен си ми стига 30мин./1/7-ица, ако може неделя, не е речено да е всяка неделя са.. то и Карбовски ( :asshole: ) не се къпе толко често! :smokin:
Последна промяна xcII на Пет Дек 21, 2012 8:08 pm, променена общо 1 път
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Пет Дек 21, 2012 7:36 pm

Бе ние си се шегуваме тук, обаче нали знаете че всеки си гледа от неговата си гледна точка. В главата е да, то къде другаде да е - е, сега не се уточнява в коя глава. Обаче когато си млад и здрав, че евентуално и красив, ако си депресиран, значи трябва да потърсиш психиатрична помощ. Когато си стар, болен, беден безработен и изоставен и не си никак депресиран, ами ти е весело, значи пак трябва да потърсиш психиатрична помощ. :)
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот outfaced » Пет Дек 21, 2012 7:39 pm

KiselotoMliako написа:Баааахти самоубийствената тема.
Добре бе, депресираните, преди 100-200 години колко % от населението, мислите, са можели да си позволят да работят по 8-10 часа на ден, 5 дена в седмицата и с изкараното да хранят себе си и децата?...


Това че имам не променя факта, че вече няма в какво да вярвам. (грубо казано)
Всъщност преди 100години много малко хора са стигали до там да си поставят философски въпроси за битието, обществото, света и накъде е тръгнало всичко. Борили са се да имат нужното за да живеят.
Грешно разбирате темата ... или по скоро някои я обърнаха на оплакване и мрънкане. Ако целта беше само едното имане, тя се постига относително лесно или поне възможностите са доста по ясни.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: депресия или истина

Мнениеот xcII » Пет Дек 21, 2012 7:46 pm

както викаше един мой "приятел", който вече е на 80г., "по-добре богат и здрав и млад, отколкото беден, болен и стар" и според мен си беше абсолютно прав.. :)

Иска ми се отново, но вече сериозно, да коментирам поста на Бат'Весо в частта му:

..Унищожението на икономиката приписват на кризата , никой не иска да раследва , защо заводите бяха нарязани , претопени и продадени на безценица .....


Краткият отговор е: просто те си бяха за скрап.. все едно да питаш, защо "Москвич" не съществува вече в автосвета.. Аз разбирам, например, че навремето, фабриките в Ловеч за резервни части на "Москвич" са хранели много семейства и че на тях им е било добре да работят за "Москич", но уви, това не променя факта че "Москич" е умрел кон.. и затова той вече не съществува. Това няма нищо общо с главата, а с действителността, наречена Пазарна Икономика.

ed.:

outfaced написа:..Грешно разбирате темата ... или по скоро някои я обърнаха на оплакване и мрънкане. Ако целта беше само едното имане, тя се постига относително лесно или поне възможностите са доста по ясни...


ако имаш предвид ценностната система, пак, не е толко черно бяло. Това, което не ми харесва на мен, не означава че не е по-добро за този след мен. Аз напр., не искам да имам ценностната система на поколението на моите родители, нито на тези които са на 20г. сега. и НЯМА правилнаТА ценностна система!
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Пет Дек 21, 2012 8:32 pm

"Последното нещо ,което виждаш,е,че не само народът се е превърнал в население и че Родината е капан за наивници, ами и ти самият не се въобще млад и зелен и твоята романтика е направила заможни няколко+ полуидиота"-Христо Стоянов- Аз,доносникът- издател ХРИ100 - стр 45

...ами като ги разбереш тия работи ,няма как да не те хване депресията :bawling:


пп + Струва ми се ,че авторът тук греши - направените от нас -заможни полуидиоти са доста повечко! :crap:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот PtD » Нед Дек 23, 2012 4:52 am

Абе не знам при такава съсипана икономика (в сравнение с бай Тошовата, според автора) как така обективно икономически сме по-добре от тогава?

П.П. Не си спомням кога точно изравнихме резултата, ама беше преди доста години.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Нед Дек 23, 2012 8:43 am

Само ЕДИН УТОЧНЯВАЩ ВЪПРОС към ГОСПОДАТА МОДЕРАТОРИ: :wavey:
Може ли тук да развивам и аз-моите политикономически теории и наблюдение и - по-важно- за колко време?! :dontknow:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот PtD » Нед Дек 23, 2012 10:25 am

Не може.. Шефът забрани!
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот MIKEY MOUSE » Нед Дек 23, 2012 11:58 am

Последно питане и край.
Това стара забрана ли е или новоиздадена?! :dontknow: :evil:




PtD написа:Не може.. Шефът забрани!
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: депресия или истина

Мнениеот Ozzie » Нед Дек 23, 2012 12:15 pm

Старо е. Политиката вън от форума.
:drunk:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: депресия или истина

Мнениеот taurus13 » Нед Дек 23, 2012 12:41 pm

Те хората за полит-икономика говорят. :D Сега обаче, ако шефа нареди и "Депресията вън от форума" става лошо, щото след това следва "Истината вън от форума".
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: депресия или истина

Мнениеот vpravov » Нед Дек 23, 2012 8:16 pm

PtD написа:Абе не знам при такава съсипана икономика (в сравнение с бай Тошовата, според автора) как така обективно икономически сме по-добре от тогава?

П.П. Не си спомням кога точно изравнихме резултата, ама беше преди доста години.

А какъв е процента на промишленото производство в БВП, спрямо тогава? :dontknow:
Тва с раздуването на услугите и тяхната стойност е голяма макроикономическа хватка, ама затова Европа го духа в момента.
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: депресия или истина

Мнениеот PtD » Нед Дек 23, 2012 9:04 pm

vpravov написа:А какъв е процента на промишленото производство в БВП, спрямо тогава? :dontknow:
Тва с раздуването на услугите и тяхната стойност е голяма макроикономическа хватка, ама затова Европа го духа в момента.

Точен коментар... Според мен просто производството е "натежало" в посока "лека промишленост". И без това в тежката промишленост нямаме никакъв шанс да се конкурираме с Китай. Имам един приятел, внася фрези в Мексико... Китайските излизат 3 пъти по-евтини, а имат повече функционалност, без да са с по-ниско качесто. :dontknow:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: депресия или истина

Мнениеот vpravov » Нед Дек 23, 2012 9:20 pm

За съжаление май няма и лека промишленост в такива мащаби(компоти, компютри :D )... чистия кеш идва от свирки, евтин алкохол(украински) и спосорство (еврофондове и емигранти) основно. Това на каква стойност си духаме(сервираме, подстригваме и тн.) не ни прави по-богати. Това и другите го могат.
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: GF и 57 госта


cron